- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- skoda12: Webshopos átverések
- GoodSpeed: iPadOS 26 A Liquid Glass varázsa
- sellerbuyer: Nem veszélytelen a RAM duplázás de vajon megéri?
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Teaway #14239 üzenetére
Tegyük tisztába: a Huawei P8-nál (Honor 4C, vagyis EMUI) ott van olyan opció, hogy figyeli a rendszer a térerőt és a feladatot. Ha gyenge a wi-fi, akkor átlép a mobilnetre, vagy ha nagy állományt töltesz le/fel, akkor meg mind a kettőn forgalmaz. (Signal+, ha jól emlékszem.)
Itt nem kerestem még ilyen beállítást, tehát nem tudom, hogy a 4X tudja-e.
Közben írtad a HomTom-ot: valamit nyúlni kell a nagyoktól. Én, személy szerint utálom, mert így állandóan nyaggatott az asszony: elfogyot a netje (1 GB)! (Amióta a 4X megvan, kb. 15 napja ~100 MB adatforgaloma volt!)
A Note 2-ön volt rá példa, hogy bekapcsolva maradt a mobilnet: csippant az értesítés, beléptem, látom megy az adatforgalom, s csak 1-2-3 mp múlva éledt fel a Wi-Fi. Szerintem ez itt is így van. Igaz, akkuban látszik, ha bekapcsolva marad. A P8-at 2x, de inkább 3x kellett 24 óra alatt tölteni...SIM adapter: szerintem a SIM tálca ugyanolyan. Legalábbis telefonon ahogy elnézem. Az asszony megint elvitte a telefont, nem tudom kivenni a tálcáját.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ BONTATLAN GARIS IPHONE 16 PRO ÉS PRO MAX MINDEN SZÍNBEN ÉS TÁRHELLYEL 1 ÉV GARANCIÁVAL
- iPhone 17 Air - összes tárhely és szín bontatlan, viszonteladótól független 1év Apple garanciális
- iPhone 13 128GB midnight-black, független + extra tokok
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 16 PRO 256GB fekete titán gyönyörű ISTYLE számla! Akku:99%! November 14-ig Apple garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest