Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4201) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Helló!
most a jó idő alkalmával csináltam egy csomó fénykpet a telefonnal szerintem ezek lettek a legjobbak:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Nagyon jó kis teló ez még mindíg tetszik :))

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4202) Badb0y válasza legiaap (#4200) üzenetére


Badb0y
addikt

#4161 hsz

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4203) Sirandrish


Sirandrish
legenda

valaki nem ud olyan helyet a t-cucc fizetős wapoldalán kivül ahonnan szinsémákat lehet leszedni rá? ha valaki ud ilyet az pls privibe irjon nekem.
Köszi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4204) Kiss67


Kiss67
senior tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy ilyen D 600 -ast, és nagyon tetszik. Megtudná valaki mondani hogy miért nem tudok felmásolni a telefonra mmf file-okat. A memóriakártyáára megy , de nem támogatott formátum. Miért van ez?Később biztos lesz még pár kérdésem.
Előre is köszönöm.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#4205) hoki


hoki
csendes tag

Hali, one question...
Mekkora a legnagyobb t-flash amit kezelni tud?
vehetem meg az 1 gb-st? :F

(#4206) joseph88


joseph88
csendes tag

Sziasztok most akarok vanni agy mikroSD kártyát a telóba 512-est 11e ftért. Adnak hozzá kártyaolvasót? Ja és menny garit vállalnak rá örökélet garancia?

(#4207) Viktor0610 válasza joseph88 (#4206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kártyaolvasót biztos nem adnak hozzá, max. ha van v.mi meghirdetett ajándékozási akció. Nem átalakítóra gondoltál (SD-adapter)? Csak mert az jár hozzá.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4208) joseph88


joseph88
csendes tag



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4209) joseph88


joseph88
csendes tag

De én átalakítóra, adapterre gondoltam. Ingyen házhozszállítással 24H-n belül szállítják. Megér 11 rugót vagy várjak inkább az 1 gigásra hátha olcsóbb lesz?

(#4210) Viktor0610 válasza joseph88 (#4209) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a speedshopból rendeled, biztos...
Nem vagyok képben az árak terén, de az tuti, h. ők jó áron adják...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4211) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

#Sirandrish: Szerintem egyáltalán nem lehet letölteni rá új színsémákat mivel azok beépítettek.

#Kiss67: azért mert a telefon nem támogatja az mmf fájlokat, igen kicsit :Y -nak tűnik de ott az mp3 mindenre jó (wav-ot sem támogajta).

#hoki: erre várunk hogy végre valaki vegyen egy 1gb-osat és beírja ide hogy müxik e. nagy velószínűséggel működik de ha mégsem akkor egy szoftver frissítés után kéne mennie.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4212) AS válasza S.J.M. (#4211) üzenetére


AS
félisten

Az lehet hogy én leszek,, ha meg nem megy akkor az uj samuba jó lesz :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4213) Kiss67 válasza S.J.M. (#4211) üzenetére


Kiss67
senior tag

Akkor itt miért irják? [link]

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#4214) legiaap


legiaap
nagyúr

Hali!
Tegnap vetem egy D600-ast és lenne pár kérdásem:
1.Miért csak 46504Kb hely van rajta?Nem értem.Ennyit ír csak ki a memóriaállapotnál.
2.Ha töltök rá számítógépről nagyfelbontású képet,akkor miért nem igazítja a háttérhez?
3.Lehet rá tölteni színsémát?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4215) Viktor0610 válasza legiaap (#4214) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Valószínűleg azért, mert rengeteg (törölhető) dolog van rajta gyárilag.
2. Ez sajnos Samsung szokás. Szerkessz olyan képet, ami a kijelző arányához/felbontásához igazodik.
3. Nem.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4216) legiaap válasza Viktor0610 (#4215) üzenetére


legiaap
nagyúr

És az AS oldaláról hogyan lehet azokat a képeket leszedni?
Mertha úgy csinálom,hogy jobb klikk mentés valami mappába és onnan akaorm feltenni a telóra,akkor nem ismeri fel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4217) legiaap válasza Viktor0610 (#4215) üzenetére


legiaap
nagyúr

és azt a rengeteg törölhető dolgot hogy találom meg,mert a memória állapotnál szinte semmit nem ír?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4218) Viktor0610 válasza legiaap (#4217) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asszem van egy olyan menüpont, h. Fájlkezelő :F , onnan tudsz törölni minden dolgot -kép, hang, stb...
Az AS oldaláról lementett képeket a sz.gépen meg tudod nyitni?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4219) legiaap válasza Viktor0610 (#4218) üzenetére


legiaap
nagyúr

hát ha lementem,akkor ki kell választanom a listából,hogy mivel nyissa meg

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4220) Viktor0610 válasza legiaap (#4219) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a kiterjesztés?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4221) legiaap válasza S.J.M. (#4201) üzenetére


legiaap
nagyúr

Helló S.J.M.
Nagyon jól sikerültek a képeid.
És az első képen csak nem a Pécsi TV torony látható???
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4222) Dtomi


Dtomi
őstag

Tudja valaki hogy mikor adnak ki a D500 hoz és a D600 hoz tárcsázóprogramot??? vagy valami hasonlót mint az Easy GPRS??? vagy melyik régi programmal működik a 2 szemét...

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#4223) D600 válasza Dtomi (#4222) üzenetére


D600
tag

Az easy gprs elég régi. Ott még tudtam felrakni mmf zenét, de a d600 már nem tudja. nem ez helyett van a pcstudio??

(#4224) Dtomi válasza D600 (#4223) üzenetére


Dtomi
őstag

Nekem netezni kéne nem mmf + hasonlók az easy GPRS a net tárcsázó odatettem a V200 at az infra mellé aztám ment a net ezek a csúcsmobilok meg nem vágják mi van.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#4225) S.J.M. válasza legiaap (#4221) üzenetére


S.J.M.
senior tag

De de az a Pécsi TV torony. :D (Csak nem Pécsi vagy?)
A képek nagy része egyébként a Homokbányában készült.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4226) [xlt]


[xlt]
tag

hello !

d500 om van,most szeretnék váltani d600 ra és lenne egy kérdésem azokhoz akik e szépség birtokosai már :

Azt hallotam hogy egy bizonyos idő után a d600 szétcsusztott állapotbában a felső része a telefonnak lötyög ( tehát van egy kis kilengése a két külömböző részenek egymáshoz képest) , én ezt a d500 nem tapasztaltam pedig már másfél éves a teló .
Tehát szeretnék egy megerősitést hogy tényleg igaz ez a dolog vagy csak épp egy kivétel volt

Elöre is köszönöm

Üdv

(#4227) Wini válasza [xlt] (#4226) üzenetére


Wini
aktív tag

Hy!

Nekem már 3 hónapja megvan a 600-as, fél mm a lengés! De csak akkor veszed észre ha nyitott állapotban elkezded rázogatni.(szemmel nem csak érezni lehet). De első perctől ilyen nekem és azóta nem is durvult az állapota.

Ja és a lötyögésről annyit, hogy csak én vettem észre eddig, akinek eddig még a kezébe volt annak fel sem tünt.(szóval nem vészes)

Amúgy nagyon faca teló. Még mindig minden nap csodálattal nézek rá!

Jó vásárlást hozzá!!

Az ideális nő olyan mint a Hold. Este jön, reggel megy. :)))

(#4228) [xlt] válasza Wini (#4227) üzenetére


[xlt]
tag

köszönöm a segítséget ! ma elválil milyen teló is a d600 as !

üdv

(#4229) legiaap


legiaap
nagyúr

Helosztok!
Hol lehet beállítani a telefonon,hogy milyen hangosan ébresszen.
Egyszerűen nem találom.
Vagy nincs is ilyen lehetőség?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4230) legiaap


legiaap
nagyúr

Senki többet???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4231) agentzee


agentzee
csendes tag

Megvan az 1GB-os t-flash, és eddig gond nélkül műxik. SD-átalakítóval (adták hozzá), kártyaolvasóban kb. 1.5MB/s-sel íródik, lefelé kb. 10MB/sec. Ám amire még nem jöttem rá:
hogy lehet egy könyvtár összes zenéjét lejátszani (4 albumban, egyenként max. 30 számot tárol ami elég gyér, jó lenne vmi frissítés, vagy vmi. java mp3 lejátszó)
Hogy lehet fényképeket és videót auto rámenteni (a sebesség nem lehet akadály).
USB kábelen, háttértár módban gond nélkül lehet írni, olvasni, de nekem az viszonylag lassúnak tűnt, úgyhogy aki rendszeresen, sokat használja, annak érdemes venni hozzá egy bóvli usb2-es kártyaolvasót. BT file transferen is írható/olvasható. Levédeni, ill. BT-on megosztani csak az egész kártyát egyszerre lehet.

Jó lenne vmi szoftver frissítés ezekre mert elég sok kényelmetlenség van vele.

(#4232) AS válasza agentzee (#4231) üzenetére


AS
félisten

Az uj Samsungok tudják ezeket, , sajna a d600 még nem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4233) AS válasza agentzee (#4231) üzenetére


AS
félisten

hol vetted a kártyát? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4234) Cecus válasza legiaap (#4230) üzenetére


Cecus
csendes tag

Külön az ébresztés hangerejét nem tudod beállítani, azt veszi alapul ami a csengőhang hangereje. Viszont cserébe egy általad felrakott, akár MP3 is lehet. Tipp: én úgy oldottam meg, hogy ne kapjak szívrohamot a reggeli túl hangos ébredéstől, hogy egy hangrögzítésre is alkalmas progival (pl. audiograbber - ingyenes) halkabbra veszem fel, ráadásul fokozatosan hangosodóra. A Samsung PC Stud. 3-mal is lehet fokozatos erősödést olyan hosszan, ahogy csak akarod. Ha nem tudod megcsinálni, szívesen segítek, küldd el a zené(ke)t, ''finomabbra'' hangolom.

(#4235) Kimcica


Kimcica
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy aprócska kérdésem: az első töltéskor hány óráig töltsem a telefont? 8-10óra?
Mert hallottam olyat is, hogy 2x16 órát kell tölteni, de ez elég furán hangzik. A használati utasításban semmi erre utaló szöveget nem találtam... :(
Válaszotokat előre is köszönöm! :B

Kimcica

(#4236) nszb válasza Kimcica (#4235) üzenetére


nszb
tag

A 2-szer 16 óra kikapcsolt állapotban felesleges a li-ion akkumulátorok megjelenése óta. Első második alkalommal szerintem (!) bőven elég, ha este mikor lefekszel aludni ráteszed, aztán reggel mikor mész dolgozni leveszed töltőről. Feltételezve, hogy nem 1-2 órát alszol, ez egy korrekt megoldás. Én eddig mindig így tettem amióta olyan telefonom van aminek li-ion vagy li-polimer akksija van. Arra figyelj majd, hogy ne merítsd le teljesen, addig míg kikapcsol, mert ugyan van olyan védelem benne, hogy nem engedi nullázni, de nem tesz igazán jót hosszú távon. Arra számíts, hogy az első pár hétben még nem a legjobb eredményeket fogod kapni készenléti idők tekintetében. A két hetes D600-am max. 2,5 napot bírt eddig, igaz hallgatok mp3-at, meg nyomkodom rendesen napközben. Ugyan picit off, de félig idevág, anno a Motorola V3-am 4-5 hónap után érte el azt, hogy a kezdeti 2-3 napról megnőtt a készenléti idő 5-6-ra. A szokásaim illetve a helyszínek nem változtak, tehát a vétel, egyebek elvben ugyanazok.

Valaki emlegette a fedél lötyögését. Én pont ma vettem észre, nem igazán zavaró, én a jövőtől félek, hogy mennyire lesz időtálló a dolog. Anno a V3-nál is féltem, hogy majd lazulni fog a flip mechanika, aztán fenét, előbb halt meg a kijelző :)) Gyanítom itt is valami más fogja előbb beadni a kulcsot mint a mechanika :)

(#4237) agentzee válasza AS (#4233) üzenetére


agentzee
csendes tag

Speedshopban. Ez a 30 szám limit idegesít. Se képet, se videót nem lehet rá közvetlen menteni, így aztán semmi értelme a 1 gigának :O

(#4238) nszb válasza agentzee (#4237) üzenetére


nszb
tag

Hát ez pedig sajnos nem kikerülhető. Külföldi fórumokban is mindenhol azt írják, hogy megoldhatatlan issue.
Engem szerencsére nem zavar, mert én általában min. 100 megás liveseteket hallgatok, és el is tudom dönteni reggel, hogy mit akarok hallgatni aznap. Így elég volt csak az 512-es, és nem is zavar a 30-as limit.

Ami viszont megoldás lehet.. Az, hogy hány zene van a memóriakártyán effektív tökmindegy. A 30-as limit a listára vonatkozik, azt meg amíg hallgatod a zenét simán szerkeszted a következő listába a számokat bele. Gondolom neked amiatt idegesítő, mert 4-5 perces számokat akarnál hallgatni. Nem oldható (kerülhető ki) így a dolog?

(#4239) Atombalu válasza agentzee (#4237) üzenetére


Atombalu
senior tag

deszar :O

Egyre rosszabb velemennyel vagyok errol a telóról :((
(úgy írom ezt, h 4 napos tulaja voltam egy ilyen kütyünek, szal nem alaptalanul) :(
Aztan gyorsan el is adtam -> nem hozta a várt elvárásokat, nagyon nem :|

Vegyetek inkább SE W810-et, ott biztos nincs 30-cas korlát....

iPhone 5

(#4240) AS


AS
félisten

Mindenkinek nem jöhet be egy telo, olyan nem létezik ezért is vagyunk emberek. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4241) Kimcica válasza nszb (#4236) üzenetére


Kimcica
csendes tag

Szió! :))
Köszi szépen, majd így teszek! :R
Még 1x thx! :B

Kimcica

(#4242) D600 válasza agentzee (#4237) üzenetére


D600
tag

Miért nincs értelme? Fotózol, filmezel, aztán átmented a teló memóból a kártyára. Utána folytathatod üres memóriával.

(#4243) joseph88


joseph88
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy 512-es kártyát és működik is rendesen. Csak annyi gond van vele hogy ha átrakok egy képet vagy fotót akkor azt kis mértebe nyissa meg és nem lehet a képek közt lapozni csak ugy h. vissza és megnyitom újra, ja ésnem lehet közben zooomoolni. Tud rá valaki megoldást? És azt szeretném megcsinálni h. picsel viwerrel nyissa meg ezeket lehet? mert ha az Orther files mappába rakok képeket azt azzal nyitja meg. + még valami ha videót nézek nem túl hosszút csak 2 perceset és nyitva van a teló (széthúzva) akkor a gombsor nagyon felmelegszik ez normális?
Köszi a segítséget.

(#4244) agentzee válasza D600 (#4242) üzenetére


agentzee
csendes tag

Ez igaz, de hát mért nem lehet egyből a kártyára menteni? Olyan jó lenne ez a teló ha nem lettek volna ekkora balfékek a programozók. Eddig ez a legjobb telóm, de ilyen szerencsétlenül elkészített szoftverrel még sose találkoztam. :(( Úgy néz ki, mintha a memóriakártyahellyel való bővítés az utolsó pillanatban jutott volna a készítők eszébe. Remélem lesz sw update

(#4245) AS


AS
félisten

Az uj Z- széria már tudja memoria kártyára menteni az adatokat egyböl.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4246) kaller1 válasza AS (#4245) üzenetére


kaller1
veterán

A P850 sem tudja?

.::> <::.

(#4247) AS válasza kaller1 (#4246) üzenetére


AS
félisten

de az lehet. nem tudom, ha az uj szoft került rá akkor igen
a p850 utodja már tudja a Z710 ami nyáron jön.

Itt a bizonyiték:
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4248) kaller1 válasza AS (#4247) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi a választ... :R Mire kijön a z710,már 100k alatt lesz az ára,és akkor... :D

.::> <::.

(#4249) AS


AS
félisten

Megrendeltem a 1gb -os kártyát.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4250) S.J.M. válasza AS (#4249) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Én is akarok egyet de sajna csak 512-esre fog telleni :(

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung D600 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.