Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

ahhh... ms bérenc írás megint... ennek soha nem lesz vége... ;] csempe mi? pffffffffff :W

:DDD

én is maximálisan egyetértek a rendszerrel kapcsolatos meglátásaiddal, aki nem akar hekkelni, hetente launchereket cserélni, rootolni, romot főzni, etc, az alap dolgokra szeretné használni de azt out of the box, akkor ez egy igen komoly alternatíva, főleg amilyen agresszívan árazza mostanság is a nokia a cuccait.

bár nekem csak 620-as van, de egy pillanatig nem bántam hogy kb másfél éve nem a 40k-s kategóriából választottam droidot, az új frissítésekkel meg számomra mindent megad amit el tudnék várni egy telefontól. jó nincs rá annyi app amit egyébként se használnék, nem lehet szabadon programozni a fizikai gombokat tetszés szerint, de ettől függetlenül igen korrekt készüléket vehet aki főleg telefonálni, zenét hallgatni, netezni, a népszerűbb üzenetküldőkön lógni, navigálni kell. ezt szó nélkül hozza egy kerek, jól átgondolt egészben. minden másra ott a droid vagy az ios, akinek a telefon hergelése hobbi, időtöltés, vagy az önkifejezés eszköze annak tényleg nem való.

az ms ezzel a rendszerrel egy dologért tényleg dícséretet érdemel, hoz egy ios sebességet, annál jelentősen olcsóbban. azt pedig leginkább a középkat tetejétől fölfele érdemes keresni a droidnál is leginkább amennyire próbálgattam a felhozatalt.

igény van rá, elfér ez harmadiknak, számomra tényleg jobb alternatíva volt mint bármi más:)

(#2) zack válasza #56573440 (#1) üzenetére


zack
nagyúr

Én is hergeltem az Androidot amíg volt. :DDD Nincs ezzel baj. Annak is megvan a szépsége, nem itt van a baj.
A gond ott kezdődik, amikor nem tudok mit venni, pedig ott a pénz a zsebemben. Mindegyiknek van valami baja, sok a kompromisszum hardveresen ahhoz képest hogy aranyárban mérik őket. Szerettem volna a G2 utódjának méltó telefont választani Androidos vonalon. Nem találtam. Na itt lett elegem.
Csak a lehúzás..Kijön a G3 16GB/2GB rammal...Majd kis csúszással ideér a 32GB/3GB változat. Ez utóbbit aki megvette sokáig nem örülhetett, mert már jelentette is be az LG, hogy jön a 32GB/3GB változat nagy tesója Snapdragon 805 chipsettel. Persze jó mindegyik, nincs ezzel gond. Csak valahogy nem érezném a feelingjét, hogy 3 hónap alatt elértéktelenedik a telefonom, holott most vettem mint csúcsmodell. Ez azért eddig 8-10-12 hónapos ciklus volt. Éhesek lettek a gyártók. 2014 Q4 semmi másról nem fog szólni, mint hogy lecserélik a jelenlegi csúcsmodellek chipsetjét Snapdragon 805-re. Ez alól talán kivétel lehet a Note 4, de az meg olyan irreálisan drága lesz, hogy 2015 Q2-ben sem lesz 140k alatt.
Szeretem a droidot, de amíg ilyen pofátlan árazásokat látok, és innováció, minőség sehol, addig biztos nem térek vissza. 1520-ban megtaláltam az utódot, nagyon jó ár/érték arányban, így az a kérdés milyen droidos újdonság fog kijönni Q4-ben már nem mozgat. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3) pzstm


pzstm
titán

de mutatok majd egy homescreen-t, hogyan is lehet átgondolva kirakni a csempéket úgy, hogy a fontosabb funkciók 1 kézzel is biztonságosan elérhetőek legyenek.

Erre sokan kíváncsiak lennének szerintem :B :R

Amúgy jó írás, gratula! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jó írás lett. Maga a telefon is szuper, egyik nagy kedvencem. 2 wp-s telóm volt (optimus 7, lumia 800), azóta droidot használok. De a valahol belül wp-s maradtam, már akkor nagyon tetszett. Talán majd egyszer visszaváltok 1020/1520 páros valamelyikére.

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek tapasztalati írás, örömmel olvastam. Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#6) #56573440 válasza pzstm (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

(#7) zack válasza pzstm (#3) üzenetére


zack
nagyúr

Már fáradt voltam. Beszúrom. ;)

Lehetett volna kicsit átgondoltabb és részletesebb is, de nem akartam belőle 1520 tesztet csinálni. Annyi van a neten mint égen a csillag. Remélem nem hemzseg a helyesírási és fogalmazási hibáktól. :B :R

(#5) petipetya

Örülök hogy tetszett. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8) pzstm válasza #56573440 (#6) üzenetére


pzstm
titán

nyilván ismerem topikot, kimondottan az övére voltam kíváncsi...(nah jó azt is láttam már említett topikban csak épp ismerősöknek is mutogatom a cikket aztán ezért gondoltam :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Kicsit tartottam tőle, hogy a kezdeti pár napos lelkesedés után majd elmegy a kedved tőle, de jó látni, hogy nem így lett. Szerintem itt a fórumon elég jól ismerhető vagy abból a szempontból, hogy tényleg sokféle csúcsmodell volt a kezedben, így az írás ennek megfelelően elég objektívnek tekinthető.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Воланд válasza Blyan (#9) üzenetére


Воланд
titán

aaa, eziy tuti valami fizetett hirdetes. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) zack válasza Blyan (#9) üzenetére


zack
nagyúr

Ú basszus. Az aksit kihagytam, pedig az fontos momentum lett volna. :DDD Ahogy csúsztam bele az éjszakába, ez elfelejtődött. :B Pótolom majd, de most mennem kell melózni. Majd este... :)

Ha az első pár nap pozitív, nagy meglepetés nem jöhet. ;) Ami nekem fontos, abban domborít, és ez már pár nap használat után kiderült. Ugyanakkor biztos van olyan aki köpködi, mert mást részesít előnyben mint én.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Jo kis cikk, es a telefon is nagyon jo :) egy vicces dolog amit észre vettem. A here drive megért minden fillért :) az ingyenes! :D

Amugy pl ha valaki tőlem tanácsot ker telefon vásárlásra , akkor vagy iPhone-t, vagy WP-t ajánlok. Azokkal nincs baj, es nem kell vele mókolni.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#13) hülyegyerek válasza zack (#7) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Jó írás lett, gratula. Tavaly télen hasonló aggályaim voltak, mint neked, amikor lecseréltem a Htc-met. Pl. : Hogy leszek meg értesítő led nélkül ?, Mi lesz, ha nem tetszik a gyári billentyűzet ?, stb...
Gyorsan rájöttem, hogy van glance, ami kb. milliószor hasznosabb egy sima lednél, az alap alkalmazások pedig iszonyatosan átgondoltak, dizájnosak, és használhatóak.
Szóval amit vesztettem a réven, azt baromira visszakaptam a vámon :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#14) S e t h


S e t h
nagyúr

Érdekes ez a vágyakozás dolog.
Én is nyüstölöm már egy ideje a telómat és nálam is felmerült már a váltás gondolata.Igen, maga a gondolat ami nem jó, mert igazából - nálam- inkább úgy kellene hogy jelentkezzen, meglátok egy telefont, vagy egy tesztet és azt mondom, vassza meg, ez az, ez hiányzik, kell azonnal.
Viszont ez most nincs, ami valahol nem is csoda, mert nagyon lelassult a fejlődés, a gyártók is csak a kijelző felbontásával, procik számával, memória nagyságával operálnak.Ja meg el ne felejtsem a hőmérő, pulzusmérő etc bullshiteket.
De ettől vajon jó lesz nekünk?Nem nagyon, ezért vakarózunk, hogy akkor mi legyen, mert váltani azért jó lenne.
És itt jön a poén, mivel a váltás gondolata olyan erős és annyira szeretnék komoly változást érzékelni a megvásárolt termék esetében, hogy emiatt már felmerül annak a gondolata is, hogy RENDSZERT is váltunk.
Egyszerűen érezni akarjuk, hogy megérte váltani és érezni akarjuk a váltás erejét.
Aztán megkapjuk a másik rendszert, az újdonság ereje letaglózó, kapkodjuk a fejünket igyekszünk belakni, örülünk vagy csalódunk, de én úgy érzem, egy idő után újra csalódni fogunk, akármit is választunk.Az új rendszer sem dobálja a minőségi upgradeket, a fejlődés mindenhol lelassult és egy idő után újra jelentkezni fog a vágy, váltani kellene.
Talán egy másik rendszerre megint.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jó írás. Pont most váltottam WP8.1-ről. :B A 1520 lett volna a másik befutó, de sajnos a szolgáltatómnál nem volt. ( egyiknél se) Így 5s lett belőle. Más WP teló most nem igazán jött be csak ez a tepsi. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#16) total90


total90
veterán

Nekem pusztan a merte miatt tavozott az eletembol, egyebkent tokeletes telefon.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) Lecs@


Lecs@
addikt

Én az új 930 - on gondolkodom erősen. Kívülről nagyon tetszik. Hardverileg is szuper. Kérdés, a droid / wp váltás csak.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#18) westcoastog


westcoastog
veterán

Best telefon evör. :D
Ugyanitt kertes házat cserélnék ilyenre. :DDD

(#19) Syl


Syl
nagyúr

Jó, összeszedett írás, és tetszetős telefon ( mondom ezt annak ellenére, hogy WP-t eddig csak MediaMarktban nyomkodtam, Nokiát meg az 5110 óta nem vagyok hajlandó a kezembe venni :B ), bár a cím alapján másra számítottam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Jó írás köszi! :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#21) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Fasza írás kerek mondatokkal! Nekem annyira nem jon be a csempe, de nekem is visszahuz a szivem a wphez. Meg luma 800am volt, csak fura volt hogy nem kell mokolni, hogy mukodjon. Lehet hianyozna....

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#22) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jó írás! Én is lehet egyszer el fogok csábulni...mindent ki kell próbálni,ha már van...:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tavaly győztem menekülni WP-ről (nem a csempék miatt), ma már meggondolnám, hogy visszatérjek e. A 930 az vonzó, de inkább még nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Alien!


Alien!
senior tag

Jó kis írás lett, valóban igényesek a Nokia wp-s telók. Egy kezdőnek tuti ilyet ajánlanék. Nagyanyám is 70 évesen egy 520-assal nyitott, és konkrétan le sem lehet róla szakítani. Tényleg jó lenne tudni, mitől maradnak távol tőle a népek, mert az látszik, hogy valamiért nagyon nem tud beleszólni a versenybe, de még a samsungos vonal se..

az írással kapcsolatban egyet nem értek: a g2 fórumba írtál pár sort és ott érezhetően gyengébbnek mondtad a hangzását (írásod szerint ki is váltottad valami komolyabb mp3 lejátszóval), itt meg kifejezetten erősnek/jónak írod.
Gondolom fül/füles ugyanaz azóta is...Most akkor mi az igazság?!? :)

(#25) Blyan válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Cicus, maradj csak a szifonnál. Bevált, nem? Tepsit is vehetsz jövőre belőle. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) Luck Dragon

Jó cikk lett ,köszi érte. Én régota nézegetem és követem a Wp-t de maga az 1520 egyszer próbálva számomra már igencsak nagynak bizonyult. De ellenben itt van a 930-ami nem rég jelent meg ,és már sokkal jobban bevállalható méretekben öltözködőt. :K

Cyberpunk Várj még egy picit a 930-al elvileg lesz 5,5" Iphone. lehet majd az jön be neked:)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) kpal


kpal
veterán

remek lett ;)

(#28) Cyberpunk válasza Blyan (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Valószínűleg BB Classic-om lesz majd, de addig lehet bevállalok még valamit. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) Fr0z3n válasza Cyberpunk (#28) üzenetére


Fr0z3n
őstag

5 colos, de mi lehet? Barkochba? :D

(#30) HKorn


HKorn
addikt

Jó az írás, én is átéltem már ezt, igaz nem csúcs androidról, de nem is csúcs WP-re és a szerelem azóta is tart. :)

Run&Ride

(#31) Lecs@


Lecs@
addikt

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32) zack válasza Alien! (#24) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a tipikus első benyomásokból adódó véleményezés miatt volt. Megtévesztő, tudom, ezért sorry. :R A kavart az okozta, hogy mindenképpen erőltetni akartam a FLAC lejátszást, és amit ajánlottak ingyenes lejátszót, az valami elb@szott kakin szólt, hiába tudta a FLAC-ot. Erről készült az első körös véleményezés. Aztán jött a gyári lejátszó és a WMA lossless, és a véleményem 180 fokban megváltozott. Ezért nem teljesen hiteles az első benyomásokból véleményt alkotni, mert ilyen bármikor lehet, ami nem user error, csak kevés volt a rendszerrel töltött idő.

A Sony lejátszóm megvan, szebben szól, de nem akkora a különbség, hogy csak mp3 lejátszóért kiadjon az ember 40k-t. Most a Sony-n FLAC van, a telefonon WMA lossless. Ha tudom, a Sony-t használom, de van olyan szitu, amikor a telefonról hallgatok zenét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33) petipetya válasza HKorn (#30) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miről-mire?

"nincs rá lezsóidő"

(#34) Dave™ válasza zack (#32) üzenetére


Dave™
nagyúr

Azért egyszer próbáld ki a foobar abx plugint, és csinálj vaktesztet egy flac-kel, és az ugyanabból konvertált 320-as mp3-al. Max akkor sikerült valamit hallani vélnem különbséget, amikor iszonyatosan próbáltam a részletekre koncentrálni, és akkor sem mindig sikerült eltalálni melyik is az mp3 és melyik a flac. Tudomó hogy mérni lehet a különbséget, de hallani már jóval problémásabb, főleg ha nem nyugodt körülmények között hallgatod, csendben. Régebben én is flac párti voltamó de rájöttem, hogy nem lri meg a vesződést és a plusz tárhelyet. Van 100 ezres dacom, B&W monitoraim, felsp kategóriás fejhallgatóm, és ennek ellenére gondolom úgy, hogy nem éri meg.

Megjegyzés: a 256-os és a V0 VBR mp3 még szintén nagyon jó, de a 192 és a V2 VBR mér hallhatóan gyengébb. Illetve ne hidd, hogy csak mp3-ból lehet át/újrakonvertáltat letölteni, számtalan flac van, amit mp3-ból konvertáltak át, és ezeket nem kis meló visszaellenőrizni.

(#35) zack válasza Dave™ (#34) üzenetére


zack
nagyúr

Nem is nagy meló. Van valami progim rá...Talán az audio checker vagy valami hasonló a neve.
Ebben a kérdéskörben külön topikot lehetne nyitni mi hallható és mi nem, és hogy van e különbség mp3 és lossless között. A legegyszerűbb példám erre az előző Sony lejátszóm, ami csak mp3-mat tudott, és valahogy mindig a telefonon levő lossless-nél kötöttem ki, és csak ritkán használtam a Sony-t, pedig kényelmesebb lett volna. Ez nem tudatos volt, csak egy idő után észrevettem, hogy hoppá. Nem vak tesztezek mert minek. Nem akarok magamnak semmit sem bizonygatni. Majd 100GB helyem van a 1520-ban. Minek spóroljak az mp3-mal és a tömörítéssel? :U Ezen felül pedig az én egyéni véleményem az, hogy tény és való, nem minden számnál szembetűnő a különbség, de a többségnél igen, így soha senki nem fog tudni meggyőzni ennek az ellenkezőjéről. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36) Dave™ válasza zack (#35) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem akartalak meggyőzni, csak a vakteszt előtt én is vakon hittem benne, higy ott van rendesen a különbség, aztán a teszt után némileg kiábrándultam. Számomra is megvan a feelingje amikor pl. rendes gyári cd-t hallgatok, de már inkább betudom placebonak. Pedig se az eszközökkel, se a fülemmel nincs gond. Lehet csak túl kényelmes vagyok :)

A cikk egyébként jó, főleg a here driveos résszel tudok egyetérteni, nagyon jó a hangos része, meg az észrevétlen újratervezés is.

[ Szerkesztve ]

(#37) zack válasza Dave™ (#36) üzenetére


zack
nagyúr

Nehéz volt úgy fogalmazni, hogy ne tűnjön összehasonlításnak. :) Különösen figyelni akartam erre, nem akartam szembe állítani a Maps-el, pedig azt is sokat használtam, és ég és föld a különbség természetesen a Here Drive+ javára. Használtam a fizetős Navigont is, de az, hogy nem tudja hangban megkülönböztetni a "fordulj balra" és a "tarts balra" parancsot az elég nagy blama, főleg úgy, hogy motoron csak a hangos navigációra tudok figyelni, hiába mutatná hogy merre, nem látom. :U
Volt is ebből kalamajka ahol balra is tudtam tartani, de balra is tudtam fordulni szabályosan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38) legiaap válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


legiaap
nagyúr

El ne feledd jön az iPhone 6. Semmit se hamarkodj el!
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) Cyberpunk válasza legiaap (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Arról már lemondtam gyakorlatilag. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) HKorn válasza petipetya (#33) üzenetére


HKorn
addikt

Galaxy Ace-ről Lumia 710-re.

Run&Ride

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszönöm a cikket, jó volt olvasni a tapasztalataidat, kifejezettem a microsoft store érdekelt :)

Finn the human

(#42) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Attól fosok, hogy android után túl puritán lesz a Windows wp8.1.

A Lumia 1320 vajon kap még frissítést ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#43) Dave™ válasza eladogeppc (#42) üzenetére


Dave™
nagyúr

Miért ne kapna? Egyelőre nincs semmi hír, hogy valami is kimaradna (kiéve a htc 8s, hardveres korlátok miatt).

(#44) eladogeppc válasza Dave™ (#43) üzenetére


eladogeppc
veterán

Kamerától is tartok, persze kaptam már pár képet, de nem tudom eldönteni.
Sajnos a G2-t el kell adjam, mert rohadtul meguntam.
:D
Vannak képeitek ?
Küldenétek ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#45) legiaap válasza eladogeppc (#44) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kamerától ne várj sokat: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46) Blyan válasza eladogeppc (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk nem a 1320 lehetne a jó G2 alternatíva. Akkor már inkább a 930-1520 páros.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) eladogeppc válasza Blyan (#46) üzenetére


eladogeppc
veterán

Árban jóval több..
De ne linkeljetek kérlek ilyen tesztoldalakat, mert nem adok rájuk sokat.
Aki linkelt nekem képet, eleve jobbnak tűnik, mint a tesztekben.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#48) zack válasza eladogeppc (#47) üzenetére


zack
nagyúr

Jó jó, csak ne itt tárgyaljátok már ki, hogy a 1320 miért lenne jó neked, vagy miért nem. Linkeltek neked egy cikket, annak nem hiszel, a 930,1520 meg drága.
Akkor nem marad más hátra mint hogy átballagj a 1320 topikjába, ahol nagy valószínűséggel találni fogsz 1320-al készült képet. De ha nem, akkor itt biztosan találni fogsz.
Nem értem, miért ennek a blog bejegyzésnek a hozzászólásainál vársz 1320 képeket. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49) Ati1979


Ati1979
veterán

Köszi a cikket! :)

Jó írás lett! :C

(#50) zack válasza Ati1979 (#49) üzenetére


zack
nagyúr

Én köszi hogy olvastad. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#51) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Jó cikk! :C
Most én is kedvet kaptam ehhez a telóhoz! :DDD
Majd inkább ha még egy kicsit lentebb megy az ára... :))

(#52) Polllen


Polllen
nagyúr

Majd fél év után visszatérhetünk, melyik irányba mozdul a véleményed:)

Szeretem a 925-m, de mikor késik a viber vagy a spotify-ból hiányzik egy funkció, esetleg az ie új link megnyitása kiakaszt, átfut rajtam, h miért nem ios-re tértem vissza:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53) legiaap válasza Polllen (#52) üzenetére


legiaap
nagyúr

Így van. Kell időt adni, hogy felszálljon a rózsaszín köd. Azt van akinek utána is tetszeni fog amit lát, van akinek nem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#54) zack válasza Polllen (#52) üzenetére


zack
nagyúr

Nem használok ilyeneket. Chat-nek sms-t használok. Ott nincs ilyen gond. ;) Van havi 10000 percem ingyen, így a hívásokat sem bonyolítom túl, és ha az asszony a kertben van, és kérdés van, akkor felhívom. De van hogy melóban is inkább telefonálok, a rádióforgalmazás helyett. ;)
Persze ettől még a probléma az probléma, csak engem nem érint.

A tesztbe 1-2 fotót beillesztek majd amiket éjjel lőttem vakuval és vaku nélkül automatán.

Az iOS-en túl vagyok. Az iTunes-tól vert a víz, pedig nyitott vagyok mindenre. Egy unható rendszer, ami még kötöttebb mint a WP. Én 1 évig bírtam, és bár nagy gondom nem volt vele, eszem ágában sem volt iOS-en maradni. Apró a kijelző, és az alapvető telefon funkciókat kivéve minden körülményes volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#55) legiaap válasza zack (#54) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pont most jönnek nagy kijelzővel.
Most az iTunes alatt magát a PC-s progit érted? Egy éve hasznalok IOS-t, de azt az iTunest még egszer sem használtam. Simán meg lehet élni nélküle. Nem létszükségletű.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#56) zack válasza legiaap (#55) üzenetére


zack
nagyúr

Igen a PC-s progit. Nem most használtam, még az i4 idejében. A szinkronizációnál nem egyszer törölt mindent a telóról, nem igazán láttam át, és nem csak az elején, de a végén se, és vert a víz ha szinkronizáltam.
A programok nagy része hiába csili vili, ha a zártsága miatt nem működnek úgy, ahogy kell. Anno időzített sms progit kerestem. Hiába a hiper-szuper áruház, ha a 4 dolláros progi annyit tudott, hogy időzítő bár benne volt, de csak hanggal jelzett hogy el kell küldeni, és le kellett okézni. Ez minden csak nem automatizált sms küldés. Ez csak egy példa volt. Rengeteg funkcióban használhatatlan progiba futottam bele annó, és akciók ide vagy oda, elég drágák voltak. A játékok része profi volt, de ez a funkció számomra nem elsődleges egy telefonon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#57) legiaap válasza zack (#56) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor erre csak annyit reagálnék, hogy rég voltál már apple hasznaló. Azóta sok víz lefolyt a Dunán.
Főleg, hogy most jön a frissítés ősszel ami kicsit enged a korlátokon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#58) Syl válasza zack (#56) üzenetére


Syl
nagyúr

Hidd el, ma is ugyanolyan ótvar az iTunes, mint régen. Zenéket most is csak azzal lehet rátenni a telefonra/táblagépre és ha nem automatikusan a teljes zenetárat szinkronizálod, hanem kézzel pakolászod fel, akkor az most is szopóroller.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59) zack válasza legiaap (#57) üzenetére


zack
nagyúr

Rég. :) Most meg már ezért nem mozgat, mert apróka a kijelző méret. Azzal sem vagyok kint a vízből hogy most jön egy nagyobb méret, mert annak az árából minimum 2db 1520 ki fog jönni, és annyival nem ad többet. Sőt. Semmivel se ad többet, csak más. De ez nálam nem feláras.

(#58) Syl

Akkor mégsem változott túl sok minden. :DDD Már pedig én egyesével tettem fel, mert válogatásokat hallgatok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#60) Ati1979 válasza zack (#50) üzenetére


Ati1979
veterán

Tudok azonosulni a telefonról alkotott véleményeddel. :))

Amire én cserélném ezt, az ennek a telefonnak a 41mp-es kamerás változata. :)
Remélem lesz ilyen! :DD

(#61) Polllen válasza zack (#54) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is elvagyok egyelőre vele, mert a legjobb viber partnerem is wp alól ír, szinkronban késünk, ha késünk... :DDD Meg van egy nexus 7-m és inkább telefon, mint mindenes a 925. A kamera meg a rendszer alapvetően kárpótol ezekért a butaságokért egyelőre.

Viszont ilyen nagy méretben, mindenesnek nekem nagyon kevés lenne a wp. Ott elvérzik a netezés rajta, ha keresek valamit és a linkeket nem lehet háttérben megnyitni. :N

iOS-hez kapcsolódóan szerintem wp jobban korlátozott és a there is an app for it sem működik még. Galaxy Note-t nyüstöltem másfél évig és nagyon szerettem, de rájöttem, hogy a nagyobb méret adta előnyöket csak otthon használom ki, de oda meg akkor már inkább egy tablet. És engem is az ár ami visszatart. Most kb. csak i5s-t vennék, de abból 2 925 is kijönne. Annyival ahogy írtad nem jobb. Legalábbis addig, amíg nem húzom fel magam valami wp hülyeségen és kukázom, mert akkor meg más nem nagyon van.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#62) legiaap válasza Polllen (#61) üzenetére


legiaap
nagyúr

Dehogynemvanmásikválasztás.
Ott a BB.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#63) Polllen válasza legiaap (#62) üzenetére


Polllen
nagyúr

Túl vagyok rajta z10 személyében. Baromi jó a rendszer, a telefon formája nagyon nem jön be (unalmas) és a kamera vagy nagyon jó képet lő vagy nagyon rosszat. Ezután jött a 925 és inkább ez annak ellenére is, hogy fasorban sincs a BB rendszeréhez képest.

Majd ha képesek lesznek levedleni a komoly image-t és rágyúrnak kicsit a multimédiára is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#64) Cyberpunk válasza Syl (#58) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Spotify zenére bőven jó, vagy van más stream alkalmazás. Amióta van hivatalosan Spotify egy darab zenét nem raktam rá PC-ről. :) Képek videók lehívása pofon egyszerű, legalább is Mac-el.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#65) Syl válasza Polllen (#61) üzenetére


Syl
nagyúr

>a linkeket nem lehet háttérben megnyitni.

Mivan? Ilyen alapvető dolgot nem tud az IE?

(#64) Cyberpunk

Nem streaming zenéről volt szó, ne terelj :N
Van mondjuk egy rakat CD-ről begrebbelt albumom meg pár tucat itunes vásárlásom, de nem akarom mindet a telefonon tartani. Vagyis indulhat a játék az itunes programmal.
Mac-kel egyébként is flawless működik az iOS divájsz. Vindózon már köhög. Nálam pl. az iPad-et wifin csak 5-10 másodpercig látta. Utána elveszítette a kapcsolatot és kész. Ha bármit akartam vele csinálni, rögtön a kanócért kellett nyúlnom.
A képeket, videókat meg már sok éve dropboxban tárolom. Minden létező platformra van kliens (még liuxra is) és androidon igazi background sync van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66) Polllen válasza Syl (#65) üzenetére


Polllen
nagyúr

De nem ám. Amúgy túl sok gond nem lenne vele, de ez engem pl. baromira zavar.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#67) Cyberpunk válasza Syl (#65) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Le vagy maradva akkor. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#68) gretzky77 válasza zack (#2) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia azt meg tudnád nekem mondani,hogy a telefon képe kirakható okos tv-re wifin? A rajta lévő képek videók lejátszhatók a tv-n? Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#69) gthomma válasza zack (#59) üzenetére


gthomma
senior tag

Szia!
Elolvastam a tesztedet. Annyit szeretnék kérdezni hogy ha többször kerültél euforikus állapotba attól hogy mennyire embertelenül csúcs szuper, hihetetlenül jó és elképesztően tökéletes a Lumia 1520, akkor miért ez szerepel az "aláírásodban" : "Galaxy Note 4 (N910C)" Zavart érzek az erőben ;)

UI:
Mennyi ideig kellett szenvedned a WP.8/8.1- el hogy belásd a Note 4 jobb választás ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#70) MrChef


MrChef
aktív tag

Én is Androidról váltottam Winphone-ra, és nem bántam meg.

(igaz, nekem nem csilivili telóm van, de ezen - Lumia 535 DS - is jól el lehet lenni)

(#71) Chaser


Chaser
titán

Én is próbáltam lumiát, nem csúcs volt de maga a rendszer adott. Hanyatt nem estem tőle, sok doridos hülyeség nincs. Amit akkor használtam volna voip sw-t nem lehetett hangosítani, droidos verzióját igen. Heredrive remek volt, amíg meg nem hülyült:) Autópálay közepén lazán eldöntötte hogy körforgalom van random, meg hiába fietős utat jelöltem sokszor freet választott. Ha droid xiaomi-miui, nem hackelgettem semmit, teszi a dolgát, már nem használnék lumiát, de ha ők nem lennének akkor igen:)

szerk: ie-t meg nagyon nem szerettem:D egy fiók és böngésző mind felett, ez még telefontól függetlenül kialakult nálam...jah és a kis lumiám többet fagyott mint a xiaomi, ez konkrétan 1,5év alatt talán 2x, de lehet csak 1x és mindig be van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.