Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:24

LOGOUT.hu

Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Charx válasza FreedomHUN (#650) üzenetére


Charx
senior tag

Ennyire nem bírják? Azért tényleg durva, mint a hímes tojást.

(#652) FreedomHUN válasza Charx (#651) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Ugy tűnik. Mondjuk szilikon tok van rajta, és a keretből ki sem áll az oldalsó része ami tompithatott volna. Full pofára esett, mikor felemeltük pislogtam, mert én sem gondoltam volna. Igaz eddig mindegyik telomon jófajta tok volt, ami be is lógott a kijelzőbe, de sosem volt még baj. Pedig volt hogy a nexusom is kiesett a kezemből, és semmi baja nem lett. Illetve 1x ugyan ez a szitu volt azon is szilikon tok volt akkor, de csak az üvegfólia tört össze...

(#653) #56573440 válasza Charx (#651) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az enyém is lekoppant a sarkán, simán szétrepedt az üveg, bár a touch megy még, megrendeltem én is a kijelzőt, van ideje mert így is megy...

Mondjuk nem lepett meg hogy nem bírja a járólapot, mondjuk az is igaz, hogy az Ultra az ennél nagyobbat is kapott és túlélte, bár ez lehet szerencse kérdése is, mert az is betört a végére ;]

Lehet rendelek mellé valami ilyet

[ Szerkesztve ]

(#654) FreedomHUN válasza #56573440 (#653) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

[Én ilyet rendeltem] Flipeset nem szeretem, rwmélem jó lesz.

(#655) futo001 válasza FreedomHUN (#654) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Rendesen belecsaptatok az aprításba. :DDD

Én ilyen tokot rendeltem páromnak, mivel szemmel láthatóan extra védelem van kialakítva a sarkoknál. A valóságban nem ennyire drasztikus, de azt hiszem működik, már sokszor leesett a telefon és a tempered glass-on kívül semminek nincs baja. Egy délután 3szor ejtette betonra bicózás közben, mert persze felnőttként így kell Pokemont vadászni. :W

Ha tutira akartok menni :)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#656) FreedomHUN válasza futo001 (#655) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Nekem is hasonloban tört össze, csak a sarkai nem voltak milyen nagyon. Azért 6.4"-al pokémon közben fanatikusnak nézik az embert :) Mikiegerest kihagyom, főleg rózsaszínbe, az olyan pride-os :)

(#657) jonnyjoker01 válasza futo001 (#655) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Úristen Pokémon miatt? Beszarás... :DD :DD

Üdv. Johnny

(#658) Criminal017 válasza FreedomHUN (#654) üzenetére


Criminal017
őstag

Mi Maxre milyen kis szolid az ipaky tok. A többi Xiaomira olyan batár, hogy rossz még fogni is. :((

(#659) Charx


Charx
senior tag

Akinek pro verzio van, és twrp van rajta, van egy presist partició, az mit takar, mert nekem az 0 MB, és nem tudom hogy az gyárilag semmi, vagy én törölhettem le?

(#660) futo001 válasza Charx (#659) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Kicsit fura a 0MB, de nem is kell nagynak lennie, szóval akár lehet elnagyolt érték is.
Az Android ott tárolja a szenzor kalibráció adatokat, WiFi, BT, GSM azonosítókat.
Ha baj van vele, a telefonod nem tud elindulni, nincs IMEI számod, stb.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#661) #71562240


#71562240
törölt tag

Az enyémnek használaton kívül bizonyos időközönként felvillan a kijelzője csak úgy. Mások is tapasztalnak ilyet? Mi lehet az oka? Korábbi mobiljaim nem tettek ilyet.

(#662) Criminal017 válasza #71562240 (#661) üzenetére


Criminal017
őstag

Milyen ROM van rajta?

(#663) Charx válasza futo001 (#660) üzenetére


Charx
senior tag

Azért lennék kíváncsi, hogy másnak is 0 mb? Amúgy imeim van, de a dőlés érzékelő az mondjuk fura, mert nagyon érzékeny, egy kicsit megdontom a telot és máris elforgatja a képet. És nekem nem megy a gyors töltés, olyan adatok nem lehetnek ott?

[ Szerkesztve ]

(#664) #71562240 válasza Criminal017 (#662) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mostanában éppen Global Developer, de emlékeim szerint az előzővel is csinálta.

(#665) futo001 válasza Charx (#663) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Fura, de random látok embereket panaszkodni, hogy nem megy nekik a QC3.
Írjk ezt sima és Pro tulajok is vegyesen.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#666) FreedomHUN válasza Charx (#663) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Azt a particiot nem néztem, ha lesz kijelzőm, akkor meglesem. Én nem nyúltam semmihez, twrp és ment fel az eu rom. Nekem a qc megy, fentebb is írtam, kb 70 perc alatt tolt bele 70%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#667) Weeman1


Weeman1
veterán

Gondolkodom egy ilyen készüléken.
Magyar nyelvű Miui van rá esetleg?

Xiaomi 11T Pro

(#668) Criminal017 válasza Weeman1 (#667) üzenetére


Criminal017
őstag

A global developer ROM magyar egyedül, de az is csak a nem "pro" készülékhez elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#669) Weeman1 válasza Criminal017 (#668) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm :R

Xiaomi 11T Pro

(#670) hupisom1


hupisom1
tag

Sziasztok ! Holnap már nekem is lesz egy 2/16gb os vezióm , aliról rendeltem top one tól , romot lehet rajta frissitetni vagy csak az van ami amivel a telefon jön ? Üdv martin !

(#671) storm4 válasza hupisom1 (#670) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Amint látod nekem is olyan van,amilyen Neked lesz.
A kérdéseimre kapott válaszokból arra következtetek,hogy egyelőre az van amivel jön.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#672) t.roby90


t.roby90
tag

Sziasztok,
Olyan tokot szeretném venni aminek az oldalán körbe van a keret és egy kicsit nagyobb mint a telefon, hogy pofára eséskor tompítson. A nilkin és az ipaky az ilyen? Vagy ki az akinek ilyen van? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#673) FreedomHUN válasza t.roby90 (#672) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

[Extra tok]
Kicsit brutál, de szerintem birja :)
Ipaky ha megjön dobok fel képet.

(#674) #56573440 válasza FreedomHUN (#673) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azért amit linkeltel előtte ipaky kicsit elegánsabb, ez tényleg industrial :DDD

(#675) t.roby90 válasza FreedomHUN (#673) üzenetére


t.roby90
tag

Igen, ezt már én is láttam. :D :D
Az Ipaky és a Nillkin azért jobban nézz ki, szóval valami hasonlóra gondoltam.

(#676) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Még egy HC tok. Ezek tuti védenek :DDD
[link]

(#677) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

Sziasztok. Csatlakozom a klubhoz egy 3/64-es példánnyal Miui 7.3 globál stabil(7.3.14.0.0) rendszerrel. Miért van az, hogyha tesztelem az antutu progival akkor 63000- 82000 pont között váltakozik az eredmény? :( Az xperia z ultrámmal 1-2 ezer pont eltérések vannak a mérések között, de 20000 azért durva.

[ Szerkesztve ]

F.P.S. FOREVER!

(#678) hupisom1 válasza storm4 (#671) üzenetére


hupisom1
tag

Köszi , legalább nem vagyok egyedül :D

(#679) FreedomHUN válasza A.C.E. (#677) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Memkari van benne? Ha van akkor amiatt lehet, ha nincs akkor zárj be mindent, ha minden bevan akkor passz...

(#680) hupisom1


hupisom1
tag

Megjött a telefon miui 8 van rajta , frissitet is egyet amikor bekapcsolatam , hatalmas a szerkezet :D redszer sebbeseg nagyon jo , akkut meg nem tudom mennyit bir , holnapra majd kiderül , egy biztos , a redmi 3 es a note 3 pro-hoz kepest a kijelző sokkal kontrasztosabb élénkebbek a szinek , S5 amoled-ről váltottam és még igy is nagyon szép :)

(#681) DG790401 válasza hupisom1 (#680) üzenetére


DG790401
tag

Ha az amoleddel pariban találod az igen jô!

(#682) storm4 válasza hupisom1 (#680) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!
Gratulálok az új szerzeményhez!!! :C
Kérted, hogy ne bontsák ki és ne telepítsenek ROM-ot?
Milyen régiót állítottál be? Magyar nyelv?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#683) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Xiaomiforsale vagy Honorbuy? Kb. 1800 Ft a különbség. Gyors szállítás a lényeg (EU stock mindkettő), meg a normális gari. Köszi! :R

(#684) hupisom1 válasza storm4 (#682) üzenetére


hupisom1
tag

global rom van rajta , 6.8. 11 beta , full magyar nyelv van rajta , nem talaltam meg hibat. 100% rol most van 61% on 4,5 ora kijelző idővel , de nem kimélem minden van benne folyamatos böngészés telefonálás , youtube stb , nap végére kiváncsi leszek mennyi jön össze de az s5 öm már lemerült volna :D

(#685) hupisom1 válasza storm4 (#682) üzenetére


hupisom1
tag

magyar a regio beállitás

(#686) hupisom1 válasza Jhonny06 (#683) üzenetére


hupisom1
tag

aliexpress top one , 4 nap volt dhl el , 217 dollár és benne van az áfa+vám semmi mást nem kell fizetned .

(#687) hupisom1 válasza Jhonny06 (#683) üzenetére


hupisom1
tag

Amit irtál mind drágább , garit meg olyat kapsz rá mint top one tól , persze te döntésed :) a telefonnal viszont nehéz mellélőni ;)

(#688) Jhonny06 válasza hupisom1 (#686) üzenetére


Jhonny06
veterán

217 dollár? Melyik verzió? :DDD Én most találtam a nagyobb procival 3/64-es modellt, mindennel együtt 315 dollárért, ennél olcsóbb gondolom már nem lesz. Ráadásul szürke, amit nagyon kerestem és nem igazán árulnak sehol. Spemall-on amúgy.

(#689) hupisom1 válasza Jhonny06 (#688) üzenetére


hupisom1
tag

2/16-os es nem erzem kevesnek a ramot szepen kezeli a miui , a 3/64 gb os az 286 dollar körül van ezüst is meg a szürke is , ebben benne a dhl+áfa +vám , minden :)

(#690) hupisom1 válasza hupisom1 (#689) üzenetére


hupisom1
tag

Tévedtem szürke nincs , de nekem az ezüst sem tünik gázosnak , nem csajos , amugy is várom már hogy jöjjön hozzá az ipaky tok , az ugyis betakarja :D Jah a csomagban van 2db fólia + szilikon tok

(#691) hupisom1 válasza hupisom1 (#690) üzenetére


hupisom1
tag

Szerintem nem éri meg a + pénzt a tárhely ( microsd bővités van ) + a 2db a72 mag . Persze ha nem a pénz lett volna szempont és feleslegesen van + 30 ezrem akkor lehet megveszem , bár szerintem akkor sem :D

(#692) Jhonny06 válasza hupisom1 (#691) üzenetére


Jhonny06
veterán

10k a különbség (mármint a 3/32/Snapi 650 és a 3/64/Snapi 652 között), cserébe jobb proci és plusz 32GB tárhely. Még a bővíthetőséget szem előtt tartva sincs min gondolkodni.. közben találtam egy random 3%-os kupont is. ;] A legolcsóbb modell szerintem nem időtálló, de ezt mindenki döntse el maga.

[ Szerkesztve ]

(#693) futo001 válasza Jhonny06 (#688) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Érdemes figyelembe venni, hogy mely verziókra lehet letölteni gyári ROM fájlt, esetleg frissítést vagy EU ROM-ot.
Jelenleg a 2/16-nál nincs lehetőség frissítésre OTA-n kívül, a 64GB és 128GB verziókra pedig nincs global ROM, de van nemhivatalos EU ROM és gyári kínai developer és stable.
A 32GB-osra van global stable és developer, kínai stable és developer, továbbá nemhivatalos EU ROM.

hupisom1
5 percen belül van lehetőséged szerkeszteni az előző hozzászólásodat, nem kell újat létrehoznod.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#694) Charx válasza futo001 (#693) üzenetére


Charx
senior tag

Na ja a 2/16-os ilyen (ROM) téren tányleg elhanyagolt, én is a 64/128GB-os global romot várom, de jól elvagyok most az eu-rommal is.

(#695) Criminal017 válasza Jhonny06 (#683) üzenetére


Criminal017
őstag

Xiaomiforsale nagy kókler lett, soha semmit tőlük.
Honorbuynál a szállítás igen drága, de korrekt cég.

(#696) Jhonny06 válasza Criminal017 (#695) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszi, végül a Spemall lett, remélem nem fogok nagyon mellé. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lesz-e szürkében 3/64GB, mert rajtuk kívül kb. sehol nincs. Lehet, hogy ki se teszik, ha nincs raktáron, csak utólag fognak írni.. :W

Mondjuk az is vicces, hogy a Xiaomi hivatalos oldala szerint csak arany és ezüst szín létezik. Vannak ilyen anomáliák ezekkel a kínai cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

(#697) hupisom1 válasza Jhonny06 (#696) üzenetére


hupisom1
tag

Notice in 2016: 64GB golden and silver version in stock for immediate shipment with multi languages firmware

Nincs szürke :/ Ha az kell akkor már most mond vissza a rendelést mert nem fognak küldeni .

(#698) ablack válasza Jhonny06 (#696) üzenetére


ablack
senior tag

Én rendeltem onnan 4/128GB-os szürkét megjelenéskor. Két hét után rákérdeztem miért nem adták fel. Azt írták hogy jaa, mert nincs. Visszaadják a pénzt vagy várjak, esetleg más színt tudnak adni. Visszakértem, csak ne náluk legyen. Azóta sincs mondjuk ilyen verzió forgalomban még tudomásom szerint.

Kérdezz rá tőlük, az a biztos.

A Xiaomi kínai webshopját nézd amúgy, nagyjából ők is azokat tudják kb. beszerezni. Ott úgy emlékszek már van 3/64 GB szürke.

[ Szerkesztve ]

(#699) storm4 válasza hupisom1 (#684) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!

Ha írnék az eladónak (én is top one-tól rendeltem) megkapnám én is azt a Miui 8-as romot, mert nekem még Miui 7-es van és nem tudok benne magyar régiót állítani.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#700) Charx


Charx
senior tag

Én is spemallról rendeltem, hiába tudod megrendelni bármelyik szint, ha nincs, nem küldik. Amúgy szerintem mindegy milyen szinű, az előlap minden képpen fehér, ha meg teszel rá egy tokot, akkor nem mindegy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.