Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KFORboy


KFORboy
senior tag

Tök jó a fizetett reklám...
Csak pont azon vész el a "termék" értelme ami miatt egyáltalán létezik (már ha a hulladékgyártás nem az)... fosh a hangzása !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#2) BlackPriest válasza KFORboy (#1) üzenetére


BlackPriest
őstag

nekem az a fizetett reklám belefér, ahol leírják a termékről, hogy ténylegesen milyen.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3) #16820480 válasza BlackPriest (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, fizetett reklám, csak gondolom a konkurencia fizethette, mert szegény terméket jól lehúzta a kolléga :D

(#4) shifty! válasza #16820480 (#3) üzenetére


shifty!
senior tag

Ha van sapka, az is baj, ha nincs sapka, az is? :DDD Szerintem reális és értelmes teszt, megfelelően rövid, kiemeli a termék előnyeit és hátrányait is. Jó magyarázat azoknak, akik nem tudják, mit várjanak ettől az árkategóriától.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5) Lami66


Lami66
őstag

Nem kell dupla ennyit egy normálisabb fejesre áldozni, mert pl. a Sony MDRZX330BT (hozzáteszem: most épp akciósan) 13 ezer, és az minden téren többet ad ennél. Ennek nem ismerem a hangzását de tartok tőle, hogy a Sony jobban szól, van benne NFC, 9-10 órát simán bírja, telefon funkciók tökéletesek.

(#6) darvinya


darvinya
titán

Sokkalom az árát, mert ilyet 3-5000Ft-ért árulják külföldi oldalakon.
Jó nem olyan gyorsan kapja készhez az ember, de ennyi belefér, s nem kell 2-3× fizetni érte.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

Páp-páp-pá-rá-rá-rá-rám,páp-pá-rá-rá-rá-rá

XXX

(#8) logitech1


logitech1
tag

Csak az ára húzos :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#9) mcs


mcs
veterán

Értelmetlen teszt, mert létezik több tucat életképesebb alternatíva hasonló áron, vagy kicsit drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#10) Jeanne d'Arc válasza #16820480 (#3) üzenetére

:DD

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) axioma válasza darvinya (#6) üzenetére


axioma
veterán

Kintrol 6e-ert olyat rendeltem ami tud bt-on kivul radiot, microsd-t, es out jack-et is (megosztani a masikkal, es mintha azt bt-on is tudna'), nem mellesleg igaz hogy nem laposra, de osszessegeben sokkal kisebbre osszecsukhato. Ja es NL raktarbol me'g olyan lassu se volt.

(#13) tothl


tothl
addikt

Nem erre fogom lecserélni az 1000xm2 -t azt már látom. :)

(#14) blountex


blountex
senior tag

Ha már BT fejhallgató akkor EDIFIER W830BT
Lehet hogy egyeseknek drága, de az hogy mennyit tud simán megéri, nem beszélve az igencsak komoly üzemidőről.
Hangzás is teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#16) mcs válasza GuyFawkes (#12) üzenetére


mcs
veterán

Esetleg nem a Pulse és Aldiból? :)

(#18) mcs válasza GuyFawkes (#17) üzenetére


mcs
veterán

Masszívan összerakott, és emlékeim szerint kiegyenlített hangzású is. Egyedül a párnák kamráit találtam kicsinek, mert nyomták a füleim szélét.

[ Szerkesztve ]

(#19) Den Hadnagy válasza Lami66 (#5) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Tetszik ez a Sony, futáshoz áldoznék is rá, azonban a képek alapján nem tudom eldönteni, hogy ez fülkagylóra ül rá, vagy köré? Én ez utóbbit szeretném. Segítene valaki?

Köszi

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#21) Lami66 válasza Den Hadnagy (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Ez a Sony a fülkagylóra ül rá, pedig nekem kicsi fülem van. De nekem ez nem probléma, mert az összes fejhallgatóm ilyen típus volt, én inkább ezt a fajtát szeretem. A 20 ezer Ft. alatti fejhallgatók között talán nem is találni olyat ami fül köré való. Az egyel nagyobb Sony az MDR-XB650BT sem fül körüli.
Csak az MDR-XB950B1 felelne meg neked ilyen szempontból, az viszont már nem az olcsó kategória a 27 ezres árával.

(#22) Den Hadnagy válasza Lami66 (#21) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Köszönöm a részletes választ. Kiadok érte 27-et is, ha jó. Egy Takstar 80 vezetékes hangjához képest ez hol van kb? Nincs bajom a V hangképpel, értelmes keretek között.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#23) Lami66 válasza Den Hadnagy (#22) üzenetére


Lami66
őstag

Nem tudom milyen hangja lehet a Takstarnak, de a Sony 950-es fejese nem fog szégyenkezni mellette. Egyébként az extra basszus kikapcsolható és akkor nagyon szép hangja van. Ha aptX képes telefonnal használod, akkor a bluetooth hangminőségrontó hatását sem fogod észrevenni, teljesen olyan mintha kábellel hallgatnád. Egyébként használható kábellel is.

(#24) mcs válasza Lami66 (#23) üzenetére


mcs
veterán

Addig én is szépnek gondoltam az XB950et, amíg meg nem vettem az 1AM2-t. Olyan a 950, mintha egy lábasban dübörögne valami több száz wattos mélynyomó, és azt a fejedre húznád. Csak basszus megszállottaknak érdemes bátran ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#25) Lami66 válasza mcs (#24) üzenetére


Lami66
őstag

Félreértés ne essék, nem a legszebb hangú fejhallgatót keressük.
Den Hadnagy futáshoz keres elfogadható minőségű, fül köré felfekvő bluetooth fejhallgatót. A 950-es nagyjából a legolcsóbb elérhető a szempontjainak. Az általad említett fejes jobban szól? Biztosan. Kétszer annyiba kerül mint a 950-es, szóval az lenne a meglepő ha nem szólna jobban. De futás közben nem hiszem, hogy az audiofil képességekre fog koncentrálni.

(#26) Den Hadnagy válasza Lami66 (#25) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igazából nem akarom szétoffolni a topikot, csak a "Milyen vezeték nélküli fejhallgató" alig pörög, nem kapok választ. Jobban utánamentem, ez a Sony tényleg elvetemült bassheadeknek való, sanszos, hogy ez lesz belőle: [link]

Köszönöm a reakciókat!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#27) mcs válasza Lami66 (#25) üzenetére


mcs
veterán

Hangzásban nagyon erős, túl sötét véglet a 950, ha összehasonlítod jobbakkal. Érdemes rajta ekvalizerrel finomítani, hogy hosszabb távon se legyen fárasztó. A Sennheiser HD 4.40, amit belinkelt, határozottan jobb választás lesz.

(#28) Lami66 válasza mcs (#27) üzenetére


Lami66
őstag

30 ezer környékén már akad választék bőven. Akár az a Sennheiser is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.