Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hroberto válasza Graphics (#49) üzenetére


hroberto
veterán

Úgy látom Te is ismered "szerencsétlent". :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#52) Graphics válasza hroberto (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja, nála úgy néz ki folyamatos a "sötét mód"...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) juuzer válasza tesz-vesz123 (#45) üzenetére


juuzer
addikt

Ezt aláírom, hogy a fotók minőségétől én se estem hanyatt. Mintha egy nagyon gyenge homályos fátyol lenne rajtuk. Ennek ellenére ennyiért kb ajándék. Vagy ott a Redmi Note 9 Pro a néptelefon olcsóbban. Vagy veszel egy középkategóriás Samsungot szoftveres bakik nélkül. vagy kevesebb szoftveres bakival.

Vamos a la playa.

(#54) tesz-vesz123 válasza juuzer (#53) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ha középkategória, inkább Samsung. Ez a telefon egy katasztrófa. :D

(#55) hroberto válasza Graphics (#52) üzenetére


hroberto
veterán

:C :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#56) qnadam válasza tesz-vesz123 (#54) üzenetére


qnadam
veterán

téged fejbevert valaki egy xiaomival? lelépett egy csajod egy xiaomi tulajjal? vagy miért kell ezt ennyiszer bizonygatnod, hogy szerinted mekkora katasztrófa, borzalom, világvége ez?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#57) juuzer válasza tesz-vesz123 (#54) üzenetére


juuzer
addikt

Azért annyira nem. Pl az OLED örvendetes a f*s IPS helyett. Az tény, hogy a dizájn egy picit gagyi, de mivel úgyis az emberek 99%-a tokban hordja a telefonját, így ez kb mindegy is. Ennyiért ez a csomag tényleg jó.

Vamos a la playa.

(#58) zsocy válasza juuzer (#57) üzenetére


zsocy
őstag

Miért válaszoltok neki? Nyilvánvalóan csak balhézni jött, ha ignorálod elmegy.
Az meg hogy ez a teló gagyi lenne... Hát nem tudom, nekem nem ilyen a gagyi, de persze ki mihez van szokva, van akinek a Mercedes is az a Bentley után.

(#59) Fall-N válasza zsocy (#58) üzenetére


Fall-N
veterán

Inkább ő az egy mondatos gagyi troll. ;]

(#60) hallerlaller válasza Graphics (#52) üzenetére


hallerlaller
addikt

:DD
Látom nem találta még meg a mai topikját, ide lehet menni magyarázkodni: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#61) juuzer válasza zsocy (#58) üzenetére


juuzer
addikt

Ennél többet nem is akartam írni. :D

(A másik meg ízlés dolga, de nekem az a csillog a telefon, mint Salamon t*ke nagyon bazári hatást kelt.)

Fall-N (#59): Igen, természetesen az vagyok. Sure. :)

Vamos a la playa.

(#62) Fall-N válasza juuzer (#61) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem te a teszvesz kolléga.

(#63) tesz-vesz123 válasza hallerlaller (#60) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Juj, én vagyok a téma? De izgi! Te hova tudod leadni a telefont szervizelni? Majd a kínai gőzhajó meghozza 2 hónapon belül, hacsak a szomáliai kalózok ki nem fosztják? :DDD

(#64) hallerlaller válasza tesz-vesz123 (#63) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én nem adom le sehova, futár hozza viszi Gubacsi úti szervízbe, de hálisten nem volt baja eddig. Be is baszna ha ilyeneket produkálna a telefonom: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#65) hroberto válasza tesz-vesz123 (#63) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem addig fejezd be, míg ki nem b@sznak a fórumról! Egy darabig lehet röhögni a retardált embereken, de előbb - utóbb ez unalmassá válik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#66) tesz-vesz123 válasza hroberto (#65) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Leírtam a véleményem egy teszt alapján. Bocs már, hogy ez egy fórum! :DDD :DDD

Te is leírhatod majd a Pro Max tesztnél, hogy a Redmi olcsón tudja ugyanazt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#67) juuzer válasza Fall-N (#62) üzenetére


juuzer
addikt

Akkor bocsánat, ne haragudj. :D

Vamos a la playa.

(#68) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hagyjátok már ez a trollt. Biztos gumibelsőben él, mert akkora baromságokat ír. :DDD
Az NFC problémám megoldva.Kétszer volt digitális regisztráció a Simpleben.

[ Szerkesztve ]

(#69) South Velen


South Velen
addikt

Nem rossz ez a cucc, kár hogy az előlapi dizájn a 2 évvel ezelőtti alsó középkategóriából érkezett. :DDD

(#70) Graphics válasza South Velen (#69) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 évvel ezelőtt ilyenek futottak.

Szerintem nem így néz ki

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71) South Velen válasza Graphics (#70) üzenetére


South Velen
addikt

Örülök, hogy neked tetszik és korszerűnek találod.
Igaz én jelenleg az árszintjén kevés rondábbat találok, de valahol persze el kellett rontani a csomagot.

De azért nem kell ide belinkelni egy random 2 éves legalsó kategóriás redmit.
Bár még ez is szebb, mint ez "a lopjunk mindenhonnan korszerű dizájn elemeket de azért a piaci szegmentálás végett hagyjunk rajta direkt akkora kávát amiről meg lehet ebédelni" ;]

Van a családban az elődje, a Mi 9 Lite, bő 1 éve jött ki hasonló árszinten, ezerszer jobban néz ki..
Egy másfél éves P30 Lite szintén jobban néz ki.
Egy őskorból származó LG V30 pedig vizuális orgazmus ehhez képest. :))

[ Szerkesztve ]

(#72) Graphics válasza South Velen (#71) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt írtam, hogy a 2 éves telefon nem így nézett ki. :)

Ezt ne forgasd ki. Azt írtad, így nézett ki egy 2 évvel ezelőtti alsó középkategóriás készülék

Szerintem nem állítottam valótlant azzal a fotóval

De most nem értelek, a Mi9 Lite eleje ugyanígy néz ki, az szép, ez meg ronda?

Mi a különbség köztük?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73) -Faceless- válasza Graphics (#72) üzenetére


-Faceless-
őstag

Figyelj közetekedni van kedved lehet menni máshova. Ha nincs kezdődő autizmusod akkor egy 10 éves is felfogta hogy azonos áru termékhez hasonlította.

(#74) Graphics válasza -Faceless- (#73) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm?

Nem értelek, viszont nem sértegettelek! Picit vissza!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) South Velen válasza Graphics (#72) üzenetére


South Velen
addikt

Azt írtam, hogy 2 évvel ezelőtt néztek ki a telefonok az alsó középkategóriában.
Konkrét készülék nem volt a fejemben, csak saccra a 2018 végi - 2019 eleji készülékek voltak ilyenek az 50-70k kategóriában. Ez meg 2020 végén néz így ki 100-ért.

Te belinkelted a legalsó legbudgetebb redmit 2018-ból, csak hogy a fentiek validitását elimináld.

De azt te is beláthatod, hogy a közvetlen előd bő 1 évvel ezelőtt kijött Mi9 Lite-nál sikerült szinte zéró kávát itt direkt megnövelték. Nem kell mindenért állandóan megvédened a xiaomit, mert kontraaktív...számomra legalábbis az, pedig még mindig xiaomi fan vagyok.

Most látom szerinted a Mi9 Lite eleje ugyanígy néz ki... Jó, akkor inkább nincs több kérdésem hozzád..

[ Szerkesztve ]

(#76) Graphics válasza South Velen (#75) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elbeszeltunk egymás mellett, :R

Én sok eltérést nem látok a két telefon eleje között, szimplán ennyi. Többet ebbe be lássunk.

Kávára, notchra gondolsz? Rendben. Megmondom őszintén ezt annyira nem figyeltem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#77) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Vajon az ilyen telefonok miatt nem lehet már itthon újonan kapni a Mi 9, Mi 9T, Mi 9T Pro párosokat? A Mi 9-et 10-el olcsóbban vettem még februárban, 5g-n és akksin kívül azért az mindenben jobb. Mi 9T pro is hasonló áron volt és ott már az aksi mérete is rendben van. Érdekes hogy pl. Mi 8-at még néhány helyen mindig lehet kapi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#78) South Velen válasza Graphics (#76) üzenetére


South Velen
addikt

Nem tudom, hányszor írtam le, hogy a Mi9 Lite-nak minimális, szinte nonegzisztens az alsó kávája, ennek meg nagy. Azóta eltelt 1 év, és dizájban visszafelé léptünk.
Azt már meg se említem, mert az trendazonos, hogy annak még fém volt a kerete ennek nem..
Lehet ezt úgy gondolni, hogy minimális dolgokon lovagolunk, de szerintem a kávák mérete jelenti egy telefon dizájnértékének jelentős részét, és a mm-eknek is jelentősége van, de itt elég egyértelmű az eltérés. És nyilván szándékos a visszalépés a xiaomi részéről, nehogy már valami túl jó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#79) Graphics válasza South Velen (#78) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben. :)

Tisztáztuk. Elnézést :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#80) South Velen válasza Graphics (#79) üzenetére


South Velen
addikt

:R

(#81) juuzer válasza dilajoska1 (#77) üzenetére


juuzer
addikt

Nem, kifutnak. Jön az új modell, a régit már nem gyártják tovább. Hatalmas raktárkészletet meg nem halmoznak fel belőle továbbra sem szerintem.

A Mi 8 az meg javarészt 64 gigás és szerintem megmaradt 1-1 darabokról van szó.

Vamos a la playa.

(#82) dilajoska1 válasza juuzer (#81) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát nem tudom mert a mi 9 párosok már március-április óta nincsenek sehol raktáron. Még 64gb-osat sem. Mi 8-at 1-2 hónapja még sok helyen árultak és volt is raktáron. Túl jól sikerültek ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#83) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#82) üzenetére


dilajoska1
őstag

És ha így nézzük akkor 1 évig forgalmazták itthon őket ami nem sok, még ha jött is az új model. Sőt úgy emlékszem mikor itthon kapható lett a mi 10 akkor már mi 9-et sehol nem lehetett találni csak használtan.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#84) juuzer válasza dilajoska1 (#82) üzenetére


juuzer
addikt

Én csak nagyon sufni-boltoknál láttam Mi 8-at, ezért is gondolom, hogy csak megmaradt 1-2 modellről van szó.

Vamos a la playa.

(#85) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Én Redmi Note 5-ről váltottam, nekem előrelépés volt, azért, ha nem is sokat, de fejlődött a technika. Mondjuk most ezt azért vettem, mert megérdemlem, más érvem nem volt, tökéletesen üzemelt a Note 5, sokáig is gondolkodtam rajta, győzött a viszketés. Kijelzőben jobb az Amoled, és a fotós képességei is jobbak a mi 10 lite-nak, mint a note 5-nek. Akkuidőben nagyjából pont egy ligában fociznak.
Amúgy 2016 óta van Xiaomi telefonom, egy redmi 3S-el kezdtem, ez a 3. Xiaomi. Annyira bejött nekem a minősége, a folyamatos gyártói ROM támogatása, hogy mást nem is tudok, na jó, nem is akarok elképzelni, más márka nekem nem is volt alternatíva. :))

(#86) KTU válasza Petyka3 (#85) üzenetére


KTU
addikt

Tegnap rendeltem, Redmi 4/64 Note 4-et vált, ami még köszöni szépen jól van, családba marad, nem eladó.
Ugyan avval a globál stabil rom-mal használom amivel jött, factory reset nélkül, persze bl. nyitás és Magisk azért van.
Most MIUI 11.02 és Android 7.0 van rajta, ami már nem fog frissülni.

Ez, és a kevés tárhely az oka a váltásnak

Redmi 3S 3/32 is van a családba, a tulajdonosa nem akar megválni tőle,
csak sokkal nagyobb méretű lenne helyette.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#87) Jabby válasza juuzer (#53) üzenetére


Jabby
őstag

Lentebb egy fórumtárs belinkelt Mi 10 Lite-al készített képeket.
Ezeken is látod azokat a bizonyos fátyolokat?
A teszt után sokkal rosszabb minőségű képeket vártam, sőt, nálam még az éjszakai képek is vállalhatók.

(#88) Petyka3 válasza juuzer (#53) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Az alsó ködben készült, ez nem a készülék hibája. A sötétben készült nekem kifejezetten tetszik, ennyiért pont ennyit kell tudnia. Nyilván van ennél jobb is, 2x ennyiért.

(#89) juuzer válasza Petyka3 (#88) üzenetére


juuzer
addikt

Nem rossz. Ennyiért ez tényleg oké.

De valamiért a tesztképeknél mégis úgy látom, fényes nappal, mintha lenne egy fátyolszerű homály rajtuk. :F

Vamos a la playa.

(#90) KTU válasza juuzer (#89) üzenetére


KTU
addikt

Lehet nem törölték le a karát? :F :U

------------------------------------------

Néztem még a Realme 6 Pro-t (IPS panel) és 7 Pro-t (ez már S.Amoled), 8 GB ram-mal, ami hasonló árfekvés, nem mertem megvenni. :B :U
Összehasonlítva a 3 telefon.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#91) Voloka válasza juuzer (#17) üzenetére


Voloka
tag

Kézbe fogva bármit lehet rámondani, csak azt nem, hogy gagyi!

(#92) Voloka válasza tesz-vesz123 (#45) üzenetére


Voloka
tag

Te nem erről a telefonról írsz, az már biztos!
Vagy még mindig, egy 3310-est nyomkodva írod az általad sosem látott telókról a kommentet! :W

(#93) juuzer válasza Voloka (#91) üzenetére


juuzer
addikt

Lehet, nem fogtam még kézbe. Bár a Mi 9 SE sokkal minőségibb darabnak tűnt anno és kb ugyanennyiért vesztegették.

Vamos a la playa.

(#94) zsocy válasza juuzer (#93) üzenetére


zsocy
őstag

Ezért nem jó kinyilatkozni úgy hogy még nem is próbáltad.
Én most is kézben fogom a telót, arról írok, teljesen minőségi darab. Ennek súlya van az üveg miatt, azt meg tudjuk Penge Borisz óta hogy a súly a megbízhatóság jele :DDD
Azon merengeni hogy régen jobbat kaptál ugyanennyiből szintén felesleges, a pénzünk is romlott több nagyságrendet azóta.

(#95) juuzer válasza zsocy (#94) üzenetére


juuzer
addikt

Lehet. Bár kamerában értelmesebbet adtak, mint most.

De mindegy is, a lényeg, hogy a Note 9-et nem dobom el és futok érte a boltba. 🤣

Vamos a la playa.

(#96) Jabby


Jabby
őstag

Phone üzemmódban beszéddel minden rendben van? Mindkét fél hallja rendesen a másikat?
Más fórumon egyesek panaszkodnak, hogy megy a hallózás...

(#97) zsocy válasza Jabby (#96) üzenetére


zsocy
őstag

Nálam teljesen rendben van ezzel minden, sőt én tisztábban hallom a másik felet mint előtte a mi8-on, rám sem panaszkodnak. Bár lehet ott már eltömődött a hangszóró zsebpiszokkal, ez meg új.

(#98) Jabby válasza zsocy (#97) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ.
Nem halk hangszóróra panaszkodtak, hanem, hogy a másik félnek megszűnik a hangja, miközben a telefonos kapcsolat él továbbra is.

(#99) zsocy válasza Jabby (#98) üzenetére


zsocy
őstag

Az ilyen hiba szinte soha sem a telefon miatt van hacsak nem egy hibás darabot fogott ki, hanem a szolgáltatás akadozik

(#100) l.kiss


l.kiss
tag

Szeretném lassan lecserélni telefonomat és ez a típus is képbe került.
Elvárásaimtól talán csak a custom romok eddigi hiánya marad el, bár lehet még belőle valami. Eddigi információim az írott tesztekre korlátozódtak: notbookcheck, XDA illetve itt az oldalon.
Amire használom a telefonomat a beszélgetésen kívül, az a navigáció, streamek nézése-hallgatása. Hifi minőséget nem várok el, de nem baj, ha a Spotify saját hangszóróján is eldünnyög hallgatható színvonalon.
A fotózás része annyiban érdekel, hogy a villany-víz-gáz órát diktálás előtt lefényképezzem.
(A másik jelöltem a redmi note 8 pro, annak a custom rom támogatása sokkal masszívabb.)
Szóval gyűjtöm az infót... De ez egy nagyon szimpi készülék!

"... és a jó győzött, mint mindig."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.