Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) Fejvadi válasza zolikaDB (#18142) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Miui Multi-ra nem panaszkodhatom.

A Liama, nem csak időt, de helyet is be lehet állítani.

(#18152) szente válasza zolikaDB (#18149) üzenetére


szente
addikt

Nekem is tetszett képeken, teszreken a Zenfone, de megnéztem élőben a Médiában, hát élőben már nem volt annyira bejövős. Túl vastag az alsó és felső káva, meg a műanyag anyaga sem tetszett.

(#18153) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#18149) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igen.

A kettő közül én a motot venném, Zenfone-nál a szoftverre hallottam panaszokat.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18154) trebrona válasza havri1 (#18124) üzenetére


trebrona
nagyúr

Leírásnál ez nem segít?
[link]

Powerbank használatiján most teszteltem, teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18155) vagyula válasza bozarjoska (#18148) üzenetére


vagyula
senior tag

Inkább örülj,hogy eddig működött.Rejtett opció volt.

miui.hu

(#18156) blod001 válasza vagyula (#18155) üzenetére


blod001
tag

Szerintem meg inkább már rég 5.1.1-nek kéne lennie és gyárilag működnie az ART-nak.

(#18157) bozarjoska válasza vagyula (#18155) üzenetére


bozarjoska
őstag

Nem nektek írtam. Gondolom nem miattatok nem működik hanem a kínaiak szarakodnak már megint...
Csak mivel artba voltam frissítettem el se indult a rendszer. Tehettem újra az egészet.

Blod001
Hát igen az meg a másik hogy igencsak le vannak maradva.

[ Szerkesztve ]

(#18158) mizoli válasza bozarjoska (#18157) üzenetére


mizoli
addikt

Ragaszkodsz a MIUI-hoz?

(#18159) bozarjoska válasza mizoli (#18158) üzenetére


bozarjoska
őstag

Nem, de az androidhoz sem :))

(#18160) mizoli válasza bozarjoska (#18159) üzenetére


mizoli
addikt

Hihi :)
Épp tegnap tapogattam a Lumia 930-at.
Nem mondanám, hogy kellemetlen készülék :D

(#18161) Fejvadi válasza bozarjoska (#18159) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én még kicsit kivárok.

(#18162) bozarjoska válasza mizoli (#18160) üzenetére


bozarjoska
őstag

Videók alapján nem győzött meg a win10, elég döcögős meg összevissza a rendszer.

Fejvadi
Aztán jöhet a ZUK :D

(#18163) mizoli válasza bozarjoska (#18162) üzenetére


mizoli
addikt

Saturnban kb. 5 percig nyomkodtam a Lumia 930-at, win 8.1 volt rajta, korrektnek tünt.
A "nagyon tetszett" plecsnit kapásból megkapta :)

(#18164) FANaticpass válasza laci laci (#18110) üzenetére


FANaticpass
tag

neked mit csinál? nelem 1 2 app belassul es pár mp mire megcsinalja

(#18165) Fejvadi válasza bozarjoska (#18162) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagy esélyes, de versenyben lesz még az Mi5, OnePlus X :D

(#18166) wazo válasza mizoli (#18160) üzenetére


wazo
aktív tag

Nekem volt 930. Gyári hibás levaló érintő és ezáltal hibás koozeliteserzekelo jellemzi. De ami miatt ment a levesbe az a meg nem kapott értesítések. Baromira idegesítő volt.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#18167) Drenadar


Drenadar
veterán

Ha van itt olyan aki eladta a mi3-át annak hány nap alatt vitték el? :)

A furi hogy még "bugyuta" kérdéseket sem kapok privátban....

(#18168) petrson válasza Drenadar (#18167) üzenetére


petrson
senior tag

Én májusban adtam még el egy itt aktív fórumozónak :)
Kb. egy hónap után adtam túl rajta, ha reális áron kínálod, szerintem gyorsan gazdára lel.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18169) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#18153) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szerintem 65k-ért ajándékba bőven jó. Főleg egy öregecske Samu után... (ami borzasztó, használhatatlan) A Moto más árkategória. :)

(#18170) mizoli válasza wazo (#18166) üzenetére


mizoli
addikt

Nem csak egy hibás darabot fogtál ki?
Jelenleg nincs a terveimben Lumia vásárlás, csak tetszett. Egyébként ha gond lenne, 2 év garancia van rá, és szó nélkül kicserélik.
Sőt, lehet rá biztosítást is kötni 2 évre (70€), akkor is adnak másikat, ha pl. ellopják, összetörik, bármi egyéb. Vagy visszafizetik az árát, ahogy kívánom. :)

[ Szerkesztve ]

(#18171) wazo válasza mizoli (#18170) üzenetére


wazo
aktív tag

Nem sajnos olvass bele a fórumába. De mint írtam az értesítelek nem érkeztek meg akármit csináltam vele. (hozzateszem lehet azóta javitottak) Anyám a mai napig használja és panaszkodik rá ő is.

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#18172) mizoli válasza wazo (#18171) üzenetére


mizoli
addikt

Értem. Kár érte, mert szép kis cucc :)
De nem volt szándékomban a vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#18173) zolikaDB válasza mizoli (#18172) üzenetére


zolikaDB
veterán

Izé. Meg sose lattam az alairasodban a V5 vagy Ivan ROM-ja helyett mast tartosan ;) Mi ez a RR remix láz?

(#18174) mizoli válasza zolikaDB (#18173) üzenetére


mizoli
addikt

Jé, észrevetted?
Nem rossz :D Tetszik benne a sok lehetőség.
Viszont délután felteszem (ismét) a Dirty Unicorns-t, aztán meglátjuk :)
Azért idegesít a RR. Az utcai, és egyéb elmentett wifi hálózatokra nem kapcsolódik automatikusan. Azt mondja azért, mert nincs érzékelhető internethozzáférés. Már hogyan lenne, ha nem kapcsolódik? Az itthoni wifire ugyan fellép, de elég lassan. Kb. ennyit tudok most felhozni ellene. Esetleg visszaváltok a 18-as buildre. Vagy megy vissza a V5 34-es MIUI :)

Még jó, hogy van választási lehetőség :C

[ Szerkesztve ]

(#18175) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez milyen? [link]

(#18176) k.kristof válasza Fejvadi (#18175) üzenetére


k.kristof
őstag

Ma frissítettem a nightlymat, eddig 20151006 volt, nem volt semmi baja. Meglett volna a majdnem két hét uptime, csak közben egyszer lemerült reggelre, és kikapcsolt (este is alacsonyan volt, és elfelejtettem felrakni töltőre, plusz mobilnet is vígan szinkronizált egész éjjel). Rég találkoztam SoD-dal, általános teljesítményével elégedett vagyok.

(#18177) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#18173) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Az RR-nek még az összefoglalóba is be kellett kerülnie, akkora a láz, ha nem rontanak el semmit az új buildben. :D

Fejvadi az egyik leggyorsabb ROM, legújabb Android 5.1.1 kiadáson (r24). Hibája nincs tudtommal, de ha lenne is, elsőnek kapja meg a javítást, mivel minden éjszaka jönnek kisebb frissítések.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18178) Fejvadi válasza k.kristof (#18176) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi!
Az alap beállításokban benne van, hogy átkapcsolható sötét háttérre, vagy csak külön témával lehet megoldani?

(#18179) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#18177) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:R

(#18180) mizoli válasza Tomi_Ohl (#18177) üzenetére


mizoli
addikt

Valahogy nem látom, hogy olyan sokan használnának RR-et.
RRossz a szemem? :O
Valamit csak elrontanak, úgy az igazi ;]

Fejvadi
Át akarsz térni a CM hitre, :) vagy csak kipróbálod?

[ Szerkesztve ]

(#18181) ∂яσнυη válasza petrson (#18168) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Én voltam az. Szerintem picit túláraztad Drenadar. Plusz valószínűleg az is gond, hogy hiában világmárka még mindig kevesen érdeklődnek iránta. Sőt, szinte csak az aki ismeri...

Azt hiszem van aki cserélt már itt Mi4cre. Mondta is, hogy jó telefon, de nagy sebességkülönbséget nem vett észre. Az appok pedig, mivel android alapúak sosem lesznek olyan jól optimalizáltak mint egy iOS-en. :( Legalábbis SZERINTEM... És nem, nem vagyok isheep, én is utálom, hogy a presztizs miatt minden hülyegyerek azt vesz, mert ugye #jolo360swagmenőkvagyunk és emiatt megutáltam azt a telefont.(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy már a gépemen, is OS X van, a microsoft sorozatos húzásai miatt. De sajnos ott sincs alternatíva, ha komolyabb 3D tervező progiról vagy játékról van szó.Játékra mondjuk Xbox.) De sajnos már kifogytam az ötletekből telefonok terén. Mindig veszek valamit amit lehet mókolni, aztán annyira hiányzik az az érzés, hogy minden működik és csak használni kell a telefont, hogy olyanok iránt érdeklődöm. Legutóbb ez a WP 8 volt. Nem is volt gond egy darabig a Lumia 920-al. De mikor nap végéré ha használtam, ha nem, úgyis lemerült, akkor megelégeltem. + Valószínűleg nagy hiba volt, hogy kipróbáltam a béta Win 10-et, ami akkor még szörnyű volt.

Szóval szerintem akármilyen hardver lehet szerencsétlen android alatt, mindig lesz olyan alkalmazás ami bugos vagy szaggat, mert nem lehet minden készülékre optimalizálni egyszerre. A MIUI jó, szertjük, gyors a rendszer, szépek az animációk, ikonok, minden, de sajnos az android, az adnroid lesz mindig. :O Ennek előnyeivel és hátrányaival vagy együtt él az ember vagy nem. De ha cserél ugyan mire? :F

Remélem nincs harag, csak érdekel, hogy ti mit gonodoltok a dolgokról. Nem áll szándékomban senkit sem megsérteni, csak szeretek nyitott szemmel járni és mindig a legjobbat, legtöbbet kihozni a dolgokból.

[ Szerkesztve ]

(#18182) petrson válasza ∂яσнυη (#18181) üzenetére


petrson
senior tag

Én a 6.0-ra vagyok igazán kíváncsi, szerintem sokat fejlesztettek az androidon - legalábbis papíron.
Volt már, hogy kacsingattam más platform felé, de a WP engem valahogy egyáltalán nem mozgat, a BB sokkal inkább, csak az meg most a szakadék felé rohan, a Firefox-ot hagyjuk,az iOS meg engem is amiatt nem érdekel egyelőre, amit te is írsz + az iPhone mostani formája sem annyira tetszik, mint pl volt az 5S - szerintem az eddigi legszebb volt tőlük.
Most meg vagyok elégedve Mi4-gyel, de a MIUI meg kezd szerintem rossz irányba menni, fél évet várok még hátha meglepnek a mályvacukorral, ha b@sznak bele mint eddig, kipróbálom majd CM-en. Nexus S-en még szerettem is használni, a MIUI meg megy a levesbe.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18183) k.kristof válasza Fejvadi (#18178) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha megmondod, mit keressek, megnézem. Én Nova Launchert használok, a CM téma az Melior.

(#18184) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#18178) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem, ilyen Fejvadi mód kapcsoló csak Resurrection Remix-ben (RR) és Blisspopban van.
Témával persze megoldható, vannak olyan témák is, amik csak az appok hátterét változtatják.

mizoli szóval azt mondod, hogy az RR miatt RRossz az összefoglaló? :D
Azért szerintem CM mellett egyik legnépszerűbb custom ROM a topikban.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18185) Drenadar válasza ∂яσнυη (#18181) üzenetére


Drenadar
veterán

Szóval szerintem akármilyen hardver lehet szerencsétlen android alatt, mindig lesz olyan alkalmazás ami bugos vagy szaggat, mert nem lehet minden készülékre optimalizálni egyszerre.

Rendesen megírt app-al nem kellene hogy baj legyen, főleg ilyen hw alatt. Plusz nem is kell azokat használni ami bajosak. Én nem vagyok egy nagy kisérletező, amire nekem kell azokra a dolgokra találtam többynyire elég populáris appot... :)

Én elégedett vagyok a sebességgel, elég gyorsan reagál minden...

(#18186) ∂яσнυη válasza petrson (#18182) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Ez egyértelmű, hogy én sem a nagy buflikra hajtok. :DDD Ha vennék akkor 5S-t. Nekem már ez az 5" is nagy. Nem tudom, mikor foglyák föltalálni azt, hogy kézméretekhez gyártanak telefont, a cipőkhöz hasonlóan...

Ha meg nagyot akarok, akkor ott a tablet vagy csak én vagyok így ezzel :F Tudom, vannak akik szeretik a nagy kijelzőt, de rengeteg ember panaszkodik, hogy nincs normális méretű készülék. Ezt a gyártók nem veszik észre? Pedig szerintem ha egy korrekt 4-4.3"-os ütős készüléket összedobna valaki, amin az OS-el és frissítésekkel sem lenne gond(bár ez szinte lehetetlen), akkor azzal azért lehetne kaszálni. Vagy senkinek nem kell a pénz. :DDD

(#18187) Fejvadi válasza mizoli (#18180) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kipróbálnám és ha tetszik ekkor miért ne.

(#18188) zolikaDB


zolikaDB
veterán

(#18189) Fejvadi válasza zolikaDB (#18188) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azt hitted ma lesz bemutatva? :) :N

(#18190) ∂яσнυη válasza zolikaDB (#18188) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Szerintem majd a Mikulás hozza vagy a Jézuska... :DDD

(#18191) mizoli válasza Tomi_Ohl (#18184) üzenetére


mizoli
addikt

Az aláírások alapján ketten használjuk ezt a RRossz RRom-ot :D
Tehát népszerű :C

Fejvadi
Majd írd meg, hogy tetszik a CM, érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#18192) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#18188) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem tudom, de Mi3 mellé egy MiTV3 jól mutatna :)

mizoli jól van :DDD időnként többen is.
Észrevettem még egy újítást az RR-ben: Nyelv és bevitel beállításai alatt van egy magas érzékenység, a.k.a kesztyűs mód.
Fejvadi véleménye meg engem is érdekelne.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18193) vikla007 válasza mizoli (#18191) üzenetére


vikla007
aktív tag

+1.... meg miui, cm, exodus, aicp

az aláírásomból hiányzik...

(#18194) laci laci


laci laci
addikt

Miuihu 5.10.15 kijelző idő.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#18195) mizoli válasza vikla007 (#18193) üzenetére


mizoli
addikt

De te sokat használsz? egyszerre. Vagy hogyan... :) Na jó, az már 3, szinte tömeg :D

laci laci
Nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#18196) Fejvadi válasza k.kristof (#18183) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, Tomi közben már meg is válaszolta. :R

(#18184) Tomi_Ohl
Az is jó ha témázható. Erre számítottam.
A legjobb az lenne, ha létezne rá OxygenOS.

(#18191) mizoli
Azt hiszem, fel sem teszem. Túl puritán és sok mindent kellene telepíteni, hogy annyit tudjon mint a Miui.

(#18192) Tomi_Ohl
Miért nem próbálod te ki. Te már rutinos vagy én meg csak szerencsétlenkednék kétszer annyi ideig. :)

(#18197) vikla007 válasza mizoli (#18195) üzenetére


vikla007
aktív tag

Multirommal... :)

(#18198) k.kristof válasza Fejvadi (#18196) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha csak ennyit kell, máskor is szívesen segítek :D

(#18199) vikla007 válasza Fejvadi (#18196) üzenetére


vikla007
aktív tag

Van oneplussom is. Miért tetszik Neked az oxigenos?
Sima aosp minimális beállítással és aránylag gyors merüléssel...
MI3 jobb aksiidőket produkál...

Az rr sokkal több beállítást tud... ami puritán az az oxigén...

[ Szerkesztve ]

(#18200) mizoli válasza Tomi_Ohl (#18192) üzenetére


mizoli
addikt

"Nyelv és bevitel beállításai alatt van egy magas érzékenység"

Nem vettem észre, pedig azt hittem, már mindent láttam belőle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.