Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mzoltan321


mzoltan321
csendes tag

sziasztok,

pár kérdésem lenne:

gyári MI FIT alkalmazáson túl ajánlotok más alternatívát?
Ugyanis sima edzésnél ami zavaró, hogy az x ideig tartó mozgás esetén egy koordinátán ugyan látszik a pulzusadat, de nincsenek a percek feltüntetve. /csak eleje és vége/ Futásnál, sétánál részletesebb ez a grafikon...

A lépésszámláló mennyire pontos, volt egy stratos-om, de az 10-15%-kal mintha kevesebbet mutatott volna egy átlag napon...

Telefonhívás esetén, ha névjegyzékes hív, nem kiíratható a név kiírása?

KÖSZI

zoli

(#52) thedarkfox válasza mzoltan321 (#51) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Mi Bandage play-en fent van.
Magyar fejlesztés, elég jól összeszedett alkalmazás, hívó fél kijelzés, üzenetek kiiratása, etc...

(#53) mzoltan321 válasza thedarkfox (#52) üzenetére


mzoltan321
csendes tag

Köszi, nézegetem!
Egy dolog tűnt fel: edzés, aktivitás hol indítható illetve hol nézhető meg az eredménye utólag a tevékenység után? Pl futás, séta, mint a gyári app-ban?
Másik: a nyelvnél kell valamit állítanom ha angol gyári a nyelv a band-en a telo meg magyar?

zoli

(#54) axioma válasza thedarkfox (#43) üzenetére


axioma
veterán

OK, kozben ledumaltuk hogy netto becsapodtam.

(#55) kelly416 válasza adamos0606 (#19) üzenetére


kelly416
veterán

Ez most komoly? A Band2 mellé kell a MiBandage, az még ok, de a Band3 mellé is kell? Mert akkor így eszembe sem jut lecserélni a 2-t, ameddig él és virul.

(#56) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Sztem a kijelző teljesen korrekt. Én két évig használtam a band2-öt, normál szabadtéri körülmények között, semmit nem tudtál leolvasni róla, csak ha kézzel letakartad, és benéztél a lyukon. Na, a band3 nem ilyen, normál szabadtéri körülmények között simán olvasható, tény, hogy tűző napfényben már takargatni kell, de ezért az árért bőven tökéletes szerény véleményem szerint.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#57) thedarkfox válasza kelly416 (#55) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Őőő nem feltétel, ha pl. Angolul használod a telót.... :))
Akkor nemfeltétlen kell, de mondjuka plusz funkciók jók.

(#58) thedarkfox válasza mzoltan321 (#53) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Tevékenységet a mi fitbe tudsz indítani továbbra is. Statisztika viszont a bandage appban aktivitás fül alatt részletesebb mint mi fitben. Ezt annyira nemtudom mert párom jár futni, nekem csak az értesítések végett van. :DD
(igaz nekem csak 2es neki van 3as) :R

[ Szerkesztve ]

(#59) Turbobacsi válasza INGJOKE (#23) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nem teljesen igaz: Polar M430-am van (teszteltem) tökéletesen mér pulzust csuklóról, igaz azon komolyabb szenzor van

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#60) Prof_Entel


Prof_Entel
csendes tag

Én a mi band2-re rakok fel mindig védőfóliát. Valaki próbált már felrakni erre az íves kijelzőre?

(#61) kelly416 válasza thedarkfox (#57) üzenetére


kelly416
veterán

Hát ez szuper.

(#62) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Köszi a tesztet! Várom a 18$ alatti árat, addig meg jó lesz a Mi Band 2.

(#63) #92841844 válasza -secret- (#62) üzenetére


#92841844
törölt tag

November 23⁉

(#64) -secret- válasza #92841844 (#63) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K ;]

(#65) dolphy17


dolphy17
tag

Nem tudom mi szükség van egy ilyen semmit sem tudó és azt is csak kompromisszumokkal kütyüre.

(#66) M3aN válasza dolphy17 (#65) üzenetére


M3aN
senior tag

Ezek szerint még nem próbáltad. Egy napja használom de számomra hasznos és sokat tudó.

(#67) Nimda válasza dolphy17 (#65) üzenetére


Nimda
addikt

Amikor a Band 2-est kaptam anno, én is ezen a véleményen voltam. Aztán elkezdtem hordani és használni. Nem kötelező minden funkcióját kihasználni (kikapcsolhatóak), én az órán és a hívás/sms értesítésen kívül másra nem használom. Olyan mint egy karóra, ritkán veszem le, havonta töltöm, és még jelez is, mikor hívásom érkezik (a telefon rezgését sokszor nem érzem a zsebemben, hang meg nincs nyilvános helyen, mert szeretem a diszkréciót). Kipróbáltam a 3-ast is, szerintem akkor lenne igazán kompromisszum, ha ennél többet tudna.

(#68) cuccos19


cuccos19
tag

"Mi Band 2-ről váltani talán nem érdemes, inkább a Xiaomi Hey+-ra lenne, de azt itthon még nem kapható."

Tehát akkor elvileg majd kapható lesz? Mert nekem a Facebookon azt írták a Mi Store-osok, hogy mivel a Hey+ egy kínai belpiacos modell, nem is lesz náluk kapható (nincs rajta a CE-jelölés és ezért nem fogják forgalmazni). Vagy várható, hogy a gyártó kiadja a kínai régión túli modellt is belőle? Nem lenne rossz húzás részükről.

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#69) cuccos19 válasza Nimda (#67) üzenetére


cuccos19
tag

Na én is pont erre használom a Mi Band 2-t, kiegészítve némi ébresztéssel. Teljesen jól használható erre. :)

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#70) kelly416 válasza cuccos19 (#69) üzenetére


kelly416
veterán

Így van. Erre tökéletes. Kiírja a hívó felet, az üzenetküldőt, kérhető az ismétlése a jelzéseknek... mi kell még?
Az ébresztő lehet teljesen telefonfüggetlen is, bluetooth kapcsolat nélküli és kimondottan csak bluetooth kapcsolat megléte esetén történő ébresztés is. Mindkettőnek meg van a maga haszna.

És annál kifizetődőbb nincs, amikor feleségem és az egész család nyugodtan aludhat, miközben engem mondjuk balesethez riasztanak az éjszaka közepén, mert csak a csuklómon rezeg a kis kütyü, felkelek rá, és senkit nem zavarok.

(#71) bollokcs80 válasza Prof_Entel (#60) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én igen, de nem sikerült szépen, és ahhoz elég drága, hogy többször próbálkozzak (kb 6-800Ft/db).

B.Cs.

(#72) GoldhandRent válasza gemini (#41) üzenetére


GoldhandRent
őstag

igen, ebben szvsz verhetetlen.. igénytelen egy masina, csak nem látni rajta napfényben, amire való :D

-

(#73) kbyte1024 válasza GoldhandRent (#72) üzenetére


kbyte1024
addikt

erre írtam,hogy de jó hogy van ha egy kalap kaka a lényeg:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#74) logitech1


logitech1
tag

Vettem ilyet nem nagy durranás.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#75) MBazsee


MBazsee
tag

Én kb. két hete használom az enyém, eddig kétszer kellett töltenem, az üzemidővel meg vagyok elégedve, a fényereje valóban lehetne nagyobb is, de még éppen látható napsütésben.
Kínai változatom van, de amint megérkezett rápakoltam a magyar firmware-t és a hozzá való appokat (Mi fit, Mi Bandage), minden értesítést és karaktert szépen megjelenít.

Fürdésnél valóban meg tudja zavarni a víz, de van kijelző zárolás a Mifit-ben, azt érdemes használni.
Tettem rá fóliát is, ami elsőre tökéletesen sikerült.

(#76) thedarkfox válasza MBazsee (#75) üzenetére


thedarkfox
senior tag

2 hét alatt 2x töltötted? :Y folyamatosan méri a pulzusod? Asszonyét ~1 hónapja vettem nem volt még 2x feltöltve :DD pedig hívás, értesítés minden be van neki kapcsolva.

(#77) MBazsee válasza thedarkfox (#76) üzenetére


MBazsee
tag

Igen, be volt kapcsolva az elején. Az utolsó töltésnél kikapcsoltam. 🙂

(#78) M3aN


M3aN
senior tag

Miért van az, hogy a pulzus egy perc alatt többször is beindul, például hirtelen mozdulatnál? Pakolás közben mér percenként 2-3x.

Már a kis felugró ablakban látom, hogy automatikus növeli ilyenkor az érzékelési fázisokat. Így tárgytalan :-)

[ Szerkesztve ]

(#79) gemini válasza bollokcs80 (#71) üzenetére


gemini
aktív tag

Aliról ~250 Ft-ért rendeltem 2 db-ot. Mi Band 2-n is használok. Abban a csomagban is 2 db volt, egy éves a kütyü és a másodikat még nem kellett felraknom.

(#80) Prof_Entel válasza gemini (#79) üzenetére


Prof_Entel
csendes tag

Kérdés ki mire használja. Én jelenleg építkezek, így a betonozást, vakolást nem igen szereti. Havonta kénytelen vagyok cserélni rajta.

(#81) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Én személy szerint örülök, hogy el tudtam adni a MiBand 2-öm, úgy, hogy nem buktam rajta. Szerintem semmire sem használható, felesleges, értelmetlen kütyü. Műanyag gagyi. Nem akarok vitát generálni, csak legyen ilyen vélemény is a sok pozitív között.

(#82) Dare2Live válasza thedarkfox (#76) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálam folyamatos pulzusméréssel, max 5 nap.

jó 1 hónapja van meg.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#83) thedarkfox válasza Dare2Live (#82) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Ok. Folyamatos méréssel elhiszem, hogy ilyen keveset megy :R
:)

(#84) M3aN válasza thedarkfox (#83) üzenetére


M3aN
senior tag

Nekem ugyan csak 5 perces időközre van állítva, de a mozgás miatt kb folyamatosan mér, így 25%-ot merült 3 nap alatt. Ezen szerinted tudok valamit orvosolni?

(#85) thedarkfox válasza M3aN (#84) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Hosszabb időköz a mérések között. :DD
Nyilván ha a folyamatos monitorozás a cél, akkor együtt kell élni vele, azért szerintem ígyis elég jó az üzemidő. :R

(#86) Thief


Thief
aktív tag

Lassan egy honapja hasznalom. En meg vagyok elegedve vele. Alapbol nem szeretem, ha valaki folyamat a telefonjat nyomkodja, mert irdatlan pa...tsagnak tartom, igy en is kerulom. A band 3-al ez sokkal konnyebb.
Az akksija 5 perces pulzusmeressel, folyamatos bluetooth-al magyar nyelvu fw-vel olyan 15-18 napig birja

[ Szerkesztve ]

(#87) bali73


bali73
tag

Üdv. Ma jött meg az óra nekem is. Hol tudom azt beállíttani hogy karfelemelésre mutassa az időt?

(#88) thedarkfox válasza bali73 (#87) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Mi fit alkalmazás - mi band 3 (ráböksz) - lejjebb görgetsz Információk megtekintése csukló felemelésével

(#89) bali73


bali73
tag

Thx

(#90) gemini


gemini
aktív tag

Ma nekem is megérkezett GB-ről, 13 nap alatt. Elvileg mindent sikerült beállítanom, egyedül az órát nem tudom áttenni 12 órásról 24 órás megjelenítésre. Hol találom ezt?

(#91) bali73


bali73
tag

Az autómatikus újracsatlakozást hogyan tudom beállíttani?

(#92) -secret- válasza bali73 (#91) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mármint?

(#93) kelly416 válasza bali73 (#91) üzenetére


kelly416
veterán

Automatikus újratárcsázást? Tedd fel a MiBandage (vagy van másik hasonló alkalmazás is, de azt én nem ismerem) kisegítő alkalmazást, magyar gyerek csinálja úgyhogy ha nem boldogulsz, még nem is angolul kell segítséget kérni, és abban vannak lehetőségek. Újratárcsázás lehetőség is van tudtommal, de nem automatikus. Ahhoz a MiBand-et piszkálnod kell, hogy újratárcsázzon.

(#94) bali73 válasza kelly416 (#93) üzenetére


bali73
tag

Nem tárcsázás. Ha megszakad a kapcsolat az óra és a teló között de aztán újra közel kerülnek egymáshoz akkor kapcsolódjanak össze.

(#95) kelly416 válasza bali73 (#94) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Ez alap, legalábbis nálam mindig minden készüléken újra elkezdtek beszélgetni minden további beállítás nélkül. Sőt, a MiBandage olyant is tud, hogy ilyenkor újra küldi az értesítéseket, amint újra csatlakozik. Ezt én szívom is most, mert talicskázgatok az udvaron, a telefon ki van téve egy asztalra, hogy halljam, de minden körben megszakad a kapcsolat és újra létrejön, így minden körben értesít, ha 3-an írtak, 2 gmail levelem jött és 4 céges, akkor 9 értesítés jön körönként. :))
Szóval ha töltőre teszem a karkötőt, elmegyek kenyeret venni és haza érve lerántom a töltőről, akkor sem kell újra beszélgetésre bírjam a karkötőt a telefonnal, mert maguktól megtalálják egymást és már kommunikálnak is.
(Igaz, nekem MiBand2-m van, de nem hiszem, hogy az újabb ennyivel butább lenne, hogy ezt nem tudja. Bár az almás töltős botrány nyomán ma már semmilyen bakin nem kell meglepődni.)

[ Szerkesztve ]

(#96) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Én is beléptem a klubba egy darabbal, első okos karra való cuccom, s nagyon tetszik... :)
Nálam is kiváltja kb az állandó telefon előkapkodást, bár olyan sokat amúgy se szoktam pisztergálni..
Rendeltem hozzá 4 szíjat pluszba, egy darabig elég lesz.

(#97) Oneforall


Oneforall
csendes tag

Ha a telefonom magyar nyelvre van állítva, akkor a Mi Fit telepítése után kínai lesz az óra nyelve, vagy angol?

(#98) Nimda válasza Oneforall (#97) üzenetére


Nimda
addikt

Nálam angol. A magyar ékezetes betűk helyett ? jel van.

(#99) Oneforall válasza Nimda (#98) üzenetére


Oneforall
csendes tag

Köszi. Az MI Bandage sem orvosolja a furcsa karaktereket?

[ Szerkesztve ]

(#100) Nimda válasza Oneforall (#99) üzenetére


Nimda
addikt

Én azt nem használom. A kapcsolatok neveiben nem használok ékezetes karaktereket, így nincs vele probléma. Az üzeneteknél látható, de engem nem zavar, a lényeget úgyis a telón olvasom el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.