Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Vistaboy válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nyilvánvaló volt, hogy nem vágják el magukat azoktól a bevételektől, melyeket a PS és PC platformokon játszóktól kaphatnak, de ezzel, hogy egy évig csak XBOX-on lesz a játék, sok rajongót szomorítottak el.

Ami viszont nálam viszi a prímet - pedig nem vagyok kimondottan grafikabuzi -, de ha a Square valóban a lehető legnagyobb és legjobb minőségű Tomb Raider játékot akarja elkészíteni, akkor vajon miért pont az XBOX One mellett döntöttek, elvégre a három új-generációs platform közül (ONE, PS4, PC) ez a leggyengébb teljesítmény tekintetében? :F Persze, nyilván a pénz miatt, hiszen az MS csengetett nekik szép összeget ezért az exkluzivitásért, de akkor is...

Az én véleményem szerint úgy fog lezajlani a dolog, hogy kiadják az XBOX One kiadást a lehető legmaximálisabb grafikával, amit még elbír a konzol, majd az egy évvel később megjelenő PS4 és PC változat sokkal szebb lesz, ezzel fogják úgymond "kárpótolni" a várakozásért a rajongókat. Mondjuk én abban is reménykedem, hogy mikorra mi PC-n kézbe kapjuk, addigra már kiforrott játék lesz, és az esetleg később megjelenő DLC-k alapból benne lesznek, mint a Definition Edition esetén is... :K

De majd kiderül... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.