Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) vikla007 válasza zzz03 (#7000) üzenetére


vikla007
aktív tag

Mido(redmi note 4x) topikba crock megyarázta, hogy a Bluetooth és wifi freki tudja zavarni egymást... pontosan nem emlékszem, de ott rá tudsz keresni

(#7002) trebrona válasza zzz03 (#7000) üzenetére


trebrona
nagyúr

2.4 GHz-en ilyen sok más telefon is, ugyanazt a frekvenciát használja a bt és a wifi is. Ha van rá mód, használj 5GHz-es wifit!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7003) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.
Volt még itt a fórumon egy pár ember aki azzal a problémával küzdött mint én,hogy hívásnál a másik fél nagyon visszhangozva hallja vissza magát.Sikerült-e valakinek ezt már orvosolnia??Megoldást jelenthet-e a problémára MIUI 12?

[ Szerkesztve ]

(#7004) ReFleXx


ReFleXx
addikt

ugy remlik nekem, hogy anno amint wifi-re kerültem küldte fel a telo a fotokat a googledrive/photosba.
utobbi idoben viszont mindig el kell inditanom a photos appot es csak azutan kezdei el feltolteni.
mit kellene allitanom, hogy megint automatice menjen?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#7005) xcsabo válasza ReFleXx (#7004) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nem telefon hiba szerintem. Hanem akku kimeles. Kilovi az appokat.

(#7006) vikla007


vikla007
aktív tag

Ha valakit érdekel, van official pixel experience rom

https://download.pixelexperience.org/grus

(#7007) balu1977 válasza vikla007 (#7006) üzenetére


balu1977
senior tag

Mitől official egy rom,ha pl a banki alkalmazások nem működnek megfelelően?

(#7008) vikla007 válasza balu1977 (#7007) üzenetére


vikla007
aktív tag

Xiaomi.eu-n és ezen is működnek a banki appok

(#7009) balu1977 válasza vikla007 (#7008) üzenetére


balu1977
senior tag

Volt eus. Mókolás nélkül nem megy rendesen.

(#7010) vikla007 válasza balu1977 (#7009) üzenetére


vikla007
aktív tag

Nekem ment BB, revolut, magnetbank, kincstár

(#7011) vince válasza balu1977 (#7009) üzenetére


vince
őstag

xiaomi.eu heti fejlesztői verzió van a telefonomon, nincs semmi gond a banki alkalmazásaimmal (erste mobilbank, erste mobilepay, kh mobilbank, revolut), nfc-vel fizetek. Magisk hide kell nekik, de az sem a rom miatt, hanem a root miatt.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7012) vikla007 válasza vince (#7011) üzenetére


vikla007
aktív tag

Igen, én nem használok root-ot

(#7013) balu1977


balu1977
senior tag

Amikor én próbáltam a banki appomban nem ment az ujjlenyomat és a Google pay is mindig csak a következő kiadásig.

[ Szerkesztve ]

(#7014) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Most jön lefelé a 11.0.9.0, de az nem a beígért MIUI 12, hanem csak egy biztonsági patch..... :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7015) -cobra- válasza Bogyó bá' (#7014) üzenetére


-cobra-
aktív tag

9T fórumot olvasgatva, annyira nem is baj :) Én még várnék vele.

(#7016) soundman1 válasza Bogyó bá' (#7014) üzenetére


soundman1
senior tag

👍

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#7017) Styleair


Styleair
aktív tag

Ez nem reklám. Félre rendeltem egy tokot Xiaomi Mi9-hez való (nem 9SE-hez). Ha valakit érdekel keressen meg privátban.

Xiaomi Mi 9 SE

(#7018) SSlyTR válasza -cobra- (#7015) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

gyors osszefoglalot irsz? :)

(#7019) egykori válasza Bogyó bá' (#7014) üzenetére


egykori
őstag

Neked lejött már ez a 11-es frissítés? Nejem 9SE telójára nem sikerül, mert már többedszerre elakad a letöltés.

(#7020) Bogyó bá' válasza egykori (#7019) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Persze, még tegnap dél körül. Seperc alatt lejött, de a telepítése tényleg legalább negyedórát tartott. Amúgy a verziószámon kívül alig látok különbséget, csak a Biztonsági vizsgálat kapott egy nagyon szép animációt.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7021) egykori válasza Bogyó bá' (#7020) üzenetére


egykori
őstag

Oké, köszi, akkor tehát a frissítés működik. Majd este vagy holnap újra próbálkozunk.

(#7022) soundman1 válasza egykori (#7021) üzenetére


soundman1
senior tag

Eddig nálam is minden változatlan(ul jó) a tegnap esti frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#7023) egykori válasza Bogyó bá' (#7020) üzenetére


egykori
őstag

Na, végre sikerült, igaz, hogy nem "se' perc alatt", hanem szinte pontosan 90 percig tartott a letöltés. Az újraindítás ideje 3-4 perc volt. Talán azért nem sikerült előzőleg, mert mindig használnia kellett egyébre nejemnek a telefont, és elakadt valahol ez a hosszan tartó letöltés.
Hirtelen semmi különös változást nem láttam, igaz, nem is én használom, de a "Rendszeralkalmazás-frissítés" itt már kifér egy sorban. Ezt azért vettem észre, mert az én (Mi9) telefonomon a MIUI 12-őn ezt elrontották: "Rendszeralkalmazás-fri" fér ki csak egy sorban.

(#7024) pane


pane
tag

Sziasztok
Én balek :W , tegnap este megváltoztattam a feloldó mintát. Reggel újraindítottam és nem fogadja el a mintát. Gépre kötve csak a töltést jelzi, nem enged semmihez hozzáférni. Mit tegyek hogy ne legyen adat vesztés.
- Google fiók nincs
- Mi fiók nincs
- USB debug engedélyezve.

(#7025) pane válasza pane (#7024) üzenetére


pane
tag

Meglett a minta :DDD

(#7026) xcsabo válasza pane (#7025) üzenetére


xcsabo
senior tag

Mint a mókus 😂

(#7027) balu1977 válasza pane (#7025) üzenetére


balu1977
senior tag

Különben veszett volna minden.

(#7028) Koviati


Koviati
újonc

Sziasztok!
A telefonom már elmúlt egy éves, és olyat tapasztaltam, pontosabban akivel beszélek jelezte, hogy bugyborékolósan, szakadozva hall.Én Őt tökéletsen...
Egy kollégámmal egyidőben vettük, Neki is ezt csinálja...Találkozott valaki hasonlóval?

(#7029) mnó77 válasza Koviati (#7028) üzenetére


mnó77
tag

Szia.
Nálam ugyan ez van! :WIlletve visszhangozva,recsegve hallja vissza magát a másik fél ahogy beszél.Pár hsz.-al előbb kérdeztem is,hogy valaki talált-e már megoldást a problémára mert már többen panaszkodtak.De még nem jött visszajelzés.Én már csak a frissítésben bízok,hátha....!Viszont azt próbáld ki,hogy nálam csak Gsm hívásnál jelentkezik Viberrel,Duo-val nem!!És ha kihangosítva van a telefon akkor viszont nem tapasztalták ezt a másik oldalon.

(#7030) -cobra- válasza Koviati (#7028) üzenetére


-cobra-
aktív tag

+1. Nálunk ugyanez, szoftveres gond lehet.
Amúgy tök jó, hogy mielőtt megvettük direkt megkérdeztem itt a fórumban, hogy van-e valami típushibája, de nincs semmi, áááá, nyugodtan vegyed. ;]

(#7031) mnó77 válasza -cobra- (#7030) üzenetére


mnó77
tag

Én sokszor szóvá tettem,hogy nálam ez a hiba-föleg a 10-es frissítés után tapasztalom-fönn áll,de sajnos megoldás nem született még rá.Rettenetesen bosszantó,hogy mivel részletre vettem a T-nél és még jócskán van hátra belőle s bő 6 ezerrel fizetem,van egy telefonom amit gyakorlatilag csak kihangosítva tudok telefonálásra használni! :W Amennyiben a MIUI frissítés nem hoz változást-és gyanítom,hogy nem fog- akkor visszaviszem garanciába de addig kivárok.Csak sajnos a szervíz macera mert az min.3 hét aztán visszajön,hogy nincs semmi baja és kezdődik előlröl minden!Majd egy pár szervíz oda-vissza után felajánlanak egy másik telefonra cserét jobb esetben!!Tapasztalat!!Mert amúgy meg tetszik ez a teló,nekem maximálisan megfelel(ne). :)

[ Szerkesztve ]

(#7032) ot93 válasza Bogyó bá' (#7020) üzenetére


ot93
senior tag

Az akku használati statisztikákat megváltoztatták és bővült új funkciókkal. Például most vissza lehet nézni hogy éjszaka melyik órában mi használta az akkumulátort... Meg végre ki lehet választani tetszőleges időtartamot amiben vissza lehet nézni a részleteket. Ezt kb. öt évvel ezelőtti telefonok is tudják :) eddig miui-ból valamiért hiányzott.
Meg betű méretet is változtattak, legalábbis a beállítások alkalmazásban mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#7033) ot93 válasza ot93 (#7032) üzenetére


ot93
senior tag

Ezenkívül szerintem itt is vannak új lehetőségek, de lehet, hogy ezek már korábban is voltak.
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#7034) crok válasza zzz03 (#7000) üzenetére


crok
nagyúr

[Itt] össze van szedve minden ebben a témában (olvasd el a linkjeim, cikkjeim és leírásaim) - nem minden készüléket érint egyformán a dolog, ott cinkebb a dolog ahol egy antennát használ a BT és a WLAN (mint itt is), de alapvetően az a gond, hogy a BT és a WLAN is a 2.4GHz vivőfrekvencián dolgozik, így az egyiknek a másik nettő zavar lesz a jelhez képest, ehhez jön még a közös antenna.. hát ennyi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#7035) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy aki telepítette a MIUI 12-t annak mennyi ideig tartott? Nekem aránylag gyorsan letölötte a csomagot de 30perce csak alap fekete kezdőképernyőt mutat. Nem vagyok nyugodt.

"Per aspera ad astra"

(#7036) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy Xiaomi Mi9 SE telefon. Mostanában rakoncátlankodik. Magától újraindul néha (pedig nincs aktív frissítés közben) illetve a nagyobb bajom, hogy rádugom töltőre és nem tölt. Akkor hajlandó tölteni, ha ujraindítom. Viszont az újraindításra nem úgy reagál ahogy kellene, mert kikapcsol teljesen a telefon, vissza csak akkor, ha hosszan nyomom a bekapcs gombot. Ekkor a kijelző villan egyet majd MI logo és indul a telefon, ismét érzékeli a töltést. Nemrég (kb 3 hónapja csináltam rajta egy gyári visszaállítást, a jelenség azonban most egy hete jelentkezett.) Nem tudom, hogy a három hónap alatt megjelent rendszerfrissítések kavartak-e be nála vagy user error lehet?

Rootolni nem akarom, nem értek hozzá és gari már nincs rá így a szervizt is hanyagolnám. Igazából csak szeretném tudni, hogy orvosolható-e házilag vagy kuka.

Köszönöm a segítséget! :)

(#7037) Lordus válasza Scarletiel (#7036) üzenetére


Lordus
senior tag

tuti szoftveres gond lesz...
meg kéne próbálni egy fastboot romot nulláról (persze a dolgod lementésével)
DE ha már nincs rá gari, akkor mindenképp előbb feloldanám, hogy ha bármi történik, akkor a bootloader nyitva legyen!!!
az enyém rootolt, és dev romot használok, így másban nem tudok segíteni, de lesznek biztosan gyári romon itt többen, akik segítenek!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#7038) Scarletiel válasza Lordus (#7037) üzenetére


Scarletiel
senior tag

És ezt a rootolás dolgot el tudod vagy el tudja nekem valaki lépésről lépésre magyarázni? Nem vagyok analfabéta, a képeken (ami mentve van google drive-ba) és a simen lévő telefonszámokon kívül nincs is semmi amire szükségem lenne a telefonról. Minden más app letölthető újra számomra :)

(#7039) Lordus válasza Scarletiel (#7038) üzenetére


Lordus
senior tag

Karavik kolléga leírása: (én is ez alapján csináltam)
https://logout.hu/bejegyzes/karavik/xiaomi_mi_mix_2s_xiaomi_eu_rom_tiszta_telepites_le.html

írj rám privit, email címmel és átdobom hozzá a jó twrp-t! meg ha valamire szükséged van, akkor próbálok segíteni!
a bootloader nyitás az 1 hét várakozás után elérhető, tehát van időd bőven elolvasgatni, megérteni, kérdezgetni! :B

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#7040) Scarletiel válasza Lordus (#7039) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Köszönöm! Úgy néz ki még egy factory reset megoldotta a dolgot. Ha mégse és később lenne gond akkor kipróbálom ezt is! :)

(#7041) sxxorp válasza -cobra- (#7030) üzenetére


sxxorp
őstag

Amúgy tök jó, hogy nem is vagy annyira egocentrikus, hiszen azért megvártál legalább 2 másik hasonlóan szerencsés felhasználót, hogy szerényen típushibának minősítsd a problémádat ;]

(#7042) -cobra- válasza sxxorp (#7041) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Olvass vissza korábbra, nem csak Ők ketten jelezték ezt a gondot. Minden esetre nem egyedi eset.

[ Szerkesztve ]

(#7043) klajo951


klajo951
friss újonc

Sziasztok!
A kamera alapbeállításban random 0,7Mpx fotókat is készít, a képminőséget kiválóra állítottam. Mi lehet a gond, hogy állíthatom be, hogy 12Mpx-es képeket lőjön?

(#7044) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Megérkezett a 12.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#7045) Bogyó bá' válasza rvgy75 (#7044) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kösz, mindjárt neki látok én is. :R Rég vártam, remélem az Android Auto-t nem cseszi el, a többi számomra nem érdekes.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7046) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#7045) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jelentem: hiba nélkül fut az AA. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7047) zzz03


zzz03
őstag

Miui 12 global stabil -nél nálatok működik a gesztus vezérlés ? Mert nálam nem. Az útmutató alapján működik azaz akkor reagál ra, abból kilépve pedig nem.

(#7048) zzz03 válasza zzz03 (#7047) üzenetére


zzz03
őstag

Restart után megjavult / magához tért.

(#7049) konczy3


konczy3
senior tag

Kinézeten kívül milyen fontosabb változások vannak?
Az új telefon áttekintés menü tetszik :)

Never Settle

(#7050) se000 válasza Bogyó bá' (#7045) üzenetére


se000
tag

Üdv. A hivásrögzítés funkció maradt ? köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.