Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) palkat


palkat
csendes tag

Én 1 hete vettem az A2-t, miután elmentem a Lurdyba, a MI Store megnyitóra, és fél 11-kor a másfél ezer sorban álló embert meglátva, megvettem 2 naposan magyar garival, számlával jóval ár alatt. Eredetileg Note 5 volt betervezve, de mivel így annak árában vettem, gondoltam kipróbálom. Szinte szóról szóra egyet értek a leírtakkal, teljesen jó kamera, erős hardver, letisztult rendszer, sallangok nélkül.(Sose volt tiszta android rendszerű telefonom) A szükséges appokat letöltöm, kifejezetten tetszik, hogy csak az van a telefonon az android alapértelmezett programjain kívül, amire szükségem van. Akksi határeset, de szinte mindig kibírja estig, nekem bőven elég mindenre a telefon tudása, NFC-t nem használok, zenét is ritkán hallgatok telefonon, arra meg jó az átalakító. Ami hiányzik, a dupla koppos ébresztés. Az arcfelismerést nem tudom aktivizálni, a mintát levette, de nem működik, nem ébreszti fel a képernyőt, nem tudom mit nem csináltam, kapcsoltam be.
Szóval bár a körülményeknek köszönhetően lettem A2 tulajdonos, egyáltalán nem bántam meg. Átlagos felhasználókat tökéletesen ki tud szolgálni minden téren, és a hasonló tudással, képességekkel rendelkező "nagy" gyártók készülékei, több tízezer forinttal drágábbak. Persze szolgáltatónál vásárolva, előfizetés mellé kedvezményekkel azokat is megkapod olcsóbban.

Azért dolgozol, hogy megélj valahogy, de közben nincs időd élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.