Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) macilacus válasza csendes (#99) üzenetére


macilacus
senior tag

Azt én is észrevettem, hogy így is meg úgy is szerepel, de nem értek hozzá melyik a helyes viszont a Xprotector oldalán a (C10H9O4)n szerepel :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#102) SyMbioTe válasza Lauda (#98) üzenetére

Igaza van macilacusnak.
Ill. ha nem is volt mindenhol kiírva, az mindig ki volt írva, hogy utolsó nap nem tesznek fel kérdést, tehát ha ennyire kérdésszámhiányban szevedtsz, feljössz uolsó nap, és lám kint az összes kérdés, nincs gond.
Másik megoldás: Nem kötelező játszani. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#103) Lauda válasza macilacus (#100) üzenetére


Lauda
félisten

Oké, lehet volt már ilyen, nekem ez a játék kimaradt. Legutóbb sem írták ki.

(#104) Yofej75 válasza DaveJr (#95) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köznyelvben mindegy de ha véletlen valaki Newtonban adná meg a súlyt akkor azt csak át kell váltani grammra vagy amire tetszik :DD

Amúgy valóban elírtam... :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#105) Saccco


Saccco
nagyúr

Hol kell a válaszokat keresni?

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#106) Hory84


Hory84
tag

"Egy kis segítség: C10H9O4"

nos ez minden, csak nem segítség. :)

[ Szerkesztve ]

(#107) SyMbioTe válasza Saccco (#105) üzenetére

A Zinternetben? :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108) Vakegérke válasza Hory84 (#106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig ennek alapján találtam meg a (remélem) jó választ. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) B-L-A-C-K válasza Vakegérke (#108) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Segítség is csak egy atb@szcsizás volt....:/

(#110) Saccco válasza B-L-A-C-K (#109) üzenetére


Saccco
nagyúr

A segítség is létezik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#111) csendes válasza B-L-A-C-K (#109) üzenetére


csendes
őstag

Csak egy apró elírás átvétele a gyártó oldaláról, nem szándékos. :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#112) Vakegérke válasza B-L-A-C-K (#109) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel nem te vagy az első, aki ezt mondja, holnap alaposabban rákeresek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) macilacus válasza Saccco (#105) üzenetére


macilacus
senior tag

Az x akták szerint az igazság odaát van :K

Már csak azt a kérdés hol van az az odaát :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#114) Saccco válasza macilacus (#113) üzenetére


Saccco
nagyúr

PH!-n az egy másik topik.

Biztos van odaát topik is.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#115) Lacok válasza macilacus (#113) üzenetére


Lacok
őstag

"Már csak azt a kérdés hol van az az odaát"

Midig a másik oldalon. :DDD :P

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#116) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

A mobilarenás játékot a Mobilarena szervezi, én csak a prohardveres játékokkal foglalkozom, kérem, hogy ne nekem írjatok a játékkal kapcsolatban!

(#117) Bocha válasza csendes (#99) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

UPDATE: Az Xpro oldalán rosszul van egy képlet, ami a 3. kérdés kapcsán okozhat némi félreértést. A segítséget a kérdésnél olvasói visszajelzésre javítottam, köszönöm mindenkinek, többek között quailstormnak, illetve jeleztem az Xprónak is, hogy javítsák a vonatkozó részt a honlapjukon, remélem, ez holnap megtörténik!

A lényeg: a 3. kérdést mindenki nézze át az új segítség fényében, nehogy emiatt szülessenek rossz válaszok! Elnézést a hibáért!

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#118) Vakegérke válasza Bocha (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na ez az új segítség még jobb, jobban bekavart... ;]

(#120) oromisu


oromisu
csendes tag

Csak engem hoz ki a sodromból a 3. kérdés? Egyszerűen a google semmilyen kontextusben nem talál rá választ se az xprotector weboldaán, se az egész neten. A segítség kicsillagozott szópárját megtaláltam, de annak fogalmam sincs mi köze ehhez és ez alapján sem jutok olyan információhoz. Most komolyan egy képlet alapján számolgassak? A 20 celsius fokról ebben a kontextusban szó sincs. Ne már, ennyire nehéz kérdést hogy lehet feltenni, amire az egész interneten nincs konkrét infó a 20 fokról????!!!!! És még a hivatalos honlapon sem!!!!!!!
---------
Update: Na, megvan... csak vártam volna termékkel kapcsolatos oldalon... ahhoz sehol nincs írva megfejtés. Szerencsére meg a helyes válasz, de ettől függetlenül tartom, hogy ez egy gonosz kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#121) -=Jam=- válasza oromisu (#120) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Kb. 20 mp, ha ez ember tudja használni a google keresőt :D

(#122) mackosajt válasza oromisu (#120) üzenetére


mackosajt
addikt

Rosszul keresed a választ.
Ha a megfelelő szavakat választod ki a kérdésből google keresésre, akkor az 1. találat, ráadásul a kért adat is fel van tüntetve ebben a találatban, és még a csillagozott segítség is megtalálható ugyanezen oldalon.

sokkal gonoszabb volt, míg a segítséget nem javították.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#123) #18193920 válasza -=Jam=- (#121) üzenetére


#18193920
törölt tag

Esetleg úgy is dönthet (mint ahogy többen is döntöttek már a hármas kérdés után), hogy elengedi ezt a játékot. :R
Huss... egy fóliával több vagy kevesebb, ennyi-ez.

(#124) elithun


elithun
őstag

Na kíváncsi vagyok kalapba kerülök-e, mert hard módban tolom; munkahelyen blokkolt az Xprotector oldala. Otthon meg lusta vagyok ránézni. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#125) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Fú ezek a Puzoo cuccok mennyire komolytalanok, és még mocskosdrágák is. Nem csodálom, hogy az almások a célközönség ;] :DDD :(

/trolloff

(#126) Yofej75 válasza SUPREME7 (#125) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem is volt semmi troll a megjegyzésedben :N :C :DD :)) :D :DDD

(én az almát leginkább feles pohárban szeretem)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#127) B-L-A-C-K válasza SUPREME7 (#125) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi...:/

[ Szerkesztve ]

(#128) #18626816


#18626816
törölt tag

Miféle seggfej név az, hogy Puzoo? Jó, hogy nem Fingoo, vagy Szaroo...Ki vesz ilyen gyerekes és rajzos cuccot!?...Azért remélem nyerek valamit. :D

(#129) vince válasza #18626816 (#128) üzenetére


vince
őstag

Lehet, hogy nem magyar a gyártó? :U

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#130) #18626816 válasza vince (#129) üzenetére


#18626816
törölt tag

Hát ja, utánanéztem és kínai releváns infót találtam. Pár éve találták ki. A Puzoo jelentése vagy jelszava nagyjából annyi, hogy: "Vagyok, aki vagyok". Persze, ha megnyerném az akksit, az se lenne gond. :)

(#131) zeorsdfd válasza #18626816 (#128) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

No igen, olyan ez mint amikor kiderült, hogy Spanyolországban nehéz lesz Mitsubishi Pajero-t eladni, mivel a "pajero" annyit jelent ott: maszturbáló ember :) Vagy ahogy a Ford Pinto esetében, Portugáliában, ahol a pinto annyit tesz: kis pénisz.

[ Szerkesztve ]

(#132) PeterPH


PeterPH
senior tag

Nem túl jól sikerült az 5. kérdés, az "az" határozott névelő nélkül már kifogástalan lehetne.

(#133) Lauda válasza #18626816 (#128) üzenetére


Lauda
félisten

Spanyolországban a pina nevű város? Gondolkodni már luxus?

(#134) Lauda válasza PeterPH (#132) üzenetére


Lauda
félisten

Így jó ahogy van, nyelvtanilag és értelmezhetőségben is. Szerintem.

(#135) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Kalap... (?) Remélem :DD

(#134) Lauda szerintem is így helyes a névelő a mondatban. Ha nem lenne, hiányozna ha csak "a" lenne akkor az "x"-et "i" nélkül kellene kiejteni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#136) PeterPH válasza Lauda (#134) üzenetére


PeterPH
senior tag

Szerintem meg nem, mert így azt jelenti, hogy az öszes termék "kutyagumiból" készül, míg névelő nélkü azt jelenti, hogy van olyan köztük ami "kutyagumiból" készül. És utóbbi a valós (mármint nem a kutyagumi, de mégsem írhattam be a helyes választ).

[ Szerkesztve ]

(#137) Lauda válasza PeterPH (#136) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen anyagból készülnek pulóverek?

- pamut
- nylon
- gumi

Milyen anyagból készülnek a pulóverek?

- pamut
- nylon
- gumi

??

(#138) Sickboy25 válasza PeterPH (#136) üzenetére


Sickboy25
addikt

Istenem, de komolyan... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#139) #18626816


#18626816
törölt tag

A nyereményjáték oldalon:
1. "Idén karácsonykor sem maradhatunk nyereményjáték nélkül!" → Még nincs karácsony, és addig még simán le lehet futtatni 3-4 játékot.
2. A második mondatban egy szó hiányzik szerintem → kiegészítőiről "ismert" Xprotector. :U :K

(#140) vince válasza #18626816 (#139) üzenetére


vince
őstag

A kettest jelezd privátban bochának, gyorsabban célba ér :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#141) PeterPH válasza Lauda (#137) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem érted, nincs ezzel baj, és példád is rossz. Mutatok jobbat.

Milyen anyagból készülnek xprotector kijelzővédők?
-Műanyag
-Kutyagumi
-Lila akác
Ez jól megfogalmazott kérdés/válasz, egyben: "Xprotector kijelzővédők készülnek műanyagból".

Milyen anyagból készülnek az xprotector kijelzővédők?
-Műanyag
-Kutyagumi
-Lila akác
Ez pedig nem jól megfogalmazott kérdés/válasz, mivel egyben így néz ki a válasz: "Az xprotector kijelzővédők műanyagból készülnek. Ami ebben a formában nem igaz, hiszen üvegből is készülének kijelzővédők.

És ezzel le is zárnám részemről a témát, nincs ekkora jelentősége.

(#142) vince válasza PeterPH (#141) üzenetére


vince
őstag

Az összes olyan termék, amire az ötös kérdés vonatkozik, szerény tudásom szerint ugyanabból az anyagból készül, így a te példád (is) rossz.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#143) odrif


odrif
MODERÁTOR

No a 3-as kérdés erősen csak tipp.

20 éve a Prohardveren

(#144) Yofej75 válasza odrif (#143) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nemááááááááááááár... Ott van a helyes válasz a zorrod előtt :DD Az ember legjobb barátját kérdezted már? Nem, nem a kutyát...a kutya évekkel ez előtt lecsúszott a dobogóról :))

Még a végén tényleg nem leszünk annyian kalapban, mint amennyire tippeltem :O

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#145) PeterPH válasza vince (#142) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ott a pont, hamut szórok a fejemre, megszaggatom a ruhámat, és kukoricára térdepelek. :R

(#146) Vakegérke válasza Yofej75 (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezer fölött szoktam tippelni, a mostani kalaptippem 657.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) mackosajt válasza Yofej75 (#144) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem baj az, ha kisebb a kalap.
Ne rontsák az esélyeinket! :D

Viccet félre téve, szerintem a 3-as kérdést ha valaki a friss infók birtokában nem nézi át még egyszer, vagy már a korábbi bonyolultsága/téves segítsége miatt letett róla, akkor tényleg kicsi kalap is elég lehet.

Azért bízzunk abban, hogy mégis lesz vagy 2000 fő benne, bár így, hogy csak a MA-n van kint a linkje, meg akik e-mail értesítést kértek, azok "látják", én személy szerint ennek a valószínűségét 50%-ra teszem, vagy bejön, vagy nem. :D

Egérke, én pesszimistább voltam tipp ügyileg, igaz, akkor még csak a 3. kérdés miatti írásokat láttam.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#148) Yofej75 válasza Vakegérke (#146) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Pfff...én megírtam, h ezeöccá' :DD

(#147) mackosajt abban igazad van, hogy kisebb kalap = nagyobb esély :K

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149) Lauda válasza PeterPH (#141) üzenetére


Lauda
félisten

A te példádból is ugyan az látszik, hogy a semmin rugózol.

(#150) Timyyy


Timyyy
őstag

Kérdések megválaszolva, ezennel fejest ugrok a kalapba!
Ja, és ünnepélyesen bejelentem, hogy életem első kalaptippjét is megtettem! :DDD :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.