Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hát, ha jól veszem észre, akkor tulajdonképpen teljesen mindegy, h milyen ramokat használunk.
A lényeg a 4GB. Bár azért el lehet szüttyögni kettővel is. Bár nálam már bejelzett néha, h elfogyott a memória (mivel a lapozófile le van kacsolva). :B Illetve asszem a Crysis volt az, ami kerek perec el sem indult memóriahiány miatt. Na jó, futott vele párhuzamosan más is a háttérben.

Azért egy táblázatot is beszúrhattál volna, így olyan macerás. :N

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) yolan válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


yolan
őstag

2x2 800mhz cl4 ami szerintem az aduász.
cl5-ben akkora lesz a késleltetés megnövekedése, amit a plusz 266mhz nem tud kompenzálni.
Hát igen, táblázat, lusta voltam, elnézést :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) Thunderzolee válasza yolan (#2) üzenetére

Ja-ja, nekem is ez jött le.

AMD konfiggal is le kellene tesztelni, ott mennyivel másképp számít az időzítés. :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) yolan válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


yolan
őstag

Hát arra nincs lehetőségem :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) bozont válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


bozont
veterán

Na majd ha végre lesz vga-m dobok pár eredményt AMD-s konfiggal.

mod.: Táblázattal tényleg sokkal átláthatóbb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6) yolan válasza bozont (#5) üzenetére


yolan
őstag

Ha lesz időm lehet csinálok pár grafikon hozzá :), az amd-s eredményeket pedig kíváncsian várom.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) bozont válasza yolan (#6) üzenetére


bozont
veterán

Itt van egy alapórajeles mérés, sajnos az 1066-ot nem sikerült belőni, esetleg majd fsb emeléssel megpróbálom kijátszani valamikor. Meg talán megpróbálom hátha bírja az 1T-t is.

[ Szerkesztve ]

(#8) bozont válasza bozont (#7) üzenetére


bozont
veterán

Elindult a gép 1T-vel is, majd meglátjuk mennyire lesz stabil. [link]

(#9) yolan válasza bozont (#8) üzenetére


yolan
őstag

Kellemes :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.