Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) inseine


inseine
újonc

Üdv Mindenkinek!

ÉN voltam az, aki annak idején megkereste a mi drága P. Dánielünket és úgy próbálta meg visszahúzni a pénzét, egész pontosan 40.000 Ft-ot tőle. Én hoztam el magammal a személyi igazolványát és a lakcím-kártyáját, és tőlem kért 2 hét haladékot az emberünk (ha valakit érdekel, leírom a pontos címét, emelet-ajtószámmal együtt - egy akkor 19, most 21-22-éves 170 cm-es kis proli panelpatkányról van szó). Természetesen sosem láttam viszont a pénzt, gondolom ezt le sem kellett volna írnom, úgyis mindenkinek világos... Még úgy sem, h 3 hét múlva újra kopogtattam, ekkor már csak az apjával tudtam kommunikálni, aki először bocsánatért esedezett, majd egyre agresszívabb és arrogánsabb lett.

A dolog pikantériája az volt, h kb. 1 hónappal az eset után kaptam egy idézést a 10. kerületi rendőrkapitányságtól (ott lakik ez a kis görcs), miszerint Ő és a kedves mamája feljelentett ENGEM az iratainak eltulajdonításáért. Azért van bőr a képükön, mi? Főleg, h az anyja úgy tanúskodott, h ott sem volt az esetnél. Az iratokat persze már réges-rég megsemmisítettem, így a kis köcsögnek legalább az az 5-10.000 Ft-os kára keletkezett, amíg újra megcsináltatta (ha egyáltalán megcsináltatta őket újra).

No itt már én sem voltam rest vissza-feljelentést tenni, és a vége az lett, h bár pénz nélkül maradtam, de kaptam egy levelet a váci kapitányságról (elvileg ott is működött emberünk), hogy az enyémmel együtt összesen 26 feljelentés érkezett ellene. Mivel azonban drogfüggő vagy mi a fene meg nem is beszámítható, elszállították Ráckevére és elvileg ott tengeti napjait az elvonón. Legalábbis ez egy kb. 1,5 éves info, hogy azóta mi történt vele, arról fogalmam sincs...
Elégtételt csak kismértékben érzek, leginkább abban reménykedem, h legalább az iratok újracsináltatásával tudtam egy kicsit törleszteni neki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.