Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Recska blogja

Hozzászólások

(#1) RECSKA


RECSKA
veterán

Sziasztok!

Bátorkodtam én is elindítani a blogomat.
Ha valami érdekes történik velem, be fogom írni...

Most lépek, mert gépet kell szerelnem!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#2) RECSKA válasza RECSKA (#1) üzenetére


RECSKA
veterán

Barátnőm gépe, picit felb@szta már megint az agyam.

AN7-es lap, és benne egy 1.6GHz-es Duron. Nem is ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy egyszerűen sejtésem sincs, miért a fenéért nem megy benne ATI videókártya. Bezony, addig megy, ameddig nincs 3D, mert ott aztán csíkoz, mint az ATOM, de ahogy leállítom a gépet, és berakok bármilyen Nvidia karit, egyből jó, méghozzá mindenhol.

Egyszerűen NVIDIA párti lett. És nem is lenne ezzel semmi gond, ha nem egy 9800Prot kellett volna lecserélnem egy 6600-ra. De mindegy.


Más.
Most kérek majd egy fényképezőgépet, mert nem rég lett befejezve a gépem, és dobnák nektek fel pár fotót róla, persze csak ha érdekel benneteket.

Majd még írok...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#3) RECSKA


RECSKA
veterán

Napok óta azon gondolkodám, mit kellene VGA terén venni a gépembe.
Nem olyan egyszerű ez, mint néhány embernek, hogy nah, mék oszt veszek egy 7800GS-t, mert annál jobb nincs AGP-be. Elismerem, de nekem nincs rongyos 70k-m rája. Bezony.

Tehát én már régóta szemezgetek egy olyan VGA-ra, ami megfelelően kiszolgálná a gépemet, és én is elégedett lennék az árával.

Már vagy két hónapja teszteket olvasgatok, és elég vegyes kép alakult ki bennem.

Mondjuk HÁLA Istennek egy fergeteges Barátnőm van, aki fel tud vidítani, amikor magam alatt vagyok a gép miatt.

Megpróbálom mindjárt képekkel is demonstrálni, mitől nem tok választani.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4) RECSKA


RECSKA
veterán

Itt is vannak a képek!

Ahogy én tudom,
7800GS 16/6 400/1100MHz
6800Ultra 16/6 400/1100MHz
X850XT PE 16/6 540/1180Mhz

Tudom, hogy az utolsó kettő agyontuningolt, kifutó kari, a 7800GS pedig új, jól tuningolható kártya. De én, mit olyan ember, aki szeret spórolni pénzecskéjéből ( és az Asszonyra költeni :DDD ) elgondolkozom azon, melyiket vegyem. Mivel a 7800GS tartja 70k-s árát. 6800Ultrát minden 6800GT-ből lehet csinálni, amit megkapok 45k-ért, X850XT Pe-vé moddolt X800-ak ugyancsak 45k körül mennek. Tudom, hogy ezek nem tuningolhatók, meg minden, de az én szememben nem éri meg a 7800GS, mivel rohamosan megy majd lefele az ára. X850XT PE azért nem éri meg, mert nincs benne PS3/VS3, de teljesítményben meg jobb néhol a 7800GS-nél is. Számomra az igazi befutó a 6800Ultra lenne. Hogy miért? MErt általában mindegy GT Ki tudja magár futni Ultra szintre, sőt, még tovább is. Most láttam egy Sparkle 6800Gt-t, ami gyári hűtésével ment 430/1200-at. Nah ott már megy tuti....

Jöjennek a képek!
[kép]
Mint látható, jól helyt állt a X850, de nincs semmilyen szégyenkeznivalója a többinek sem.

[kép]
Itt is látható, hogy igazi, látható különbség nem látható a kártyák között.

[kép]
Itt is csak a 7800GS minimumFPS számánál van látható különbség, azonban érezhető nincs, mivel az átlag mindegyik kártyán nagyjából azonos.

Tehát minek vennék 7800GS-t, ha az én igényeimnek a másik kettő is tökéletesen megfelel? Nem tudom, nekem a 6800Ultra a befutó. De teccik a X850 is. Ami azonban tuti, hogy nem fogok 70k-t kiadni egy 7800GS-ért, mert engem nem fogott meg a kari tudása.

Tuningolva persze biztos más. Majd ha látok tuningolt eredményt, leírom, mennyire változik meg a véleményem.

[Szerkesztve]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#5) RECSKA


RECSKA
veterán

Most láttam a videókat az E3-ról. BESZ@RÁS!

Pláne az új Nintendo konzol. Nagyon kemény. Nézzétek meg a Hardwired oldalán lévő E3 centrumban.

Én töltöm ezerrel a videókat... :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6) RECSKA


RECSKA
veterán

Adok egy kis édekességet.

Az én kis mezei bartonomról készültek.
Everest riport a gépemről: [link]
És két eredmény:
[kép]
[kép]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7) RECSKA


RECSKA
veterán

Most megyek Barátnőmhöz, holnap reggel megyek Szegedre venni egy Ati Radeon 9500 128MB-os videokártyát. Majd beszámolok hogy mire jutottam vele.

Éjszaka valószínűleg álmaim kocsijával fogok álmodni (hacsak nem az Asszonnyal), mely egy BMW 330i
Egyszer veszek magamnak egy olyat!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#8) RECSKA


RECSKA
veterán

Szokásomhoz hyven kurvaszarul aludtam.
Sem BMW-vel, sem Drágámmal nem álmodtam, egész éjszaka plafont néztem.

Lehet, hogy az az oka, hogy összevesztünk az este?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9) RECSKA


RECSKA
veterán

Úgy megáztam délelőtt Szegeden. Fene gondolta volna, hogy esni fog. Aztán meg kisütött a nap, és egyből 25fok lett. Nem tudtam eldönteni, mit dobjak le magamról.

De végre nemsoká kész lesz az útlevelem!

A 9500-os kártya faszán működik. 400/600 megy neki. Gond nélkül... :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10) RECSKA


RECSKA
veterán

Tiszta láz vagyok!

Lehet, hogy a reggeli megázás megártott...

Viszont nagyon örülök. A 9500-as, amit vettem, leejtette az állam.
Az előző tulaj azt mondta, kb 410MHz-et megy a GPU... Atitool nálam 415MHz-et mutatott, és tovább nem is tudta tesztelni a karit, mert elfogyott a csúszka... :DDD
A ramja is 600-at megy, tehát vettem egy 9600Prot 10k-ért. Azért az nem olyan rossz.
A hűtés rajta egy kb 300gr-os P3 borda 6cm-es ventivel.
( 3dmark2001 13k, 3dmark2003 3.5k )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11) RECSKA


RECSKA
veterán

Jó este volt tegnap is. Szokásomhoz híven ismét 4 órát aludtam, ami meszze van a jónak mondható 8-tól... Mindegy..

Ma reggel próbálgattam a 9500-at, és 415/615 az, ami még stabil.

Amúgy eldöntöttem, hogy a nyáron nem gépre fogok költeni, hanem megy Barátnőmmel ide-oda.

Most megyek majd Dolgozni, utálom a pénteki napokat. Szaros kis csicskának néznek minket. Gyakorlatosokat. De már nem sokáig... ;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12) RECSKA


RECSKA
veterán

Szét szívtam az agyam a munkahelyen!

Ellenben ebédidőben lenyomtam egy Erős Pista pizzát : Tészta - Erős Pista - chili - tojás - lilahagyma - sajt. :DDD Nem rossz....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13) RECSKA válasza RECSKA (#12) üzenetére


RECSKA
veterán

Most beszéltem Apukámmal, és megveszi az új simsonját.
Nem rossz vétel. SB51-es, 2000km-el.... 60k-ért. Sok ember ölne egy ilyenért..:DDD

Majd jól meghajtom!!!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14) RECSKA


RECSKA
veterán

Nah, megint jól aludtam.

Nem tomm miért, de az éjszaka 01.00 és 06.00 között nem tudtam PH-zni, gondolom lefagyott a szerver. Elég rossz volt, mert nem tudtam magammal mit kezdeni.

A mai naptól nagyon félek, majd egyszer kifejtem, hogy miért!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) RECSKA


RECSKA
veterán

Szokásos nap.

Kimi alatt megint szar a McLaren, Nekem meg csak egy merő unalom a napom. De majd lesz ez még így se... :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#16) RECSKA


RECSKA
veterán

Nem is olyan rossz ez a szombat esti láz című műsor.

Mindig megfájdul a szívem, mikor látom őket olyan szépen táncikálni, mert nekem olyan falábam van, hogy a still is megszakadna... :DDD

Egész éjjel PH-zni fogok, már érzem is az erőt áramolni magamba... ( nem vok kocka.. :DDD )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#17) RECSKA


RECSKA
veterán

Veszekedések, elegem van belőlük.

Ellenben ha nem lenne veszekedés, nem lenne utánna az a gyönyörű érzés, amit a békülés okoz! ANNYIRA BOLDOG VAGYOK, HOGY MEGTALÁLTAM ILY FIATALON ÉLETEM ÉRTELMÉT!!!

Mostanában, mikor aludni kellene, inkább SIN-ezek egy picit! Nagyon bejön. Jó kis játék! És nincs nagy gépigénye! NAgyon Teccik!

Csak le kellene cserélnem a VGA-mat valami keményebbre. Mondjuk egy 6800GT-re..:D

[Szerkesztve]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18) RECSKA


RECSKA
veterán

Hát igen!

KIMI Megint kihozott mindent a McLaren-ből, de ennél nem éehet jobban teljesíteni abban a szartaligában. Hibátlanul vezetett, akárcsak Alonso... :DDD SZÉP VOLT FIÚK!!!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19) RECSKA


RECSKA
veterán

Utánnajártam a dolgoknak!

Tuningban a 7800GS azért odabasz az X850XT-nek is, meg a 6800Ultrának is.
Minden 7800GS megy 450/1200-at, de nem ritka az 500/1500-at menő sem. Ott már azért jelentősen gyorsabb, kb 20%-al egy 6800Ultránál. Ellenben 35-40%-al drágább....

Nem tudom, hogy X800 vagy 6800GT... De el fogom dönteni mire meglesz a pénzem.. :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20) RECSKA


RECSKA
veterán

Nagyon semmi érdekes dolog nem történik.

Egész éjszaka fennt voltam, de azért oda-oda bújogattam Kedvesem mellé! :DDD

Nem tomm, mi lesz, de már nagyon várom, hogy dolgozzam. Nagyon kellene gyűjtenem a pénzt, mert három helyre is tömni kellene... Adrienn-re, Magamra meg egy kocsira.. :DDD
Ebből már kettő megvan ;]

Most is megyek Szentesre, mert el kell adnom egy-két SD-Ramot, mivel én speciel nem tok vele mit kezdeni!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21) RECSKA


RECSKA
veterán

Mivel teljesen le vok égve, sajnos külön kell választanom egy kis időre a Geil Dual kitemet.

De nem sokáig, mert remélem köv. hónapban fel tok állni ebből a matthelyzetből.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#22) RECSKA


RECSKA
veterán

Hát nem is tomm.

A reggelek mindig olyan rosszak.
Ráadásul most dolgozom az én kis Everest projectemen. Legalább elvagyok vele. :DDD

Aztán nyilván megyek majd egy picit silk road olineozni is.. :DDD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23) RECSKA


RECSKA
veterán

Nem silk roadozok!

Nekem annyira nem jön be. Mivel el sem indul. :DDD
Jót kocsikáztam. Nővérem hazajött, és én meg bementem Drágám-ért. Jól megkűdtem a Szutyukit.. :DDD MEgy, mint az .... :DDD

Amúgy meg nézzétek egyre többen az everest tesztemet, és szeretném, ha minél több tesztet kapnék, mert akkor legalább ellenék délelőttönként.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#24) RECSKA


RECSKA
veterán

Nah, végre sikerült PS2-t szereznem. Mostmár tuti, hogy Finalozok délelőttönként. De az is lehet, hogy inkább szarakszom a weboldalammal. Még nem tomm.

Most megyek ki Kedvesemhez, aztán alszunk egy jót. Holnap pedig Haveromnak viszek egy-két dolgot.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#25) RECSKA


RECSKA
veterán

Ismét reggel.

Már kezdem unni. Olyan unalmas. Nem tudok maggammal mit kezdeni. A játékok nem kötnek le. Aki lekötne, meg suliban van. Egyszerűen nem tok mit csinálni. De holnap fel fogom magam találni! Simsont szerelek.

Most viszont megyek szentesre biznicelni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#26) RECSKA


RECSKA
veterán

Szentesi biznic lerendezve.

Hódmezőn tesco lerendezve.

Asszonnyal történő összerezzenés : befejezetlen .

Egyszerűen nem tomm, mi van néha Kedvesemmel. Most megkaptam. Jól le lettem ... . De mindegy. Frissítettem a tesztjeimet, legalább feltaláltam magam délután. Most megyek, és lerendezem valahogy picit a viszályomat. Remélem, hogy azért legalább estére sikerül elrendezni, és jó fogunk aludni egymás mellett. Ha nem, akkor....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#27) RECSKA


RECSKA
veterán

Hát mit mondjak.

Nincs szerencsém. Erre már rég rájöttem, de mikor emlékeztetik állíndóan az embert, az elég szar érzés. Ellenben most megyek motort szerelni. Apám vett egy Simson S51N mocit. Nagyon fasza. Habár 23 éves, össz vissz 2000Km van benne. Még bejáratos. De meg piszkosul. Még alattam is. Pedig én kemény 100kg vok.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#28) RECSKA


RECSKA
veterán

Teccik a Heroes 5!

Elvoltam vele kemény fél órát. Hát igen, engem már csak a Final tud lekötni a gép elé! De még az sem. Egyszerűen nem annyira élvezem a játékokat. Kinőttem belőle. Mostanában inkább Barátnőmre szeretem tölteni a felesleges időmet.

Meg eléggé lekötnek mondjuk a tesztek is, bár mostanában nincs olyan sok, pedig az új cuccok folyamatosan áramolnak. Bezzeg ha nekem lenne itthon anyag... Kise állnék belőle. Csak egy picit.

Holnap kemény napom lesz, mert egész nap csicskáztatni fognak, ki se fogok másból állni, csak rakd ide, hozd ide, vidd el, szereld meg.... Mindegy, legalább pénz lesz belőle.

Most megjött haver, megyek motort szerelni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#29) RECSKA


RECSKA
veterán

Nem mentem dolgozni!

Most nincs kedvem semmihez sem! Barátnőm is kijelenti, hogy délután nem velem lesz, hanem beszélget egy ismerősével. Ezzel nem is lenne semmi baj, csakhát a kedves ismerős bele van zúgva Drágámba! És hát ugye természetes féltékenység az, amikor az ember ilyenkor egy picit kibukik. Tudom, hogy SZERET, meg minden, Fullosan megbízok benne, de akkor is. Én se beszélgetek, meg talizgatok olyan macákkal, akik belém vannak esve...

Mindegy, túléljük valahogy, az biztos. Csakhát egy picikét szarul esik az embernek! De nem?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#30) RECSKA válasza RECSKA (#29) üzenetére


RECSKA
veterán

Hát még ilyet!

Most le lettem osztva, mint az atom!
Azzal jön Kedvesem, hogy NEM BÍZOK MEG BENNE! Hát beszarok! Mindegy, remélem nem lesz túl nagy lángja ennek az egésznek, mert a füstbe már megfulladtam! Még Ő van kibukva ezen az egészen. Nem tudom mi lesz, de nagyon félek a délutántól! NAGYON!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#31) RECSKA


RECSKA
veterán

Minden megoldódott!

Lerendeztünk mindent, és most Happy mindenki.
Remélem éjszaka minden jól fog alakulni!
Holnap frissítem az oldalam eredményeit!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#32) RECSKA


RECSKA
veterán

Nah, megint nem tok aludni. De nem baj. Legalább befrissítettem a táblázatomat.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#33) RECSKA


RECSKA
veterán

kb. 5 órát aludtam. Vagy kevesebbet! Ez eszméletlen! Nem tomm, de valami nincs rendben!

Mindeneste nem érzek magamon semmi olyat, ami miatt orvoshoz kellene mennem.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#34) RECSKA


RECSKA
veterán

Tegnap nem nagyon tudtam írni, mert nem volt időm, meg netem!!!

T-Online karbantartást végez, és most is olyan, hogy hol van, hol nincs.
Tegnap sütöttünk a Kedvesemmel, sonkás tésztát, és kib@szott jó lett. Mindenki akkora tányérral bevágott belőle, öröm volt nézni!
Tegnap este pedig nekiálltam Winfows telepíteni. És most nem ismerek rá a gépre! Éreztem én, hogy le kell cserélni 3 hónapos winfosom, mert be volt lassulva szegény, de nem hittem, hogy ennyire. Most repül, mint az állat!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#35) RECSKA


RECSKA
veterán

Nem is tudtam, hogy a PS2 tud HD felbontást. Most láttam egy játékban, hogy akár a 1080p-t is tudja.

Elgondolkozom, lehet venni kellene egy értelmes TV-t. De egyenlőre VGA-t fogok venni. MAjd aztán.
Drágámmal elvoltunk egész nap. Este a keresztszülei gépére kellett játékokat telepítenem. Remélem el lesznek velük egy ideig! Most pedig megyek aludni, mert holnap hosszú nap lesz!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#36) RECSKA


RECSKA
veterán

Hát sikerült nem kialudnom magam. Este nem jött be amit akartam. Általában nem jön be mostanában. De mindegy, Június 7.-én leszünk egy évesek, majd akkor...

Ellenben ma rendet rakok a szobámban, olyat, hogy ragyogni fog. MEg jáccani is akarok majd!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37) RECSKA


RECSKA
veterán

Játék meghiúsult!

Holnap megyek próbanapra egy számtechboltba eladóként, remélem nem lesz semmi gond!
Most sikerült eladnom az 1800+-os XP-t, egy 9500-as radeonra. Jó vétel neki is, meg nekem is.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#38) RECSKA


RECSKA
veterán

Most kezdek egy picit súlyzózni. Megmozgatom az izmaimat... Már azt a keveset. A kis 10kg-os súlyzó elintézni, hogy jót aludjak!

De ha nem, akkor 22.00-ra lennt lesz a Hitman4 demo, oszt jól kipróbálom magamnak!
Aztán holnap munka!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39) RECSKA


RECSKA
veterán

Jó ez a Hitman demo, de mint a tetű, olyan lassú. Lehet, hogy nem teccik neki a 9500-asom.
Majd ha lesz durvább kari, akkor jól megnézem magamnak!

Ma reggel 9.00-kor kezdek a próbanapomon. Pont a névnapomkor. Ez jelent valamit. Csak azt nem tomm, mit. De valamit biztos.

Este meg kapok egy rakat filmet, jól megnézem magamnak azokat is. Remélem lesz valami jó kis akció is benne, mert az UltraViolet, meg a Aeon flux és serenity után éhezek valami jó kis filmre.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#40) RECSKA


RECSKA
veterán

Nagyon faja a munkahely. Teccik, bár még egxenlőre nem azt dolgozom, amit kellene, hanem hátul a szervízben ügyködöm. De feelinges hely, rendes a Főnök ( mivel egy kedves barátom az :DDD ) egyetlen egy baj van, hogy hiányzik Adrienn. De nemsoká hazaérek. Olyan 17.30 körül :(

Olyan érzésem van, hogy nagyon le leszek tolva, mert még csak nem is csörget!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#41) RECSKA


RECSKA
veterán

Egész jót dolgoztam!

Nagyon teccik a munkahely. És Barátnőm is megköszöntött. Teljesen hibátlan lenne a napom. De csak lenne! Ugyanis bizonyos illető, már megint Adrienn körül legyeskedik. Kezd elegem lenni. Remélen nem kell majd közbeszólnom. Azt nagyon nem akarnám!

Most megyek filmekért, aztán meg megyek aludni Adriennhez, és holnap ismét munkahely. Csak az a szar, hogy így még kevesebbet leszek Kedvesemmel, de mivel teljesen megbízom benne, nem lesz probléma!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#42) RECSKA


RECSKA
veterán

Este kibeszéltem megam. Elmondtam Drágámnak mindent, ami a szívemen volt. Szerintem jól esett neki. Olyan dolgokat mondtam el, amit rajtam ( és mostmár rajta :D ) kívül senki nem tud. Mi a bizalom jele, ha nem ez?

Megyek dolgozni. Öröm kimondani. El sem hiszem. Tehát ma sem nagyon tok írni, majd csak este valamikor. Tegnap este azért becsíptem egy picit. Kaptam egy üveg bort, meg megittam két sört. Reggelre úgy elfeküdtem a nyakam, hogy csak na. + a hasam is fáj!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#43) RECSKA


RECSKA
veterán

Nagyon jót dolgoztam ma! Bár reggel 10 körül már nagyon fáradt voltam mind testileg, mind szellemileg! De mivel van egy kis rózsaszín CD-tartó bent a polcon, egyből eszembe jutott Édesem! Így egyből erőt kaptam puszta gondolattól! :DDD

Egész jól rendberaktam a szervízt. Holnap reggel befejezek mindent, és akkor végre emberi kinézete lesz a helynek!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#44) RECSKA


RECSKA
veterán

Volt bent a szervizben egy Tualatin alaplap, ami annyira felbaszta a vércukromat, hogy izomból nekiestem a jó kis 20 kilos compaq gépnek! Amúgy nem történt semmi érdekes, a szokásos nap. Semmi említésre méltó nem történt velem!

Holnap majd remélem több kellemes dolog fog velem történni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#45) RECSKA


RECSKA
veterán

Az utóbbi pár napban a munka miatt nem nagyon tudok semmivel foglalkozni. Mindent megteszek, hogy Adriennek jó napja legyen. Hazaérek a munkából, egyből Őt pátyolgatom, de igazából semmi haszna. Állandóan csak veszekszünk. Minden nap. És mindig miattam. Már nagyon kivagyok idegileg, és ennek köszönhetően testileg is. Sajnos.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#46) RECSKA


RECSKA
veterán

Most végeztem a munkahelyen, alig várom, hogy hazaérjek Kedvesemhez.

Nagyon hiányzik! Nagyon...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#47) RECSKA


RECSKA
veterán

Jó volt a délutánom is. És az estém is. Csakhát nem teljesen. Tök jól elvoltunk Drágámmal, nem volt semmi gond, csak aztán 1 perc alatt eltünt minden kedv belőle, és olyan lett, mint egy holtkóros. Nem tomm miért vannak ezek. De egy biztos. Nem merném a kezemet rárakni, hogy kibírjuk nyár végéig.

Amúgy Június 7-én lennénk 1 évesek, de lehet, hogy az sem lesz meg. :O

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#48) RECSKA


RECSKA
veterán

Ma nagyon nagy probléma volt. Ekkorát még soha nem veszekedtünk. De hála istennek megoldottuk.

Ma megint megyek dolgozni. Jó kis meló ám az. Remélem ma is jól fog menni minden.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#49) RECSKA


RECSKA
veterán

Rengeteg veszekedés. Depresszió, idegösszeomlás széle. Teljesen ki vagyok. De még mindig Szerelmes, és nem tomm, meddig fog velem így bánni. Hova lett a felhőtlen kapcsolat....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#50) RECSKA


RECSKA
veterán

Most IGEN! Boldog vagyok. NEm tomm miért, meg hogy honnan árad! De egy biztos. Az utóbbi időkben messze nem voltam ilyen boldog! MESSZE!!!

Örömmel megyek munkába, és igenis dolgozni fogok, hogy hamar elteljen az idő, és jöhessek haza az én DRÁGÁMHoz...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Recska blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.