Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

"Nem hittem el amit láttam Quadrant tesztel Galaxy S felé került..."

Vicces lenne, ha a SGS-hez képest kb. harmadannyiba (vagy negyedannyiba) kerülő telefon lenyomná bármely tesztben is. A magas Quadrant eredmény egy bug miatt van, a főzött ROM-okban a Stagefright hibásan működik, így az megduplázza a Quadrant eredményt, a normális 400-500 pont körül van alapórajelen. Illetve a Quadrant sem éppen a legjobb, mert nagyon szór.

[ Szerkesztve ]

(#2) zsoldos10 válasza #19617792 (#1) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Köszi hmm pedig kezdtem örülni :D De azért nekem így is bőven elég arra amire kell, igaz egy SGS-nek jobban örülnék, de sajna arra nincs jó magyar forintom :)

Üdv!

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Jó kis cucc, ennyi pénzért bestbuy, használd egészséggel!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#4) zsoldos10 válasza mexicanraven (#3) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Hát remélem jó sokáig egészséges is lesz :)

Üdv!

(#5) maláj


maláj
őstag

én is venném megfele így, hogy tisztázódtak a mem és kijelző gubancok :)
még várok 1 picit a pannonos gyerekekre hátha felveszik a kínálatba aztán ha nem akkor a köv. fizuból megveszem és hajrá ;]

(#6) zsoldos10 válasza maláj (#5) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nekem csak a memóriával volt gond, de megoldottam kijelző teljesen épp! Szerintem ennyi pénzért hardvert nem fognak cserélni, a szoftfrissítés pedig mindent megoldott. Aki ezt a mobilt veszi tuti nem csalódik :R

Üdv!

(#7) maláj válasza zsoldos10 (#6) üzenetére


maláj
őstag

merem remélni - legalább 4 évre tervezem használni :K

(#8) veector


veector
senior tag

Legnagyobb megdöbbenésemre egy nagy furcsaságba botlottam betettem a vodás karim és működött a teló ez nekem csak jó, de ha valami hardveres problem lenne és mondjuk be kellene vinnem és még alapra vissza tudnám tenni ez probléma.....
Vissza csodazip újra függő a teló HURRÁ!

Végig függő maradt a teló, nem a csodazip függősítette. Csak a froyo ROM amit felraktál nem nézte a függőséget.

(#9) sagesz93 válasza maláj (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

csak szoftveres gond, a "csodazip" megoldotta.
semmi baj a telóval, ha nem tetszik hogy tré függő azt is könnyen meg lehet oldani.

(#10) zsoldos10 válasza sagesz93 (#9) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nekem ez csak jó a gari végett :)

Üdv!

(#11) #19617792 válasza maláj (#5) üzenetére


#19617792
törölt tag

A memória és kijelző gondok szoftveresek voltak, jött rá frissítés. 512 MB RAM megy, kijelző hiba egy szál se.

(#12) zsoldos10 válasza #19617792 (#11) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Nekem csak a memória volt a gond de frissítéssel minden megoldódott!

Üdv!

(#13) sagesz93


sagesz93
addikt

Mit gondolsz, mennyi időt fog eltölteni nálad a cucc? :DD

(#14) zsoldos10 válasza sagesz93 (#13) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Attól függ mikor akadok egy jobbra :) Sajnos sokunknak a legnagyobb baja a pénz, ezért ugye ez a telefon pont a mi pénztárcánkhoz méretezték. Valószínűleg ezt is ki fogom próbálni és meglátjuk ki nyer....... Csak kezdjék árusítani, ha megfelelő lesz az ár beruházok egyre :K
Mondjuk legjobban egy qwerty billentyűs olcsóságnak örülnék a legjobban személy szerint :)

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15) #19617792 válasza zsoldos10 (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát ez semmiben sem jobb a Bladenél, proci ugyanaz, RAM-ROM szintén, de a kijelzője negyede a Bladenek. 800x480 vs. 400x240... :) Qwerty billes Blade kéne, akkor vége lenne minden más telefonnak. ;]

(#16) zsoldos10 válasza #19617792 (#15) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Szerintem a specko még mindig változhat csak azért hogy...... :) Kiváncsi ember vagyok uh lehet azért kipróbálom ;]

Üdv!

(#17) zsoldos10 válasza #19617792 (#15) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Jah és lehet az is, hogy pont a kijelző végett lesz gyorsabb. ( bár lehet ezzel hülyeséget mondtam :F )

Üdv!

(#18) #19617792 válasza zsoldos10 (#17) üzenetére


#19617792
törölt tag

Negyedakkora felbontás jóval könnyebben gyorsabban meghajtani.

(#19) zsoldos10 válasza #19617792 (#18) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Na hát majd meglátjuk milyen lesz, ha egyáltalán forgalomba hozzák :)

Üdv!

(#20) ^Clown válasza maláj (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Állítólag lesz majd a djuice-ál Blade. Ha megjelenik náluk, én leszek az első a sorban :)

(#21) zsoldos10 válasza ^Clown (#20) üzenetére


zsoldos10
csendes tag

Az lenne az érdekes ha valami változást dobnának be mint a Pulse-nál.... :) Mondjuk ők AMOLED-el adnák vagy új deasign burkolat...... Vinné a pálmát :)

Üdv!

(#22) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy miért van az hogy amióta feltettem a T-mobile-os frissítést azóta amikor újraindítom a telót nem működik a kijelző csak sokadik újraindítás után. :O
Valami tipp?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.