Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Barthezz2 válasza Shyciii (#800) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Erre gondolsz?

Én is ilyen pack-ból vettem, ahol többféle színű volt, bár nem pont ettől az eladótól. Ilyenből van egy csomó. Keress egy olyat, ahonnan többen vettek, jók az értékelései, az eladó 99% feletti, és akkor nem lehet baj.

Everybody lies.

(#802) Shyciii válasza Barthezz2 (#801) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem tudom, hogy ez pontosan ugyanaz-e, de a tied ezen a billentyűzeten jól néz ki. Ez a matt illik hozzá.

(#803) TomPack


TomPack
őstag

Egyébként én vagyok a béna, vagy ezt a MiKey-t lehet használni bármire is? :U
Ha bedugom fülesnek érzékeli a gyári rom. A gyári app-ot nem lehet feltelepíteni. A külső app vagy működik, de többnyire nem.

[ Szerkesztve ]

(#804) porkiy válasza TomPack (#803) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nekem működik rndesen, ahogy írták a szélét kell lenyomni gombnyomás nélkül a behelyezésné, háttérben fut a MiKey app és megy rendesen....

(#805) Dava válasza TomPack (#803) üzenetére


Dava
tag

A rádió is bekapcsol vele! :D Én eddig ennyi hasznát vettem.

(#806) TomPack válasza porkiy (#804) üzenetére


TomPack
őstag

Tehàt nem is kell hozzà külön app? Sajnos akkor én lehet selejtes darabot fogtam ki, mert akàrhogy bűvészkedek vele, gombnyomàs nélkül, a szélét fogva, mégis folyton fülesnek érzékeli. :(

(#807) hege21 válasza TomPack (#806) üzenetére


hege21
senior tag

Itt az apk. hozzá.....

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#808) TomPack válasza hege21 (#807) üzenetére


TomPack
őstag

Újra megpróbàltam...

(#809) porkiy válasza TomPack (#806) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nekem ez a MiKey app alapból fent van, bedugom, megkérdezi, h fülhallgatót vagy keyt csatlakoztatok-e, kiválasztom, megy.

(#810) Q válasza porkiy (#809) üzenetére


Q
senior tag

Ez nem csak a multi rom-ban van alapból? Szerintem a "vagyula" rom-ból száműzték.

(#811) TomPack válasza porkiy (#809) üzenetére


TomPack
őstag

Gyàri rom-ot hasznàlsz, mint én?

(#812) hege21 válasza Q (#810) üzenetére


hege21
senior tag

Igen nincs bent alap,de simán lehet telepíteni...

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#813) Q válasza hege21 (#812) üzenetére


Q
senior tag

Köszi, én most éppen a friss multit használom. Abban bennt van, csak "cukrosleves" kollégának valamiért nem működik... nem tudom, hogy Ő melyiket használja.

(#814) hege21 válasza Q (#813) üzenetére


hege21
senior tag

Nekem valahogy nem jött be a friss, 5.1.30 magyar fejlesztőit raktam vissza...
Sokszor kidobált,vagy már el sem indultak az apk....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#815) porkiy válasza TomPack (#811) üzenetére


porkiy
aktív tag

Miui 5.2.6. Fejlesztői. (Nem én raktam rá, így vettem.)

(#816) Q válasza hege21 (#814) üzenetére


Q
senior tag

Nekem egy gondom van csak vele: nem szinkronizál a céges exchange szerverrel. Egy külső alkalmazással tudtam csak megoldani. De jó, hogy az ember azt í romot teszi rá, amelyik a legjobban bejött neki.

(#817) TomPack válasza porkiy (#815) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem 5.2.13 Fejlesztői. Az edigital-ban vettem, eddig nem romoltam. Akkor tényleg a MiKey-el lehet valami gubanc. Egyébként azt is ott vettem.

(#818) vOlt7339


vOlt7339
csendes tag

Sziasztok, szeretnék venni ilyen telefont. Megéri az árát? elégedettek vagytok vele?
Még annyi ,h honnan tudok rájönni ,h eredeti-e a készülék.
Csehországból rendelném. Innen rendelném, szerintetek van ra esély ,h hamisitvanyt küldenének?

(#819) Dava válasza vOlt7339 (#818) üzenetére


Dava
tag

Az, hogy megéri-e, relatív. Nekem megérte, nagyon jó telefon és jó a MIUI. Jók a kiegészítők is.

Eredetiséget ez alapján tudsz csekkolni: en.miui.com/thread-42873-1-1.html

(#820) vicces1 válasza vOlt7339 (#818) üzenetére


vicces1
aktív tag

Hivatalos kereskedő, biztos nem fake, de azt nem értem miért cseh oldalról veszed, ha már fizetsz érte áfát stb, akkor inkább magyar garival vedd. Még ha egy 10-essel több is, vagy EU Warehause-os kínai webshop pl.
[link]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#821) vOlt7339


vOlt7339
csendes tag

Értem akkor szinte tuti eredeti, igaz?
Azér Csehektől mivel Felvidéken lakom és a Csehektől olcsóbban be tudom szerezni. 30-40 euróval.
Magyar nyelvet és a google applikációkat nehéz felrakni a készülékre?

[ Szerkesztve ]

(#822) vOlt7339


vOlt7339
csendes tag

Lenne még pár kérdésem, mivel nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de egyszerűen beleszerettem a telefonba.

-A készülékben alapból megtalálható a magyar nyelv? vagy valamit telepíteni kell külön?
-A telefon játszással/netezéssel kb. mennyit bír ki?
-Itt a fórumon olvastam ,h ti valami ROM-ot telepítetek a készülékre, mindenki mást. Az a kérdésem ,h ez mi is pontosan? Ha telepíteném én is akkor a garancia ugrik?

Elnézést a dupla HSZ-ért.

(#823) Dava válasza vOlt7339 (#822) üzenetére


Dava
tag

- Alapból be lehet állítani magyar nyelvet, és van magyar fejlesztésű MIUI is (ezt külön kell fölrakni).

- Úgy érted mennyit kell játszani meg netezni rajta, hogy 100%-ról lemerüljön 0%-ra? Pár órát szerintem, talán 4-5-öt kibír (attól is függ, milyen játék), de nagyon forró lesz a végén.

Átlagos használattal, egész nap 4G bekapcsolva, otthon WiFi, néha játék (kb. naponta 45p összesen), emailek folytonos szinkronizálása meg facebookozás mellett nekem estére 65-75% között van, ami elég jó eredmény.

- A hivatalos, fejlesztői ROM-ot minden pénteken frissítik, és ezt szokták telepítgetni az emberek (pl. én), ami két gombnyomásból áll, és ennek a telepítésével természetesen nem veszik el a garancia. Van hivatalos stabil ROM is, amire nem jön olyan gyakran frissítés.

Feltehetsz mindenféle egyéb, külső ROM-ot, de szerintem azoknál se veszik el a garancia. Amitől elveszik, az a rootolás.

Szerk.: Ja, bluetooth is be van kapcsolva egész nap a MiBand meg bluetooth fülhallgató miatt.

[ Szerkesztve ]

(#824) vOlt7339 válasza Dava (#823) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

Igazából csak arra voltam kíváncsi ,h kb mennyit bír ki a telefon. Suliban jó lenne ha nem merülne le, de ha ennyit kibír akkor tökéletes.
A magyar fejlesztésű MiUi-t nehéz felrakni? vagy hagyjam a gyárit? Mert olvastam ,h a magyar nyelvnek a gyárin google fordító hatása van.
Átgondolom még, mivel nem nagyon ismertem eddig a márkát és félek ,h problémás lesz. De annyi jót olvasok róla és annyira tetszik ,h muszáj megvennem.
Szerintetek nem lesz vele probléma? vagy inkább vegyek LG G3-at (kicsit olcsóbb is) vagy Samsung galasxy S5-t?

(#825) Dava válasza vOlt7339 (#824) üzenetére


Dava
tag

A nem hamisakról én nem nagyon hallottam még szériahibákról meg hasonlókról, ha erre gondolsz. Tényleg nagyon jó kis telefon.

Én nem próbáltam a magyar MIUI-t, nekem jó a gyári angolul, úgyhogy az abban levő magyar nyelvről se tudok nyilatkozni, de úgy tudom, hogy nagyon egyszerű feldobni a magyar fejlesztésűt. Az erről való tanácsadást viszont meghagynám azoknak, akik már próbálták.

LG és Samsung helyett tuti ezt venném, de én egyiknek se vagyok rajongója. Samsungon sok a felesleges hülyeség és drága, LG-ben egyszerűen nem bízom minőségileg meg az az LG-s android se tetszik annyira.

Viszont ez csak az én véleményem, a G3-ról pl. nagyon jókat olvastam, biztos nem járnál rosszul azzal se. Neked kell eldönteni, melyik tetszik, próbáld ki amelyiket csak tudod. A MIUI felületét is jól nézd meg ha nem akarsz ROM-ot cserélgetni, sok embernek nem jön be az iOS-szerű kinézet (szerintem szebb, mint az iOS).

(#826) vOlt7339 válasza Dava (#825) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

Szerintem én is ezt a kicsikét fogom beszerezni. :)
Egyébként rendesen működik európában? Hívások és legalább 3g?

(#827) hege21 válasza Dava (#825) üzenetére


hege21
senior tag

Itt egy clon,bele lehet futni.....
Magyar Miui egy egyszerű frissítésel fel lehet dobni :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#828) Shyciii válasza vOlt7339 (#826) üzenetére


Shyciii
veterán

Szia. Teljesen jól működik, sőt. Én Motorola Moto X-ről váltottam, pedig az nagyon jó telefon, csak nagyobb kijelzőjű telefont akartam (az újabb Moto X 2nd generationt azért nem vettem meg, mert elbaxták az akksi méretét). És nem bántam meg a Mi4-et. Korrekt kamera, gyors proci, és grafikus chip, egész jó wifi chip, és gyors gps. Formaterv nekem tetszik, és erős akku. Nagyon sokáig bírja még az én használatommal is, és ha javítanak a MIUI-n, akkor még jobb lesz (vagy majd az Ivan féle Android 5.0.2-es stock rom lesz a befutó amilyen gyorsan halad vele eddig).

(#829) wazo


wazo
aktív tag

Sziasztok. Megosztanam én is tapasztalataimat. KB egy évvel ezelőtt teljesen véletlenül tettem szert egy mi3-ra nagyon megfogott a hardver is és a szoftver is. De azért csak kínai teló így ment a levesbe. Helyette lett egy LG g3. Sajnos nem adta azt az érzést akadt nem tetszett a felülete valamint fórumon folyamatosan arról szólt hogy reped a háza valamint levalik a kijelzo ( ezt én is tapasztaltam) az aksiidő botrányos volt nekem délben már töltőért kiabált.(a mi3 ugyanilyen használattal 2 napot bírt) el is adtam az LG-t gondoltam kipróbáltam a Nokia 930-at. A rendszer stabilitásának ódákat zenzenek gondoltam miért ne. Itt az aksiidő egész jó lett de azért a mi3 uzemidejet meg sem közelítette. Itt is gondok voltak a kijelzo elvalassal. A rendszer egész jól működött de hogy az értesítéseket nem volt képes időben megjeleniteni ha egyaltalam értesített és a böngésző működési botrányos . Ez kiakasztott úgyhogy ment a levesbe. Rendeltem egy mi4-et. Azóta minden gondom elszánt teszi a dolgát, az osszeszereles tökéletes. A rendszer ici picit néha befagy, de nagyon ritkán. Ilyen régen nem volt. szerintem folyamatosan javítják. Az uzemidő csodálatos nekem 2 napot elmegy. Csak ajánlani tudom nekem már nem lesz más készülékem csak xiaomi! :-)

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#830) TomPack


TomPack
őstag

Végre megjött a fa hàtlapom, de szerintem maradok inkàbb a feketénél! Felrakom hirdetni is, ha lesz egy kis időm!

(#831) Shyciii


Shyciii
veterán

"When is Xiaomi releasing kernel sources for mi3?"
Reply from Hugo : "n a few weeks, we're really sorry about the delay! Has to do with the fact that Mi 4 is using the same kernel source, so we're just putting the finishing touches on what we plan to release.

Óóó igen, óóóó igen! :DD

(#832) Dava válasza hege21 (#827) üzenetére


Dava
tag

Nem jön be nekem a linked rendesen. De persze vágom, hogy van sok hamis a piacon, én az eredetiről nyilatkoztam :)

(#826) vOlt7339: Megy 4G is, semmi gond (T-nél legalábbis).

(#833) Shyciii válasza Dava (#832) üzenetére


Shyciii
veterán

Az LTE-s verzió tudtommal csak a T-nél működőképes. Vodafone-nál és Telenornál bukta van. Ezért nem LTE-s verziót rendeltem. Szerencsére a 3G alatt se tetű lassú, bár nem is a leggyorsabb 3G-s chippet tartalmazza :)

(#834) Shyciii


Shyciii
veterán

Valaki használ valamilyen adblock programot (Adaway, Adblock plus)?

(#835) hege21 válasza Dava (#832) üzenetére


hege21
senior tag

Mi4 Clon

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#836) Q válasza hege21 (#835) üzenetére


Q
senior tag

De legalább nem eredetinek hirdetik.

(#837) Dava válasza Shyciii (#833) üzenetére


Dava
tag

A lista szerint a T-nél és a Telenornál is van FDD-LTE. T-nél 800 és 1800 sávban, Telenornál is 800 és 1800 sávban. 2014 november óta van a Vodafone-nál is, de csak a 800-as sávban.

Szerintem inkább lefedettség lehet a gond, de személyesen nem próbáltam más hálózaton.

(#838) vOlt7339


vOlt7339
csendes tag

igaz ,h márt kérdeztem ,h meddig bírja a készülék egy átlag használat mellett (3g, FB, kicsi játék), de kicsit aggaszt és vétel előtt szeretnék biztosra menni. Több helyen is olvastam ,h jobb az átlagosnál, majd kicsit tovább olvastam és összehasonlítottam más készülékekkel.
Egyes oldalak azt írják ,h készenléti állapotban kb 280 órát bír ki az Mi-4, míg a Sony Xperia Z2 690 órát de még a Z3 is kb 480 óra körül. A beszélgetési időre pedig csak 4 órát írnak a Xiaomi esetében , Z2-nél pedig 15 órát. (Z3 14 óra). Most valóban a Sony telefonok több mint kétszer annyit kibírnak egy töltéssel? Vagy az adatok hamisak és többet bír az Mi-4?

(#839) wazo válasza vOlt7339 (#838) üzenetére


wazo
aktív tag

Szerintem nézz be a Sony fórumba mi a tapasztalat. Írtam már nekem intenzív használattal minden másnap kell tölteni.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#840) Shyciii válasza vOlt7339 (#838) üzenetére


Shyciii
veterán

Jaj a marketing szövegeket hagyd. Én tegnap 7 és fél órás kijelzőidőt produkáltam úgy, hogy ebben szó szerint sok Temple Run 2 volt. Tehát kis játékkal és más programmal (chat, web, doksik szerkesztése) stb simán fel lehet menni 8 óra kijelzőidő föl. Ha erre valaki azt mondja hogy átlagos akksi idő, akkor az még soha nem használt okostelefont. Az emberek zöme asszal szenved, hogy 4 óra, max 5 óra kijelzőidőt valahogy összehozzon a saját mobilján (nekem is ez volt eddig az összes mobilomon...).

(#841) wazo válasza Shyciii (#840) üzenetére


wazo
aktív tag

Csatlakozom :-)

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#842) Dava válasza vOlt7339 (#838) üzenetére


Dava
tag

Marketing bullshit, az ilyen készenléti időknek amúgy sincs semmi értelme. Még ha pontosak is lennének az adatok, gondolom nem azért veszed a telefont, hogy flight modeban berakd a fiókba, és ott tartsd bekapcsolva 3 hétig egyhuzamban. Ha meg használod rendesen, akkor nem lehet ezekhez viszonyítani, mert onnantól kezdve millió tényező befolyásolja az üzemidőt.

Sony Z2-t nem használtam még, de ha két és félszer tovább bírná, mint a Mi-4, az 5 napot jelentene átlagos használat mellett. Ki van csukva :D A régi K750i-m bírta kb. addig, ha jól emlékszem.

(#843) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, gondoltam kipróbálom a diktálós sms írást (Htc One-on ment), de amikor elkezdném hiányol valami google voice search appot, amit ha le akarok tölteni kiírja, hogy "ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban" (ráadásul még le is tegez), de a hozzászólásokban meg mindenki írja, hogy milyen király, van benne magyar nyelv... esetleg valami ötlet? Nem kell nekem pont ez, swiftkey-t használok, ha azt valami mással össze lehetne hozni...

(#844) vOlt7339


vOlt7339
csendes tag

Milyen fóliát, tokot és/vagy hátlapot tudnátok ajánlani a készülékhez amiben jól néz ki?
Gondolom ,h a hátlap csere felesleges ha tokban lesz, de ha van valami olyan tok ami véd is és a hátát nem fedi le, akkor azt is cserélném.(szinte kizártnak tartom ,h ilyen tok létezik, de hátha. :D )

[ Szerkesztve ]

(#845) Kobe válasza vOlt7339 (#844) üzenetére


Kobe
veterán

Glass of the titans vagy nillkin tempered glass + nillkin frostbite matt tok. Ennel csicsasabb sztem nem kell....en minden telomat ebbe oltoztetem

(#846) vOlt7339 válasza Kobe (#845) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

A nillkin frostbite matt tok-ról tudnál küldeni linket? Sehol sem találom sajnos.

(#847) hege21 válasza vOlt7339 (#844) üzenetére


hege21
senior tag

Minap egy ilyenre tettem szert....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#848) vOlt7339 válasza hege21 (#847) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

Valami ilyesmire gondoltam. :) Majd beszerzek egyet én is.

Más:
Ti hol vettétek a készüléket(MOn kívül, tehát Európából)? Hol tudnám beszerezni legolcsóbban, garival?

(#849) monti0222w válasza vOlt7339 (#848) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, hardverapró: keresd mobileman, TeXa See, Muzik Yunkie fórumtársakat. :K

[ Szerkesztve ]

(#850) Kobe válasza vOlt7339 (#846) üzenetére


Kobe
veterán

Pl itt

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.