Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) Victoryus94 válasza N0rthF4c3 (#19848) üzenetére


Victoryus94
őstag

Egyetlen frissítés sem maradt el, csak néhány hozzád hasonló tag 2 naponta rinyál, ha nem jön meg azonnal (5.-én) a havi frissítés.
Valóban megesik, hogy késik 2-3 hetet, de eddig minden hónapban érkezett update (volt, amikor 2 is)
Bugok pedig más (2-3-szor drágább) telókban is vannak. Bízom benne, hogy javulni fog a helyzet, de a "probléma" globális, nem csak 1-1 típust/gyártót érint.

st3v3np3t3r:
Ebben azért tévedsz, mert a Google Pixel sem bugmentes, ő sem képes "tökéletes" szoftver kiadni (kollégám pixelről váltott OP-ra)

[ Szerkesztve ]

(#19852) st3v3np3t3r válasza N0rthF4c3 (#19848) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ugye az AO alap feltétele a minimum 2 oprendszer frissítés+a havi bizt.javítások garantált kiadása.. ezt garantálnia kell a gyártónak,az alaprendszert a google adja,az esetleges rendszer bővítésekért,hibajavításokért viszont a gyártó felel... az hogy, az a1 rendszere szinte minősíthetetlen, az egyedül a xiaominak köszönhető, nem a google-nek...

trebrona részemről szerintem nagyon félre érthettél valamit :DDD nincs bajom azzal hogy átlag hónap közepén jön a frissítés... csak az nem tetszik hogy az újdonsült öcsisajt tezsvír hamarabb megkapja jóval mint nagytesa :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19853) st3v3np3t3r válasza Victoryus94 (#19851) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

mint mondtam a google adja az alaprendszert, a gyártó foglalkozik a kompatibilitási dolgokkal...tehát ha a pixel bugos...akkor a google duplán felelős...a pixel más kategória, mert a google saját terméke, a pixelek esetén a googlenek dupla szerepe van...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19854) Aurig@ válasza trebrona (#19850) üzenetére


Aurig@
őstag

+1

st3v3np3t3r:
Semmi akadás, semmi fagyás és újraindulás sem volt még sosem, az elmúlt 10 hónapban. Az akku idő is legalább olyan jó, mint 7.1.2-őn vagy akár 8.0-án. Gyári szoftver. A frissítések nem érdekelnek, megjönnek, mikor megjönnek, ettől nem fogok vonat alá ugrani! Sajnos sokan vannak, hogy ha nincs azonnal frissítés, akkor ilyen meg olyan fos a gyártó. Miért jobb, ha hónap elején jön a frissítés, mintha hónap közepén jönne?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#19855) lazac_ válasza Ricardo (#19849) üzenetére


lazac_
tag

"Minden úgy van ahogy "gyárilag" lennie kell." - Nálam meg minden úgy van, ahogy a gyárból kijött... :D 2017. decemberi 7.1.2 Nougat, most épp 2 hónapos uptime-al, de csak a hátlap levétel miatt kapcsoltam ki anno, ami lassan megint esedékes. Soha rosszabb telefonom ne legyen. A másfél éves fiammal az egyhetes nyaraláshoz vittem ugyan MILC-et fényképezni, de a mobillal több képet lőttem, mint azzal, szimplán csak azért, mert mindig kéznél volt. A két lencsés háttérelmosás mód elég ergya, ezt leszámítva teljesen elégedett vagyok a készült képek minőségével.

(#19856) darvinya válasza st3v3np3t3r (#19852) üzenetére


darvinya
titán

…minimum 2 oprendszer frissítés+a havi bizt.javítások garantált kiadása..

Ha ezt veszük alapúl, akkor 2 Op. rendszer frissítés megtörtént.

Érintő alatt, s mint írtam érintő vezérlőre gondolok.
Mivel P fücsörök virtuális vezérlőkre épül, ezt meg valósítani érintőn… vagy P-n egyszerűen kikapcsolják érintő vezérlőket és berakják virtuálist. :D
Ez aztán megoldás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19858) darvinya válasza DroiDMester (#19857) üzenetére


darvinya
titán

Ahogy olvasom Mi 5x-re is kint.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19859) st3v3np3t3r válasza darvinya (#19856) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a 2 után az "év" lemaradt, bocsi,de ha már a hónapok alatt vetted volna a fáradtságot, és elolvastad volna az Android One Project-es cikkeket, akkor ezt az "év" nélkül is tudnod kellett volna :DDD
1 főverzió frissítés történt amúgy... Nougat 7.x-ről Oreo 8.x-re... az Oreonak 1 alverziója van, a 8.1.0, ami ugye nem főverzió...

pl.ha minimum 2év alatt 8 főverziót ad ki a Google, akkor a Mi A1-nek mind a 8 főverziót kötelezően meg kell kapnia...

ugye a program lényege az hogy hosszabb támogatást nyújtson, mint a jelenlegi max.2év...ezért van a minimum garantált 2 év, de azt nem korlátozza a Gugli, hogy ha egy gyártó akár 8 évig vagy akár elavulásig támogatni kívánja a készülékét...sőt, a G-nek nem tetszik hogy sok gyártó elhanyagolja a sok androidos készülékét, ezért követeli meg már a havi, de minimum 3 havi biztonsági javítás kiadását!

DroiDMester tudom, miui fórumon láttam már...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19860) ronaldu98


ronaldu98
tag

Üdv!
A segítségeteket szeretném kérni. Sajnos nem tudok csatlakozni a UPC wifree hálózathoz, mert a kapcsolódás gomb nem villan fel pedig mindent úgy állítottam be ahogy a UPC oldalán fent van.
Lineage OS 15. 1-et használok ha ez számít.
A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#19861) darvinya válasza ronaldu98 (#19860) üzenetére


darvinya
titán

Itt[link] felhasználónév van Azonosságnál, nem email cím.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19862) N0rthF4c3 válasza Ricardo (#19849) üzenetére


N0rthF4c3
tag

Ezzel lyukra futottál, minden gyári az enyémen, csak ugye itt nagyon sok az okos ember, akik 2 naponta pakolásszák a ROM-okat, és a téma hatalmas szakértői a maguk kis lekezelő stílusában, mintha minden átlag usernek bootloadert kellene nyitogatnia... De amikor azt magyarázzák, hogy SIM para, meg memória kártya para, vagy alkalmazás para, meg egyedi probléma az újraindulás, meg a merülés oka, akkor azt úgy teszik, hogy 3-at nem kattintottak egyéb fórumokon, ahol határozottan jelzik többen is, hogy a júniusi update után fejre állt a telefonjuk... Ugyanazzal az alkalmazás készlettel, és beállításokkal, ami előtte volt az update után egy hulladék, de biztos én csinálok valamit rosszul mert hát nekik minden oké, SŐT, faszább, mint valaha...

Nem hiszem, hogy le kell ugatni a másikat, mert szenved ezzel a fossal... Bele rondítanak az ilyen posztok az egyetemes Xiaomi seggnyalásba, vagy mi a gond?

(#19863) Ricardo válasza N0rthF4c3 (#19862) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem hiszem, hogy le kell ugatni a másikat, mert szenved ezzel a fossal... Bele rondítanak az ilyen posztok az egyetemes Xiaomi seggnyalásba, vagy mi a gond?"

Nem leugatás volt. Sajnálom ha annak vetted. A fórum egy része arról szól, hogy milyen romot, milyen kernellel érdemes feltenni, hogy kell nyitni, majd visszazárni a bootloadert, a másik fele meg arról, hogy próbálják kitalálni me nem jó.

Utána meg megy, hogy milyen rossz a telefon mert nem működik megfelelően.

Ha minden gyári akkor viszont nem értem mi lehet az oka. A sajátom is, és a környezetemben lévő pár A1 is megfelelően működik. Igaz ez nem egy akkora minta amiből messzemenő következtetést lehet levonni, de azért furcsa hogy avalamiért nem jöttek elő egikünknél sem oyan problémák amiket a fórumokon olvasok.

Nekem még az sms-eim is megmaradtak az utolsó frissítés során, pedig az a hiba valóban sok embert érintet.

(#19864) x1port válasza Ricardo (#19863) üzenetére


x1port
addikt

Most töltöm a nyaralásom Bulgáriában a napos parton.
Szó szerint napos. A telefon mindig nálam van.
A kijelzőn szinte semmit nem látok.
Az emlékek homályosak maradnak hála a telefonnak.
Ezen kívül működik rendesen.
Olcsó készülék. Árához képest jó.
De többet nem vennék Xiaomit.

(#19865) Ricardo válasza x1port (#19864) üzenetére


Ricardo
félisten

Azzal egyetértek, hogy ha fogy a fény, akkor sajnos az esély is csökken a jó képek készítésére, de megfelelő fényeknél szerintem lehet jó képeket készíteni vele. Nézz be a mobil fotós topikba.

A kijelzőt is látom napon.

(#19866) st3v3np3t3r válasza x1port (#19864) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ezen kívül működik rendesen.
Olcsó készülék. Árához képest jó.
De többet nem vennék Xiaomit.

Sajnos az A1 is bele esik az Olcsó húsnak,híg a leve kategóriába.
Teljes mértékben osztom a véleményed, bár nekem nem csinál homályos képeket, viszont sokat makrózok plusz kiegészítö nagyítóval, és sokszor a 2x-es nagyításnál átugrik a Tele lencsés kamerára, aminek a minősége hányinger,hiába rakok fel GCam-ot,az alap kamera kezelő algoritmuson nem javít semmit egy GCam sem és itt ezzel van a gond, az alap képfeldolgozó algoritmus egy hulladék, ettől lesznek f#$ minőségűek a képek

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19867) darvinya válasza x1port (#19864) üzenetére


darvinya
titán

Homályos képet lő addig, míg lencse takaróról nem töröltem le a zsír, por, stb. szennyeződést.
Igaz, nem egy bajnok.

(#19862) N0rthF4c3

Ha már levau, akkor rákerestem nagytesóval, de említet példákat nem dobta fel.
Csak user error-ból fakadó hibákat.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19868) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19866) üzenetére


Ricardo
félisten

Kiegészítő lencsénél (én makro lencsét használok) minek a 2x zoom. Pont az lenne a lényege a makro lencsének, hogy a közeli dololgokat kiemelje.

Nekem ilyen képek jöttek össze az A1+ makro lencse kombinációval.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(#19869) consono válasza Ricardo (#19868) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy nem a készülékben, hanem a kézben van a hiba :D És ezzel nem csak viccelek, mivel, nincs OIS (ha jól tudom), nagyon érzékeny a stabil kézre a fényképező. A fiam, akié a telefon, csak mosott képeket tud csinálni vele, nekem azért sikerült már jót is.

Ezek nagyon jó képek így monitoron!

"In God we trust. All others must bring data"

(#19870) st3v3np3t3r válasza Ricardo (#19868) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nálam ennél is makróbb kell :DDD

ez egy smd mosfet, mérete kb.6*6mm,de lehet hogy kisebb... a felirat század mm vékony gravírozás... a kamera segédlencse nélkül képtelen élesen lefotózni... hála a gagyi algoritmusnak...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19871) acsati válasza Rimuru (#19832) üzenetére


acsati
aktív tag

Reggel megfigyeltem, valóban az animáció egy fehér, világos átmenet... Hát nem esik jól akkor sem belenézni :D

(#19872) Fall-N


Fall-N
veterán

Inkább nektek túlzottnak az elvárásaitok. Ennyi pénzért ez a telefon nagyon is ajánlott. Nézzétek csak körül, hogy hasonló hardverrel (de béna saját Android forkkal) mennyibe is kerül egy Honor/Huawei? Arra nem hogy havonta, jó ha évente jön ki egy-két frissítés. Xiaomi frissít minden hónapban, ahogy az Android One előírja. Google minden hónap 5-én adja ki a biztonsági csomagot, nyilván idő amíg az A1-re átírják.

Igen néha egy-két bug belekerül, de itt legalább tudja az ember, hogy minden hónapban van frissítés és javítva lesz. Más gyártónál meg a kutya vacsorája, hogy egyáltalán kap-e frissítést még egyáltalán.

A kamera meg nem annyira gyenge ahogy írtátok. Fotózok én is vele, így tudom. Lehet használni külső alkalmazást is, így jobb lesz az eredmény. Ebben az ársávban jobb kamera hardver értelemszerűen nincs. Nagyságrendekkel drágább Huawei sem csinál jobb képet feltétlenül.

Ha ennyire nem felel meg, akkor - ahogy írtuk - lehet venni drágábbat, akkor nem lesz "híg a leve". Ha meg nincs rá keret akkor nem itt kell rinyálni. Nyilván ez sem egy tökéletes telefon, de ennyi pénzért mint írtam mutassatok jobbat. Ja, hogy nincs ....

Az is tudjuk, hogy a Nokia kissé drágábban de jó ár/érték arányban van és jobb az általános minőség. De amikor az A1 kijött, akkor még nem nagyon volt náluk sem jó ajánlat. Én is azt ajánlom, hogy akinek több a keret az vegyen 7 Plust. (A2-t még nem tudni milyen hozzá képest.) Persze aki ROM-ol annak nem való.

[ Szerkesztve ]

(#19873) Rimuru válasza acsati (#19871) üzenetére


Rimuru
veterán

Ha nagyon zavar annyit tudsz tenni hogy developer optionsban kikapcsolod az animacio(ka)t. (animator duration scale).

Vigyázat, csalok!

(#19874) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19870) üzenetére


Ricardo
félisten

Ilyet is lehet vele ;)

(#19875) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19870) üzenetére


Ricardo
félisten

Jut eszembe.

"ez egy smd mosfet, mérete kb.6*6mm,de lehet hogy kisebb... a felirat század mm vékony gravírozás... a kamera segédlencse nélkül képtelen élesen lefotózni... hála a gagyi algoritmusnak..."

Ez nem az algoritmus hibája.Ilyen szintű makrót önmagában egyik telefon sem tud. Erre a feladatra, már csak külső makró makrólencsével képesek a telefonok.

(#19876) acsati válasza Rimuru (#19873) üzenetére


acsati
aktív tag

Ha azt kikapcsolom, akkor lesz valahol máshol emiatt hiányom?

(#19877) st3v3np3t3r válasza Ricardo (#19875) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a V20 tele kamerájával manuális módban tudtam hasonló képet csinálni segédlencse nélkül... csak ugye, az A1 kézi módja semmit sem ér, manuális zoom,iso módosítás és a retesz idő nem működik normálisan, élőben nem látod a kamera appban, csak az elkészült képen...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19878) Ricardo válasza Ricardo (#19874) üzenetére


Ricardo
félisten

Közben próbálgattam. Az ilyen szintű makróhoz az én (no name) makrolencsém már kevés, de ez egy elég speciális feladat fotózás terén. Meg kellene nézni, hogy a komolyabb feltehető külső makro lencsék mit tudnak.

(#19879) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19877) üzenetére


Ricardo
félisten

Engem meglep hogy bármelyik telefon tud századd mm nagyságú gravírozásról éles képet készíteni, de ha azt mondod a V20 ud akkor elhiszem.

Akkor is felvetődik bennem egy gondoloat. A V20 milyen áron volt kapható? Kicsit más liga.

(#19880) Grecky válasza Fall-N (#19872) üzenetére


Grecky
senior tag

+1

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#19881) dash17291


dash17291
tag

Sziasztok,

twrp-3.2.2-0-tissot.img által felajánlott rootolási lehetőség működőképes?

(#19882) mttssz válasza dash17291 (#19881) üzenetére


mttssz
senior tag

Magisket hasznalj ha root kell.

(#19883) darvinya válasza st3v3np3t3r (#19877) üzenetére


darvinya
titán

V20-al sem tudtál századmm élésre, mivel ilyen kamera lencsék max. 5cm-ről képes fókuszt.
Tehát 5cm-ről századmm már sehogyan sem látható élesnek.

Apropó, itt egy montázs, amit segéd lencse nélkül készítettem.

Bocs, remeg a kezem, s 7cm-ről készültek képek.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19884) st3v3np3t3r válasza darvinya (#19883) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a felirat század mm vékony, jó szögből megvilágtva olvasható és képes rögzíteni... a v20al sem 1cm-ről fotóztam anno az ilyen alkatrészeket...
most képzeld el az utolsó képet, csak 2-3szer élesebben,kontúrosabban, olvashatóbban...

Ricardo: 99ezer volt, igaz tudásban messze menően lehagyja az A1-et... hiába a közel dupla árdifi...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19885) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

hát mennyire jó a kamera...
segédlencs nélkül 5.6X zoommal,Széles kamerával

2X optikai zoom+segédlencse,tele kamerával,kicsit nehéz volt megcsinálni mert ugrált a 2 kamera között

az alaptól nem vagyok hasra esve, a V20al olyan képeket tudtam csinálni mint a második kép...
részletekbe nem megyek bele, hogy miért váltottam, meg volt rá az okom...maradjunk ennyiben :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19886) darvinya válasza st3v3np3t3r (#19884) üzenetére


darvinya
titán

Elkézeltem utolsó képet, de mint írtam ekkor kéz remegés miatt nem lehet éles képet lő, főleg nincs kép stabilizátor.

Makró lencsével készültek:
Zoom nélküli

6.7x zoom

10x zoom

Tele lencse+makró lencse:

Ismét írom, remeg a kezem.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19887) Ricardo


Ricardo
félisten

De hogy ne csak a makró legyen, hiszen szó volt nyaraláson készült képekről is.
Pár távolabbi kép.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze vannak jobb kamerás mobilok. Kategóriájában azonban szerintem bőven megállja a helyét.

(#19888) st3v3np3t3r válasza darvinya (#19886) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ahhoz képest hogy remeg a kezed,viszonylag szép közeli képek, bár a panel kicsit nagyon szőrös :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19889) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Itt is megkérdezem több szám többet lát alapon, hogy a Global Version USA-ban is használható? A mobilnet működése érdekelne.

(#19890) acsati válasza Ricardo (#19887) üzenetére


acsati
aktív tag

Ezek a képek gyári kamera alkalmazással készültek? Illetve van rajtuk valami utómunka vagy effekt? Mert pl. az a sziluettes elég komoly lett ehhez a telefonhoz képest. :)

(#19891) darvinya válasza st3v3np3t3r (#19888) üzenetére


darvinya
titán

Szőrös, szőrös…leselejtezett napelemes töltő panelja telefonhoz, most guberáltam ki hulladékok közül. :D

MATEO6600

Ha GSM része működik, akkor net is lesz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19892) Ricardo válasza acsati (#19890) üzenetére


Ricardo
félisten

Gyári kamera alkalmazással készültek. Utómunka egyiken sincs. A két sárgásabb kép
kézi módban, ezeknél 8000re vettem a fehéregyensúlyt.

(#19893) K82 válasza MATEO6600 (#19889) üzenetére


K82
őstag

4G-re elég kicsi az esély, ahhoz kicsit szűkös az A1 sávkínálata. 3G lehet, de ahogy tavaly néztem a mobilnetet 2G és LTE között váltakozott, 3G-t szinte sehol nem láttam (Nexus 5X/Pixel 2XL telefonon - Texas, Nevada, Arizona, California T-Mobile hálózaton).
A T-Mobile GSM szolgáltató, legnagyobb eséllyel azon tudsz netezni. Verizon, Sprint, AT&T mind CDMA szolgáltató, a "kicsik" pedig a "nagyok" hálózatát használják (mint itthon mondjuk a UPC vagy a Lidl).
Itt találod az USA-ban milyen sávokat használnak, attól félek az A1 B5 támogatása édeskevés lesz.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#19894) petipetya válasza Ricardo (#19865) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze, hogy lehet. Minden más user error.

"nincs rá lezsóidő"

(#19895) judas13 válasza K82 (#19893) üzenetére


judas13
addikt

Kint élsz ennyire vágod a témát? ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19896) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

teszt alá vontam ismét az Android 9-et, ezúttal már a PB1-es verziót... Magisk modullal nekem már működik a kamera, telepíthető az A2 Lite kamera appja, bár kicsit bugos,néha azt írja ki hogy a kamerát nem sikerült elindítani, de működik...Magisk 16.7 verzióval telepíthetőek a modulok Pie alatt...16.0-ás verzió nem kompatibilis...
a rom xda oldala

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19897) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19896) üzenetére


Ricardo
félisten

Van változás a kamerában? Csinálnál pár tesztképet?

(#19898) Rimuru válasza acsati (#19876) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, mast is kikapcsol alkalmazasokon belul, tehat en vagy mindent vagy semmit nem allitanek. :D (van meg mellette 2 opcio mas fajta animaciokhoz)

Vigyázat, csalok!

(#19899) st3v3np3t3r válasza Ricardo (#19897) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

fogok majd, de már csak holnap...még a build prob-al kűzdök :DDD ,nem teccik hogy azt írja ki hogy Pixel XL

véletlenül a DP5-ös build propot másoltam a /system/systembe...ami meglepő volt, hogy jelezte a Júliusi Android One-os frissítést :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19900) Ricardo válasza st3v3np3t3r (#19899) üzenetére


Ricardo
félisten

",nem teccik hogy azt írja ki hogy Pixel XL"

Az szép. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.