Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-13 13:35:44

LOGOUT.hu

Így flash-eljünk rá ékezetes karakterkészletet: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) lootyfooty válasza hajbel (#350) üzenetére


lootyfooty
csendes tag

Köszi!

Milyen app van fenn a kütyü kezelésére? :)

(#352) hajbel válasza lootyfooty (#351) üzenetére


hajbel
addikt

Alap Mi Fit, valamint *.bin watchfacek installálására a Notify & Fitness for Amazfit. Itt nagyon jók vannak.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#353) lootyfooty válasza hajbel (#352) üzenetére


lootyfooty
csendes tag

Köszi, ránézek az appra.

(#354) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Megtudnátok mondani hogy körülbelül mennyivel nagyobb a karakterei mint a MI Band 2-nek?
Elsősorban a hívófél megjelenítésére gondolok.

Köszönöm szépen.

(#355) batabe válasza Blac1 (#354) üzenetére


batabe
senior tag

sortörve mutatja, amennyire kifér, amúgy scrollozik., alul a némító, felül az elutasító gomb. szeirntem sokkal dizájnosabb, mint a band 2. ha kell, megpróbálok este fényképezni...

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#356) Blac1 válasza batabe (#355) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm!
Sajnos nem tudok dönteni hogy ezt vagy a Honor Band 4-t vegyem meg. A karakter mérete lenne a döntő. Mert a szemem nem a legjobb már. :((

(#357) batabe válasza Blac1 (#356) üzenetére


batabe
senior tag

azt nem tudom mellé tenni, de 1-2 képet tudok erről csinálni este.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#358) Blac1 válasza batabe (#357) üzenetére


Blac1
aktív tag

Előre is köszönöm.

(#359) batabe válasza Blac1 (#358) üzenetére


batabe
senior tag

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#360) Blac1 válasza batabe (#359) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nagyon köszönöm.

(#361) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Nem volt még ilyen kütyüm, ezért láma kérdéssel fordulnék hozzátok!

Erre keresek megoldást:

Reggel én munka miatt korán kell hogy keljek, az asszony és a gyerek viszont aludhatna tovább, de ők hamarabb felébrednek az ébresztőmre mint én, bármilyen ébresztőhangra. Arra gondoltam, hogy egy ilyen okoskarkötő rezgős ébresztéssel lehetne erre a megoldás.

A következők lenne a kérdéseim:
- Ezen az eszközön magán lehet beállítani érbesztést, vagy a telefon ébresztését tudja továbbítani? Tehát kell hozzá bekapcsolt teló vagy nem? Nekem csak a hétköznapokra kellene, jó lenne ha ez automatikusan menne, nem kéne mindig ki-be kapcsolni a funkciót..

- A másik, hogy telefonra (amit nem szivesen hagynék alvás közben a közelemben) vannak olyan alvásmonitorozó programok amik mérik az alvásciklusokat, és megadott időben tól-ig akkor ébreszt (elvileg), amikor az a szervezetnek optimális. Kérdésem, hogy ezen pl. megoldható ilyen? Azt tudom, hogy képes monitorozni ez is az alvást, de nem tudom, hogy a hozzákapcsolt ébresztési funkció az megy-e neki?!

(#362) hajbel válasza Kroni1 (#361) üzenetére


hajbel
addikt

Szia! Telefonon kell beállítani az ébresztést, de tárolódik a karkötő memóriájában, legalábbis engem ébresztett lemerült telefonnal is. 3rd party appal megoldható az okos ébresztés (notify & fitness for amazfit alkalmazásban legalábbis van smart alarm), én nem használom. Mondjuk amíg mi fit 2-vel használtam, nem volt semmi bajom vele. Hétfőtől péntekig van beállítva reggel 8-ra az ébresztő, de bármilyen heti minta beállítható.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#363) Kroni1 válasza hajbel (#362) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi a hasznos infókat! :R

U.i:: Irígykedem kicsit a 8h-s ébredésre, akkor én már minden hétköznap rég a melóhelyen vagyok sajnos..

[ Szerkesztve ]

(#364) hajbel válasza Kroni1 (#363) üzenetére


hajbel
addikt

Megvan az előnye és a hátránya is. Mire hazaérek már 6:30 van (1 óra az ebédidő), elment az egész nap.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#365) looole válasza lootyfooty (#349) üzenetére


looole
újonc

Kérlek írd le nekem teljesen laikusnak, hogyan tudom rávazázsolni az ékezetes betűk megjenítését. Néztem videót, de.... nem sikerült :O

(#366) batabe válasza looole (#365) üzenetére


batabe
senior tag

nem ördöngősség.
letöltöd a fontot a témaösszefoglalóból, telepíted a notify and fittness for amazfit programot
abban a felső menüsorban kiválasztod a legjobboldali menüt, majd alatta a tools-t.
utána a 4. menüpont, hogy update amazfit firmware. kiválasztod a custom firmware-t, majd megkeresed a fotnot, amit letöltöttél, aztán feltelepíti. kb ennyi.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#367) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ezzel várnyomást is lehet mérni vagy - csak - pulzust?

(#368) varmi2 válasza <Adamsky> (#367) üzenetére


varmi2
nagyúr

Pulzust, de az sem megbízható, inkább tályékozódás végett.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#369) dimrus1


dimrus1
csendes tag

Üdv !
Egy heti használat után, nagyon elégedett vagyok a készülékkel. Kényelmes viselet éjjel nappal.
Pulzus mérési eltérés elenyésző, 1-2 bpm egy vérnyomás mérővel összehasonlítva. Tetszik a számlapcsere, sőt próbálgatom a saját számlap készítést, de még csak átalakítottam letöltött óra kinézetet. 7 nap után 56%-on van az akku, 30 percenkénti pulzus méréssel.
Összességben nem bántam meg hogy ezt választottam.

Imre

(#370) lacentos válasza dimrus1 (#369) üzenetére


lacentos
aktív tag

"Tetszik a számlapcsere" ezt hogyan oldottad meg,nekem nem sikerült eddig. :R

Más: Cserélt már valaki szilikon szíjat az órán? Nem tudom melyik az új a kerek rögzítő gombos vagy a téglalap alakú. Nekem az utóbbi van és simán leesett a kezemről észre sem vetem a kollégám szólt. :Y

(#371) batabe válasza lacentos (#370) üzenetére


batabe
senior tag

Én már vettem két új szijat, kerek csatos, sikai márkájú. Szerintem ez jobban fog, mint a gyári. Azzal egy órát már el is hagytam

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#372) dimrus1 válasza lacentos (#370) üzenetére


dimrus1
csendes tag

Pl.: Notify & Fitness for Amazfit progiban - Custom watchface - Több mutatása - erre kattintva megnyitja az Amazfit watch faces oldalt, itt választani a Cor gombot - rengeteg számlap választható.
Ha találsz megfelelőt - See details - Download - a megjelenő .bin fájlra kopp - a megjelenő képernyőn - Frissítés indítása. Ezután szépen rákúszik a karkötőre. Ha mégsem tetszik választhatsz másikat. Remélem érthetóen írtam, egyszerűen elvégezhető.

Imre

(#373) lacentos válasza dimrus1 (#372) üzenetére


lacentos
aktív tag

Köszönöm megpróbálom.

(#374) lacentos válasza batabe (#371) üzenetére


lacentos
aktív tag

Jól emlékeztem valaki már elhagyta csodálkoztam is ez hogy lehet. Szorosabbra állítva elég könnyen kioldódik.

(#375) hajbel válasza lacentos (#374) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem egyszer alvás után kilazult a gyár, majd érezhetően lötyögött. Többször is leesett, akkor rendeltem egy ilyet. Áll, mint katiban a gyerek.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#376) lacentos válasza dimrus1 (#372) üzenetére


lacentos
aktív tag

A javasolt progival sikerült simán (második sz.lap az elsőre azt írta sikertelen telepítés)
A Mi Bandage pro szintén tud ilyet,de azzal nem jött össze. :R

(#377) SirKero


SirKero
őstag

Segítséget szeretnék kérni . Mivel felmerült a karpánt hibájaként,hogy könnyen kioldódik szeretnék rendelni az Aliról egy becsatolható szíjat is. Ha valaki rendelt már vagy tudna linket hozzá hálás lennék érte ( lehetőleg fehér vagy túlnyomóan fehér színben )
Köszi :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#378) frenk1 válasza antel (#50) üzenetére


frenk1
aktív tag

Sziasztok !

Id 115 okoskarkötőm van, hogyan lehet kikapcsolni a bluetootht, mert erről sehol sem lehet olvasni. Várom válaszod!Köszönöm!

(#379) ollie válasza frenk1 (#378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak semmi köze az Amazfit Cor-hoz, de látatlanban szerintem sehogy nem lehet kikapcsolni, mert nincs értelme. Még nem láttam olyan okoskarperecet, ahol ki lehetne kapcsolni a BT-t.

***

(#380) Zolás


Zolás
addikt

Üdv.
Vettem egy ilyen karperecet tesómnak, karácsonyra. Ha összepárosítom a telómmal, felteszem a font csomagot, utána mit kell csinálnom, hogy ő is tudja párosítani a telefonjával? Azt szeretném, ha nem akkor kellene a fontot felhekkelnem amikor megkapja, hanem már készen lenne, és csak használnia kellene. Most egy miband2 van neki, azt váltaná.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#381) varmi2 válasza Zolás (#380) üzenetére


varmi2
nagyúr

Szerintem annyi elég, hogy a telefon appjában van olyan gomb, hogy párosítás megszüntetése vagy hasonló.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#382) SirKero válasza SirKero (#377) üzenetére


SirKero
őstag

Erre valaki esetleg :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#383) ollie válasza SirKero (#382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Keress arra, hogy amazfit cor replacement strap.

***

(#384) SirKero válasza ollie (#383) üzenetére


SirKero
őstag

Köszönöm :R :R
Már majdnem tökéletes is lenne ha szilikonból lenne :B Vízzel is érintkezik időnként a szerkezet és a műbőr szíj ezt valószínűleg nem sokáig bírná. [link] A fém meg szerintem fura lenne női kézen :F

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#385) dimrus1 válasza SirKero (#382) üzenetére


dimrus1
csendes tag

[link]
Talán ez

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

Imre

(#386) valeno


valeno
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Barátnőm édesapjának szeretnénk venni egy aktivitásmérőt. Honor 9 készüléke van viszont nem méri túl jól a lépéseket. Szóval a lényeg az lenne, hogy minél pontosabban tudja vele mérni a lépéseket, valamint a pulzusát meg tudja nézni vele. Ez mennyire méri pontosan a lépésszámot?
10-20k a rászánt összeg, és inkább karpántokban gondolkodnánk. Ha esetleg valakinek van jobb ötlete, akkor azt szívesen fogadom. Néztem még a Honor Band 4-et de az viszonylag friss, nincsen róla sok infó. Köszönöm a segítséget! :)

(#387) Balzak83 válasza valeno (#386) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szerintem nincs gond a pontossággal, volt hogy számoltam a lépéseimet séta közben, és a karkötő szépen lekövette, nem számolta el. Vedd nyugodtan, jó kis cucc ez, nálunk már 3 van a családban, mindannyian elégedetten használjuk. Én mi band 3-ról váltottam, de nem bántam meg. A honor band hasonló, de mintha kisebb kijelző lenne rajta.

(#388) valeno válasza Balzak83 (#387) üzenetére


valeno
tag

Köszönöm a választ! Tegnap sikerült élőben kipróbálni és valóban úgy mérte a lépést, ahogy írtad. Meg is rendeltem.

(#389) Zolás


Zolás
addikt

Megvolt a nagy ajándékbontás, eddig nagyon tetszik tesómnak a karpánt.
Viszont vannak problémák az értesítésekkel. Konkrétan akárhogy állítottam, a hívás nem akart megjelenni. Resetelni kellett a karpántot, és újra kellett kapcsolódniuk, hogy jól működjön. Van valami trükk hozzá, amivel ez a hiba megoldódik, vagy pár naponta meg kell ezt csinálni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#390) ollie válasza Zolás (#389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még ilyen hibáról nem hallottam.

***

(#391) Zolás válasza ollie (#390) üzenetére


Zolás
addikt

Két nap után ma szólt tesó, hogy furán csend van, nem jönnek az értesítések. Akármit állítottam, nem akarta az igazat. Nem tudom mi lehetett a baj.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#392) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Üdv csatlakoztam ma a klubhoz :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#393) Zolás


Zolás
addikt

Lett újabb hibajelenség, már ha az. A hatótáv egyharmada a mi band kettőhöz képest. Van még valaki, akinek van, vagy volt mi band kettő, és még tudja ezt erősíteni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#394) kbyte1024 válasza Zolás (#393) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen a párommal az van, és valóban igaz, hogy nagyobb a hatotav.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#395) Zolás válasza kbyte1024 (#394) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor ez nem bug, hanem feature. Köszönöm a visszajelzést.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#396) kbyte1024 válasza Zolás (#395) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs mit, hektikus a dolog mert valamikor a cor leszakadt 5meter után, valamikor meg jól bírja a 10metert.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#397) Zolás válasza kbyte1024 (#396) üzenetére


Zolás
addikt

Nálunk 5 méter a max, felette még nem volt. Kicsit fura nekem, hogy visszafelé fejlődtek vele.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#398) kbyte1024 válasza Zolás (#397) üzenetére


kbyte1024
addikt

Gondolom majd javítják.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#399) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#398) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát nekem nem sikerül magyaritani pedig a youtubon is megnéztem hogy kell.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#400) Zolás válasza kbyte1024 (#399) üzenetére


Zolás
addikt

Mire gondolsz? A betűkészletet akarod felrakni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.