Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) vOlt7339 válasza Kobe (#850) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

Köszi :)

monti0222w Nem élek Magyarországon ezért szeretném eus raktárból rendelni.

(#852) hege21 válasza vOlt7339 (#851) üzenetére


hege21
senior tag

Egyik barátom itt vette,minden flottul ment....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#853) Dava válasza vOlt7339 (#851) üzenetére


Dava
tag

xiaomishop.com is EU raktárból küldi, nekem bejött (mindenféle szirszart is adnak ajándékba).

(#854) vOlt7339 válasza Dava (#853) üzenetére


vOlt7339
csendes tag

Én is néztem már, bár hiába olcsóbb így a készülék , ha a kiszállítás több mint 25 euro. :( 376 euró lenne, 1 év garival. Legolcsóbb amit eddig találtam az a 362 euró kiszállítással. 2 év garival.

Aliról pedig nem szeretnék rendelni mivel ott nincs garancia (ha jól tudom)

[ Szerkesztve ]

(#855) hege21 válasza vOlt7339 (#854) üzenetére


hege21
senior tag

Alin is van garancia,ha megbízható eladótól vásárolsz....
362 euró az nem rossz ár.... :C

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#856) Dava válasza vOlt7339 (#854) üzenetére


Dava
tag

Na ja, hát amikor vettem, nem volt olyan sok EU raktáras ajánlat (ami volt, az meg drágábbra jött ki), itthoni xiaomishopnál meg még így is olcsóbbra jött ki. Ha esetleg nem találsz jobb ajánlatot, ezek elég megbízhatóak és nekem 24 óra alatt kihozták kb.

(#857) Kobe


Kobe
veterán

5.2.13 ota nem is jott uj frissites a telora ?

(#858) Shyciii válasza Kobe (#857) üzenetére


Shyciii
veterán

De. Az 5.2.27

(#859) Kobe válasza Shyciii (#858) üzenetére


Kobe
veterán

Hat nekm nem talalja, azt irja nincs elerheto

(#860) TomPack válasza Kobe (#859) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is màr rég frissült, de màr nagyon vàrom. Az utóbbi napokban sokszor fc-olt.

(#861) hege21 válasza TomPack (#860) üzenetére


hege21
senior tag

5.1.30 ami eddig legjobban sikerült...

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#862) Shyciii válasza Kobe (#859) üzenetére


Shyciii
veterán

OTA-n lehet hogy nem elérhető, de flashelhető formátumban már 28-a óta van. Sőt. sMIUI-ból, MIUIHU-ból is fent van már az 5.2.27-es változat.

(#863) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok egy ki segitségre lenne szükségem. Újrainditas után a az oprendszer egyáltalán nem jön be csak ay mi logo világít illetve a power off + volume downra a fastboot felirat jön be semmi más. Meg ,hogy mitől lehet ez ötlet? Weekly rom van rajta.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#864) Gabe123 válasza Gabe123 (#863) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Stornó , megoldva. :)

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#865) Dava


Dava
tag

Nekem se szólt az 5.2.13 óta, hogy van új frissítés, el is felejtettem. De ha rákeresel az updaterben, akkor kijön az új (5.2.27).

(#866) wazo


wazo
aktív tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ti tapasztalátok hogy régebben amikor csináltam valamit a készülékkel akkor a bejövő hívás csak a felső sorban jelezte, de most megszakítás minden Tevékenységet és a hivasfogadas panel jelenik meg?

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#867) Kobe


Kobe
veterán

Sracok ti hangerovel hogy alltok ? Nagyon szeretem a telot, de ugy nez ki a regi one x emtol nagyon elmarad, pedig jo minosegu fulesekkel hajtanam....metron pl szivaccsal is full hangeron hallani majdnem minden kornyezeti zajt

(#868) wazo válasza Kobe (#867) üzenetére


wazo
aktív tag

Én Bluetooth fulest használok azzal semmi gondom. De volt már radugva ez a füles vezetékkel is és nem volt gondom vele. Ja és megittam fel üveg jégert is.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#869) Dava válasza Kobe (#867) üzenetére


Dava
tag

Én is One X-ről váltottam és nekem semmi gondom nincs. Bár azon se toltam fel nagyon a hangerőt soha. De nem kéne szerintem, hogy gond legyen ezzel, lehet hogy valami a füleseddel van vagy esetleg a telóval :F

(#870) Shyciii


Shyciii
veterán

A többi telefonhoz képest átlagban tényleg gyengébb hangerőre képes a Mi4, de ez annyira nem újdonság. Ezt a nevesebb tesztekben le is írták, illetőleg a gsmarena-sok pl ki is mérték. Ott pl csúnyán leszerepelt (átlag alatti értékelt produkált), mondhatni a Mi4-nek ez a leggyengébb pontja. Én esetemben különösen észrevehető a gyenge szereplése, mert nekem előtte Moto X-em volt.

(#871) kislg


kislg
tag

Sziasztok!

Rákerestem, de nem találtam azzal kapcsolatban információt, hogy van-e ebbe a telefonba időzített ki- és bekapcsolás. Tudja esetleg valaki? (a redmi 2-nél láttam, hogy van)

(#872) Dava válasza kislg (#871) üzenetére


Dava
tag

Időzített ki/bekapcs, időzített battery profile váltás, időzített do not disturb mode, airplane mode ki/bekapcs.

(#873) kislg válasza Dava (#872) üzenetére


kislg
tag

remeeek, köszi :)

(#874) Shyciii


Shyciii
veterán

Faxa ez a Performance mód a MIUI-ban, csak semmi értelme. Ezt bekapcsolva, és úgy melegszik a Mi 4, hogy gyakorlatilag egy használhatatlan tűzforró eszköz lesz. Arról nem beszélve, hogy ez tuti nem tesz jót hoszútávon az alkatrészeknek, szal ezt a módot inkább kerülni kellene.

(#875) petymeg


petymeg
addikt

Van valami idegesítő hibája ennek a telefonnak? Létezik már 4g-s verzió? Nagyon tetszik, csak elég drága....

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#876) gbela válasza petymeg (#875) üzenetére


gbela
senior tag

Legidegesítőbb, hogy nem lehet feketét kapni:)
Van amúgy 4g-s, fehérben.

(#877) Dava válasza petymeg (#875) üzenetére


Dava
tag

Ha esetleg sokat játszol (vagy bármi olyasmit csinálsz, ami jobban megpörgeti a hardvert), tudd hogy elég könnyen melegszik. Ezen kívül én nem tudok idegesítő hibáról.

(#878) petymeg válasza gbela (#876) üzenetére


petymeg
addikt

Ja, hogy nincs is fekete...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#879) gbela válasza petymeg (#878) üzenetére


gbela
senior tag

Létezik fekete, de csak 3g-s, és most még azt sem igazán sikerült beszerezni nekem.

(#880) petrson válasza Dava (#853) üzenetére


petrson
senior tag

Nem ajánlom senkinek a xiaomishop.com -ot, nekem egyszer volt a supporthoz garanciális kérdésem, le se szartak...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#881) Dava válasza petrson (#880) üzenetére


Dava
tag

Azzal a részleggel nekem nincs tapasztalatom, csak annyit tudok hogy eredeti és hamar kihozták, sok ajándékkal :) Egyébként már nem is tudnád ajánlani, megszűnt. Vagyis honorbuy.com lett, mert a xiaomi nevet tartalmazó oldalakat sorra átneveztették.

(#882) petrson válasza Dava (#881) üzenetére


petrson
senior tag

Igen, eredetit kaptam én is és viszonylag gyorsan, viszont horror áron szállítanak és az ajándékok használhatatlan bóvli céllövöldés cuccok egytől-egyig :DDD
Kívánom, hogy ne is legyen senkinek velük garanciális problémája. Kétszer is írtam nekik pár hónappal ezelőtt, mert a telefon fastbootból képtelen volt kilépni, illetve a SIM tálcát is magamnak kellett meghekkelni, hogy ne veszítse el folyton a jelet. Korrekt, angol nyelvű levelet írtam, szartak a fejemre, válaszra sem méltattak.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#883) Dava válasza petrson (#882) üzenetére


Dava
tag

Igen a szállítási költségen én is néztem egyet :D Mondjuk ha Kínából rendeled nem EU raktárból, akkor minimális összeg a szállítás, csak rosszabbul jársz a vámon.

Én mikor rendeltem, legtöbb helyen kb. 450 dolcsira jött ki mindent egybevetve (vagy több, magyar áfával). Itt 400ért adták plusz 50 szállítás, úgyhogy nem izgattam fel magam rajta.

Sajnálom, ha ilyen szar náluk a customer service, esetleg próbáld meg bombázni őket levelekkel, hátha akkor válaszolnak.

(#884) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Lesz valaha FDD-LTE fekete 64GB-s verzió ebből a telóból? A szín talán kevésbé érdekes, de hogy 64GB-s nem jön, ezt nem is értem.

(#885) Dava válasza vfeco (#884) üzenetére


Dava
tag

Mióta kijött a Mi Note, inkább azt nyomják ezerrel... :/ Abból van 64GB és mindkét LTE-t támogatja.

(#886) mobileman válasza vfeco (#884) üzenetére


mobileman
aktív tag

Én ma hozzájutottam 1db Mi4 64GB változathoz, egy ügyfélnek lesz :D
Mondjuk, nem fekete, de gombokért lesz rajta sötét fa hátlap :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#887) wazo válasza mobileman (#886) üzenetére


wazo
aktív tag

Én is hozzajutottam egyhez mobileman jóvoltából. :-)

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#888) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Hú, attól tartok, ez a kütyü átvette a vezetést a Z3 előtt a nyálcsorgatós listámon. Tegnap fogdostam meg MM-ben, csak kár, hogy nem....nyolcvanezer az ára inkább :O :DDD
Fura, hogy azt gondolnám, tök más a célközönsége a kettőnek, ennek ellenére a milyen telót vegyek topicban csomószor merül fel egymás mellett a kettő.
Azt hiszem, a vízállóság hiányozna, meg a dokkolhatóság, de minden ilyesmi elé helyezném mégis a gördülékeny működést, és napi használhatóságot. Mitől kell tartanom? valamennyit visszaolvastam, de azért nem minden hsz-t..
Melegedés: legritkább esetben játszom, de netezésre rendszeresen használnám, egyébként hihetetlenül megtetszett a kijelzője...
GPS trackelésre használja valaki sportolás közben? jelen telóm gyakran leakad a GSM hálózatról ilyenkor, feleségemé meg rendszeresen GPS jelet veszt (Sony mindkettő...)
Baromira össze van rakva, ez látszott, a méret ideális, az SD kártya hiányát túlélem, NFC sem nagy vész egyelőre, a fotómasina még érdekelne (még csak most kezdtem el teszteket keresni)..
Ja, igen kijelzőidőt már írt valaki, ebben gyanítom, a Z3 / Z3C jobb, de ha hozza a stabil 5+ órát, az már nem rossz.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#889) kippedli


kippedli
tag

Sziasztok srácok. Lenne néhány kérdésem a készülékkel kapcsolatban.

Jelenleg egy iphone 5-öm van amit szeretnék lecserélni egy újabbra de arra gondoltam előtte mindenképp veszek egy xiaomit mert nagyon tetszik és hátha beválik. Az lenne a kérdésem ,hogy a mi 4 a legjobb xiaomi telefon jelenleg ? A másik ,hogy azt lehet tudni mikor jön ki a "mi 5" ?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#890) Garada válasza kippedli (#889) üzenetére


Garada
őstag

Xiaomi Mi Note Pro a jelenlegi legjobb telefon.Részletesen segítek privát úton.

(#891) petymeg válasza ZolkoW (#888) üzenetére


petymeg
addikt

A Z3 nem elég gördülékenyen használható?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#892) ZolkoW válasza petymeg (#891) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem állítom ezt, meg mivel nincs is olyanom, nem is lehetne megalapozott, cserébe én akárhány Sonyt a kezembe vettem, mindnél éreztem egy kis "álmosságot". Ezt sokminden okozhatja, pl. mindig mondják, hogy ne a Mediamarktban kirakott tesztkészülékek alapján ítéljek, amit nem is vitatok, de mondjuk az Mi4 is ugyanúgy ott volt kirakva ;] . A saját Ionomat is Nova launcherrel használom, a gyáritól már kitéptem volna a hajam.. Mindegy, igazából már rájöttem, hogy a két gép között valszeg az fog dönteni, hogy amikor veszem, mennyit tudok rászánni. A Z3-at annyival egyébként jobbnak is tartom, mint emennyivel drágább, legalábbis papíron, és azok a pluszok nekem valós előnyök, csak felmerült bennem, hogy mi van, ha a MIUI tényleg annyival jobban bejönne... egyébként az is tök szubjektív, meg lehet beállítás kérdése is, de az MI4 kijelzője mintha szebb lett volna.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#893) Dava válasza ZolkoW (#888) üzenetére


Dava
tag

Futáshoz még nem használtam a GPS-t, de navigációnál nem volt vele semmi baj.

Fényképező: hát amennyit én használom, az nem mérvadó, de a One X után iszonyú gyors :D még szinte le se nyomtad a gombot és már kész a kép. Ha nem fotópályázatra készülsz (és arra ugye nem telefonnal kéne), akkor szerintem a minőségre se lesz panasz.

Üzemidő: Nem tudom a Z3C-nek mennyi, de ahogy olvastam, kb. egy szinten lehetnek. A lényeg, hogy nagyon jól bírja.

(#894) floratm


floratm
senior tag

Nekem korábban nem jött be a MIUI stilus használóként már szépnek mondanám. Ugyanakkor a cm tipusu takaritott, sallangoktol mentes romok elönyt élveztek, de kiváncsi voltam mivel agyondicsérték a miuit.
Elözö telefonjaimra majnem fél napig rartott fölszenvedni egy romot,ezen csak néhány gombnyomás.
Igéret van rá hogy hamarosan lehetövé teszik custom romok gyártását is (amik azért igy is vannak), ezért én a miui paradicsomi állapotok helyett a miui mennyországot várom.

(#895) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, az új frissítés óta ha rányomok hosszan a home gombra feljön ugye az alkalmazáskezelő, de ott egyes ikonoknál (pl. üzenetek) megjelenik egy kis lakat a jobb felső sarokban, és az X koppintása után is ott marad az az alkalmazás, gondolom azt jelenti, h zárolva van, na ezt hogy lehet feloldani, hogy eltűnjön a többivel együtt, h ne külön kelljen bezárni?
Köszi: Zs

(#896) Dava válasza porkiy (#895) üzenetére


Dava
tag

Azokat valószínűleg te tetted rájuk véletlenül, lefelé húzással lehet lelakatolni és feloldani is az appokat. Én ajánlom amúgy a lelakatolást, mert ha 'kinyírod' a task killerrel pl. a Viber-t, akkor nem fog jelezni ha írnak. Én az email app, viber, facebook messengereket le szoktam zárni.

(#897) porkiy válasza Dava (#896) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm.

(#898) Vanka


Vanka
tag

Új jól működő ROM
5.3.27
:)

(#899) ZolkoW


ZolkoW
őstag

bocs, ha hülyeséget kérdezek, még felénél sem tartok az olvasgatásnak.

Ha most veszek, már 4G-s változatot kapok a xiaomishop.hu-ról? mintha nem lenne egyértelmű a megkülönböztetés. Az XDA-n olyasmit is olvastam, hogy a 3G-s változatra több féle ROM felmegy, inkább úgy fogalmazok, hogy az az alap, a 4G-re meg még hiányosabb a kínálat, tehát mindenesetre nincs átjárás ilyen tekintetben. a 4G igazából nem mozgat, a ROMolási lehetőségek annál inkább.
Pl. a WIN10-et is biztos kipróbálnám, ennél nem tudom mi a helyzet 3G/4G terén.

A többség MIUI-val használja gond nélkül?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#900) kippedli


kippedli
tag

Ennek már menne MO-n az LTE-je vagy még olyan nincs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.