Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Synthwave válasza Undoroid (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"és szinte biztosan el fogod engedni ezeket a hajlékony, szövet cuccokat."

Azért ez egyáltalán nem olyan bizonyos. Nem mindenki szereti ám a merev padokat, mert egyrészt kemények (a kéznek), másrészt hangjuk is van rendesen (különösen az alunak és az üvegnek – én pl. a falra tudok mászni tőle, ahogy a fejhallgatót sem szeretem viselni : >), harmadrészt a teflont is zabálják, az üveg különösen. Kell a kerámia, ha nem akarod gyakran cserélgetni a papucsokat, de akkor még hangosabb lesz. Volt több merev padom is, egy műanyag most is akad.

Amúgy az eloxált alu eXactMat tényleg igen tartós és igényes darab volt, de asszem' 2004-ben debütált, és már vagy 10 éve nem lehet kapni, szóval nem igazán jó kiindulási alap (tudom, mert ereklyének kerestem, nem elszállt áron most is vennék egyet a polcra, lehetőleg csuklótámasszal együtt). Talán a SteelSeries SX volt még ilyesmi, de más említésre méltó fémpadról nem igazán tudok, és már azt sem kapni. Ha jól rémlik, a SkyPAD-nak van (lesz?) ilyenje, aki szereti, annak biztos jó választás lesz.

Egyébként a kétoldalas merev padok nem voltak annyira ritkák, a fUnc 1030-nak is voltak ilyen kiadásai. A 2-az-1-ben jó ötlet volt igazolni a magas árat vagy ha nem tudtad, hogy mit akarsz, lehetett választani. Azt csodálom, hogy a két egyforma oldal nem jött be a képbe valami igazhitűbb gyártótól.

Nálam pl. az Allsop Raindrop XL / PureTrak Talent (/ Everglide Titan / Razer Mantis) a mérce, a kívánalmakat meg egy merev alátét sem fogja megugrani. Igaz, a legtöbb szövet se. Az Artisannak megelőlegezem a bizalmat; egy Hienre rápróbálnék. :D

Zaiedet mondjuk pont nem kergeti ki a világból az üveg, a SkyPAD Glass 2.0 XL meg effektíve egy 470 x 350 mm-es Icemat. Annál gyorsabb nincs, és elkopni sem fog soha. : >

"Viszont három egerem is feladta azóta a harcot: az elsőnek feldagadt a görgője és már nehezen forgott; a második vezetéke lett kontakthibás; a harmadikon a bal mikrokapcsoló kezdett el prellezni."

Nem tudom, mi az a "feldagadt" görgő, de ezek mind párszáz forintból javítható apróságok, és a csere után szó szerint jobb alkatrészek lesznek benne, mint új korában. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.