Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kovjoe válasza Oneforall (#99) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Én a hívók kijelzésénél látom az ékezetes karaktereket.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#102) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

A Sony SmartBand 2-m egyetlen hasznos funkciója, hogy ha a telefonom kikerül a hatótávjából, akkor ezt rezgéssel jelzi.
Tudnátok segíteni abban, hogy a Mi Band 3-ban is akad-e ilyen funkció? :D
Köszi

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#103) Threant


Threant
tag

Sziasztok!
Szeptember 21-én rendeltem, ma jött meg Kínából, International verzió, 25,99 USD volt. Az előző A1 verzió volt, ahhoz képest ez zseni. Működik, ahogy kell.

(#104) Threant válasza Threant (#103) üzenetére


Threant
tag

Letöltöttem a mi bandage appot is, ami tényleg jó, de a kéretlen reklámok miatt le is szedtem. Miért nincs reklámmentes változat?

(#105) thedarkfox válasza Threant (#104) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Már hogyne lenne. 699huf :DDD

(#106) kovjoe válasza Rothmanakos (#102) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Mi bandage-vel tudja.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#107) ricsip


ricsip
addikt

Én használtam Band1-et: az kijelző nélkül semmire nem volt alkalmas, csak ébreszteni.

Band2: ezt gyűröm sztem már lassan 2 éve. Eleinte nézegettem állandóan telefonon h. mennyit lépkedtem vele, meg hogyan aludtam és mennyit. Már 1 éve nem foglalkozok ezekkel. Van beállítva ébresztő, ez a legjobb benne. Alvásfigyeléses ébresztést nem tud, pedig ez még az 1-ben benne volt annó csak aztán kivették belőle. Pulzust kb. 50-50%-ban találja el v. mutat teljesen fals hülyeséget. Lépésszámláló része is elég pontatlan, kb. minden kézmozgást lépésnek észlel, autóvezetés közben szokta nekem jelezni a napi beállított limit elérését :-)
A kijelzője késő tavasztól késő őszig használhatatlan napon, semmi nem olvasható le róla.
Akku kb. 3-4 hétig bírja úgy, h. alvásfigyelés be van állítva, de amúgy telefonnal nem szinkronizálom soha.

Ahogy olvasom, ez a 3-as nem lépett sokkal előrébb h. leváltsam a mostani 2-esemet.

[ Szerkesztve ]

-

(#108) atab5phone


atab5phone
csendes tag

Sziasztok!
Délutáni alvást is érzékel, vagy csak az éjszakait?
Köszönöm.

(#109) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Mi Band 1 leváltásán gondolkozok. Ami nagyon hiányzik, az az időzítő. Hogy mondjuk 1 óra 23 perc múlva jelezzen. Mi Bandage elvileg tudja, csak Mi Band 1et nem támogatja. Használja valaki időzítésre? Hogy működik? Mi bandageben van külön időzítő, vagy a telefon óra alkalmazását kell használni és kvázi az óra app értesítését jelzi rezgéssel a band?

Nézegettem használt Mi Band 3akat, van is egy a városban ahol élek, csak joybuyos gar van rá és nincs rajt magyar nyelv. Global verzió. Adna hozzá az eladó a gyári pánton felül még kettőt. Egy hónapos, karcmentes. 6.500 ft lenne. Szerintetek megér annyit? Magyarítani lehet, azt olvastam, de a gar miatt aggódok. Bár a Mi band 1em 2 éves lesz és még megy. Volt, hogy fél évig nem töltöttem mert elfeledkeztem róla. Csak pár hetet használom szakaszosan, de most használnám időzítésre. Band 1el is meg tudom végülis oldani ébresztéssel, csak kicsit bonyi módon.

Szerintetek érdemes megvenni ezt a joybuyost? Elég elpusztíthatatlannak tűnik az 1es is. Csak ha elkakkantja magát a 3as, akkor kidobtam az ablakon 6500ft-ot.

Köszi a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#110) pcnet


pcnet
addikt

Srácok, ennyire halott a topic? :( Berendeltem végül a kütyüt EUStocktól. Így garancia para letudva.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#111) mohow


mohow
tag

Sziasztok!

Hogy tapasztalható, az alvásmonitorozás jól működik? Okosébresztés van benne?

"Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

(#112) pcnet


pcnet
addikt

Szia!

Okosébresztés nincs benne. Már ha arra gondolsz, hogy fél órás intervallumban ébreszt mikor a leg éberebb vagy. Még Mi band 1 idején kivették és azóta se került vissza.

Más: Szerintetek ha magyarítom a bandet, ugrik a garancia?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#113) Neerpelt


Neerpelt
tag

https://m.mobilarena.hu/tema/xiaomi_mi_band_3/friss.html

Aktívabb fórum itt

(#114) tknof1871 válasza atab5phone (#108) üzenetére


tknof1871
őstag

Csak éjszakait érzékel.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#115) bbubby00


bbubby00
őstag

Nekem nem ilyen dobozban jött meg, mint a tesztben van, hanem ebben:

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#116) Gabonetta válasza bbubby00 (#115) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Nekem is.

(#117) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Sziaszok, valakinél történ olyan, hogy nem műmödik a kijelző? Párosítani lehet, lépést mér, az appban meg lehet nézni, de semmi infó a kijelzőn. Ez már az új, a fekete-sárga dobozos csomagban volt. Esetleg ötletek, valahogy életre kelteni a kijelzőt? köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#118) proximus


proximus
senior tag

Hmm, úgy látom egy Factory reset opció megjelent a kütyün az új frissítéssel... :D

(#119) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Edzésnek kültéri sétát állítottam be de kerékpároztam. Utólag hogy lehet módosítani?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#120) ttt1


ttt1
őstag

Sziasztok! Tud valaki abban segíteni miért megy csak 8-9 napot a cucc? Mikor megkaptam beállítottam ezt azt rajta (5 perces pulzus, fix időpontban alvásfigyelés és annyit ,hogy a karfelemeléskor bekapcsoljon az óra). 8 nap alatt lemerült. Pulzust 10 percre raktam 9 napot ment úgy, majd 30 percet úgy is 9 nap volt az üzemideje. Kikapcsoltam ezután sem javult a dolog. Visszavittem garanciába, mivel a másik ami ugyanezzel egy időben lett véve (igaz az csak párosították és megy) 28 napot bír. Ezután (mivel 30 nap a garanciális ügyintézés) vettem egy másikat, de az is 8-10%-ot merül egy nap alatt. A telefon egy Samsung A5 2017-es amihez párosítva van. A helyadatokhoz hozzáférést be kellett kapcsolnom mivel addig nem volt hajlandó párosodni a progival. Van vami amit "elrontottam" ? Vissza tudom a mifit progit állítani "gyári" állapotra? Vagy milyen ötlet van még?

(#121) sif85 válasza ttt1 (#120) üzenetére


sif85
tag

Nekem is 8-10 napot megy.

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#122) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Ha buta a kérdés nézzétek el nekem de arra lennék kíváncsi, hogy az alvás hosszát és minőségét hogy érzékeli a kütyü? Én emiatt venném meg, és talán még a lépésszámláló miatt de nem tudom, hogy mennyire tekinthetők hitelesnek az adatok?

[ Szerkesztve ]

(#123) MBazsee válasza szabo.csabi (#122) üzenetére


MBazsee
tag

Az alvás közbeni mozgásból és a pulzusból. Egészen pontos adatokat ad.

(#124) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Valami jó beszerzési forrást tudtok javasolni erre az eszközre?
Illetve a kínai és a nemzetközi verzió között mi a különbség?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#125) MBazsee válasza embe (#124) üzenetére


MBazsee
tag

Én kb. fél éve a gearbestről szereztem be, akkor állandóan akciózták, hazai forgalmazót nem tudok javasolni, talán itt: [link].
A "global" verzió úgy tudom, hogy alapból angol nyelvű, szóval bármilyen nyelvű telefonhoz csatlakoztatod angol lesz a menüje, a kínainál pedig alapból kínai, de ha a telefonon átállítod a nyelvet angolra, akkor a band is angol lesz.
A kínait viszont probléma nélkül lehet magyarítani, valószínűleg a "global"-t is, de arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#126) ntomka válasza embe (#124) üzenetére


ntomka
nagyúr

Itt van infó.

Én innen vettem 2 hete: [link]. Spanyol raktárról GLS villám gyorsan pár nap alatt hozott két darabot is, global new verziót. Tökéletes.

ツ Headphones on - World off

(#127) embe


embe
nagyúr

Igen a 2-est a feleségemnek szintén a GB-től vettem vagy korábban. Azt szeretném lecserélni most.
Na azt a fórumot kerestem, mert akkor van másik is összefoglalóval.

Néztem ezt az Ali-s terméket is. Igazából akkor a globál és a nemzetközi verzió között nincs különbség a használhatóság szempontjából.

Köszi a tippeket!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#128) Redome86


Redome86
tag

Sziasztok!
Van egy problémám. Redmi S2 telefonnal használom a Mi Bandet, és Mi Bandage app-al. Azonban eldobálja a Bluetooth-t. :O Rohadtul idegesítő...
Huawei Watch normálisan működik a teloval, de saját márkás kütyü nem... 😀
Segítsetek légyszi beállítani, mert megőrülök :DDD
Köszi!

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#129) Árpi001 válasza Redome86 (#128) üzenetére


Árpi001
senior tag

Régen nekem is sok gondom volt a mi bandage appal, úgy oldódott meg hogy letöltöttem a mi Band and toolst.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#130) pepe792


pepe792
tag

A szilikonos karpánt az hulladék kategória. Feleségemmel egyszerre rendeltük, pár hét eltéréssel elszakadt mindegyik. 9 hónapot bírtak...

(#131) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Üdv mindenkinek.
Nem tudom látja e még ezt valaki.
Szerintem nincs egy éves a band 3 (nem néztem még meg mikor rendeltem) és szerintem behalt. KB 4-6 érintésre kapcsol be a kijelző. Karemelésre nulla. Folyamatosan elveszti a kapcsolatot a telefonnal. KB így semmire nem tudom használni. Amíg aktív a kijelző addig oké. De kb 10mp inaktivitás után offolja magát. Már volt app törlés újratelepítés. Band factory reset. Telefon restart. Eddig semmi gond nem volt. Már lassan elengedem. Ha így marad akkor kuka.

[ Szerkesztve ]

(#132) ntomka válasza toronyhaz (#131) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez az aktív topic, itt több esélyed lesz.

ツ Headphones on - World off

(#133) toronyhaz válasza ntomka (#132) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Köszi. De most helyre jött. Bár most nézem hogy itt volt nálam a teló és a band és megint nincs csatlakozva. Haldoklik szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.