Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Yofej75 válasza SUPREME7 (#50) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C végre kalaptipp játék is van :))

- Mennyi lesz, kéremszépen?
- Ezeöccá' :DD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#52) Vakegérke válasza SUPREME7 (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jé, egy kalaptipp játék :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Köszönjük a játékot!

(könyvjelzőnek is, mert a főoldalról most nincs menü)

(#54) csendes válasza zeorsdfd (#53) üzenetére


csendes
őstag

De van, a Mobilaréna főoldalról.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#55) csendes válasza Vakegérke (#52) üzenetére


csendes
őstag

Ja, de most igazán nem kötekedni akarok, de tényleg :P , de miért nem lehet 9999-nél nagyobb számmal játszani a kalaptippnél? Ha már úgysem nyerek, legalább a legnagyobb tipp lehessen az enyém... :DDD

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#56) PowerBuldog válasza zeorsdfd (#53) üzenetére


PowerBuldog
veterán

kapcsold ki az adblockot, lehet az a gondod :P

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#57) zeorsdfd válasza csendes (#54) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Najó, csak oda ritkán megyek, azért köszi:-) Az adblockot itt már régen kikapcsoltam.
A prohardveren nincs menü, ez a "gond".

Viszont a játék után lesz majd néhány szavam a cég webshopjának kategória rendszeréhez. Egy bizonyos kínai enciklopéda (2. bekezdés)jut eszembe róla, annyira logikátlan.

[ Szerkesztve ]

(#58) De4d válasza SUPREME7 (#50) üzenetére


De4d
őstag

Hirtelen nem is tudom. A kalapba ugye az kerül be aki jól tippelt, viszont a kalaptippje annak is számít aki nem jól tippelt?
Pl valaki elront egy kérdést, de leadta a tippet és az áll legközelebb a helyesen tippelők számához, az akkor érvényes?
Kalaptipp pontokat megkapja?

Minden jó, ha a vége jó!

(#59) vince válasza De4d (#58) üzenetére


vince
őstag

Mivel teljesen külön megy a két játék, nem befolyásolja a kalaptippedet és az érte kapható pontokat, hogy ténylegesen kalapban vagy-e vagy sem.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#60) Jhonny06 válasza XtremLor (#43) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez most ilyen bújtatott büntetés akar lenni azoknak, akik nem kapcsolják ki? A magyarázat meg az, hogy "lehet, hogy nem működne megfelelően"?

[ Szerkesztve ]

(#61) elithun válasza Jhonny06 (#60) üzenetére


elithun
őstag

Voltak rá példák, hogy az adblock tényleg összekutyulta az oldal kinézetét. Gondolom most már nincs kedvük javítgatni (szvsz jogosan), inkább csak értesítenek róla.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#62) De4d válasza vince (#59) üzenetére


De4d
őstag

Értem, nem voltam biztos benne, hogy aki rossz választ ad meg valamelyik kérdésre, annak számít e a kalaptippje, még ha egymástól független is. Köszi.

:R

Minden jó, ha a vége jó!

(#63) Vakegérke válasza De4d (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kalaptippnek nincs tétje, csak amolyan hab a tortán. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) Timyyy


Timyyy
őstag

A 2. kérdés csak szerintem szopóroller jellegű? :DDD Nembaj, bírom ha kis létszámú a kalap, időm meg van keresgélni. :DDD Nyeremény sok van, legalább jók lesznek az esélyek.

(#65) Vakegérke válasza Timyyy (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kis keresgéléssel meg lehet találni a jó választ. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) SyMbioTe

Juhé, játék, ráadásul MA!-n. :)
Hátha itt több szerencsém lesz, mint a PH!-s jétlkokon :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#67) Sanki


Sanki
addikt

Köszönjük a játékot! :R

(#68) DJ. Ru$y válasza Vakegérke (#63) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a PH! oldalán megy a játék, ott szokott lenni egérpad, nyilván MA! oldalán más szervezik talán ezeket, de még lehet itt is lesz érte valami apróság.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69) SUPREME7 válasza DJ. Ru$y (#68) üzenetére


SUPREME7
őstag

Úgy tudom kifogytak az egérpadból, már az előző játékon se volt az alap nyeremények között sem egérpad.

(#70) DJ. Ru$y válasza SUPREME7 (#69) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sry, lemaradtam. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#71) Vakegérke válasza SUPREME7 (#69) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, én kaptam meg az utolsót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) MC Pite


MC Pite
veterán

Viszont a harmadik kérdésre a többivel ellentétben nem találom a szponzor oldalán, sőt... Sehol.
Általában a felajánló oldalának átböngészése szokott lenni a cél, nem a ....patás.

szerk: Hát jah, molekuláris súlyokból és hasonló anyagokból próbálom kitalálni/kiszámolni, de ez k..a nem szórakoztató :U .20 perce keresgélek...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#73) Yofej75 válasza MC Pite (#72) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A pontos választ én sem találtam meg.
Hasonlót találtam, abból következtettem "oszt" vagy bejön, vagy nem.

Ha ilyen lesz a maradék két kérdés akkor a kalaptipp játékot kivételesen SUPREME7 nyeri a tippjével (hacsak nem tippel senki a nullára :DDD )

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#74) #18193920


#18193920
törölt tag

Gratulálok a harmadik kérdéshez :R
Még nem tudtam eldönteni, hogy megéri-e az ilyesmivel bajlódni egy fóliáért és némi egyéb apróságért.
Szerintem az lesz a vége, hogy becsukott szemmel megpróbálok valamelyikre rábökni és kész a megoldás.

(#75) vince


vince
őstag

Végre egy normális kérdés, amihez kicsit (kb. 2-3 percet :P ) gondolkozni is kell :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#76) Vakegérke válasza vince (#75) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok vegyész, így számomra nem volt opció a gondolkodás. Ellenben a józan paraszti ész, valamint a célirányos keresgélés megadta a (remélhetőleg jó) választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

A hármas kérdésre az egyszerűbbnél is egyszerűbb a válasz, ha lezárult a nyereményjáték és nem felejtem el, megmutatom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#78) Yofej75 válasza vince (#75) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Gondolom, te is a moláris tömegből számoltad ki a sűrűséget :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#79) BB9000 válasza MC Pite (#72) üzenetére


BB9000
senior tag

Meg lehet azt találni 2 perc alatt is. Gugli a barátod, Wiki a barátnőd. :D

(#80) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tényleg megvan, pedig már g/mol meg Avogadro-számnál jártam :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#81) Vakegérke válasza Yofej75 (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyakorlatias megoldás is van. Ki kell szedni a szemétből és megmérni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Yofej75 válasza Vakegérke (#81) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Vakuljak meg, már túl sokat segítesz :DDD

Amúgy igen, megvan a megoldás számszerűleg kiírva és nem is kell hosszasan lapozni a találati oldalak között.

A szemétben meg nem turkálunk, ki tudja mik vannak még ott... :Y

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#83) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tököm se keresgéli a 3. kérdésre a választ, 25% van eltalálni, vagy húz vagy nem... :P

[ Szerkesztve ]

(#84) blox


blox
csendes tag

Biztos jó a 3. kérdésben a képlet?
Nem C10H8O4 a helyes képlet?

(#85) vince válasza blox (#84) üzenetére


vince
őstag

Jó a képlet :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#86) Zoley3


Zoley3
tag

Jó ez a 3. kérdés, ezaz :C
Ilyenek jöhetnének még, bár akkor valszeg a kalap tippem túl magas lesz majd :DDD

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#87) macilacus


macilacus
senior tag

Kicsi lesz ez a kalap :DDD
Remélem azért én benne leszek :U :K

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#88) draco31


draco31
veterán

Fura kérdések, de eddig 1 perc / kérdés az átlagom. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#89) Vegha válasza blox (#84) üzenetére


Vegha
senior tag

Az a jó, amit Te írtál. A 3. kérdésben hibás a képlet.

(#90) macilacus válasza Vegha (#89) üzenetére


macilacus
senior tag

Én a helyedben nem jelenteném ezt ki, mert több helyen is megtalálható a segítségben lévő C10H9O4 :K
Bár ha te kémikus, vagy a gyártó, fejlesztő csapat tagja vagy, akkor nem vitázom veled :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#91) DaveJr


DaveJr
őstag

Segítség! Valaki lefordítaná emberi nyelvre a 3. kérdést:D:D:D :Y

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#92) 5381


5381
aktív tag

huhh. Olyan hülye voltam kémiából, hogy a volt tanárom felpofozna, ha kimondanám, hogy :"legelterjedtebb polikondenzációs műanyagának sűrűsége 20 Celsius-fokon......". Nem érdemlem meg ezeket a szavakat :D

(#93) B-L-A-C-K válasza DaveJr (#91) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

మెక్కోరా ఎజ్ X ప్రోటోకాటర్ ఫోర్క్యాల్ ఎగ్జాక్ట్ ఎగ్జిట్, ఎనలికిన్ ఎగ్జిక్ కెల్లీ పాలిక్డెండన్జైసిస్ మెన్యానిగానక్ సౌర్జ్సేజ్ 20 సెల్సియస్-ఫకోన్?

(#94) Yofej75 válasza DaveJr (#91) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Milyen súlyú 20°C-on 1x1x1 cm3 térfogatú Xprotector fólia? :)) :DD :D

(#93) B-L-A-C-K :C :)) :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#95) DaveJr válasza Yofej75 (#94) üzenetére


DaveJr
őstag

Súly vagy tömeg?:) Nem mindegy:D

B-L-A-C-K: Áh kösz. Máris jobb:D

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#96) Lauda


Lauda
félisten

Na csak nem olyan megterhelő kiírni a kérdések számát. Köszönöm ezt a hasznos fejlődést.

[ Szerkesztve ]

(#97) macilacus válasza Lauda (#96) üzenetére


macilacus
senior tag

Az utolsó öt játéknál biztos ki volt írva, de szerintem előtte is, úgyhogy nem értem minek ez a feszültség keltő cinizmus :Y esetleg valami hasznos építő észrevétel :F

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#98) Lauda válasza macilacus (#97) üzenetére


Lauda
félisten

Most írták ki először.

esetleg valami hasznos építő észrevétel :F

Prütykölés előtt olvasd el miről van szó.

(#99) csendes válasza macilacus (#90) üzenetére


csendes
őstag

Speciel az pont rossz, a képlet helyesen (C10H8O4)n. Egy másik helyen is rosszul szerepel, sok helyen viszont jól. Ettől még meg lehet találni a választ.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#100) macilacus válasza Lauda (#98) üzenetére


macilacus
senior tag

Arra gondolsz hány kérdés lesz összesen vagy pedig a kérdések számára?
Ha arra, hogy hány kérdés lesz összesen akkor rosszul fogalmaztál, de itt egy példa rá, hogy volt már ilyen

Az ironizálás meg mindenképpen fölösleges a szervezők felé, inkább örülj, hogy játszhatsz és köszönd meg :DDD

Csaholás előtt szimatolj :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.