Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) NeRo28 válasza RMZ250 (#1398) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Be fogok számolni a tapasztalatokról!Aug 31 en kaptam kézhez a Note 7et,de 2 hete már csak korlátozottan tudtam használni!Nagyon szép telefon de már tele volt karcokkal a hátulja pedig vigyáztam rá mint egy hímes tojásra!Nekem csalódás volt mondom úgy h galaxy note 4 ről váltottam és előtte 10 éve csak samut használtam!
Amúgy páromnak xiaomi note 2 je van 1 éve úgy h van pici tapasztalatom a márkával ezért váltok mi max-ra!
Plusz nem vagyok egy hardcore használó,beláttam h nincs szükségem ennél erősebb vasra csak megszoktam h mindig az aktuális csúcs Samsungot veszek!Ez itt most egyenlőre megszakad...

[ Szerkesztve ]

(#1402) *Mukeey* válasza NeRo28 (#1401) üzenetére


*Mukeey*
addikt

iPhone6plus-ról váltottam,nem bántam meg!Sebessègben oda-vissza alázza.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1403) NeRo28 válasza *Mukeey* (#1402) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Érdekelne h miért írtad ezt..

(#1404) *Mukeey* válasza NeRo28 (#1403) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mire gondolsz?
Csak irtam,hogy èn miről váltottam rá,iphone sebessège nem volt okès nekem,bár ott csak 1gb ram van,de minden alkalmazást újratöltögetett,böngèszője lassú volt,akku se volt az igazi...sztem harmad áron ez egy jobb kèszülèk!
Elötte nekem is Sam Note volt mindig,2-3-4,azoknál is jobb sztem.
Ennyi,semmi extra😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1405) blade4


blade4
aktív tag

Ma elejtettem a telót, tokban volt külsőleg semmi baja nem lett, de a kijelzőnek annyi.
Üvegfólia volt rajta.

Valaki nem tud kijelzőt bele valahonnan? Vagy inkább adjam el?

(#1406) Milestone2 válasza blade4 (#1405) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolom önszerelő vállalkozóknak mint minden más készülékhez kapható minden alkatrész a neten.
Aki nem akar maga szenvedni, annak pedig ott vannak Digojr-ék. www.miuiszerviz.hu.

Mondjuk a történet elgondolkoztató, milyen felületi feszültség lehet a képernyőben, ha tokban, tempered glass mellett törik...bár azt se tudjuk pontosan hogyan, honnan, mire esett.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1407) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mi Max Prime :D Sok értelme van ennek is

(#1408) Keresztapper válasza Jhonny06 (#1407) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Hülyeség ez a cikk. A 128-asban eddig is 652 volt 4 GB RAM-mal... Sőt, akkor ezek szerint nekem már akkor volt, mikor még be sem jelentették. :)

http://palscoffeetech.com/

(#1409) Jhonny06 válasza Keresztapper (#1408) üzenetére


Jhonny06
veterán

Annyi, hogy itt már alap a 652. Ezt próbálták is megfogalmazni, hogy a korábbi modellekből is volt ilyen verzió, csak elég sután sikerült. De amúgy ja, szimplán meg kell venni a drágább verziót és ugyanazt kapod, mint most ez a Prime.

Nagyon unatkoznak a Xiaomi-nál, 2 hetente dobnak piacra valami teljesen értelmetlen szart.

[ Szerkesztve ]

(#1410) TpS válasza Jhonny06 (#1407) üzenetére


TpS
őstag

Nehogy a népet megzavarja, hogy pro volt a 64-es és a 128-as is.

(#1411) FreedomHUN válasza blade4 (#1405) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Nekem pár nap után esett pofára, rücskös betonra, Pont a power gomb mellett, úgyhogy szalagkábelt is kellett cserélnem és kijelzőt is. Ha jártas vagy a mobilok szétszereléseben akkor [innen] tudsz komplett kijelzőt rendelni. Ha nagyon profi vagy akkor lehet cserélni csak az üveget ha az lcd nem sérült, én azt nem vállaltam be, de úgy 15 dollár.

Ha nincs ilyen jellegű tapasztalatod, akkor szerviz, bár tuti nem lesz olcsó.
Eladás ha csak pofátlan szerviz árat mondanak, de számíts rá hogy nyomott áron fog elmenni nagyon.

Visszaolvasol tettem is fel képet, mikor cseréltem :))

[ Szerkesztve ]

(#1412) #71562240 válasza Jhonny06 (#1409) üzenetére


#71562240
törölt tag

Úgy tűnik, inkább csak annyi történt, hogy a nagyobbik Pro-t átnevezte a Xiaomi Prime-ra. Ami nem eleve hülyeség, így a Pro is egy típust jelent és a Prime is. De akkor persze ezt kéne kommunikálniuk, nem azt, hogy új típus jelent meg, hiszen nem jelent meg új típus, a Prime a jelek szerint ugyanaz, mint a nagyobbik Pro. Tehát az írásocska valóban elég sutára sikerült. Itt csak a marketing részleg ügyködött.

A 2/16-ost meg akkor már át lehetne nevezni lite-ra, és akkor nincs kavarodás. Persze kavarodás már mindenképpen van, de tisztulna a kép, egyszerű lenne a megnevezés, hehe.

[ Szerkesztve ]

(#1413) blade4 válasza FreedomHUN (#1411) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem.
Nem rendeltem még soha a linkelt oldalról.
Magyarországon nem lehet kapni valahol véletlen? Mondjuk most kint vagyok Ausztriában. Ide kellene rendelnem.

(#1414) Criminal017


Criminal017
őstag

Azt ne felejtsétek el, hogy ez az elnevezés csak Indiára szól, hisz ott kezdték el forgalmazni nemrég. Náluk csak ez a két verzió érhető el, így könnyebb megkülönböztetniük.

(#1415) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Úgy tudom a telefon ismert a gyorstöltés szabványt!
Valaki használja gyorstöltővel?Valami megbízható példányt én is rendelnék!

(#1416) *Mukeey* válasza NeRo28 (#1415) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Blitzwolf 2.4A-s töltőm van,elég jól pumpálja☺

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1417) FreedomHUN válasza blade4 (#1413) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Itt nem fogsz kapni. Max szervíz cseréli. De ahogy írtam úgy nem ennyi lesz az ára. Szervízeket ismerve és hogy nagy készülj 20-25 ezerre.

(#1418) blade4 válasza FreedomHUN (#1417) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem.

És ha megrendelem hány nap alatt érhet ide kb?

(#1419) NeRo28 válasza *Mukeey* (#1416) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Hosszútávon vajon bírja az akksi?Mióta töltöd vele?Mennyire forrósodik közben a készülék?

(#1420) TpS válasza blade4 (#1413) üzenetére


TpS
őstag

Bocs, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#1421) Criminal017 válasza NeRo28 (#1419) üzenetére


Criminal017
őstag

Ennél a töltőfejnél szó sincs gyorstöltésről. Ez csak annyival fogja tölteni, mint amennyit a telefon felvesz.
Qualcomm Quick Charge töltőt keress, ilyeneket pl: [link], [link] vagy az Ugreen cuccait érdemes még megnézni: [link]

Egyébként megterheli az akksit ez a gyorstöltés, nincs igazán értelme.

Blitzwolf cuccokat Banggoodról érdemes venni, Ugreen cuccokat meg a hivatalos Aliexpress storeból.

[ Szerkesztve ]

(#1422) Milestone2 válasza #71562240 (#1412) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Szerintem is átnevezés történt.
Vagy az Indiaiak megvezetése, hogy "látjátok, kiadtunk miattatok/értetek/nektek egy új verziót..."
Tegnap még Mi Max/PRO volt az en.miui.com-on
Ma már ez a látvány fogadott:

Nem könnyíti meg a Xiaomi a felhasználók eligazodását, az egyszer biztos.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1423) *Mukeey* válasza NeRo28 (#1419) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen ez nem qc 2.0,viszont annyival tölt,amennyit az akku elbìr,egyáltalán nem forrósodik,10℅rór 2,5óra alatt nyomja fel,gyári olyan 3,5óra.
qc-ba nem bìzok,sztem az jobban károsìtja az akkut.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1424) t.roby90 válasza Milestone2 (#1422) üzenetére


t.roby90
tag

De akkor ezek szerint már van global stable a 64/128-ra, legalábbis a en.miui.com-on így van..

(#1425) Milestone2 válasza t.roby90 (#1424) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod. Ennyi haszon lesz/van belőle, mert ami Indiában megjelenik, az kap GLOBAL romot.

Igaz most még csak STABLE GLOBAL van a PRIME-hoz (64 és 128) abban meg nincs magyar.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1426) t.roby90 válasza Milestone2 (#1425) üzenetére


t.roby90
tag

Akkor most már csak idő kérdése mikor lesz hozzá dev is.
A global devhez nem kell nyitott bootloader, ugye?

(#1427) Milestone2 válasza t.roby90 (#1426) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Felmegy zártra persze.
De MiMaxra bármilyen ROM felmegy zárt BL-lel is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1428) Keresztapper válasza Milestone2 (#1427) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Ez vajon a Note 4-re is igaz lehet? (tudom, hülye kérdés, honnan is tudhatnánk.. Csak segítenem kellene egy barátomnak, aki nem az én városomban lakik, és gondoltam egyszerűbb lenne...)

http://palscoffeetech.com/

(#1429) FreedomHUN válasza blade4 (#1418) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Nekem kb 2 hét volt.

(#1430) Milestone2 válasza Keresztapper (#1428) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Biztos nem. Az tudtommal MTK CPU. Teljesen más "szabályok"...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1431) NeRo28


NeRo28
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/mi-max/development/rom-mokee-v6-0-1-xiaomi-mi-max-32gb-t3457791
Ha megjön a telefonom ezt a romot rakja rá az ismerősöm!

(#1432) TpS válasza NeRo28 (#1431) üzenetére


TpS
őstag

Az enyémre eu multi került zárt BL-lel, piszkosul elégedett vagyok vele.

(#1433) Milestone2 válasza NeRo28 (#1431) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenki használjon, amit akar, ami megelégedéssel tölti el.
Szerencsére már van választék...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1434) jtzk


jtzk
tag

Ma megérkezett a teló. 7 nap alatt itt volt, feladástól számítva pedig 3 nap volt csak :D topone nagyon korrekt.

Első benyomás nagyon jó, sajan pont nem volt időm ma még nagyon nyomkodni, de eddig szerelmes vagyok :)

(#1435) FreedomHUN válasza jtzk (#1434) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Üdv a tepsis táborban :DDD
Szerencsére gyors a dhl.

Milyen színben van nektek?
Nem tudom de nekem az arany volt a vágyam, sajna az rmn3 akkor pont nem volt, az szürke volt.

(#1436) NeRo28 válasza jtzk (#1434) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Én is Top One-től rendeltem!Ahogy itt a fórumon sokan!Én hétfőn adtam le a rendelést,remélem jövő héten meg is jön!

(#1437) *Mukeey* válasza FreedomHUN (#1435) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezüst 3/32😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1438) TpS válasza jtzk (#1434) üzenetére


TpS
őstag

Ez a szerelem pedig még növekedni is fog! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1439) TpS válasza FreedomHUN (#1435) üzenetére


TpS
őstag

Arany 3/64, de mivel flip tokban hordom a színnek nincs jelentősége, mert az előlap fehér, a legnagyobb sajnálatomra, így akár rózsaszín is lehetne. :))

(#1440) FreedomHUN válasza TpS (#1439) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Nekem az üvegfolia is arany, és a tok is :C Feleségem még kérdeztem is nem giccses? :)
Azt mondta jól néz ki.

Ha feladja a top-one akkor kapsz egy trackingot, az anglia-magyaroszág között lesz érvényes. Én elkértem tőlük a kína-anglia közöttit is. 1 hét ahogy irtak többen, nekem is annyi volt.

(#1441) zsloti


zsloti
senior tag

Ha a top one tól rendelek jár hozzá valami ajándék úgy mint a spemall-nál?
Köszi Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#1442) storm4 válasza zsloti (#1441) üzenetére


storm4
aktív tag

Nekem most egy szilikontokkal és 2db normál fóliával érkezett.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1443) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Valaki használja tok/fólia nélkül?Mennyire strapabíró?Karcolásokat bírja?

(#1444) #71562240 válasza NeRo28 (#1443) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ez egy telefon. Ismert anyagokból összerakva.

(#1445) Milestone2 válasza NeRo28 (#1443) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tesztelem kulcs-csomó mellé rakva, nem dobálom, óvom-védem, főleg, hogy még nem érkezett meg a gumibugyi meg a tempered glass....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1446) NeRo28 válasza Milestone2 (#1445) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Normál használatra gondoltam...

(#1447) Milestone2 válasza NeRo28 (#1446) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hátlap nem karcos. Ujjlenyomat szennyeződések látszanak, remélem letörölhetők.
Képernyőn, amíg bírtam rajta hagytam a gyári védőt (ami ugye nem fólia, hanem áttetsző tejfehér lap). Napi használatot tűri. Nem tudok többet hozzáfűzni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1448) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Más téma:

Bár jót mosolyogtam a kérdésen,
de "drága 小米anyánk" kérdéssel fordult hozzánk...

Én pénzjegynyomtató funkciót szeretnék... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1449) *Mukeey* válasza NeRo28 (#1446) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Előlap nálam bìrja,nem.szeretem a fóliát,mèg nincs semmi karc rajta,hátlap nekem nem tűnik annyira tartósnak,tokban hordom,biztos ami biztos.A keret ilyen króm(ozott),nem tudom eldönteni,mennyire állja a sarat majd.
Anyaghasználatra egy erős 7est adnèk 10ből,a hátlap ès az antennás műanyag rèsz között nem 100℅os az illeszkedès,de nem is zavaró.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1450) FreedomHUN válasza Milestone2 (#1448) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Szerintem ez rohadt jó, hogy lehet kérni featurékat, remélhetőleg lesz is foganatja a kéréseknek.
Ez tetszett a windowsban is, ha insider voltál vagy vagy, mindig jött a feedback, hogy mi jó mi nem jó, mit szeretnétek.( Csak aztán elcseszte az ms úgy ahogy volt, utána váltottam droidra).

Pénznyomtató jó ötlet, de hamár ennyire online világot élünk egy beépített bankszámla proginak is örülnék, num paddal és egy save gombbal :DD

Mil te vagy ebben jártas nugatról van valamilyen hír? Gondolom csak egy év múlva hisz pár hete jött a marsallow.
Egyébként a miuiban azt szeretem hogy úgy szétkapták a droidot, hogy kvázi észre szem veszi az ember hogy kitkat vagy n fut alatta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.