Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép telefon, majdnem ilyet rendeltem ,de végül nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) freestailo


freestailo
őstag

egy specifikáció mehetett volna az írásba, ami amúgy nem rossz.

(#3) hodostamas


hodostamas
addikt

Szép és jó a sok rizsa, de azért pár adatot rakhattál volna bele, legalább a legfontosabbakat: pl kijelző felbontás?

(#4) dwiki


dwiki
senior tag

jogos észrevétel az adatlap hiánya, bár némileg tudatos volt, de ok, rakok be. csak most pont szarakodik a
netem :(

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#5) AshaNoR


AshaNoR
tag

Mindig öröm olvasni ezeket a teszteket a kínai konyháról..

(#6) Ájvé


Ájvé
veterán

"bár nem tudom, 2,5" winchestert felismerne-e"
Szerintem nem tudnád használni, nem tudja ellátni a 2,5"-os HDD-t árammal, még egy tabletnek se sikerült aminek egyébként is van USB-je, vagy 3,5"-os saját tápos vagy pendrive marad.

(#7) harmincas


harmincas
tag

Bocsánat, de hogy lehet egy tesztből kihagyni olyan alapvető információt is, mint hogy mekkora a képernyő? Nem beszélve a felbontásról, a processzor típusáról, a RAM mennyiségéről stb. Persze, meg lehet találni a neten, de ha már ennyit írsz a gépről...

EDIT: látom, a méret a címben benne van. De szerintem a többi adattal együtt a szövegből is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#8) dwiki


dwiki
senior tag

Ok, akkor a végére raktam egy gyors adatlapot, legfontosabb infókkal...
Kicsit rendhagyóbbra akartam a cikket, de ez már túlzás :) ...
(abból indultam ki, hogy akik képbe vannak nagyjából azoknak segítsek a döntésben. De valóban, miért ne olvashatná olyan is, aki most hall először a készülékről ?)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#9) dwiki válasza Ájvé (#6) üzenetére


dwiki
senior tag

Ok, és ha kap tápot?
Nem tudom persze megoldható e.
Amúgy Pendrivet azóta néztem OTG-bel , felismeri kapásból...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Google mindenki barátja, de egy specko nem árt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) fecs


fecs
senior tag

Hó végén beállok a sorba én is. Nekem is S2-m van 2 éve. :)

Pixel 6a

(#12) vegyszer


vegyszer
addikt

Szép teszt!

Szép munka!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13) dwiki


dwiki
senior tag

No végét kicsit variáltam, oda raktam az összefoglalót, zárszót, meg adatlapot. Ha valaki nem szeret olvasni, nincs ideje, elég ha azt elolvassa :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#14) Ygg


Ygg
senior tag

Jó kis szubjektív teszt, szeretem az ilyeneket, jó a kamerás összehasonlítás.

(#15) UnA


UnA
Korrektor

Már csak azt nem értem, hogy a logouton miért mindig csak tepsiméretű kínai telefonokat teszteltek. Már nem is gyártanak kisebbet a kínaiak? ;]

(#16) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Bocsi, hogy ezt mondom, de kicsit azert az s2 kameraja tobb fenyt engedett be :S ja most olvasom irtad is bocsika!

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#17) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nem rossz cucc. Majdnem ugyanez a Telenornál nemsokára megjelenő Super ZTE Blade. Csak 4,5-es kijelzővel.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) dragon1993


dragon1993
őstag

MT6589 Quad Core 1.2GHz
5.0 inch HD 1280x960
1G RAM 8.0MP

Ennyiért már találni Umi x2 -t is tudom nem játszik a formája miatt.
Esetleg JIAYU G4 2gb ramos verzió
De mindenkinek más jön be.

(#17) M5Norbi
Az csak 2 magos.

[ Szerkesztve ]

(#19) bkercso


bkercso
nagyúr

A fiamnak is ilyen mazsolája van (az a zöld plüss az). :D

Szerintem nem jó a kamerája, bár én keveset fotózok mobillal... ;)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#20) Crytek


Crytek
veterán

Szánalom ez a telefonipar.Régen egyre kisebb telo volt a menő ,most meg már csak téglákat árulnak.

Next PC Upgrade: 2022

(#21) Graphics válasza M5Norbi (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az csúnya marketingduma, az simán egy ZTE Blade G ... azért a Telenor is tud hülyeségeket produkálni.
Hardveresen Huawei G510 szintje

Meg azért a két teló ég és föld...

Blade G: Qualcomm MSM8225 + Adreno 203 , ami azért nagyon light-os
V987: Quad Core + PowerVR SGX544

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) M5Norbi válasza dragon1993 (#18) üzenetére


M5Norbi
őstag

Meg Zopo C2-est is. Az Iocean X7 meg olcsóbb is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) M5Norbi válasza Graphics (#21) üzenetére


M5Norbi
őstag

Lehet még annyira nem néztem meg. :R

dragon1993: :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
Komoly kis készülék :)

Dave666

(#25) smkb válasza dragon1993 (#18) üzenetére


smkb
őstag

Nah... egyrészt ha jelenlegi árakat hasonlítunk, akkor a Minidealen jelenleg a V987 239$ szilikon tokkal, képernyővédővel, és vagy 4-5 hónapja KAPHATÓ. Az általad linkelt Jiayu G4 2gb ramos, már lassan fél éve "kezd megjelenni" és még mindig csak presell...

(#26) Graphics válasza smkb (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig tegnap/ vagy előtte volt már egy G4 teszt :D de akkor más lehetett a forrás

@M5Norbi : ZTE és Lenovo, Huawei, ezekkel nehezen lehet melléfogni kintről szerintem, a többi meg kérdéses...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) instantwater válasza M5Norbi (#22) üzenetére


instantwater
addikt

:DD
C2 és X7?
Volt már valamelyik is a kezedben?
Nem véletlenül olyan olcsók.
C2 tele van buggal. Akku töltés, gomb ledek, és ha nincs mázlid, akkor még az érintő panel is ugrál...

X7 et meg ne említsük egy lapon egy ZTEvel...

(#28) M5Norbi válasza instantwater (#27) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nem volt de köszönöm a tanítást :R

Nézegettem már őket párszor (nincs tétje most nincs rá keret) de ezt jó tudni.

És a Jiayu G3S vagy G4?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#29) instantwater válasza M5Norbi (#28) üzenetére


instantwater
addikt

Jiayut nem ismerem, de akármit is tudhat, rengeteget késnek a megjelenések, a G4 első szériájából egész egyszerűen kimaradtak a gomb ledek...

Persze van ilyen áron jobb ... nak kinéző ... de ez legalább TÉNYLEG MŰKÖDIK.

(#30) M5Norbi válasza instantwater (#29) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát lehet.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) M5Norbi válasza Graphics (#26) üzenetére


M5Norbi
őstag

Akkor meglesem inkább ezeket. :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#32) smkb válasza Graphics (#26) üzenetére


smkb
őstag

Aha, de az nem a 2gb ramos Advanced volt, amiről szó volt a hozzászólásban.

(#33) Graphics válasza smkb (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) dragon1993 válasza smkb (#32) üzenetére


dragon1993
őstag

Jogos akkor itt van ez: THL W8+

Ez tuti kapható

[ Szerkesztve ]

(#35) dwiki válasza dragon1993 (#34) üzenetére


dwiki
senior tag

Nos hidd el, sok (összehasonlító) tesztet egyebet megnéztem, végigolvastam a dual sim-es topicot (jó nem az összes bejegyzést ;) ) , és nem találtam olyan készüléket, aminek kamerája megközelítette volna a V987 szintjét. Elég megnézni a Jiayu G4 teszt képeit.
Írom is amúgy, hogy ez volt a meghatározó a döntésben.
Szóval mindenkit megkérek, csak olyan telefont ajánljon, aminek kamerája partiban van a ZTE telefonjának kamerájával. (ebben az árkategóriában)
Ilyen meg pillanatnyilag az én nyomozásom alapján, nincs, tehát rövid lesz a lista .. :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#36) Jeanne d'Arc

Van benne One X dizájn de nem is olyan rossz készülék.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#37) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

S2 után nem alternatíva.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) Trully


Trully
csendes tag

Nekem is ilyen telóm van, már egy hónapja nyúzom. Abszolút korrekt darab, Xperia T-ről váltottam (előtte nekem is SGS2-m volt).
Rendeltem hozzá még egy jó kis Nillkin tokot és főliát.

(#39) dwiki válasza Plazmacucci (#37) üzenetére


dwiki
senior tag

Azért ezt így nem jelenteném ki, van amiben nem alternatíva, van amiben bőven ráver.
Erről szól a teszt :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#40) Plazmacucci válasza dwiki (#39) üzenetére


Plazmacucci
félisten

én átolvastam a tesztet és a két sim és méreten kívül nem sok mindenben nyert S2 ellen. na meg nincs Samsung support, ami valljuk be nem egy utolsó szempont. el sem akarom képzelni milyen hercehurca lesz ha elromlik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) Graphics válasza Plazmacucci (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

S2 azért pont rosszabb alternatív... Törött kijelző cseréje tovább tart , mint ezt visszaküldeni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) dwiki válasza Trully (#38) üzenetére


dwiki
senior tag

Ez a nilkin tok melyik?
És honnan rendelted?

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#43) Trully válasza dwiki (#42) üzenetére


Trully
csendes tag

Én ezt a fajtát rendeltem:

http://www.ebay.com/itm/Black-New-Nillkin-Premium-Matte-Hard-Back-Cover-Case-LCD-Guard-For-ZTE-V987-/261230018439?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3cd285bf87

(#44) dwiki válasza Trully (#43) üzenetére


dwiki
senior tag

Jahh ,ez elég meggyőzően néz ki (nem úgy, mint amit hozzá adtak).
Konkrétan itt vetted, vagy csak ilyen fajtát, de máshol?

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#45) instantwater válasza Trully (#43) üzenetére


instantwater
addikt

Van $7.19 ért is: EBAY

Vagy 7 ert aliexpressen.
Én onnan vettem.

(#46) motoflug


motoflug
őstag

Hogy sikerült elérni, hogy giftként küldje?Így jelentőset spóroltál. :K

(#47) Graphics válasza motoflug (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a része még nem gond :D általában a webshopok vagy felkínálják, vagy fizethetsz egy dollárt érte :D hogy giftkként küldjék :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) dwiki válasza motoflug (#46) üzenetére


dwiki
senior tag

Szerintem minideal-nél ez standard eljárás. Mivel én egy szót nem szóltam ez ügyben :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#49) motoflug válasza Graphics (#47) üzenetére


motoflug
őstag

Ilyenkor csak akkor van para (?),ha neadjisten elkallódik szállítás során.

(#50) Trully válasza dwiki (#44) üzenetére


Trully
csendes tag

Csak ilyen fajtát.
Én konkrétan [itt] vettem. cca 1600 pénz volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.