Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4151) melinda75 válasza melinda75 (#4150) üzenetére


melinda75
tag

http://www.nextgsm.hu/webshop/product_reviews_info.php?products_id=1602&reviews_id=80

melinda75

(#4152) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Helló
Ti hogy szoktátok tisztítani a telefont? Mert én tokban tartom, de így is meg tudnák állapítani a szakértők, hogy hány ember fogdosta meg a nap folyamán az újlenyomatok alapján :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4153) Cecus


Cecus
csendes tag

Ma fordult elő másodjára, hogy az auto update megjelent, amikor a PC studoban (most sms-t írtam) csináltam valamit, és másodjára is ugyanazt a frissítést tölttette le velem: lang. Nem lehet, hogy a G-portálról leszedett ''magyarosítással'' van baja? Mert én azt visszarakom ilyenkor.

(#4154) Viktor0610 válasza Cecus (#4153) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Könnyen előfordulhat, mivel a magyarosítás egy verziószámhoz kötődik, tehát, ha frissítesz, ahhoz már más magyr kiegészítés is kell(het).
Vagy kapcsold ki a frissítés keresését, vagy tanulj meg angolul... ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4155) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

nagyobb segítőkészséget vártam :((
(gondoltam nem kell majd végigolvasnom a több, mint 4000 hozzászólást, hogy választ kapjak néhány egyszerű kérdésre; csalódnom kellett :(((

X.Y.

(#4156) S.J.M. válasza IkszIpszilon (#4155) üzenetére


S.J.M.
senior tag

#Azt be lehet állítani, hogy a készített képek és a fogadott adatok(bluetooth, USB) egyenesen a memóriakártyára kerüljenek?

- Az USB-nél azt lehet beálítani hogy pendriveként használd (csak memkari) egyébként nem. (kivéve ha nincs helyed a telefonon akkor felajánlja hogy oda mentse)

#Állítható be csengetésnek olyan hang ami a memóriakártyán található?

- Igen, de átmásolja a telefonra tehát lényegében nem :)

#SMS Hangok tényleg csak gyáriak lehetnek?

- Tényleg, de én úgyis csak a rezgést használom és az más mint ha hívnának nem tudom hogy más telóknál is így van e, de ez nekem új és tetszik.

#Öszzetoláskor automatikusan aktiválható a billentyűzár?

- Igen aktiválja, sőt be lehet állítani hogy ha bárhol összecsukod (kivéve mp3, videó) akkor kilép és lezárja a billentyűzetet.

#Ez lezárja a külső gombokat is?

- Mindegyik gombot lezárja

#Széttolásra inaktívvá válik?

- Igen

#Van olyan csengetési hangerő beállítási opció, hogy ''erősödő''?(tehát egyre hangosabban cseng?)

- Úgy csöröghet, hogy előtte rezeg egy párat majd 1mp alatt felhangosodik tehát nem egyből hangos de ez nem sok idő.

#Van benne gprs adatforgalomszámláló?

-Nem tudom nem wapozok

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4157) Viktor0610 válasza IkszIpszilon (#4155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne legyél már kiakadva!!!
Több dolgot is tehettél volna.
0. Vársz.
1. Használod a keresőt. Kicsit pepecs munka, de a kérdéseid nagy részére választ találhatttál volna anélkül, h. végig kéne olvasni x hsz.-t.
2. Utánanézel magad, pl. úgy, h. letöltöd a használatit.
Ennyi, és persze no offense...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4158) Matthew


Matthew
senior tag

Üdvözlet!

Ebbe a telcsibe ugye trans flash memóriakártya való. Mekkora méretig támogatja a telefon? Nagyon válogatós, vagy mindegy milyen fajtát veszek?

(#4159) Ck. válasza Matthew (#4158) üzenetére


Ck.
addikt

Mostmár kapható a telcsihez itthon is hivatalosan az 1 gigás, de idén jön majd ki a 2 gigás változat is.
Én mindenképp a Sandisk-et ajánlom, memóriakártyákban az egyik legjobb, legmegbízhatóbb márka (szvsz a legjobb).

(#4160) Matthew válasza Ck. (#4159) üzenetére


Matthew
senior tag

És támogatja a 2 gigást is? :Y

(#4161) Badb0y válasza melinda75 (#4148) üzenetére


Badb0y
addikt

Samsung szervíz: 06-1-311-7665 vagy 06-40-985985
Aradi utca 2-4

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4162) S.J.M. válasza S.J.M. (#4152) üzenetére


S.J.M.
senior tag

#4152
Beledobom egy lavor szappanos vízbe, ha nem válaszoltok. :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4163) DTF válasza S.J.M. (#4162) üzenetére


DTF
aktív tag

Nekem nem D600-am van, de én is tisztítom a telefonom minden héten 2-szer 3-szor. Nekem van a kijelzőn védőfólia, azzal tehát nem kell fogalokoznom. Én úgy szoktam tisztítani, hogy egy enyhén benedvesített rongyal az egész telefont áttörlöm, majd vmi szárazzal újból. Az olyan helyekre, ahova nem fér be a törlőrongy, azt vmi kisebb hegyes tárgyal tisztítom (pl vattát teszek egy tű végére).
Azt a részt ahova az akkut kell helyezni, ugyanígy tisztítom.
Nem nagy szám az egész!

De ne szappanos vízbe dobd bele, az nem ér sokat, inkább egy kis hypóba!

DTF

(#4164) kezdő


kezdő
senior tag

Szerintetek ha 1 ilyen teló és egy SE W800/810 között filózok akkor melyiket válasszam?
Ez a D600 nagyon bejön, nem hallottam róla a megjelenés elött ergo semmi elvárásom, de kis olvasgatás után arra a következtetésre jutottam hogy állítólag nem túl szép képet csinál hiába a 2MP kamera.... SE pedig 1 árban van vele és az állítólag atom képet csinál azonban NEM a fényképező a legfontosabb szempont hanem az összkép!

(#4165) Ck. válasza Badb0y (#4161) üzenetére


Ck.
addikt

Már rengetegszer beírtam nektek, de most be[link]elem újból...

kezdő:
Neked pedig ezt ajánlom a figyelmedbe: [link] Ezek alapján jól gondold meg, hogy akarsz-e K750/D750/W800/W810-et venni...

[Szerkesztve]

(#4166) Viktor0610 válasza kezdő (#4164) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nema a legjobb a telefon topikjában megkérdezni, h. ezt v. másikat vegyed-e, mert ide zömmel D600-tulajok járnak, akik elfogultak lehetnek készülékükkel szemben.
Rövidfen a D600 minőségibb összeszerelésű, a W800 viszont multiméádia képességeiben és felszereltségében jobb...
Dönteni neked kell...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4167) Ck. válasza Viktor0610 (#4166) üzenetére


Ck.
addikt

Felszereltségben és multimédiában sem jobb a W800. :D

W800 felszereltsége: HPM-70, 512-es MS-Duo, USB adatkábel, CD, töltő, akksi

D600 felszereltsége: Stereo headset (átalakítóval lehet bármilyen saját fülest használni), TV Out kábel, USB adatkábel (közvetlen pendrive-ként használható a D600), CD, töltő, akksi.

D600-hoz nincs memókártya, azt külön kell megvenni, viszont W800-ban pedig nincs TV-kimenet (ezáltal kábel sincs hozzá).

Multimédiában a W800 a zenére van kihegyezve, fut háttérben az mp3-lejátszó, van manuális EQ, valamint flight mode.

Multimédiában a D600 zenehallgatás szempontjából a gyári fülessel alulmarad, de átalakítóval és saját, spéci fülessel nagyon pöpec, simán van olyan élmény a zenehallgatás, mint a W800-on. Viszont nem fut háttérben, csak gyári EQ-beállítások vannak és nincs flight mode.
Viszont video szempontból a D600 csúnyán alázza a W800-at, mivel a D600 CIF felbontásban MPEG4-ben rögzítit a videokat, míg a W800 csak 176x144-ben, 3gp formátumban.
Videokezelésben, videolejátszásban szintén a D600 a nyerő.

Foto szempontból a W800 annyival jobb, hogy van benne AF és ez nagyon sokat számít, főleg a közeli képeknél (macro).
A D600-ban nincs AF és macro, viszont normál fotozás során gyakorlatilag azonos minőségűek az elkészített fotok.

[Szerkesztve]

(#4168) Viktor0610 válasza Ck. (#4167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alapfelszereltségre gondoltam... ;]
Veled nem vitatkozom, mert AS-sel együtt ti ketten vagytok a legelfogultabb D600-tulajok... ;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4169) Ck. válasza Viktor0610 (#4168) üzenetére


Ck.
addikt

Tudom, hogy alapfelszereltségre gondoltál, én pedig azt is írtam le az elejénél, az aláhúzott résznél.

Egyébként pedig nem elfogultságból írtam ezeket a tényeket, hanem személyes tapasztalataim alapján. Megjártam már az SE néhány újabb modelljét (S700, K750, W800).

Amúgy nem vagyok én igazából elfogult, csak nagyon fontos számomra, hogy a magas tudás, magas minőséggel és remek design-al párosuljon.

Ezért Mo.-on a jelenleg elérhető készülékek közül a 2 legjobbnak a D600-at és a 903-at tartom. :)
Számomra 2 márka létezik, amikben nem csalódtam eddig és maximálisan megfeleltek az igényeimnek. Ez pedig nem más, mint: Samsung és Sharp

[Szerkesztve]

(#4170) kezdő


kezdő
senior tag

Köszi a gyors válaszokat!
Különben azért itt kérdeztem meg mert nekem is a Samsung felé húz a szívem és egy D600 topicban nagyobb az esély a rábeszélésre mint egy W800ban :DDD

(#4171) Viktor0610 válasza kezdő (#4170) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írhattad volna, h. csak megerősítést vársz!!!
Így most Ck. meg én ''elpazaroltunk'' 2-3 hsz.-t, ahelyett, h. mindketten csak egy IGEN-t írtunk volna... :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4172) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Olyanban segítsetek légyszí, hogy miért nem tudok java alkalmazást, meg játékot fogadni a telcsin.Átküldöm usb kábelen és azt írja ki, hogy nem támogatott formátum. Mást símán lehet rá tenni/ mp3, képek.../, csak játékot nem. Tud valaki valamit mondani erre?

Köszönöm

Gábor

(#4173) S.J.M. válasza perzeus (#4172) üzenetére


S.J.M.
senior tag

[link]

vagy kereső fórumon belül ''Java'' kulcsszóval.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4174) melinda75 válasza Badb0y (#4161) üzenetére


melinda75
tag

köszönöm :R :R :R

melinda75

(#4175) IkszIpszilon válasza S.J.M. (#4156) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :R :C :DD

X.Y.

(#4176) D600


D600
tag

Csak megerősíteni tudom az előttem szólokat. A D600-nál eddig jobb minőségű telót nem adtak ki! Fél éve megvan és se egy karc, se egy látható kopás, semmi. Teljesen vadi új! Ilyet még nem volt tapasztalható nálam, főleg, ahogy én használom a telókat.

(#4177) fogas22


fogas22
csendes tag

Sziasztok!
Van egy samsung x700-am. Olyan gondom lenne, hogy van egy pár játékom a telcsihez, de nem tudom rátölteni.Úgysem, hogy felteszem a honlapomra és onnan wapon keresztül.A telepítésnél kiírja, hopgy telepítési hiba. :(
Tud valaki megoldást?
Azért írtam ide, mert az x700nak ''élő'' topicja és úgy tudom nagyban hasonlít a d600hoz.
Előre is köszi a segítséget!

(#4178) S.J.M. válasza fogas22 (#4177) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hi ebben a topicban lehet, hogy tudnak segíteni: [link]

De ha olyan mint a D600, akkor a 4 hozzászólásommal előbbi linken próbáld meg megcsinálni úgy ahogy le van írva, lehet hogy müxik.

Milyen szoftver van a telón, nincs lekorlátozva (szolgáltató által) a java letöltés?

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4179) Fürkész


Fürkész
tag

Sziasztok!

Viktor0610 elmített korábban(4167-es válasz) egy átalakítót,a telefonhoz, amivel lehet a gyári mikrofonos, fühalgató helyett, más fülhalgatót használni, tudja valaki honnan lehet ilyet rendelni? Vagy venni kell egy normális fülhallgatót és átszerelni a hangszórókat?
A hozzá adott headsett, szörnyen gagyin szól ha Mp3-at hallgatok vele, szinte semmi basszus nincs rajta, ráadásul kényelmetlen is.
Más is észrevette, hogy zenehallgatás közben eléggé melegszik az aksi? gondolom szipogatja rendesen az áramot.

(#4180) fogas22 válasza S.J.M. (#4178) üzenetére


fogas22
csendes tag

Szia!
Nem tudom le van-e korlátozva, egyébként pannonos.
A firmware verziója:Dev. Version X700AWFB3
H/W verzio: REV 0.2

(#4181) Viktor0610 válasza Fürkész (#4179) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint: www.speedshop.hu ([link]) vagy www.gigatel.hu ([link]).

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4182) Newyorker


Newyorker
addikt

Senkinek sincsen új mozgó háttérképe, vagy frankó mp3 alapú csengőhangja?!
Segííjetek!

Köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#4183) joseph88


joseph88
csendes tag

Sziasztok! Hogy kell tölteni a telefont kikapcsolva vagy bekapcsolva? Vagy tök mind1?
Csak memóriakártyán lehet könyvtárat csinálni vagy lehet a telefonon is és le lehet védeni jelszóval?

(#4184) Viktor0610 válasza joseph88 (#4183) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az elsőre tudom a választ, mindegy, h. töltöd, csak töltés közben ne kapcsold ki/be.
Jelszóval védett könyvtárat létre lehet hozni, ez tuti, de, h. hol? :F Ezt nem tudom...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4185) S.J.M. válasza joseph88 (#4183) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hi a telefonon nem lehet létrehozni új mappákat de amik vannak azokat le lehet védei egyenként. A memória kártyám létre lehet hozni ákárhány mappát akárhogy de csak az egész memória kártyát tudod levédeni egyszerre.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4186) joseph88


joseph88
csendes tag

Köszi a válaszokat!

(#4187) D600


D600
tag

Azért az 1 gigás trans-flash nem rossz 19-ért!

(#4188) D600 válasza joseph88 (#4183) üzenetére


D600
tag

A Beállítások-ban a Biztonsági beállításoknál a védett üzemmód-nál lehet bejelölni mit akarsz levédeni. A jelszó módosításnál változtathatsz jelszót. Ha jelszó nélkül akarod lezárni a fájlokat, akkor csak rámész és a 14. sorban védelem bekapcsolása, így nem tudja senki még véletlen sem letörölni.
Viktor hsz.-ához csak annyit tennék hozzá, hogy a régi szoftveres telóknál ez a helyzet. Az új szoftverrel már lehet.

(#4189) joseph88


joseph88
csendes tag

Sziasztok! Melyik a gyorsabb a D600-hoz az adakábel vagy a Bluetooth? Ja és a teló támogatja az 1.2-es kékfogat és mennyi mostanság egy jobbfajta bluetooth?

(#4190) Viktor0610 válasza joseph88 (#4189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valsz.leg az adatkábel gyorsabb.
BT-csatlakozót kb. 3-5 k-ért lehet venni.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4191) D600 válasza joseph88 (#4189) üzenetére


D600
tag

Hát ilyet még én sem mértem, de sztem az usb gyorsabb.

(#4192) AS


AS
félisten

Na valaki már vett 1 gb os kártyát??
Én hamarosan veszek.. bár még nem tudom mikor. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4193) S.J.M. válasza AS (#4192) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hi As a te jack átalakítód pontosan hogyan is müxik? Úgy mint, a headset (ilyenkor mi van telefonálásnál mert ugye nincs mikrofon...) vagy úgy mint a TV-s kábel (tehát elsötétül a képernyő vagy van direkt fülhallgató üzemmód is benne? :D

Én vennék 1gb-os kártyát de sajna csak egy 512-esre futja meg egy átalakító kábelre.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4194) legiaap


legiaap
nagyúr

Helosztok!
Erre a telóra lehet valami asztaltémát letölteni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4195) Viktor0610 válasza legiaap (#4194) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4196) AS válasza S.J.M. (#4193) üzenetére


AS
félisten

Ugyan olyan füllesnek látja mint a gyárit.. :)

Tv-kimenetnél okal sötétül ell. hogy ne fogyaszon anyi energiát. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4197) Fürkész


Fürkész
tag

Nagynehezen megtaláltam fülhallgatóhoz az audió átalakítót, sajnos nem olcsó, 1910 forint link :http://www.mobiltelefonok.hu/uj/index2.php
Olcsóbb ha vesz az ember egy fülhalgatót, és átforrassza a teljes fülbedugható rész hangszóróstul, szerintem.
Ezeket a fülhallgatókat könnyen szét lehet szedni roncsolás nélkül, csak az összefogó gumigyürüperemet kell leszedni, és már ki is billen a hangszoró, sajnos a gyári headszet már nem ilyen egyszerü, mert a fülhallgatóban a zsinóron vagy egy csomó azt viszont a pálcikaszerü dísz mögött van beragsztva, itt sajnos törni kellet.




[Szerkesztve]

(#4198) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!
Van egy olyan kérdésem,hogy ennél a telónál gyakori a szoftverhiba?
Ja meg tök gyorsan le is szokott neki merülni,pedig alig használja?
Ezek gyakoriak,vagy csak rossz készüléket fogott ki?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4199) Viktor0610 válasza legiaap (#4198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Furcsa a hsz.-od nyelvezete, nem teljesen értem... :U
A lényeg.
Kezdetben voltak olyan problémák a szoftverrel, h. hamar lemerült a készülék, de ez frissítéssel orvosolható.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4200) legiaap válasza Viktor0610 (#4199) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mi olyan fura a beszédemen?
Csak megkérdezetem,hogy gyakori-e ennél a készüléknél a szoftverhiba és,hogy gyorsan lemerül az aksi.Ennyi.
És ilyen szoftverfrissítést meg még hasonló dolgokat honnan lehet leszedni hozzá?

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.