Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Kell mint egy falat kenyér....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A Z1c kb 1 éves és már jön a Z4c. Vicces...

(#3) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Remek lenne a jövő évi paletta.

Z szériás 4-es csapat, mellette pár modell az alsóbb kategóriába (E4 pl) azt csá.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4) vicze válasza mrlujoak (#3) üzenetére


vicze
félisten

Alsóba ugye valószínűleg már nem jön több modell jövőre. Ami még fejlesztés alatt van azt kiadják azt csá alsó kategória. (meg közép)

(#5) Agrippa22 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Agrippa22
tag

Lényegében idei telefon, január végi. Kicsit mintha kapkodnának a sonynál, ahelyett hogy arra koncentrálnának, hogy ezt az irgalmatlan vastag keretet csökkentenék le... Z1C-ből is vághattak volna jó 1 centit alul-felül.

(#6) Márko88


Márko88
aktív tag

Lassan a Z5-öt is el kell kezdeni fejleszteni,azt csá.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#7) #03372544 válasza Agrippa22 (#5) üzenetére


#03372544
törölt tag

Levágtak belőle, Z3c a neve.
:)

[ Szerkesztve ]

(#8) mrlujoak válasza vicze (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

De, E4-ként vizionálva.
M szériának is várhatók aktualizált modelljei.

A Sony nyilatkozata szerint az E3 technikai paraméterei alá nem szándékozik menni.

(#5) Agrippa22 :

4 éve így megy a gyártónál. 4 éve! 2 fő zászlóshajó adott évben, ezt toldotta meg a Sony a kompaktokkal.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Szerintem nem lesz compact, annál megint kihagynak egy verziót

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#10) #65577472 válasza Tidzsimon (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

Vagy jövőre mindenből egy verzió lesz

(#11) Tidzsimon válasza #65577472 (#10) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Így is túl gyors, a váltás, ez már majdnem kannibalizmus.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12) #65577472 válasza Tidzsimon (#11) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sony jól tenné, ha erre a 4 modellre koncentrálna, alsóházat hagyja a fenébe, kínaiak mellett semmi esélye. Fél éves modellváltást pedig felejtse el, tényleg semmi értelme

(#13) #03372544 válasza #65577472 (#12) üzenetére


#03372544
törölt tag

Valahol olvastam hogy ki fognak vonulni az alsó és közép kategóriából.

(#14) #65577472 válasza #03372544 (#13) üzenetére


#65577472
törölt tag

Jól teszik. A 4 modellt 5-re módosítanám, akkor legyen Z4, Z4C, Z4U, Z4T, Z4TC :)

(#15) vicze válasza mrlujoak (#8) üzenetére


vicze
félisten

Azért írtam, hogy ami még fejlesztés alatt van az már kijön. Meg egy olcsó phablet méretet nemárt megtartani, az hogy a T vagy a C szeretne lenni még ők se tudják... M és E menjen szépen levesbe.
Mondjuk ez a 6hónapos ciklust is elé kéne felejteni, vagy nem egész számokkal növelni, hanem egy köztes betűjelet S vagy valami.

(#16) babkukta


babkukta
senior tag

Szerintem ez túl sok hír egyszerre. Mármint h Z4C, Z4, Z4 ultra, meg tablet. Egyébként nem rossz stratégia, a Compact kicsi, a sima közepes, az ultra nagy, meg egy a tablet piacot célozza meg. A baj akkor lesz (szvsz), ha ezeket egyszerre lövi el. 2 részletbe kellene kiadni, 2őt Q1be, 2őt Q3ba. Aztán nem kellene egy éven belül 2 család, hanem 1 család minden éven, 4 különböző piaci igényekre.
A speckó meg... csúcs :) A legkíváncsibb a Z4 Compactra vagyok. Vajon visszatér a fém keret? Mekkora lesz a kijelző? Remélem nem akarnak merészet álmodni, és a Compact 5", a sima Z4 5,5", az Ultra 6-6,5".

Üdvözlettel, Tibi

(#17) wozzy


wozzy
tag

Jöjjön az új Ultra, ultra nagy kávával, ultra fakó kijelzővel és ultra bugos rendszerrel azt csá!

(#18) kimista válasza wozzy (#17) üzenetére


kimista
aktív tag

lol. vicces.Számtalan ismerősöm cserélt Note3-at Z Ultrára, és egyik sem bánta meg.

Z4U igenis kell, mondj nekem alternatívát 6 col felett csúcshardverrel!

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#19) BalanceR


BalanceR
addikt

4 giga ram :Y
Kb minden rendszerapp, meg google cucc a ramban, és még marad is hely.... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#20) spawn21 válasza wozzy (#17) üzenetére


spawn21
veterán

az év hsz-e.

ami megmutatja, hogy mennyire hozzá nem értő emberek is vannak ezen az oldalon :C

iPhone 13p

(#21) babkukta válasza wozzy (#17) üzenetére


babkukta
senior tag

Köszönjük a hozzászólásodat!! :R Megtiszteltetés, h ilyen emberek vesznek körbe.
A furcsa az az egészben, h pont Note 3 tulajként osztod itt az észt a bugos rendszerről :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#22) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Kíváncsi vagyok ebben mit fognak elcseszni.

Nyugodj békében Integra!

(#23) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Csak prémium telefonokkal az almán kívül más nem tud megélni.
Bele fognak bukni. Bár nem is bánom.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#24) Nigér válasza wozzy (#17) üzenetére


Nigér
őstag

Köszi a színvonalas hozzászólást, csá! :R
;]

Z4 Ultra várós, remélem marad a 6,44", nem nyesnek vissza a kijelzőből

(#25) big-J


big-J
őstag

Jövő év elején 4esek, ősszel 5ösök.

(#26) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Lényeg, hogy a Compact tartsa a mostani méretét.

valami

(#27) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A Z4 Compact jön be a legjobban, nekem elég a FHD felbontás is talán tovább is bírja majd.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Off: Hogy lehet, hogy a Sony ZR vízálló, és mégis cserélhető akksis, míg az utána következő összes Sony mobil cserélhetetlen? Nálam ezért lett kizáró tényező a z compactok, pedig nagyon venném őket, most lehet zr lesz, hisz arra is van lolipop, de azért az mégis csak egy sokat zabáló s600... :(
Nem értem miért kell ilyen hülyeségekben a HTC-t követni, nem attól lesz premium egy gyártó hogy csak javíthatatlan szervizen kívül...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) Enci1983


Enci1983
senior tag

Milyen jó hogy kész tényként kezelitek a szedett-vetett pletykákat.... Nemrég volt váltás a felső vezetésben, ha ezek a pletykák igazak is, csak a jövő évi IFA kiállításon mutatják majd be őket.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#30) wozzy válasza kimista (#18) üzenetére


wozzy
tag

Fura ismerosi korben mozogsz akkor.
Lehet nincs alternativa, de bugos Sonyt akkor se!
Legendary xperia SP....

[ Szerkesztve ]

(#31) wozzy válasza babkukta (#21) üzenetére


wozzy
tag

Pont note 3 tulajkent? IGEN!
Hulye... :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Paul119 válasza wozzy (#30) üzenetére


Paul119
addikt

Mert mas ceg nem csinal bugosat ? dehogynem :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33) Tomi_Ohl válasza vicze (#15) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ne, M széria szerintem maradhat :)

wozzy LOL, ha egy kicsit is odafigyeltél volna, pont a Z Ultra volt az, amibe először tettek nem fakó kijelzőt... :K
És attól, hogy felhozol egy szoftverileg híresen elcseszett készüléket, még talán nem biztos, hogy az összes Sony olyan... :U
Nem mondhatod, hogy azért mondok ilyeneket, mert nekem is Sonym van, nézd az aláírásomat :P

GeryFlash nem S600, hanem S4 Pro.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#34) tovgab válasza wozzy (#17) üzenetére


tovgab
aktív tag

Csak annyit szeretnék a hozzászólásodhoz hozzáfűzni, hogy anno én Samu S4-ről váltottam Z Ultrára, és pl. általános sebességben, stabil-, gyors rendszerben, minőségben messze verte az S4-et. Nem egészen egy évig volt meg, ezalatt kb. 6 db frissítés érkezett rá. A mostani legfrissebb Android pedig a 4.4.4. Ha nem törtem volna össze véletlenül, a mai napig az lenne a telóm. Nem gondolom magam Sony fanatiknak (most pl. egy Xiaomi Mi3-at használok) és nincs azzal se bajom, ha konkrétan te valamiért nem szereted a Sony márkát?/telefonokat?, de csak így "idetrollkodni" egy ilyen szintű megalapozatlan kommentet?!...minimum GÁZ!!

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#35) Tomi_Ohl válasza tovgab (#34) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nagy +1 mindenki ezt mondja aki kicsit is ismeri a Sony felső kategóriás cuccait és össze tudja hasonlítani mondjuk egy Samsunggal
Fontos megemlíteni, hogy a Sony összes Z szériás telefonja meg fogja kapni az Android 5.0-t :C
valahogy nem szoktalak látni a Mi3 topikban...:)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#36) alex devil válasza mediumgecso (#1) üzenetére


alex devil
senior tag

+1

(#5) Agrippa22 +1

[ Szerkesztve ]

S23

(#37) Tidzsimon válasza GeryFlash (#28) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Jóval egyszerűbb így megoldani, kevesebb a hibalehetőség. Vízállónál pont a levehető hátlap a furcsa.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#38) mrlujoak válasza GeryFlash (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Költségoptimalizálás, és user error csökkentés.

Mivel nem ismeretlen a telefonok szerelésénél a ragasztott rögzítés, így ésszerű döntés volt, hogy a Z családra jellemző ragasztott hátlapot használják, még a nem Z szériás modelleknél is.

A vízzárás érdekében egy elemet ki lehet iktatni, mint felhasználói hibaforrás. Ez pedig a hátlap. Egy lehetőséggel, egy vízzáró réteggel kevesebb, amit a felhasználó "bánthat".
Aggódnak is a Galaxy S5-nél a felhasználók a levehető hátlapos tömítés miatt.

Ráadásul saját tapasztalat (két V-m is volt/van) hogy az ember akkor is képes rosszul illeszteni, ha maximálisan odafigyel. Volt, hogy a hátlap egyik rögzítése a zsebre tételkor pattant a helyére...

...és ha már a Z-k házainak tervezésekor adott a perem kialakítása, akkor miért is terveznék át a későbbi modellek (vízzáró ha vízálló) házát. Adott a ház kialakítása, adott a beépített akkuk kezelése.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) a.sebi válasza tovgab (#34) üzenetére


a.sebi
őstag

pedig a kijelzős megjegyzésen kívül igaza van !
ugyan is az nem fakó !
z ultram van , de soha tobbet sony ! eg bug halmaz az egész !

(#40) Cattle_Decap válasza Nigér (#24) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Az lenne kóser ha ekkora keretbe megoldanák a 7 colos kijelzőt. IP 68, QHD, S810, 4G ram, a belső memória mérete meg igazán nem érdekelne. A World of Tanks: Blitzért vásárolt Z Ultrám is erre szavazna! :D

(#41) Agrippa22 válasza #03372544 (#7) üzenetére


Agrippa22
tag

127 mm * 64,9 mm mindkettő :) Nem is gondolná az ember, mennyit számítana, ha 5 mm-t vágnának mindkét irányból. Jó lenne ha a Compact tényleg Compact lenne, ami nálam a 4" kijelzőt jelenti. :)

Egyébként szerintem nagyon jó telefonokat csinál a Sony, Solánál kicsit csalódtam bennük, amiért nem kapott a 404 után több frissítést, de nem bántam meg, hogy adtam nekik még egy esélyt. :)

(#42) energy4ever


energy4ever
addikt

Elolvastam a hirt. Ami megfogott, hogy nagyon jo spec-el fognak rendelkezni. Ami furcsa,hogy gyorsan jonnek. Baj? Miert lenne baj!? Nem kotelezo lecserelni valamit ha megjelenik egy masik(igen tudom, ez erthetettlwn a szifon tulajok szamara).
Aztan beleolvastam a hsz-ekbe. Bugos? Lehet, hogy adtak ki 1-2 bugos keszuleket. De en nem talalkoztam meg bugos sony-val. Mondom ezt tablet z tulajkent. En megvagyok elegedve a tablet z-vel. Ha lejart a 2eves torleszto rola, akkor majd lecserelem az akkori Tablet Z20-ra.

(#43) wozzy válasza a.sebi (#39) üzenetére


wozzy
tag

Nagyon sok embertől hallottam már, hogy "soha többet Sonyt" és "Sonyt nem szabad venni"...
Egyébként a Z Ultra is leginkább a szoftveres hibáiról híres, pont mint az xperia SP.
Nem vagyok elfogult egyik márkával sem! De Sonyt nem!

(#44) laci_csk válasza wozzy (#43) üzenetére


laci_csk
senior tag

A Note 3-ban vajon milyen bug-ok vagynak?

En szemely szerint nagyon szeretnek egy ilyen Z4U-t, most egyelore meg vagyok elegedve a T2Ultrammal.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#45) wozzy válasza laci_csk (#44) üzenetére


wozzy
tag

Lekopogom elég fain, bugmentes! ÉS nem vágynak sehova ....

(#46) tipuka


tipuka
addikt

Még ez a Z2 is elég friss nekem, itt már Z4 meg hatalams számokról van szó... :D (elsők közt vettem Z2-t, ezt úgy mondom). Ezek után majd 2016-ban veszek telót legközelebb. :D

(#47) GeryFlash válasza mrlujoak (#38) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez oké ( vagyis nem, a ZR-re senki nem panaszkodott h beázna, de legyen költség optimalizálás) de egy E3-nál mi a bánat indokolja a dolgot? Hátlap levehető, nem vízálló, de akksit nem tudsz cserélni...

Tomi_Ohl: S600 leánykori neve az s4 pro, lényegéven ugyanaz a kettő

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#48) mrlujoak válasza GeryFlash (#47) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez is - mint írtam - költség és gyártás optimalizálás.
Ha az akkut nem kivehetőre gyártja a gyártó, akkor annak nem kell külön kis tálcát kialakítani. Ennyivel is kevesebb a tervezés, kisebb az anyagköltség, a nyákon is kevesebb a munka.
Nem kell elszeparált akkut határoló keretet tervezni, nem kell oda rugós érintkezőket tervezni, elég egy szalagkábeles csatolófelületet használni.

Z belülről, akkukeret nélkül:

V belülről akkukerettel:

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) GeryFlash válasza mrlujoak (#48) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem hiszem hogy én lennék az egyetlen, akinek az akku cserélhetőség szempontnak számít egy telefon vételnél, hajukra kenhetik a megspórolt filléreket ha emiatt 10 emberből 1 nem Sonyt vesz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#50) mrlujoak válasza GeryFlash (#49) üzenetére


mrlujoak
veterán

Persze, ebben is van - nem is kevés - ráció. Valóban megtarthatta volna a Sony, hogy a nem vízálló modellek cserélhető akkusak legyenek. Ellenben a dizájn, és a gyártás optimalizálás legyűrte eme igényt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.