Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomi5244


tomi5244
őstag

3 éves terv: pénz!
5 éves terv: pénz pénz!
10 éves terv: pénz pénz! pénz!

:D

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Én várom már az Oculust.
Remélem nem csak annyi lesz benne mint most a 3d (őrületben).

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) #52815360


#52815360
törölt tag

Soha nem klikkeltem mobilos hirdetésre, sőt nem is vettem semmit ezek alapján. Szóval a számomra megjelenitett reklámokat nyugodtan kikapcsolhatják :)

(#4) mufi


mufi
senior tag

Fézbukkot kő csináni nem tanúni

:))

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#5) Tapsi válasza #52815360 (#3) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez csak annyit jelent, hogy még mindig nem tökéletes a targetálás. :)

(#6) kpal


kpal
veterán

jól csinálja :K

(#7) malomkaorm válasza Tapsi (#5) üzenetére


malomkaorm
tag

Vagy szimplán csak annyit, hogy elég sokan akkor sem kattintanak hirdetésekre, ha egyébként érdekelné őket a téma. Én is így vagyok ezzel, kb. 3 év alatt egyetlenegy reklámra kattintottam, mert érdekelt hogy miért látom már huszadszor. Ennyire azért biztos nem szar a targeting, hogy a sok száz/ezer/tízezer hirdetésből eddig egyet nyitottam meg, azt sem azért mert jajj de jó és izgi...

Egyébként elég sok helyen meg sem kell nyitni a reklámot a bevételért. Gugliéknál pl, elég ha meg van jelenítve az oldalon/YT videón, és azért a fészbukos hirdetéseket több milliárdszor is megjeleníthetik akár.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#8) MongolZ


MongolZ
addikt

De msot Zuckerberg mitől is zseni? Mert ugyan azt mondja, mint kb. akármelyik másik elemző? Mondott valami újat egyáltalán???

"további fejlesztések várhatóak a hirdetők legnagyobb örömére"

Nekem ennyi elég a cikkből.

(#9) #52815360 válasza Tapsi (#5) üzenetére


#52815360
törölt tag

Számomra nem is lesz. Akiknek van pénze hirdetni, azok termékeire nekem nincs pénzem. Akik termékeire van, azoknak meg hirdetésre nincs pénzük (szükségük). De ettől függetlenül sem szeretem a reklámokat.

(#10) musculus válasza malomkaorm (#7) üzenetére


musculus
tag

"elég sokan akkor sem kattintanak hirdetésekre, ha egyébként érdekelné őket a téma"
Itt a forumon nagyon sok ilyen tudatos informáciofogyaszto van, meg a mi ismerősein körében is, de a "való világban" igazából nagyon kevesen kerülik a reklámokat. A bannervakság természetesen létezik, de ha valami olyat látnak, kattintanak. Szinte mindenki.

Nem tudom utálni a facebookot, úgy tűnik, valamit nagyon-nagyon jól csinálnak.

[ Szerkesztve ]

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#11) davidsone válasza MongolZ (#8) üzenetére


davidsone
addikt

egy egyetemista takony épített egy sokdollár milliárdos bizniszt=zseni ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#12) KAMELOT


KAMELOT
titán

Cukrosbergnek nem lett semmiféle igaza! Ő csak bábu akit odaállítanak!
Azoknak lett igazuk akik mögötte állnak akiket nem ismer senki! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13) davidsone válasza KAMELOT (#12) üzenetére


davidsone
addikt

csak te :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#14) Yeffy válasza davidsone (#13) üzenetére


Yeffy
veterán

:C :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15) KAMELOT válasza davidsone (#13) üzenetére


KAMELOT
titán

Te ismered őket? :DDD Én is tudom kik ők!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16) davidsone válasza KAMELOT (#15) üzenetére


davidsone
addikt

:C az egyik márk apukája a többieket nem mondhatom el ;)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#17) KAMELOT válasza davidsone (#16) üzenetére


KAMELOT
titán

Értem! :) Rákeresek FB-n hátha elmondja az igazat! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#18) dajkopali válasza davidsone (#11) üzenetére


dajkopali
addikt

Steve Jobs is "csak" hasonló kis takony volt, na meg hasonlóan zseniális üzletember és menedzser - és mit csinált az almából?

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#19) mufi válasza dajkopali (#18) üzenetére


mufi
senior tag

Jó időben jó helyen. Na meg talán ő azon kevesek közül volt, aki tudta, hogy előbb a vállalati érdek, a vállalati érdekkel azonosulni majd utána jöhetnek csak a saját érdekek és célok. Ilyen egyszerű.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#20) davidsone válasza KAMELOT (#17) üzenetére


davidsone
addikt

:C Nekem elmondta...
...pedig nincs is fészbukom

dajkopali: Szerintem Jobs más kategória, tananyag, Marketing guru. Jelenség volt telibe találta a közönséget, kultuszt épített (pedig kimondottan nem szeretem :DDD az alma termékeket) de Jobs zseni volt.

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) edward2 válasza Spancho (#2) üzenetére


edward2
addikt

Még annyi sincs benne mint a mai 3D "őrületben"

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem keves lovet kaszaltak, fene hogy nincs reszvenyem :D

(#23) mikej95


mikej95
aktív tag

Zuckerbergnek csak szerencséje volt, millió+1 ilyen oldal létezett előtte is, plusz egy időben kezdett ténykedni, mint az NSA Prizma programja, így valószínű akarva-akaratlanul is, de hátszéllel tört előre. De annak aki nem teszi közkincsé minden adatát, jó ez, ingyen telefon és irc szinte mindenkivel, amíg be nem vezetik a netadót. :DDD

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#24) nuke7


nuke7
veterán

Kar, hogy a Facebook a lehuzasra megy ra, egyre inkabb...

[link]

https://youtube.com/user/nuke7

(#25) kenwood válasza #52815360 (#3) üzenetére


kenwood
veterán

amikor kimegyek a piacra,99 kofabol 97nel nem vasarolok.
ok tok feleslegesen fizettek ki a berleti dijat. :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) ledgeri válasza nuke7 (#24) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Már gondolkoztam, mit írok elé aztán láttam, hogy már késtem... :)

De akkor ha banner világ, akkor legyen ez: Több része is van ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) FodZilla válasza dajkopali (#18) üzenetére


FodZilla
csendes tag

Jobs egy marketinges volt és nem több. De ennek nagyon jó. Zuckerberg ennek pedig pont az ellentétje

(#28) Chiller


Chiller
őstag

3.2 milliárdos forgalom... ennek jó ha 30-40%-a nyereség, de szerintem a szerverpark/sávszélességet figyelembe véve még mindig bőven veszteséges...

22 milliárd dollárért vette a WhatsAppot, ami 10 milliós forgalmat generált, és persze bőőőőven veszteséges ez is.

Tényleg nagy zseni lehet :U :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#29) PandaMonium válasza nuke7 (#24) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha végignézed a videót rájössz, hogy ez nem a Facebook hibája, a clickfarmok ezzel próbálnak "elrejtőzni". Persze, ha nagyon akarnának tehetnének ellene, de valahol nekik is érdekük (ha soha nem is fogják elismerni), hogy ezek a clickfarmok megmaradjanak. :U

What I cannot create, I do not understand

(#30) trassher


trassher
addikt

Nézhetjük a dolgot jobbról-balról de Zuckerberg akkor is annyira tele van mint amennyire mi összesen jó eséllyel sosem leszünk.

Redmi Note 7

(#31) davidsone válasza trassher (#30) üzenetére


davidsone
addikt

:C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#32) kenwood


kenwood
veterán

Egyebkent nem Zuckerbergnek lett igaza.
Ez egy reszvenytarsasag,ahol a felveteli eljaras elso koren is csak a vilag legjobb szakemberei jutnak at.
Kb. olyan,mintha azt mondananak,hogy az edzo,vagy a csapatkapitany nyerte meg a vb-t a nemeteknek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33) nuke7 válasza PandaMonium (#29) üzenetére


nuke7
veterán

a hsz végére sikerült magadnak ellentmondani. volt értelme. ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) nuke7 válasza ledgeri (#26) üzenetére


nuke7
veterán

ez annyira nem vicces... 5és fél éves...

https://youtube.com/user/nuke7

(#35) PandaMonium válasza nuke7 (#33) üzenetére


PandaMonium
őstag

Jó, akkor megpróbálom átfogalmazni, hogy értsd a lényeget: A helyükben fordítanál erőforrásokat egy olyan "probléma" megoldására ami nekik csak hasznot generál? Na ugye hogy nem. Értjük mi egymást, ha nem értetlenkedsz szándékosan. ;)

What I cannot create, I do not understand

(#36) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

A Facebookot most már csak mobilon nyitom meg, mert az a kliens kiszűri a reklámokat. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#37) bambano


bambano
titán

most már mindenki pontosan tudhatja, mennyit ér a tőle ellopott személyes adat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) MongolZ válasza davidsone (#11) üzenetére


MongolZ
addikt

Jó helyen, jó időben. Milliárdból 1 embernek sikerül.
Én semmire nem tartom azokhoz az "üzletemberekhez", feltalálókhoz képest, akik évtizedekig dolgoztak azért, amit végül elértek.

(#39) edward2 válasza MongolZ (#38) üzenetére


edward2
addikt

Üzletemberekre feltalálókra ugyanúgy igaz ha gazdagok lesznek a "jókor volt jó helyen".

(#40) malomkaorm válasza edward2 (#39) üzenetére


malomkaorm
tag

Mar miert lenne? Rengetegen egy rahedli penzt beleolnek, hogy rendezvenyeken ott legyenek, lassak az emberek hogy mit alkotott. Vagy szimplan csak nagyon jo a product es szep lassan elterjed, mert szeretik az emberek.

A minecraft is milyen sikeres lett pl. Egyszeruen csak azert mert jo volt, es kuldozgettek egymasnak az emberek.

Hagyjuk mar megint a baromsagaid...

Üdv.: Dani

(#41) Tapsi válasza malomkaorm (#40) üzenetére


Tapsi
addikt

Oszt' az a rahedli pénz honnan lett, amiből felfuttatták a terméket?

(#42) malomkaorm válasza Tapsi (#41) üzenetére


malomkaorm
tag

Onnan, hogy léteznek a világon szponzorok és fizetés, valamint hitel. Nem feltétlenül csak Magyarországra kell gondolni, pl. egy amerikai jólétű embernek, aki el akar kezdeni valamit, van rá pénzmagja hogy meg is teheti.

Nyilván a magyar Jóska Pistának nem lesz olyan egyszerű a faluró' világhírűnek lenni, vagy egyszerűen csak valamilyen szinten elterjedt product-ot csinálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#43) edward2 válasza malomkaorm (#40) üzenetére


edward2
addikt

Van gazdagság és gazdagság közt is különbség. Én a milliárdos gazdagokról beszéltem. Ebbe a legfelső pár száz emberbe mák és jókor volt jó helyen nélkül nem tudsz bekerülni. Ennyi.

Gazdaggá lehet válni tisztességesen / okosan pár millió dollárt csinálni ezzel nem vitázok, de milliárdosnak nem lehet mák nélkül lenni. Ez tény.

Személyeskedned meg nem kéne, hogy baromságaim. A te véleményed ugyanannyira hiteles mint az enyém.

(#44) malomkaorm válasza edward2 (#43) üzenetére


malomkaorm
tag

(nem jut szembe más példa) A Minecraftot most vették meg azt hiszem 4 milliárd dollárért Mikroszofték. Tisztességesen lettek milliárdosok. És elég sok bevételük volt már előtte is belőle. Nem volt(ak) jókor jó helyen, egyszerűen csak kiposztolta(ák) a közösségi oldalakra a haveroknak, és pár év alatt ott tartunk, hogy tulajdonképp nincs olyan, aki a gép előtt ül és ne ismerné.

Epic OFF:

Arra pedig okom volt, hogy azt mondjam, hogy "baromságaid". A Lumi 735-nél is amit összehoztál, az valami gyalázatos volt. Egyszerűen nem látod át a dolgokat. Egyszer valami eszedbe jut, és ha 20 ember magyarázza, hogy nincs úgy, akkor is nyomod tovább. Ez nem feltétlenül a te hibád, csak ilyen személyiség vagy.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#45) edward2 válasza malomkaorm (#44) üzenetére


edward2
addikt

A probléma az hogy a minecraft is jókor volt jó helyen mivel az MS meg akarta venni. Ilyen alapon a whatsapp sokkal nagyobb siker.

Az hogy a Lumia 735nél képtelen vagytok megérteni hogy hardver az hardver és a verseny az minden platformnak jót tenne az legyen szerintem a windows fanoknak a problémája. Örüljetek hogy szmút a rendszeretek az árak meg a csillagos egekben. Gratulálok. Hogy ki mit lát át ez személyes vélemény. Szerintem meg ott az a pár fan képtelen átlátni, hogy miért ne lehetne ugyanannyi pénzért több ram, jobb proci, kamera. De ha annyira szmút a 735 lumia meg a windows phone akkor miért van mégis olyan telefon ezzel az OS-el aminek jobb a specifikációja? Akkor az mi? Pazarlás? De majd egyszer elfogadod, hogy én platform függetlenül támogatom a jobb specifikációk olcsóbbá tételét te meg ugyanúgy folytatod a platformod melletti szabadságharcot.

(#46) nuke7 válasza bambano (#37) üzenetére


nuke7
veterán

jó az új avatar ! :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#47) nuke7 válasza noPublicFG (#36) üzenetére


nuke7
veterán

dehogy szűri - pont arról szól a cikk, hogy ott nőtt a leginkább a hirdetési bevétel... :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#48) MongolZ válasza edward2 (#45) üzenetére


MongolZ
addikt

Szerintem fogalmad sincs arról, hogy hogyan is működik a gazdaság valójában.

Lumia: Árak a csillagos egekben? Miről beszélsz? 1 éve 20e Ft volt kártyásan egy 520.

(#49) edward2 válasza MongolZ (#48) üzenetére


edward2
addikt

Vettem barátnőmnek Moto E-t 90€-ért.

[Most amúgy te mire és hol reagáltál?.... gazdaságról foglalmam sincs erre idedobsz egy telefon példát ami elő se került sehol. Most ennek az ára mit határoz meg? Komolyan? Szerintem gondold újra meg kinek miről van fogalma, mert valószínűleg nem értek jól a gazdasághoz, de neked még arról sincs fogalmad miről szólt itt a beszélgetés csak valamit idevágtál]

(#50) malomkaorm válasza edward2 (#45) üzenetére


malomkaorm
tag

Nem, nem volt jó helyen! Egy jó product, ami felkeltette az MS figyelmét. De nem azért mert véletlenül pont észrevették, henem mert az egész világ ismerte előtte is.

A Whatsapp-ot bevallom nem igazán ismerem, nem tudok nyilatkozni.

Na, többször ide nem írok már offot, mert ez már zavaró lehet a többieknek.

Értettük mi, hogy fontos a hardver, de nincs szükség olyan hardverre WP mellett mint androiddal. Mint ahogy a rajFónok is elméletileg nem valami bitang hardverrel, szinte mindig vagy szét gyalázzák a rivális droidosakat, vagy szimplán ugyan úgy teljesítenek alkalmazásokban, de sokkal smoothabb a felhasználói élmény. Egyáltalán nem vagyok WP fan gyűlölöm, hogy sok jó app nincs meg rá, jobban szeretem a droid kezelőfelületét, és még sorolhatnám, de egyszerűen egy jobban összerakott rendszer, és hülye aki azt mondja, hogy erősebb hardver kell, mert a droidos ellenfeleknek az van. Gyengébb hardverrel túlszárnyalta pl az 520 az összes hasonló áru, vagy valamivel drágább droidos "ellenfeleket". Akkor minek rakjanak bele még erősebb hardvert? Akkor 200e körüli áron adnák, az meg nem jó senkinek. Minden annyit ér, amennyit teljesít, nem annyit, amennyit a bele pakolt hardver. Itt nem csak a 735-ről volt szó. Van erősebb hardverrel felszerelt lumia is, ezt te is tudod. (remélem, mert ha nem akkor tulajdonképp fölösleges vitázni veled, mert utána sem nézel annak amit írsz)

Az áfFónban is1 GB ram, meg egy szerintem szinte már közepesnek számító CPU, mégis jóval gyorsabb bármelyik droidosnál, legyen az felszerelve akár 4GB rammal és Snapi 801-el. Nem mi voltunk az elfogultak, hanem te, csak észre sem vetted. Istenítetted az Androidot, mikor 3-4-en írtuk non-stop az érveket, hogy miért nem az a legjobb oprendszer. Ha valakinek sok app kell, a kezelőfelülete jobban tetszik, nem talál neki megfelelő formavilágú más oprendszres telót, vagy szimplán csak megszokta már a droidot, akkor az a neki való. De ettől az Androidos telefonok még nem lesznek jobban semmiben. Kinek mi a fontos. Ezt nem lehet eldönteni, hogy az egyik akkor is jobb lesz, mint a másik. Esetleg bizonyos szempontok alapján, ami NEM A HARDVER, mert annak egy bizonyos szint fölött tulajdonképp köze sincs a felhasználói élményhez. Nem lesz semmivel gyorsabb, ha nincs optimalizálva.

(48) Elég nagy baj, ha nem esett le, hogy miért írta, és hogy mégis hogy jött szóba. Iazából fogalmam sincs miért vagy még itt a fórumon, csoda hogy nem raktak még ki.

MongolZ : fölösleges neki magyarázni. A Lumi 735 tesztje alatt mindenkinél okosabbnak látta magát, itt sem lesz másképp.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.