Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wise


Wise
tag

Mit kapok ha megfejtem? Bögre? :U :D

(#2) Polacheck válasza Wise (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha mindet leírod akkor elintézek neked egyet :)

less qq more pewpew!

(#3) Renwick


Renwick
őstag

Én azt nem értettem ebben a rántópados dologban anno, hogy a steward a pálya széléről aszonta, hogy negyvennel menjünk rá, se nem többel, se nem kevesbbel. Kösz szépen baz, majd az autópályán közvetlenül a defekt előtt igyekszem lelassítani negyvenre (a hátulról érkező meg egyből gyakorolhatja a kikerülőmanővert)... :DDD

üdv

R.

[ Szerkesztve ]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) Thrawn válasza Renwick (#3) üzenetére


Thrawn
félisten

Féltette a Yaris-t :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Ezek mekkora rántások voltak?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Hehe Turán Frigyeses videó durva :D

(#7) eXodus válasza Renwick (#3) üzenetére


eXodus
őstag

Talán azért mert ez a 40es tempó ezen a vizes (nemtommivan a pályán) csúszós pályán, gyorsabb tempót szimulál.

(#8) Polacheck válasza eXodus (#7) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valami műgyanta van rajta, ami ha vizet kap, jeget szimulál.
40 felett nem lehet megcsinálni azt mondta az oktató, gyakorlatilag mindenkinek kellett 2-3 próbálkozás, hogy sikerüljön neki. Közepes rántással dolgoztak (10-es listán 5), de a leonosoknak egyszeűbb dolga volt, abban van valami csini automatika, ami ilyenkor segít. Szervó nélkül nem egyszerű fealadat megfogni az autót rajta.

less qq more pewpew!

(#9) joghurt válasza Renwick (#3) üzenetére


joghurt
addikt

A vizes műanyag csúszási súrlódási együtthatója kisebb a tükörjégnél is; azért lehet ilyen alacsony sebességeknél gyakorolni azt, ami élesben száguldásnál történik. Nálunk (hosszabb szeánszon) az első gyakorlatok sima fékezésből álltak, 30 km/ó-ról. Megdöbbentő. Pumpálós fékezés nyasgem. Annyira csúszós, hogy ha egyszer megálltak a kerekek, akkor a féket felengedve sem kezdenek el forogni, ergo teljesen irányíthatatlan marad.

Az antireklám helye: Az Autóklub is nyitott egy ilyen pályát Újpesten. Közelebb is van, olcsóbb is. Egyedül a körpálya hiányzik, amin jókat lehetett szórakozni. Ha valaki mégis a Hungaroring mellett dönt, akkor nyáron szokott lenni félárú, akciós időszak.

A tej élet, erő, egészség.

(#10) eXodus válasza Polacheck (#8) üzenetére


eXodus
őstag

Mondjuk tudom milyen, próbáltam. :)

(#11) bambano válasza Polacheck (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Hmm. akkor vagy a gumik voltak gagyik, vagy a yaris...
A rendesebb elektronikával felszerelt autók (pl. m3-as bmw, vectra gts), simán átmentek rajta, nagyjából bármilyen sebességgel.
Én egy mezei g astrával 8.5-s rántást 35-40 között megoldottam sokszor.

Az oktatók is átmentek rajta, bármivel, fél kézzel, 60-nál :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) Polacheck válasza bambano (#11) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

60-al nem nehéz, mert nem tudja elrántani a pad rendesen a kerket és gyakorlatilag nincs defekthatás.

Lehet, hogy még 2-3 alkalom után nekem is menne stabilan, de ennyi fért bele a free tréningbe. Nálunk leonok voltak ESP-vel és úgy pörögtek, hogy öröm volt nézni :)

less qq more pewpew!

(#13) bambano válasza Polacheck (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ha akartok magatoknak egy jó csapatépítő bulit, befizettek ott egy rendes körre.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Polacheck válasza bambano (#13) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Majd felvetem Marcinak :DD

less qq more pewpew!

(#15) tocsa


tocsa
senior tag

Nalam a kepek helyen csak dolt betus szoveg van. Ugy bogaraszom most ki a kepfeltoltes-es linkeket a Page Source-bol. Masnal is van ilyen vagy az en gepemben van a hiba?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#16) bnss


bnss
veterán

Nem semmi élmény lehetett, Turán Frici mindenhol szeret tempósan közlekedni, A Mecsek Rallye előtt tesztelt Pécsett, nem semmi látvány volt az sem. Egy ilyen kurzus mennyibe kerül? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#17) domi007 válasza tocsa (#15) üzenetére


domi007
őstag

Lassú lehet a kepfeltoltes. Én is vagy 3-szor végigolvastam a cikket, mire bejöttaz egyik kép fele :DDD
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.