Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gbors


gbors
nagyúr

Hát szó se róla, ezt a játékot még Bacsis Retro Számítógép Kiállításán is megcsodálnák a népek, hogy mennyire retro :D
Két pálya után alapvetően rendben van a game, de tekintettel kell lenni rá, hogy gyakorlatilag egy egyszemélyes projekt, és a nosztalgiafaktor igencsak kell az élvezhetőséghez.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2) ceia


ceia
őstag

A Goblins játékokkal sosem játszottam, de terveim között van mindhárom rész. Mondjuk úgy, hogy az első után majd meglátom a többit.. Viszont ez az új nem tetszik. A grafika nem olyan, így egyáltalán nem hozza azt a hatást, mint az elődök. Jobb lett volna maradni az eredeti felbontásnál és stílusnál. És különben, amit a videón láttam, az nem hogy nem humoros, hanem inkább szörnyű. Szerintem bukta lesz, egy nagyon szűk réteget leszámítva.

        it's more fun to compute

(#3) gbors válasza ceia (#2) üzenetére


gbors
nagyúr

Privát vélemény, de az eredeti trilógiából az első elég gyenge, mint játék (csak az egyedi stílusa és humora miatt érdekes), a második nagyon jó, a harmadik pedig überkirály. Szóval ha az első nem jön be, attól nem biztos, hogy a másik kettőnek nem érdemes esélyt adni. A gog-on 6 EUR a 3 game együtt, gondolom summer sale alatt a feléért is meg lehet venni.

Az 5-ös trailerje tényleg borzasztó, a játék maga szerintem teljesen vállalható. Érdemes esetleg megpróbálni a demot.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4) Silenzio válasza ceia (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Láttad már a 4. részt? Ahhoz képest ez atomállat. Itt van ez, ez elég király, bár nem hivatalos Gobliiins rész. Az alkotó ugyanaz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.