Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) pluhm válasza Raymond (#250) üzenetére


pluhm
aktív tag

13.0.3.0 a legfrissebb, Android 12-vel, május 1-ei bizt frissítéssel. Neked ezt miért nem ajánlja fel?

(#252) Raymond válasza pluhm (#251) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom, 2-3 hete lattam a neten hogy valamikor aprilisban kijott mar az update, de nekem nem jon OTA-n meg ugy se hogy manualisan rabokok a "nezd mar meg van-e ujabb" gombra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#253) bociusz válasza Raymond (#252) üzenetére


bociusz
aktív tag

Próbáld ki, hogy a Szoftverfrissítések oldalon a jobb felső három pöttyre nyíló menüben "A frissítés beállításai" pont alatt a "Frissítések korábbi fogadása"-t bepipálod.

[ Szerkesztve ]

(#254) pluhm


pluhm
aktív tag

Sziasztok! Sajnos a biztonság app bedobta, hogy a Téma alkalmazás veszélyes és töröljem. Én hülye, meg töröltem is, de azóta nem lehet témákat beállítani, de még a háttér képet sem módosíthatom. Erre találtam megoldást, mert feltelepítettem a google háttérképek alkalmazást, és ezen keresztül lehet változtatni. Viszont találtam még egy problémát, a csengőhangokat sem engedi egyedire módosítani, csak a gyári csengőhangok közül válszthatok. Erre egyenlőre nincsen megoldásom.... Valaki?

(#255) pluhm válasza pluhm (#254) üzenetére


pluhm
aktív tag

Közben megoldódott, a Téma egy frissebb verzióját telepítve.

(#256) Helios


Helios
csendes tag

Reggel jött végre újabb frissítés. A változás lista elég rövid (de legalább van :)):

[System]
Updated Android Security Patch to November 2022. Increased system security.

MIUI Global, Stable, 13.0.4.0(SJIMIXM)
Ver: 12 SKQ1.211006.001
Sec update: 2022.11.01.

[ Szerkesztve ]

(#257) Raymond válasza Helios (#256) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem ma jott meg. Eddig a v12.5.7.0(RJIEUXM) Android Security Update 2022-01-01 volt rajta, allandoan azt irta hogy nincs update, ma delelott pedig jott a notification hogy itt a 13.0.4.0

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#258) Synaptic


Synaptic
senior tag

Tegnap este unalmamban nyomkodtam a buszmegállóban a telefont. Már akkor éreztem hogy valami nem oké . Otthon este tüzetesebben 'megvizsgáltam' , és láss csodát a kijelző teljesen független életet él a telefon toktól. Szinte ki lehet emelni a telefonból. /teljesen elvált körben/

Valakink hasonló tapasztalara. ?
Gariba ez még belefér /Telekom/

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#259) Woodcutt3R


Woodcutt3R
tag

MIUI 14-t megkapja a telefon?
Köszi
M.

(#260) pluhm válasza Woodcutt3R (#259) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ebben a listában a Lite sajnos nincsen benne.

(#261) Raymond


Raymond
félisten

Gyari update semmilyen nem jon mar ra? Nem MIUI -t keresek, ott vilagos hogy a 13 a vege (konkretan a 13.0.4.0 SJIEUXM van rajta), de security update se jon mar? Az Android Security Update a 2022-10-01 szinten ragadt meg.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#262) Petyka3 válasza Raymond (#261) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Igen, szerintem frissebbet ne várjunk már rá. Most gondolkodtam rajta, hogy akkut cserélek, de inkább nem költök rá, idén veszek egy frissebb készüléket. Viszont legalább hibamentesen üzemel, már majdnem 3 és fél éve. :))

(#263) Raymond válasza Petyka3 (#262) üzenetére


Raymond
félisten

Meg azert remenykedtem benne hogy az OTA szorakozik megint mert az a MIUI 13.0.4 is az internet szerint mar kint volt 2022 ev elejen (az EU-s is), nalam pedig csak novemberben vagy decemberben jelent meg. Na mindegy, akkor ez van.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.