Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#162) djyuri


djyuri
őstag

Üdv!

előszőr is uhh:D:D:D

Másodszor mindenben van valami szép:)...najó a szomszédokat ne nézzük :P

őőő..az apróhírdetés részletes keresőjére kíváncsi leszek:)
Az elmentett témák egyberakása a fórum illetve a többivel kicsit nagyon megzavart,ráadásul az összes apróhírdetésemet fel kellett vennem kedvenc témának,de elfér:D:D:D (ha lehetne azokat egyás alatt/fölött csoportosítani vagy sorrendbe rakni,az klafa volna:) )
Asszem privát üzenetet egy darabig biztosan nem fogok kapni:D...hacsak szivatásból nem akarnak:D....ott nem lesz majd ilyen "új" legelőre hozása dolog?....mert szvsz így 150 arc közül mindig kiválogatni,hogy "na most ki szentelt meg figyelmével" dolog egy picit érdekes :(

Az aprónál ez az áthelyezési dolog nekem 100-ra bejött!!...sirály:)
Az oldal vagyis a HSZ-ek számolása felül (illetve alul) nekem szépségben gyengébb,mint a régi volt....az már úgy oly "dizájnosan" összeolvadt a képpel:)

A belépési dolog nekem megfelel,legalább nem lóg ki a többi netes oldalamtól,hogy mindjárt fent bekell jelentkezni,hanem külön van rá menü:)...szal az zsír:)

Meg izé...az apróhírdetéskenél ezek a rajzok a budapest szó helyett,hogyismondjam:D...lehet pont nem láttam mást budapesten kívül,de lehet a jövőben sokat fogom keverni a rajzocskákat:D

A motor sebességét 1 megás neten nem érezni változásnak..pláne celeron procival....minden lassú,mióta a pentium procim tönkrement:(

őőő...nem akartam egyik új motor építőt sem megsérteni:) csak ez a topik a véleményekről meg a hibák jelzéséről szól,ha nem tévedek:)

MOD: És az itt szóltam hozzá autómatikus frissítésére 500 pont részemről :R

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.