Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Dava


Dava
tag

Ja még egy kérdés, amit elfelejtettem:

A MIUI 6.2.1.0 a stable rom, az 5.1.9 meg a fejlesztői? Fura hogy a magasabb verziószám a "rendes".

Mi a különbség? Az enyém az 5.1.9 rommal jött, érdemes felrakni a 6-ost?

(#552) mumk1 válasza Dava (#551) üzenetére


mumk1
addikt

A fejlesztői mindig a kiadás dátuma. (minden hét péntekje) (201)5. 1. 9.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#553) wlandroid válasza Dava (#549) üzenetére


wlandroid
tag

Ha a xiaomishop.com az Eu direct 64 gigásra azt írja, hogy 469.99$ excluding tax, attól még nem vámolhatják el, ugye?

(#554) Fejvadi válasza Dava (#551) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem ugyanannyi számból áll a kettő ha megnézed. :)

(#555) Dava válasza mumk1 (#552) üzenetére


Dava
tag

Köszi értem! :)

wlandroid: Az excluding tax szerintem csak azért írták, hogy lássák hogy nem jön rá semmi. Eu-n belül nincs vám, nem rakhatnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#556) wlandroid válasza Dava (#555) üzenetére


wlandroid
tag

Oké, köszi :)

(#557) HUNgabus válasza Dava (#549) üzenetére


HUNgabus
senior tag

En is most allok rendeles elott csak bekavart a kurva svajci jegybank.

Letesztelned az lte sebesseget speedtest progival? Gyorsan talal halozatot es nem dobja el? Ha nincs 4g levalt magatol 3g, stb, vagy csak siman nincs semmi. Koszi

(#558) Dava válasza HUNgabus (#557) üzenetére


Dava
tag

Sajnos most nem tudom letesztelni, mert kifogyott a keretem a hónapra :( 30 MB keretem van ami kb. 3 nap alatt lefogy, a héten intézem az 1GB-os csomagot, de még nincs.

Amúgy addig a pár napig, amíg volt keret, baromi gyors volt, semmi fennakadást nem tapasztaltam, nem dobott le egyszer sem (T-Mobile). Mondjuk Budapest belvárosában lakom és a munkahelyem is itt van, gondolom itt rendesen ki van építve a hálózat. Nem váltott le 4G-ről egyszer sem. Eddig 3G telefonom volt, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, de tényleg jó gyors és azonnal talált hálózatot, nem kellett semmi beállítást se változtatni.

Az értesítések tök jók egyébként, kiírja a notification bar-on az aktuális sávszélességet, ha lehúzod, ott meg írja a havi keretet, mennyi van még belőle, meg hogy aznap mennyit használtál el (ezeket külön be kell állítani persze).

(#559) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha valakit érdekel, ibuygou-n már kapható fa/bambusz hátlap a telefonhoz. Nem tudom mióta, meg mióta van akció(most van), csak most vettem észre.

Mindenesetre én rendeltem is gyorsan egy Bangkok bambusz hátlapot(meg ha már ott voltam egy MiFrame-et, egy Nilkin Glass-t, meg egy OTG kábelt. :))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#560) monti0222w válasza Barthezz2 (#559) üzenetére


monti0222w
addikt

Na erre kíváncsi vagyok, melyik lesz a világosabb sárga vagy antikolt barna?

(#561) Fejvadi válasza Barthezz2 (#559) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha lúd, legyen kövér :)
Azon filózgatok kellene rendelni egy One+ piros USB kábelt, az nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#562) TomPack válasza Barthezz2 (#559) üzenetére


TomPack
őstag

És itthon màr kapható valahol? Én nem talàltam sehol, de hàtha valaki tudja. Rendelnék én is, csak nem tudok utalni. :D

(#563) Dava válasza Barthezz2 (#559) üzenetére


Dava
tag

Hogy szeded le a hátlapot? Ezt a honeybee cuccot adják hozzá, vagy külön köll venni?

(#564) elnokur77


elnokur77
csendes tag

Srácok!

Mennyire vagytok megelégedve a készülékkel? Úgy látom, nincs panasz...
Melyik kereskedőt ajánljátok, amelyik gyors, és korrekt? Ibuygou-val van tapasztalat?
QI töltésre van lehetőség? Nem látom a speckóban, hogy benne lenne a tekercs...
Jöhet privátban is...

Köszi!

(#565) Fejvadi válasza elnokur77 (#564) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztosan megvannak vele elégedve, mert kompaktabb méret és kicsit jobb a hardver mint az Mi3 és azzal is mindenki elégedett.

(#566) Barthezz2 válasza monti0222w (#560) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az ami a fenti termékképen van. Az alsó képek random vannak, mindegyik színhez ezek vannak ott. A felső kép a lényeg.

(#563) Dava:
Nem tudom, ehhez adják-e, de van egy fekete és egy arany matt hátlapom ali-ról, azokhoz adtak egy ilyesféle tapadókorongos cuccost.

(#564) elnokur77:
Enyém ibuygou-ról van. Rögtön rendeltem, mihelyt már nem csak preorder volt. Szerdán rendeltem meg, szombaton feladták, hétfőn délután a kezembe adta a futár. DHL-el jött. Drága, de gyors, és ilyen értéket azért nem bízok sima postára. Nem volt semmi gond.
Ha innen rendelsz annyi tanácsot tudok adni, hogy előtte regisztrálj be, hogy tudd követni a csomagot. Reg nélkül is lehet rendelni, csak akkor nem látod a trackinget(levélben nem jött ki), illetve úgy is, ahogy velem történt, hogy a kiküldött mail után regisztráltam, és megadtam nekik a rendelés adatait, hogy utólag összefűzzék a fiókommal, aztán pár mail-be került, mire válaszoltak, és megtették végre. Igaz aztán rá két nappal meg meg is kaptam :)

QI nincs.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#567) vicces1 válasza elnokur77 (#564) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ibuygou a tökéletes megoldás és van EU Warehouse, ahol pont a xiaomit nyomják.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#568) Fejvadi válasza vicces1 (#567) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Onnan még nem rendeltem semmit, na de majd egyszer :)

(#569) hege21


hege21
senior tag

Holnap valószínű megérkezik a gyönyörűség...
Melyik stabil romot ajánlanátok rá?

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#570) monti0222w válasza Barthezz2 (#566) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, majd dobj fel légyszi pár képet a telodról, ha már felraktad, persze miután megérkezik. :)

(#571) Fejvadi válasza hege21 (#569) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én egyik Stabilt sem. A v5 kissé elavult, a v6 meg tele hibákkal ha jól olvasgatok. Én mindig a v6 Multit használom és péntekenként frissítem.

(#572) Q válasza hege21 (#569) üzenetére


Q
senior tag

Én is a V6 "magyar multit" vagy néha a "vagyula" ROM-ot használom. Semmi komoly gondom nem volt egyikkel sem. A "vagyula " félében nekem sokkal jobban bejön a billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

(#573) Kobe


Kobe
veterán

holnap megérkezik az enyém is :C már kiváncsian várom

(#574) Riuko


Riuko
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#575) migabi24 válasza Riuko (#574) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen a wayteq tartja a hátát érte, de 140 az a 100

(#576) Riuko válasza migabi24 (#575) üzenetére


Riuko
senior tag

elcsesztem, MI3-ba akartam írni, bocs :D

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#577) Fejvadi válasza Q (#572) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Olyan nincs,hogy Magyar Multi, csak a Multiban van tökéletes Magyar amit Vagyula készít el a mi kedvünkért.

(#578) hege21 válasza Kobe (#573) üzenetére


hege21
senior tag

Szerintem egy helyről rendeltük...:)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#579) Fejvadi válasza Kobe (#573) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C :C :C

(#580) hege21 válasza Fejvadi (#577) üzenetére


hege21
senior tag

Melyik rom...

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#581) Dava


Dava
tag

Úgy látom a MIUI topik halott, úgyhogy átmásolom ide:

MIUI 6-tal kapcsolatban lenne kérdésem.

Default music playernek beállítottam egy másikat, mert az az alap ami folyton kínai zenék streamelésével nyaggat, nem nagyon jön be.

A notification menüben vagy hogy hívják, amit felülről lehúzol ott van ugye alapból a zenejátszó pár gombja beépítve. Ez nem akar átváltani, továbbra is az alap lejátszót irányítja. Ez direkt van így, nem lehet változtatni?

Edit: Ja, legújabb developer verzió van fent, vagyis MIUI 5.1.16

(#582) Q válasza Fejvadi (#577) üzenetére


Q
senior tag

Bocs, én is így gondoltam, csak nem így sikerült leírni. :B

(#583) Kobe


Kobe
veterán

megerkezett a keszulek hozzam is. MI4 fekete, 16G valtozat. 13.5 GB szabad alapbol.Belakni meg annyira nem sikerult, de az osszszereles minosege egesz korrekt.

Viszont lehet lesz egy felesleges tokom hozza, ha vkit esetleg erdekelne.....kaptam ajandek tokot, meg uton van egy nilkin is igy nem biztos hogy ezt kihasznalnam...

Ilyesmi, fekete-fekete valtozatban

(#584) Barthezz2 válasza monti0222w (#570) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindenképp. Egyelőre viszont az oldaluk szerint, fel sem adták.. :(

Everybody lies.

(#585) Fejvadi válasza hege21 (#580) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A középső a Multi, abban is van Magyar.

(#586) monti0222w válasza Barthezz2 (#584) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi. Csak nincs valami ünnep, mert akkor szoktak késni az áruk?

(#587) Fejvadi válasza Q (#582) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Gondoltam, csak olyan fura volt így olvasni :)

(#588) B@ldrick válasza Kobe (#583) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Fényes hátú?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#589) hege21 válasza Fejvadi (#585) üzenetére


hege21
senior tag

Erre frissült a gyári rom.....
Első telefonom,hogy nem kellett romolgatni,hogy használható telefonom legyen....:)
Pedig az elmúlt évben volt vagy tíz féle....

Fekete alapon a led és a gomsor fénye is jobban látható,megérte várni rá :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#590) Fejvadi válasza hege21 (#589) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A telefon is szebb feketében :)

(#591) Kobe válasza B@ldrick (#588) üzenetére


Kobe
veterán

Asszem igen.elvileg muanyag, de az egeszen van tempered glass reteg

(#592) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy mi4-et vásárolni. Honnan érdemes most megrendelni?
Persze jó lenne FDD LTE verzió, de nekem pont nem fehér és 16GB-s kellene, így megbarátkozom vele, hogy nem lesz 4G-m.
Fekete 64GB-s verziót szeretnék.

Mi3-at cserélem le, egy számomra fontos oknál fogva: 5" mellett kisebb a mérete!
2db mi3 van a családban, mindkettőt ibuygou-ról rendeltem, de hátha van jobb beszerzési forrás.

Köszi a segítséget.

Üdv,
Fecó

(#593) vicces1 válasza vfeco (#592) üzenetére


vicces1
aktív tag

Azt nem tudom, hogy van e jobb, de megbízhatóbb nem igen, ráadásul van EU Warehouse így nem fizetsz "többet véletlenül" ;)
Mondjuk a 64Gb-os most preorder, ami meglepő, de érdemes kérdezősködni náluk, mert lehet 3 nap múlva már elérhető.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#594) wlandroid válasza vicces1 (#593) üzenetére


wlandroid
tag

Tényleg igaz, hogy kopik a fekete?

(#595) Dava válasza wlandroid (#594) üzenetére


Dava
tag

Nekem is a fekete felé húzott a szívem, de hallottam hogy kopik, ezért maradt a fehér. Egyébként nem bántam meg, szerintem nagyon szép.

(#596) Barthezz2 válasza monti0222w (#586) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem tudom, mikor a telefont vettem is, napokig még csak a rendelést sem láttam, aztán 3x rájuk írtam, mire frissítették, bekerült "paid" státusszal. Utána megint rájuk írtam később, hogy mikor óhajtják feladni. Ez volt hétfőn reggel, délután meg kezemben volt :DDD

Most rájuk írtam megint..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#597) Kobe válasza Dava (#595) üzenetére


Kobe
veterán

szvsz a fekete kopik az egy humbug. Szerintem a teszter simán benézte. Nekem szilikon tokban van, és mivel több tokot próbálgattam a napokban, elég sokszor kibe erőltettem, körömmel fogtam a keretet, nem kopott le semmi.

Ami félreértésre adhat okot, hogy a fémkeret szélén a használatból adódó kosz hajlamos fennmaradni, rátapadni, és tök úgy néz ki mintha tényleg le lenne pattintva a festék rajta...... Gondolok itt kisebb bőrdarabokra például. 1-2x én is azt hittem hogy már lepattant, aztán közben csak valami ráragadt. Sztem valami hasnló történhetett a tesztnél is, cska hangzatosabb volt kopósnak beállítani a telót

(#598) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Úgy tudom, hogy nem kopik, hanem az ujjlenyomatot gyűjti és ott mattosodik, de az el is tűnik utána.

(#599) Shyciii


Shyciii
veterán

No én is Xiaomi Mi4 tulaj lettem. Gyorsan fel is raktam rá a legfrissebb CWM-et, és az sMIUI-t :) Egyelőre elég jó, csak normális tokot kellene varázsolni hozzá. Jó lenne az eddig használ bugatti neoprém tokot találni hozzá, de ebben a méretben ritka, mint a fehér holló, és az is drága. Egy funkció hiányzik eddig, az pedig a dupla koppintásos ébresztés.

(#600) vicces1 válasza Shyciii (#599) üzenetére


vicces1
aktív tag

Mekkora problémák, (dupla koppincs) mint hogy kopik, de .... ja mégse!!! ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.