Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Recska blogja

Hozzászólások

(#51) RECSKA


RECSKA
veterán

Nagyon jó.

Dolgozom, és egész nap Adriennre gondolok. Nagyon jó, hogy van nekem.

AMúgy tengap kiötöltem, hogy összerakok itthonra egy töltős kis gépet. :DDD
Valami passzívat, pici fogyasztással. Majd délután megnézem, mit sikerül kihozni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#52) RECSKA


RECSKA
veterán

Sikerült ma is felbasznom az agyam. Rohadt sok Szar gép. De majd holnap rendet rakok közöttük.. :DDD

Ma este meg az Asszonyt rakom jól helyre.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#53) RECSKA


RECSKA
veterán

Jó volt a hétvége.

Találtam bennt a munkahelyemen egy kuriózumot. :DDD Gyönörű P1-es lap, SD-rammal, K6-III támogatással, 1MB L2 alaplapi gyorsítótárral. :DDD A neve pedig DFI P5BV3+ . e köré a lap köré fogok építeni egy fasza kis Pentium egyet. :DDD Majd nyomok róla képeket, ha kész lesz.

A saját gépem pedig megy ki Kedvesemnek. Egy kis Számítógépet akarok neki összerakni, az én DFI lapommal, a 2500+-os bartonommal, 1gb rammal, 160-as HDD-vel, DVD-Íróval és egy chaintech 6600-al.

Saját részemről pedig lecserélem mostani gépemet vagy egy PentiumD-re, vagy egy kis Yonah-ra. De lehet, hogy csak egy Dothan lesz belőle.

Most rá vagyok mozdulva a PIII-akra. Az új gépek nem nagyon érdekelnek egyenlőre. :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#54) RECSKA válasza RECSKA (#53) üzenetére


RECSKA
veterán

Ma lettünk egy évesek! Ehhez képest reggel egy picit bemérgelte magát, és ilyenkor nem nagyon lehet hozzászólni! Bezony. Mind minden Nőhöz. Bármit mondok, csinálok, teszek, az rossz, és leordítás a vége. Hát igen. Hogy kell ünnepelni az 1. évfordulót, ha nem így? :O

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Recska blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.