Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz tzsolesz #6851 üzenetére

    Csak kiegészítés. 2021-től meg volt a 2x ár. 2022-erre pakolt rá még extrát, most pedig szűkülni látszik.
    20' ban mindenki attól tartott, hogy összezuhan az építőipar csak azzal nem számoltak, mivel mindenki otthon volt a pénz pedig jött befelé, ezért megcsináltatta az addig tologatott dolgokat, majd olajat öntött a kormány erre a gépezetre a 3+3-al -> szakik emeltek, amíg nem szégyellték.
    Utána 21'-ben az evergreen is besegített az alapanyagáraknak.. így jutottunk el a min 2x-es árhoz.
    19' burkolni hozzám olyan 4e/nm jöttek ez akkor a közép felső volt a környéken, 21-ben a szomszédhoz min 12e/nm mondtak és az anyag árak simán duplázódtak emellé. A kerítést csak színezni(!) a szomszédhoz 8-10e/nm akartak jönni! Nyilván a kerítés fala nem akkora felület, de így is milliós tétel lett volna..

    Donki Hóte:
    Nem kötekedésből kérdezem. Én home office idején nem tudtam eljárni betonozni, mert nekem dolgoznom kellett, hogy kell elképzelni Nálad, mert 8 óra meló után azért nem kellemes betonozni. Azt tudom, hogy voltak olyan ágazatok, ahol nem kellett dolgozni otthonról (csak így hívták), hanem csak kaptak valamennyi pénzt. Így?

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés