Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) bunnyhu válasza emilll (#8800) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Köszi, közben meglett, most más miatt szívok, volt egy feltöltős kártyám benne és arra akarja küldeni az sms-t a xiaomi fiókhoz pedig a telefonon egyértelműen az új kártya van a fiókhoz rendelve, így most 22-es csapdájába kerültem.

https://divecenter.hu

(#8802) carr


carr
őstag

Sziasztok!
Nalatok sem van mobilnet telefonhívás közben? :DD :W
Próbáltam a *#*#86583#*#* kódot de menüben nincs változás. Nem jön elő a volte mód.

...

Semmi. Pár perc míg megírtam bekapcsolta magát és jelzi is. Enabled volt a legutolsó üzenet. Köszönöm. :C :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8803) carr


carr
őstag

Nektek megy a i.mi.com oldalon a helymeghatározás? Sem ezen sem a note12 nem találom magam. Pedig GPS is be van kapcsolva. Sms persze sosem érkezett meg. :W

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8804) Styleair


Styleair
aktív tag

Sziasztok,

Mindjárt 5 éve nyúzom a masinát. Gondolkodom egy váltáson.
Fotózás fontos szempont. (és az sem baj, ha nem tepsi)
Ki mit gondol? Mi a helyes irány?

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#8805) emilll válasza Styleair (#8804) üzenetére


emilll
tag

Fotózásra a nem túl drága és nem tepsi kategóriában a Pixel a legjobb az értékelések alapján. Én ezért is cseréltem arra. Csak sajnos az nehéz, lassan tölt, nem bírja tovább az akku, az nfc nem működik ha nfc-s kártya van a közelében (pl. a tokban). Nagyjából ennyi. Szóval a kamerán kívül nem igazán van előnye.
Legszívesebben lecserélném, de nem tudok más nem tepsit aminek jó a kamerája és az akkuja jobb. Nagyobb akku nagyobb mérettel jár, de én se szeretnék tepsit.
A Xiaomi 14 kamerája hasonlóan jó, az akkuja valamivel jobb, de árban a duplája egy 7a-nak.

(#8806) Styleair válasza emilll (#8805) üzenetére


Styleair
aktív tag

Most még néztem a Samsung s24 / s23 - at ami jó méret, nem áll ki annyira a kamera/sziget mint a Xiaomi 14nek. Viszont a szolgáltatóm kínálatában 8/128 GB-os verzió van, ami a mostani 6/128-hoz képest nem nagy ugrás. És ugye a Samu töltőt sem ad, és 25w v 90w.
Szóval vakarom még a fejem.

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#8807) bunnyhu válasza emilll (#8805) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én is pixelre, egy 7-esre váltottam, magam se ajánlom jó szívvel. Mondjuk szép képeket csinál ez tény, de a kamera app az valami iszonyat fapad, ahogy a pure android is. És igen, lassan tölt meg kell hozzá valószínűleg újfajta töltő mert QC3 az nem játszik csak a PD3.0. Viszont van benne vezetéknélküli töltés azt élvezem.
Ahogy a pixel7 csopiba írták, a pixel az android iphone-ja. Amíg azt akarod amit ő és úgy, addig nincs vele nagy baj.

https://divecenter.hu

(#8808) Styleair válasza Styleair (#8806) üzenetére


Styleair
aktív tag

Xiaomi 14 lett. Örülnék, ha ez is elketyegne 5 évet. 🙂

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#8809) carr válasza carr (#8803) üzenetére


carr
őstag

Help.
Valahogy bekapcsoltam pár hete a Xiaomi felhőbe a képek mentését. Leválasztottam a készüléket, és töröltem a szükségtelen fájlokat de azt írta hogy törölni fogja a bejelentkezett készülékről a fájlokat is mint a felhőből. Azt Ben szeretném persze.
Szerintetek fogja visszamenőleg törölköző? Köszönöm

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8810) carr válasza carr (#8809) üzenetére


carr
őstag

senki?

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8811) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A telón mostanában azt tapasztalom, hogy Wifin nincs netkapcsolat. Max. a Wifi erőssége, de nem jön be egy weboldal sem. Felkiáltójel nem jelenik meg a Wifi ikon mellett. Újraindítás néha segít, néha nem, router oldalon ugyanez a helyzet. Más eszközök tökéletesen működnek a Wifin. Mi lehet a gond? Antenna kontaktos?

(#8812) mekker válasza Tesztelo.hu (#8811) üzenetére


mekker
őstag

Antenna sztem nem igen lehet kontaktos, de könnyen javítható, ha mégis. Privát dns nincs beállítva? Wifinél egy SSID-n van több eszköz, vagy esetleg 2,4GHz és 5GHz wifi?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8813) mekker válasza carr (#8810) üzenetére


mekker
őstag

Én a helyedben átmigrálnák Google Fotókra, esetleg Nextcloud és saját PC-n hosting, ha van benned egy kis mazochista hajlam.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8814) carr


carr
őstag

Mekker: persze van. 😆 :DD
Megtettem.
Az még másik kérdés hogy miért csinál 2 féle appal képernyőmentést?

Mikor készítek akkor a bal alsó sarokban csinál először aztán a jobb felsővel. De nem akarom a bal alsót mert az nem jó nekem . Külön kell utána törölni ha nincs szükség küldés után a fájlra. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8815) mekker


mekker
őstag

Lineage OS-en átálltam a 21-esre. Első 2 hétben minden jó volt, de most a Bluetooth elszállt valamiért, legalábbis Bt-s hangeszközre nem tudok csatlakozni, és a fejlesztői beállításokbannis kiszürkíti a releváns opciókat (hangkodek, bitráta). Korábban is volt hasonló gond, de akkor vhogy megoldódott.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8816) mekker válasza mekker (#8815) üzenetére


mekker
őstag

Ok, azt hiszem, megvan a megoldás, vagy legalább részben. Főverziót váltottam, és ilyenkor törölni kell az elmentett kapcsolatokat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8817) xbrbiz válasza mekker (#8816) üzenetére


xbrbiz
tag

LOS 20-ról váltottál 21-re? A hivatalos ágon vagy vagy a kyasu féle romon?

(#8818) mekker válasza xbrbiz (#8817) üzenetére


mekker
őstag

Hivatalos, 20->21. Mintha ugyanez lett volna korábban is, amikor manuálisan update-eltem (19->20 ?)
Valami bug lehet. Kocsiban még nem próbáltam azóta, de Sony gettóládával megy rendesen (csatlakozik, van LDAC stb.)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8819) xabolcs válasza mekker (#8818) üzenetére


xabolcs
őstag

:R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#8820) xbrbiz válasza mekker (#8818) üzenetére


xbrbiz
tag

Köszi! Azért kérdeztem, mert én még az utolsó 20-as verzión vagyok és tervezem az upgrade-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.