Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) djnyakesz válasza -secret- (#250) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Csak hogy ez nem BLACK kolléga profilja! :U :C

(#252) B-L-A-C-K válasza -secret- (#250) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mémondtadel...:/ :F

(#253) mackosajt


mackosajt
addikt

Mondjuk lassan kint lehetne a hivatalos kalapos lista.
No meg mikor nyerem/nyerjük már meg a fóliákat? Meg a Puzoo cuccokat?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#254) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

A sokak által olyan szörnyűnek nevezett kérdés 2 kereséses megoldása a segítség alapján.

Google -> C10H9O4 -> Magyar találatok megjelenítés (Már ezen a képen is ott a megoldás, de aki biztosra akart menni, annak van még egy lépés)

Meg is van a megfelelő név, ha beírjuk a nevét a Google-be és mögé írjuk, hogy "sűrűsége", már válaszol is a Google, keresni sem kell.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#255) BiP válasza DJ. Ru$y (#254) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, hogy még képlet is volt. Ó, ezek után már zsírhülyének kell lennie, hogy valaki ne találja el, már bocs.

Én a mostani kérdés alapján kerestem, és a csillagozott megjegyzés is csak utólag segített, hogy jé, ez a PET akar lenni, max. bizonyosságot adott, hogy jót jelöltem.
De legalább tanultam valami újat, jobban képbe kerültem a műanyagok világában.(PP, PA, PC, PET, PS, ABS, stb)

[ Szerkesztve ]

(#256) vince válasza BiP (#255) üzenetére


vince
őstag

Volt képlet, csak nem volt helyes ;] C10H9O4 szerepelt segítségként és ez volt az xprotector honlapján is (azóta javították), miközben a PET képlete C10H8O4 :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#257) mackosajt válasza DJ. Ru$y (#254) üzenetére


mackosajt
addikt

Annyi volt a baj az első segítséggel, hogy az az általad is preferált találatban konkrétan így szerepel:
"Polikondenzációs műanyagok: bakelit, (PET) poli(etilén-tereftalát), (C10H9O4)n (PA)
poliamidok, nylon66, kevlar, polikarbonátok, poliészterek"

Vagyis nem a PET-hez tartozó összegképlet, hanem a piloamidokhoz.

A 2. képeden meg ott is van a C10H8O4.

Ezért volt a kezdeti komment hullám, amit páran inkább a szervezők felé tett konstruktív üzenetekkel próbáltunk javítani, és a végén ki is lett javítva.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#258) Locutus válasza BiP (#255) üzenetére


Locutus
veterán

A sűrűség sem helyes.
Túl szűk kategóriákat határoztak meg válaszlehetőségekkel.
A PET sűrűsége ugyanis nem egyszerűen 1.37 lehet, hanem 1.25-től akár 1.42-ig, felhasználási terület függvényében. Ráadásul mindegyik anyagállapot 20°C-on értendő.
Tehát a nyereményjátékban nem csak egy válasz van ami elfogadható, hovatovább, ami el lett fogadva, az szinte biztosan nem jó arra a felhasználási területre, amiből a kijelzővédő fóliákat gyártják.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#259) ZooLLeR válasza Saccco (#232) üzenetére


ZooLLeR
tag

Nagyon szépen köszönöm.
:R

Farhát eladó.

(#260) macilacus


macilacus
senior tag

Én nem vagyok szakember a 3. kérdés körében, de az első, mint később kiderült hibás képlet alapján is meg lehetett találni a kívánt választ :K
Amúgy meg a szponzor Xprotector technológiai leírásainál minden kérdésre ott volt a segítség :K

Szerintem amúgy még mindig örülnünk kellene, hogy vannak játékok, kisebb nagyobb nyereményekkel és nem a hibákat fikázni a másik munkájában. Aki hibát vél felfedezni írjon kulturáltan a megfelelő személynek és eddig, ha tényleg hiba volt javították is, még akkor is ha kulturálatlan volt a visszajelzés. Tudjátok csak az nem hibázik aki nem dolgozik, aki meg nem dolgozik az inkább maradjon csendben.

Még talán annyit, hogy ha szeretnénk, hogy fejlődjön kis hazánk, akkor meg kéne tanulnunk becsülni a másik munkáját :K és egy kicsit talán szeretnünk is meg kéne tanulni, mármint magunkon kívül másokat is :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#261) -=MrLF=- válasza macilacus (#260) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ezzel nagyon egyetértek, túl sok a felesleges hiszti.

Kalap megvan, várom a sorsolást! :R

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#262) BB9000


BB9000
senior tag

Ajánlom az alábbi egyperces "tanfolyam" elvégzését mindazoknak, akiknek problémát okozott a harmadik kérdésre válaszolni: Hatékony keresés a Gugle-ben: Beírod a kulcsszavakat és megnézed a találatokat.

Ha a PET sűrűségét keresed a két kulcsszó: pet , sűrűség. Beírod és csodák csodája, már ott is a válasz a legelső találat előtt.

Polietilén-tereftalát
A polietilén-tereftalát ₙ az egyik legelterjedtebb polikondenzációs műanyag. Wikipédia
Képlet: (C10H8O4)n
Sűrűség: 1,38 g/cm³
Olvadáspont: 260 °C
IUPAC-azonosító: poly(ethylene terephthalate)

[ Szerkesztve ]

(#263) Saccco


Saccco
nagyúr

;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#264) SyMbioTe válasza Locutus (#258) üzenetére

Gondolom itt alatt 20 fokra és alapállapotra van vonatkoztatva a kérdés, nem pedig egy adott felhasználási területre.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#265) Locutus válasza SyMbioTe (#264) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, ezért is írtam oda, hogy mindegyik állapot, és sűrűség 20°C-on értendő, még ha a wikipedia nem is írta oda mindhez. Szóval ez IS félrevezető infó volt.

/ persze nem kétlem, hogy a szög egyszerű google keresés mit ad ki első találatnak, csak ez nem egy egzakt megoldása a feladatnak /

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#266) dejvid8 válasza macilacus (#260) üzenetére


dejvid8
őstag

Hatalmas +1.

Tényleg, nem tudom mi ez a hiszti itt egyesektől. A választ még hibás képlettel is meg lehetett találni, főleg miután kijavították , 2-3 kattintás volt. Főleg, hogy mindegyik kérdésre az xprotector oldalán vagy hatalmas segítséget kaptunk, vagy konkrétan ott volt a válasz.
Ez egy nyereményjáték, nem kötelező, köszönjük meg inkább a mobilarénának és az xprotectornak hogy egyáltalán szerveztek nekünk egy ilyet. Szóval köszi! :R

Így is baromi könnyűek voltak a kérdések, jóformán egy általános kisiskolás is megtalálná rá a választ.

Szóval, sajnálom azokat , akiknek nem sikerült az említett kérdés miatt, de ne az oldalt okolják. Talán ha egy kicsit nagyobb erőt vesznek magukon, a megoldást is megtalálják gond nélkül.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#267) Locutus válasza dejvid8 (#266) üzenetére


Locutus
veterán

Kár, hogy senki nem állított olyat, hogy ne lehetett volna elsőre megtalálni az (oldal által helyesnek vélt) választ googlevel.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#268) tybsen


tybsen
addikt

Felltétlenül muszáj ezt az óriási “nyereményjáték” feliratot mobil nézetben az ember arcába tolni? Ráadásul pirossal hogy jó feltűnő legyen? Mindezt néhány fólia miatt? ( igen közben láttam hogy van egyéb más kacat is).

Mert még ha egy autót lehetne nyerni akkor megértem ezt az óriási felhajtást de könyörgöm néhány fóliáról van szó! :(((

(#269) krisz4b70 válasza tybsen (#268) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Csak tudnám mért zavar ez annyira téged.

Amikor meg nincs kint az a baj, mert lemaradnak a nyereményjátékról, tényleg semmi sem jó az embereknek. :U

(#270) tybsen válasza krisz4b70 (#269) üzenetére


tybsen
addikt

Hogy miért zavart annyira? Azért mert úgy nézett ki mintha privát üzenetet kaptam volna, pedig nem. Minden egyes alkalommal megtévesztett, Egyszerűen érthetetlennek tartom illetve tartottam hogy miért kell ilyen formában egy fólia nyereményjátékot berakni ami konkrétan egy reklám és semmi más. Egy fólia, egy darab műanyag, érted. Vagy üvegfólia, mindegy is. Vicc.

Androidpolice aktuális telefonokat sorsol ki - oké, nem kell összehasonlítani a Mobilarena-val. De fóliát kisorsolni, meg kérdéseket megválaszolni és mindezt így, ezzel a nagy felirattal, mintha nem tudom mi lenne, komolyan. Senkiben nincs annyi tartás, hogy erre nem ugrik rá? A termek ettől még lehet jo, de ez, mint nyereményjáték?

Mert az is hibás, aki ráklikkel erre. Ugyanígy nem állnék sorba ha ingyen csokit osztanának valahol. De teljesen felesleges magyaráznom ezt, ha nem érzi valaki hogy gáz 1 db műanyag lapért kérdéseket megválaszolni és várni hogy megnyerje, illetve erről fórumot nyitni, ... akkor nincs is miről beszélni. De még ez is oké, csak könyörgöm ne legyen már ilyen zavaró formában beépítve a mobilnézetbe!

De bárhogy is, időközben megoldódott a dolog, mert eltűnt a nyereményjáték felirat! :R

(#271) SyMbioTe válasza tybsen (#270) üzenetére

Már nem azért, de nem olyan húde nagy a felirat, hogy semmi mást nem lehet tőle látni, szerintem bőségesen el lehet viselni. Igen, mobilnézetben is.

"Egyszerűen érthetetlennek tartom illetve tartottam hogy miért kell ilyen formában egy fólia nyereményjátékot berakni ami konkrétan egy reklám és semmi más."

Mert ennek pontosan ez a lényege. Hogy reklámozza a Mobilarénát, és az Xprotectort is, és gyűjtse a kattintásokat. Az a cél, hogy minél több ember felé eljusson és + móka az olvasóknak.

"...hogy erre nem ugrik rá?"
Hogy jön ide a tartás? Azért, mert valaki szerencsét próbált hátha megnyer egy fóliát/akkut/akármit, akkor már nincs is tartása?
Miért fáj az neked, hogy ha valaki egy "darab műanyagért" játszik? Képzeld, valakinek ez is érték, valaki ezt is megbecsüli, és itt nem csak arról van szó, hogy megnyeri az adott cuccot.

"Androidpolice aktuális telefonokat sorsol ki"
Oszt akkor mivan? Sorsolja. Prohardveres nyereményjátékokon rendszeresen elég értékes cuccok vannak, volt olyan, hogy egy több százezres monitort volt a játék fődíja, hamár idekeverünk másik oldalt is.
Az, hogy mit sorsolnak ki, adott cégtől függ. Tekintve, hogy az Xpro nem gyárt drága dolgokat (dőlia, tok, tartó, miegymás), így maradnak ezek, amivel nincs is gond.

Több értelme van ezeknek a nyereményjátékoknak, mintha mondjuk annyit kéne csinálni, hogy oszd meg és lájkold, aztán a 10518757 fő közül sorsolnak.

Tudnám én miért kell minden mögött valami rosszat látni, nem akarlak megbántani, de eléggé lenéző itt-ott a stílusod ezen hsz.-ek alapján.

Más:

viszont valóban eltűnt a Játék menü, sorsolás/kalap nélkül. Mi történt? :F :F

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#272) macilacus válasza tybsen (#270) üzenetére


macilacus
senior tag

Őszintén sajnállak :(((
Valamint kívánom soha az életben ennél nagyobb problémád ne legyen :K bár ha ilyen dolgok okoznak neked problémát, erre kicsi esélyt látok :U

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#273) 0xmilan válasza SyMbioTe (#271) üzenetére


0xmilan
addikt

"viszont valóban eltűnt a Játék menü, sorsolás/kalap nélkül. Mi történt? :F :F"

Nem találtak elég 3 napos újoncot.

;]

(#274) SyMbioTe válasza 0xmilan (#273) üzenetére

Te kis sötétlelkű gonosz ;] :DD :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#275) Snowy_owl válasza tybsen (#270) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Inkább játszok ilyet személy szerint mint hogy lottózzak. Ezen kívül izgalmas is mert mégiscsak tétje van még ha nem is olyan óriási de mégis és izgulsz, hogy sikerült-e. Ha nem tetszik lépj tovább engedd el, de ne rontsd el más játékát, még ha te le is nézed azokat akik játszanának, erre az itt jelenlévők szerintem nem kíváncsiak. :)

Amúgy nem csak fóliát lehet nyerni ha esetleg elolvasod a kiírást.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#276) Lacok válasza SyMbioTe (#271) üzenetére


Lacok
őstag

"viszont valóban eltűnt a Játék menü, sorsolás/kalap nélkül. Mi történt?"

Ez engem is érdekelne. Nem bánnám, ha egy illetékes reflektálna a dologra.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#277) skathy


skathy
csendes tag

nekem se volt, most újra van

szerk.: 593 fő, ezt nagyon túllőttem kalaptippel

[ Szerkesztve ]

(#278) Sanki válasza skathy (#277) üzenetére


Sanki
addikt

Ez tényleg kevésnek tűnik. Vagy kevesen játszottak vagy pedig sokan buktak el.. :U

(#279) SyMbioTe válasza skathy (#277) üzenetére

Közben nekem is visszatért.

593? :Y :Y
Főlélőttem a kalappal, pedig alapból kevesebbet írtam, mint szoktam, 867-et talán :D
Most először érzem, hogy van valami esélyem nyerni :))

Szerintem kevesebben is játszottak + szerintem páran elcsúsztak a képletes kérdésen.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#280) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akkor ez azt jelenti hogy minden ~20. ember nyerni fog valamit, nem is rossz... :P

(#281) Lacok


Lacok
őstag

Több kalaposra számítottam.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#282) macilacus


macilacus
senior tag

Ezt a kalapot nagyon felértékeltem :(((

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#283) Busterftw


Busterftw
veterán

Ez a kalaptipp mi volna?
Sehol nem láttam ilyen opciót a kérdéseknél.

(#284) XtremLor válasza Busterftw (#283) üzenetére


XtremLor
őstag

Leadtad a szavazatod a jatek alatt szerinted mennyien talaltak el helyesen az osszes valaszt, aki legkozelebb alt, vagy ha megyezetett tobb akkor hamarabb adta le a helyes megfejtest nyert. Ez mar csak sajat magunk szorakoztatasara hala supreme7 kolleganak ...[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#285) Timyyy


Timyyy
őstag

Ki nyerte a kalaptippet? Nem tudom elővarázsolni a listát, de még a saját tippem se. :B

(#286) -secret- válasza Timyyy (#285) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A kalap, avagy a csupa helyes választ adók listája (593 fő):

Úristen. :D

"Úgy tűnik, hogy kikerült a hivatalos oldalra a kalaposok végleges listája, tehát a kalaptipp játék befejeződött. Hamarosan elérhető lesz a végeredmény!"

[ Szerkesztve ]

(#287) Timyyy válasza -secret- (#286) üzenetére


Timyyy
őstag

Azt látom ami a nyereményjátéknál van itt kiírva, Supreme oldalán nem boldogulok. :U

(#288) BiP válasza XtremLor (#284) üzenetére


BiP
nagyúr

Bár a lényeg benne van, de ezt értelmezni - főleg, akinek új a dolog - az extrém sport :)

(#279) SyMbioTe: Én is most keveset tippeltem, 6 vagy 700-at, de nem emlékszem, melyiket. A 600-zal egész jó lennék :)
Szerintem a képletes inkább elijesztette az embereket, nem pedig rosszat jelöltek. Aki akarta, megtalálhatta a jónak vélt választ.
Meg persze az is lehet, hogy most nem egy mobiltelefont sorsoltak, mint más oldalakon, ugye, és sokaknak ezért már "nem éri meg" játszani.

(#270) tybsen: Erre nehéz lenne úgy válaszolni, hogy valaki ne lásson bele személyeskedést, úgyhogy meg sem próbálom.
Mi már csak ilyen proligyerekek vagyunk, hogy a nyereménytől függetlenül is szeretünk játszani.
Bár történetesen egy fólia pont jól jönne, vettem egy új telefont BF-ben, ma veszem át.

(#275) Snowy_owl: Én kb. évente egyszer veszek egy kaparós sorsjegyet, csak úgy. Pár hete vettem egyet a postán 300Ft-ért, nyertem 300Ft-ot. És tök örültem neki :)

(#287) Timyyy: Én sem, de szerintem mivel friss a kalap, még nincs meg a kalaptipp összesítés, ezért még nem elérhető az eredmény. Gondolom pár órán belül meglesz az is.

[ Szerkesztve ]

(#289) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Jó reggelt :) Most nem voltak túl acélosak a kalaptippek :D

Végeredmény:

http://phnyeremeny.supreme7.eu/kalaptippvegeredmeny/87/xprotector-nyeremenyjatek

Grat a nyertesnek.

(#290) -secret- válasza SUPREME7 (#289) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát most nem jött össze.

Eltérés: 1231 :D

(#291) SUPREME7 válasza -secret- (#290) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én még ezen is csodálkozom, mármint, hogy ekkora lett a kalap, sajnos mint a tegnapi kolléga kirohanása is mutatja, ha nem csilliárdforintos nyeremény van, már pár percet se nagyon szánnak rá a népek, ráadásul volt egy 3 másodpercnél több keresést igénylő kérdés, szóval csoda, hogy ennyien lettünk ...

(#292) Timyyy válasza SUPREME7 (#289) üzenetére


Timyyy
őstag

Hoppácska, 40. helyezés mindjárt az első kalaptippemnél! :DDD Eltérés 372 :))

(#293) Yofej75 válasza SUPREME7 (#289) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hi, jó reggelt!

Látom, hiába írtam, hogy ezeöccá' csak nem értük el.

Azért a tippem és a végeredmény közötti eltérést elfogadnám négykerekűben :DD :))

(#291) SUPREME7 szerintem nem kevesen feladták (az említett okok miatt) vagy csak tippeltek a 3. kérdésre elkeseredettségükben ""lustaságuk" miatt

(#292) Timyyy grat :C

További szépet ;)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#294) Joccc07


Joccc07
addikt

Kalap!!! Ez az! :C

Úgyis sz@r fólia van a telefonomon.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#295) SyMbioTe válasza BiP (#288) üzenetére

Battlefieldben lehet telefont venni?
:P ;]

28. Helyezés kalaptippben, szerintem az eddigi legjobb :DDD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#296) Vakegérke válasza SyMbioTe (#295) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már voltam második is, bibibi... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#297) Busterftw válasza BiP (#288) üzenetére


Busterftw
veterán

Értelmezni nem volt gond, az már igen hogy erről egyáltalán valamilyen formában értesüljek játék előtt/alatt.

Be kellene rakni a nyereményjáték sorai közé.
Ha ott volt és kihagytam akkor bocs :)

(#298) Saccco válasza Vakegérke (#296) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én meg első. :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#299) TeebyKay válasza Busterftw (#297) üzenetére


TeebyKay
őstag

Nincs ott, mert nem része a nyereményjátéknak. Teljesen egyéni kezdeményezés, a lapcsaládtól függetlenül. Egy kis szórakozás azoknak akik aktívan viszik a játékok topicjait.

(#300) hemaka


hemaka
nagyúr

Zsiiir, ott a nevem. Latom erre tul sokan nem ugrottak ra, pedig mobilja mindenkinek van, egy folia azert jol jon. Na mindegy, nekunk, akik jatszottak csak jo, kisebb a kalap. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.