Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DeFranco válasza lsebestyen (#50) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Miért, a te fejed sem mozgatható? Soha nem értettem ezt a mozgatható fej dumát. Ott van a kacsa-vacsa kezed, mozgasd, ha már adta a jó isten. Legalább fejlődik a szem-kéz koordinációd.

szerk: vérző borotva LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) Smani válasza lsebestyen (#50) üzenetére


Smani
senior tag

Ott a kezed az nem mozog eléggé? :DDD

Mozgatható fej... Túl puhán mozog. Ezáltal a trágya meg ott marad az arcomon.

Szerintem legközelebb elmegyek arcgyantára. Csak nehogy letépjék az arcom :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) lsebestyen válasza DeFranco (#51) üzenetére


lsebestyen
addikt

De ha egyszer kicsit csontos az arcberendezésem akkor az álkapcsom alatt lehetetlen azzal a szarral leborotválni...most hova mozgassam a fejem, komolyan :)

Smani.: meg ne mondd már nekem h mit használjak... mondtam az elején h szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#54) Smani válasza lsebestyen (#53) üzenetére


Smani
senior tag

Próbáltad már a kezed mozgatni?

[ Szerkesztve ]

(#55) Crystalheart válasza lsebestyen (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én a bőrömet szoktam arrébb húzni, hogy laposra érjen a borotválandó. Én sem vagyok valami húsos képű. :D

Smani: Arcgyanta? :D Uh. Amúgy rajtam kívül senkinek nem jutott még eszébe itt az arcát leszőrteleníttetni véglegesen?

(#56) TayRol


TayRol
veterán

A pengés borotva nyuzta az arcom mindig is.
Most Braun 760-as van, minden nap hasznalom. hibátlan. Cserebe mocsok draga.

(#57) ferensz


ferensz
senior tag

Kethavonta megregulazom oldalt a szakallam, egyebkent hadd nojon, nincs is ettol kenyelmesebb, meg jobban hoszigetelo allapot.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#58) hoffman_ válasza TayRol (#56) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sose próbáltam még villanyost, de aki azt használ, és kérdeztem, azt mondta, hogy azért olyan simára nem tudja levinni, mint ha Makk 3-al neki esne, főleg, ha szárazon van használva.

Tapasztalat? Engem csak ez tart vissza a cserétől. 20-30 körül szerintem már durván jó gépeket lehet kapni, és ha azt nézzük, hogy egy szett fej a Makkba is 4-5 ezer, akkor nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#59) DeFranco válasza lsebestyen (#53) üzenetére


DeFranco
nagyúr

No offense, de igaza van. Hogy mit használsz, az a te dolgod, de hogy mit kellene használnod, azt mi sokkal de sokkal jobban tudjuk ;] ;] ;] :P :P :P

(#60) lsebestyen válasza Smani (#54) üzenetére


lsebestyen
addikt

(#59) DeFranco : de f@szom, minek használjam azt a szart ha a mach3 simán viszi? ne szivassatok már :W

[ Szerkesztve ]

(#61) Smani válasza DeFranco (#59) üzenetére


Smani
senior tag

(#62) Smani válasza lsebestyen (#60) üzenetére


Smani
senior tag

Mert olcsóbb és jobb?

[ Szerkesztve ]

(#63) TayRol válasza hoffman_ (#58) üzenetére


TayRol
veterán

persze, fajlagosan sosem hozza be az árát egy pengéshez képest. monduj nálam 99%-os (ha a penge 100).

vannak évente 1-2x probahonapok, érdemes kiprobalni egy-ket terméket.

(#64) hoffman_ válasza TayRol (#63) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pont azt mondtam, hogy szerintem mindegy, hogy egyszer 30k 5 évre, vagy (tegyük fel, nagyon babaszőr), évente 5k 5 évre, ugyanott vagy. Tehát nem az ár az akadály, hanem az eredmény.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#65) DeFranco válasza hoffman_ (#64) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A villanyos borotva nem olyan alapos, és hamarabb szúr. Összességében én szerintem akkor sem használnám, ha ingyen lenne, inkább két naponta vágom borotvával, de akkor nincs majomsziget, és délutánra nem vagyok smirgli.

(#66) hoffman_ válasza DeFranco (#65) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, erre voltam kíváncsi. Akkor nem invesztálok bele semmiképp. Amúgy is kölyökképem van, babaszőröm, heti egy borotva bőven elég, de Kandón még sokszor azt is megspórolom :D Sőt, mióta asszony kirakott, azóta sz*rok bele, úgy ahogy van :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#67) Crystalheart válasza hoffman_ (#66) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én pont ezért vennék elektromos borotvát, ha tehetném. Akar a halál borotvahabbal meg pengékkel tökölni, amikor nem kell babapopsi arc.

(#68) hoffman_ válasza Crystalheart (#67) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De nekem kell :DD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69) DeFranco válasza hoffman_ (#66) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bármit megmondok bármikor, csak kérni kell. Sőt, bárminek az ellenkezőjét is. De az feláras. ;]

(#70) Z86 válasza DeFranco (#65) üzenetére


Z86
őstag

A villanyossal az is a gond (nálam), hogy bizonyos sunyi és laposan növő szálakat nem vág le, illetve aránytalanul sokat kellene vacakolni velük. Ezeket a sima borotva sokkal könnyebben eltávolítja.

(#71) hoffman_ válasza DeFranco (#69) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#72) total90


total90
veterán

Mach 3 már 8 éve... szóval elégedett vagyok vele :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#73) Gergő_ válasza Crystalheart (#55) üzenetére


Gergő_
őstag

Miért pont az arc?

(#74) Crystalheart válasza Gergő_ (#73) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mert akkor ~ 10 évig nem is kell borotválkozni. :) Az avatáromon látható arcszőrzet marad majd, csak ahol amúgy is borotválom, ott lézereztetném le. (Más egyéb testrészeimmel egyetemben. :D)

(#75) Wictor


Wictor
senior tag

Valami Teszkós sz*rt használok 1 éve (villanyborotva), van rajta pajeszvágó, meg orrszőrnyíró is, de szó szerint mindent visz. Egyetlen negatívum, hogy minden egyes takarításnál molekuláira hullik, dehát... 2000-ért?! :D

Eszem ágában sincs lecserélni, a célnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#76) TayRol válasza DeFranco (#65) üzenetére


TayRol
veterán

hamarabb semmiképpen nem szur. de nálam mar az alaposság is szinte tokeletes. nekem bevállt, vissza nem megyek a pengéhez.

(#77) darál0w válasza hoffman_ (#33) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érzékeny a nyakamon a bőr, kell rá a nivea :D

az avatarod buzis. csak hogy visszavágjak :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#78) kbencee


kbencee
aktív tag

valamilyen Remington villanyost használok, és nagyon jó, mindent visz mint állat

(#79) Sátán44 válasza total90 (#72) üzenetére


Sátán44
addikt

Szintén Mach 3-at használok immáron 2-3 éve és nagyon elégedett vagyok vele. A pengék sem olcsók, de mikor akciósak bevásárolok belőle.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#80) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi,ki milyen borotvát javasolna vizes borotválkozáshoz,ami jó,nem túl drága,sokáig bírja a kiképzést?
Eldobható is érdekelne,vagy olyan is,ahol csak a pengét kell cserélgetni.
Elektromosban ki milyet javasolna?
Várom megtisztelő válaszaitokat!

(#81) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#80) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nagy csönd honol,úgy látszik,már nem divat a borotválkozás. :)

(#82) McDog válasza Kezdő vagyok (#80) üzenetére


McDog
aktív tag

Gillette Fusion Power-t tudom ajánlani (, elölte mach3 turbo-t, mach3-at, excel-t használtam) tartós, kényelmesen lehet használni, nem húzza a bőrt, a borostát és észre se lehet venni tökéletes munkát végez.
Elektromos borotvában nem tudok segíteni.

(#83) oriic válasza McDog (#82) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezekkel csak ésszel, nem véletlen ha valahol olcsó, azok ugyanis hamisítványok. Én sajnos vettem egy ilyen csomagot, 3k volt, de szinte semmit nem ér. :( Az eredeti ami tetű drága szerintem, na az mint forró kés a vajat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#84) McDog válasza oriic (#83) üzenetére


McDog
aktív tag

Hamist boltban még nem vettem szerencsére, simán Rossmann-ba szoktam vásárolni. Az oldalt csak példának hoztam, hogy látható legyen. Egyszer vettem aluljáróba, először és utoljára, mert gyakorlatilag használhatatlan volt.
Az eredeti lehet hogy drága, de nekem, akinek érzékenyebb bőröm van is tökéletesen bevált Egy penge kb 2-3 hónapig jó (ez Excelnél max másfél-2 hónap volt és 1 hónapnál azért kicsit többször kellett áthúzni a bőrön.)

(#85) Samus


Samus
addikt

A Progilde betétek akartam kipróbálni, a vékonyabb pengék miatt, de sajnos pont nem volt a Rossmann-ban, csak a spéci változat, valahogy nem akartam kiadni majdnem 8k-t a 4 betétért, így maradt a Fusion Power 5k-ért...az a jó ezekben a betétekben, hogy az összes készülék a sima Fusion-tól kezdve a rezgőn át (az utolsó azt hiszem a Progilde a szériában) kompatibilis az összes Fusion betéttel, sőt, a Venus Power betétjei is rámennek, és fordítva (a régi Venusra pedig a Mach3 és fordítva). Az új Fusion-ban a hátsó pengét tartom a leghasznosabb találmánynak. Közvetlen az orrom alatti részhez nagyon könnyen hozzáférek. Picit zsúfolt már az öt penge a kis helyen, de ha élesen, jól visznek. Sokáig használtam a sima Mach3-at (4 évig), nagyon jó, de valahogy ez a rezgés kicsit jobb. Bár lehet csak hozzászoktam, nehezebbnek tűnik a borotva, és stabilabbnak a fogás (bár ebben a vastagabb nyél is közrejátszik).

Kipróbáltam csak próbaként a LIDL-ben kapható saját 5 pengés borotvát. A felfüggesztése borzalom. Gumi két oldalt, alig mozog a fej, de a pengék...mint az agyon használt Fusion pengéim, pedig ezek újak...készülék+2 betét volt 1,5k ennyit is ér...Mondjuk hozzá kell tennem, hogy elég erős az arcszőrzetem...ráadásként érzékeny is a bőröm...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Köszi a válaszokat!
A Mach 3 nyélre rámennek akkor a fentebb említett pengék?

(#87) Samus válasza Kezdő vagyok (#86) üzenetére


Samus
addikt

NEM. A Mach3 nyélre csak a Mach3 pengéi mennek rá, ebben emlékeim szerint anno kétfajta penge készült, de már csak a simát lehet kapni (valamikor volt ebből is rezgő, de én csak TV reklámban találkoztam vele). Esetleg a régi Venus modellek pengéi mennek rá, de az nem arcra van.

A Fusion nyélre mennek rá a fent említett pengék, ott van többféle, és még többféle nyél (Pl,: Sima, Cool White, Stealth, Progilde, és ezek Power (rezgő) verziói).

A Mach3 és a Fusion betétjei teljesen mások, rögzítés szempontjából is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#88) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
A MACH 3 sensitive mennyire jó?

(#89) Kezdő vagyok válasza Samus (#87) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Rontott.

[ Szerkesztve ]

(#90) Móci


Móci
addikt

Mach 3 itt is. Nem rossz cucc, mondjuk a frissen kibontott pengével brutálisan jól viszi az arcszőrt, mindig jó érzés új pengét használni. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.