Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) KengelRoland válasza Phoenixy (#6) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Akkor menj át a Samsung A8 topicba, ott 6 óra SOT-ot mutogatnak, 2 kártyával meg 5-öt. Pedig kisebb akku van benne.

De nem ez vele a probléma. Én sosem vertem a kis pömpölőmet a SOT-ra. A probléma az, hogy a honlapjukon semmilyen tájékoztatás nincsen. Semmivel nem kompatibilisek. És mikor megkérdezem az Asus magyarországot, hogy legyen kedves nyilatkozzon arról, hogy honnan kellene tudnom azt, hogy támogatja-e az ujjlenyomat olvasó a Google fingerprint apit, vagy az NFC támogatja-e a secured NFC-t, akkor csak a vállát vonogatja, meg hogy írjak konkrét modellt. Én meg akkoriban 4-5 Asus modellt nézegettem és nem fogok egyesével minden modell miatt rájuk írni.
Aztán inkább kivették a gyári billentyűzetjüket, ami nagyon jó volt, csak kisebb pofozást kellett volna rajta csinálni. Inkább kivették, mint a gyári zenelejátszót, pedig az is világverő lejátszó volt. Inkább kivették, minthogy megcsinálják. Most te azt a telefont Google billentyűzettel kaptad, ami sz@rt nem ér, csakúgy mint a Google zenelejátszót. Ráadásul vagy tudsz fizetni a Simple alkalmazással, vagy nem. Ki tudja? Vagy működik rajta az OTP banki alkalmazása, vagy nem.
Hát én inkább a biztosra szeretek menni. Az első 4-5 hónapban jönnek majd frissítések és utána tesznek magas ívből a Zenfone 5 fejlesztésére, mert már a Zenfone 6-osra gyúr a fejlesztőgárdájuk. Tudom, mert ott van egy Asus a fiókomban, amivel ugyanezt csinálták, pedig a mai napig világverő telefon lenne ha nem tesznek rá nagy ívben. B20 van benne amúgy?

Jó szórakozást.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.