Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) helixP válasza blizzrd (#11399) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, ugyanez. Meg van egy csomó más hasznos feature.

andrys83: te$$ek iTT taläŁoĐ.

[ Szerkesztve ]

(#11402) andrys83 válasza helixP (#11401) üzenetére


andrys83
aktív tag

Kocce :)

(#11403) andrys83 válasza helixP (#11401) üzenetére


andrys83
aktív tag

Ez a beta mikorra varhato??

[ Szerkesztve ]

(#11404) kurion válasza blizzrd (#11399) üzenetére


kurion
senior tag

Igaz nálam a simple se ment megfelelően néha, de ha megnyitottam az appot es úgy próbáltam fizetni semmi gond nem volt. Érdemes lakatolni, kivenni az energia takarékos módot és automatikus elindulásra tenni az appot.
(A MIfit is kb ezt keri hogy megfelelően tudjon kommunikálni mindig a banddel)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#11405) racerx


racerx
őstag

Kipróbáltam a fizetést Erste appal .Elsőre hibát írt ki, hogy nem sikerül a fizetés, utánna bekapcsoltam az alkalmazás indítást, így jó lett. viszont az ujjlenyomatot így is kérte, csak akkor ment ha feloldottam vele a telefont.Még próbálgatom, hogy pontosan mi is kell neki.

(#11406) bl4ze válasza BlacKSouL (#10935) üzenetére


bl4ze
veterán

Na ezt nézd meg, ma reggel repülő módból áttesztem normálba és VoLTE logo fogad :

Érted Te ezt? Semmit nem állítottam.

Ökör ez a Xiaomi :) :DD :))
Kiv.leszek meddig marad a logo.... :Y

.:. bl4ze .:.

(#11407) helixP válasza bl4ze (#11406) üzenetére


helixP
nagyúr

Feltétlenül számolj be a változásról :DDD :R

andrys83: Milyen romra, melyik béta?

(#11408) jUUh


jUUh
Topikgazda

Feltettem a Pixel Experience-en alapon lévő unofficial build-et. Tegnapi build, de elég gyakran frissítgeti a srác, bár nem sok érdemi változás van, általában a kernelt buzerálja. [link] itt lehet tölteni. Nekem 0507-1720-as build van fent.

Mondták Telegramon, hogy ilyen smooth olyan smooth, de viccen kívül mondom, ennyire pörgős, lagmentes, pattogós még sosem volt ez a telefon a kezembe.

Szokásos PE bugok vannak benne: képernyőkép hangja muteolásnál is van, minden boot-nál kiírja hogy valami Advanced system setting crashol, de ha leokézod sose jelenik meg többet. Viszont tényleg,már az Android első welcome screenje is sokkal simább volt, mint eddig bármi. Akksi is simán olyan jó, ha nem jobb mint PE+-n

Samsung Galaxy S23+

(#11409) bl4ze válasza helixP (#11407) üzenetére


bl4ze
veterán

Mivel korábban szó volt róla, és topiktárssal beszélgettünk engedd meg, hogy jelezzem neki. :D

.:. bl4ze .:.

(#11410) helixP válasza bl4ze (#11409) üzenetére


helixP
nagyúr

Tényleg csak vicceltem, no offense. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#11411) bl4ze válasza helixP (#11410) üzenetére


bl4ze
veterán

Oksa :)

.:. bl4ze .:.

(#11412) helixP


helixP
nagyúr

Swiftly Switch-et használok gyors indításokra. A rendszert érintő gyorsindítás kapcsolók (wifi, elforgatás, fényerő) viszont nem működnek, engedélyezve viszont van minden (úgyértem MINDEN).
Esetleg másnak más, hasonló jellegű proginál volt ilyen?
Előre is köszönöm

(#11413) BlacKSouL válasza bl4ze (#11406) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Varoskozpontban a digi mindig kiteszi, telekom soha nem. De ha semmit nem állítok, csak megyek 800 métert a garazshoz, ott van amikor megjelenik a telekomé is, de van amikor nem :D
Szerintem engedd el, én már egy ideje nem is szoktam nézni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11414) R a y


R a y
senior tag

11-es és 12es bétázóktól kérdem: a képernyő forgatás megoldott? Ezt úgy értem, hogy én még miui 10en vagyok, de itt valami borzalmas a forgatás. A ha nincs tiltva a forgatás, és mondjuk kézből szépen leteszem az asztalra amikor megvan nyitva egy böngésző, akkor elfordul. Persze az összes appnál csinálja, és emlékszem a Redmi note 5-öm is így csinálta.. Nagyon idegesítő.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#11415) kurion válasza R a y (#11414) üzenetére


kurion
senior tag

Hát attól függ hogy teszem le, ha élére állítva teszem le akkor elfordul. de ha a tetejét teszem le először majd az alját akkor nem.(kivéve ha extrám dőlésszöge van akkor elforog 180 fokban de ezt szerintem kilehet kapcoslni.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#11416) bl4ze válasza BlacKSouL (#11413) üzenetére


bl4ze
veterán

Elengedtem, meglepett, hogy most kitette - azért mutattam csak meg. Nem értem a logikát :D

.:. bl4ze .:.

(#11417) sandró60 válasza bl4ze (#11406) üzenetére


sandró60
addikt

Hosszú idő után nálam is megjelent a VoLTE-jelzés :D Telekom
Nem buherált gyárin ;)

[ Szerkesztve ]

(#11418) jdeutsch válasza bl4ze (#11416) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép napot!
Nekem két szim van a telefonban,
a vodafon esetében nincs (nem is volt soha a frissités előtt sem!)VoLTE ikon a Digi-nél azt tapasztaltam hogy a lakásban nincs, de kint a szabadban megjelenik, arra gondolok hogy" térerő "(vagy "lefedettség" ) kérdése, más logikus magyarázatot nem találtam rá.
Utólagos észrevétel, ha ujlenyomattal oldom fel a kijelzőt nincs VoLTE ikon sem bent sem kültéren, ha a "bekapcsoló" gombal, akkor van mindkét esetben. Nos akkor erre varj gombot!
Üdv: DJ

[ Szerkesztve ]

(#11419) Siriusb válasza jdeutsch (#11418) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem a Diginél ez inkább azzal lehet kapcsolatban, hogy értelmezésem szerint gyenge a térerőd a falakon belül, s ott csak 2G van, esetleg néha talál annyit, hogy 4G-re csatlakozzon.

Amúgy Vodánál még a legelső ROM-mal volt VoLTE jelzés, s most ezt a telekomos ikon felbukkanást olvasva felmerült bennem az is, hogy lehet más profillal dolgozott akkor, amiben engedélyezve volt az ikon megjelenítése? Legjobb tudomásom szerint a szolgáltató is tilthatja/engedélyezheti hálózati szinten, illetve a gyártó is játszhat vele.

(#11420) jdeutsch


jdeutsch
tag

Próbáld megnyomni a "bekapcs" gombot lesz VoLTE ikon! ( Vodafon esetében,-hogy miért ne kérdezd, fogalmam sincs )

(#11421) racerx


racerx
őstag

Teszlegettem az utóbbi napokban az akksit, hogy merül. Pén nap után azt látom, hogy kb ugyanazokkal a használati szokással (időpont, programok, helyszín stb) töltőről le este 8 kor, kb másnap délután 4 ig figyelve. Ha az AOD be van kapcsolva, de 22.30 kor automatikus ki, és reggel 6 kor be, akkor reggel 6 ig 5-8 10% -ot esett, délután négyre, kb ugyanannyi SOT-tal (1ó, 40-50 perc), olyan 50 százalék körülire esik az akksi. Ha AOD ki van kapcsolva akkor ugyanaennyi idő alatt reggelre 1!! 3 százalék volt. délutánra 70% körül maradt. Még prá napot jáccadozok vele, hogy biztosabb legyek benne, de ugy néz ki hogy az AODsimán kajál 1. másfél százalékot óránként...

(#11422) wwenigma válasza racerx (#11421) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak kétnaponta van áram nálatok?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11423) bl4ze válasza racerx (#11421) üzenetére


bl4ze
veterán

Én sem használom az AOD-ot. Nálam is érezhetően merítette az akkut. Nem is kicsit.

.:. bl4ze .:.

(#11424) DshadoW válasza racerx (#11421) üzenetére


DshadoW
tag

ugyanezt tapasztalom én is. Nagyjából 1%-ot esik 1 óra alatt amikor be van kapcsolva az AOD.

Amúgy a merülési problémámat (android rendszer 25%+ az akksizabáló listán) elég szépen megoldja az akksikímélő üzemmód, de az sem állapot, hogy mindig be legyen kapcsolva.

Most azon gondolkodok, hogy adok egy factory resetet a telónak. Lehet az kavart be, hogy mikor először bekapcsoltam a telefont akkor egyből frissítettem és kétszer kellett frissítsen, egyszer miui 11-re utána meg miui 11 frissítés android főverzió frissítéssel együtt. Hátha a két frissítés kiütötte egymást valahogy :D

Majd írok hogy mi lett. Egyébként azon kívül minden patent, nagyon jó kis teló

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#11425) andrys83 válasza helixP (#11407) üzenetére


andrys83
aktív tag

Hat amire fel lehetett iratkozni.global miui 12.

(#11426) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Egy kis info az Erste Pay-el kapcsolatban:
Beállítottam az automatikus indulást, illetve kapott egy lakatot is az alkalmazáskezelőben, és az Egyéb engedélyeknél engedélyezve lett az NFC (ami számomra rejtély hogy alapból miért Rákérdez állásban van), valamint egy felugró ablak engedélyezést, és szuperül megy :)

MÁS: böngészgettem, és érdekelne, hogy melyik vagy melyek azok a fóliák amik nem zavarják az ujjlenyomat olvasót, és rendesen, levegőmentesen megtapadnak?

[ Szerkesztve ]

(#11427) racerx válasza blizzrd (#11426) üzenetére


racerx
őstag

E gondolom neked is mindíg kell az ujjlenyomat, hiába van a turbó fizetés bekapcsolva.

(#11428) bl4ze válasza jdeutsch (#11418) üzenetére


bl4ze
veterán

Ma reggelre megint eltűnt a VoLTE ikon - teljesen mindegy, hogy bekapcs gombbal vagy újjlenyomattal kapcsolom.
Kösz, Xiaomi :D :D :D

.:. bl4ze .:.

(#11429) wwenigma válasza bl4ze (#11428) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet idonkent aktivaljak központilag szolgáltatónál és nézik melyik telo hogy maszik fel, milyen paraméterekkel és milyen problémák fordulhatnak elo.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11430) jdeutsch válasza bl4ze (#11428) üzenetére


jdeutsch
tag

Nálam változatlanul megvan a VoLTE ikon (vodafon) de csak akkor ha a bekapcs gombal inditok. (DIGI esetében 4G)

(#11431) R a y válasza blizzrd (#11426) üzenetére


R a y
senior tag

nekem augusztus óta van fen clearplex. Én nagyon szeretem-

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#11432) bl4ze válasza jdeutsch (#11430) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem Telekom a SIM1, és tegnap estig volt - utána repcsimód és reggeli bekapcskor megint nincsen. (sejtettem/vártam) (SIM2 Telenor - azon nincsen net sem - feltöltős kártya telefonáláshoz)

.:. bl4ze .:.

(#11433) Siriusb válasza jdeutsch (#11430) üzenetére


Siriusb
veterán

Global ROM van a telefonon?

(#11434) blizzrd válasza racerx (#11427) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Fel kell csak oldanom a képernyőt, és feloldott képernyőnél rögtön működik. Ott már nem kér semmit.

@ R a y : gondolkodtam már rajta, nem tudtam eldönteni, hogy megéri-e a kb. 6ezer forintot, mert volt ahol eléggé szidták/szarul rakták fel. De azzal már én is szemeztem.

(#11435) jdeutsch válasza Siriusb (#11433) üzenetére


jdeutsch
tag

Igen!

(#11436) racerx válasza blizzrd (#11434) üzenetére


racerx
őstag

Hmm érdekes. Nálam ujjlenyomat mindíg kell, egyedül a lelakatolást nem csináltam meg. Majd kipróbálom úgy is.

(#11437) Siriusb válasza jdeutsch (#11435) üzenetére


Siriusb
veterán

Lehet kíváncsiságból felteszem egyszer. Habár inkább valami jó egyedi rendszer kellene. Lehet PE lesz valamikor, ha addig nem jön más velem szembe.

(#11438) sandró60 válasza bl4ze (#11428) üzenetére


sandró60
addikt

Ugyanaz!Nálam már este 7-8 óra körül se volt :F

(#11439) jUUh válasza Siriusb (#11437) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ha valamelyiket felteszed, szvsz. a HastyKerneles ButterySmooth unofficial sokkal jobb. Akksiba is brutál jó.

Samsung Galaxy S23+

(#11440) manchester99 válasza jUUh (#11439) üzenetére


manchester99
tag

Ja a PE plus amit linkeltél egész pörgős rom jó akkufogyasztással , nekem gyetlen egydolog hiányzik az a double tap to lockscreen funkció , más launcherrel megldható persze de akkor a következő feloldásnál nem használhatod az ujjlenyomat olvasót.Erre nem tud valaki megoldást ?

(#11441) Siriusb válasza jUUh (#11439) üzenetére


Siriusb
veterán

:R

(#11442) jUUh válasza manchester99 (#11440) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ez double tap to lockscreen nem tudom nálad mit jelent. :B duplakoppos ébresztés van, duplakoppos lezárás is, ha a statusbart kétszer megnyomod (állapotsáv?). Lawnchair launcherrel ha a főképernyőre nyomok kétszer akkor is lezárja, nem kér után kódot.

Samsung Galaxy S23+

(#11443) manchester99 válasza jUUh (#11442) üzenetére


manchester99
tag

Miui romnál - RevOs -nél meg főleg ha bárhol a kezdöképernyőn duplán kattintasz lezárja a tel.-t de normális módon utána ugyanúgy ujjlenyomattal vagy mintával lehet feloldani az hogy a statusbar-t ´´tapgassam´´ nekem nincs idegem hozzá az szerintem nem jó megoldás.
Közben már megvan itt is a folyamat(PE plus rom) be lehet állítani hogy jobbról vagy balról hosszú simítással lezárja a telefont majd engedi is nyitni ujjlenyomattal.

(#11444) helixP válasza manchester99 (#11443) üzenetére


helixP
nagyúr

Mindez megoldható egy Nova Launcherrel ;)

(#11445) jUUh válasza manchester99 (#11443) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Lawnchair, Nova launcher tudja root nélkül is mostanában. De értem a problémát. Mondjuk nekem egyszerűbb a dupla kopp a statusbarra, mint oldalról húzni de kinek mi. :))

Samsung Galaxy S23+

(#11446) manchester99 válasza helixP (#11444) üzenetére


manchester99
tag

szerintem nem oldható meg mert próbáltam :) és nem ma kezdtem.

(#11447) helixP válasza manchester99 (#11446) üzenetére


helixP
nagyúr

Oké, akkor nálam van bug, hogy megy nován a teljes értékű (utána ujjlenyomatot kérős) double tap lock screen :)

[ Szerkesztve ]

(#11448) R a y válasza manchester99 (#11443) üzenetére


R a y
senior tag

Poco launchernél is van dopla koppos zárás.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#11449) Siriusb válasza jUUh (#11439) üzenetére


Siriusb
veterán

Na, Veled sem beszélgetek többet...
Átolvastam az xda-t, telegrammot sajnos nem, mert most nincs feltelepítve, de ez a vacak az ajánlásod után elkezdte izgatni a fantáziámat. Basszus... Próbálom elfoglalni magam más feladatokkal, nehogy belefogjak a telepítésbe. :DDD

A telepítési instrukcióknál sem törlést, sem formázást nem ír a /data-ra. Anélkül is működik vagy ez már alap a dalvik/cache-sel együtt?

(#11450) laci laci


laci laci
addikt

Valaki nézte,próbálta már? Főként azért is,mert fórumtársunk(prohardver)kèszítette..Sajnos egy pár napig nincs telóm,mert a bekapcsoló gomb tönkrement. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.