Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-13 13:35:44

LOGOUT.hu

Így flash-eljünk rá ékezetes karakterkészletet: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) oris válasza kbyte1024 (#450) üzenetére


oris
aktív tag

Magyarra állított android mellett nem írja ki a hívó nevét.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#452) kbyte1024 válasza oris (#451) üzenetére


kbyte1024
addikt

igen ez érdekes mert amikor droidom volt néha kiírta néha nem.Nem tudom mitől függ.Most kb 2hete Iphone-om van úgy hogy droid ügyben nem tudok nyilatkozni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#453) Attipatti


Attipatti
tag

Sziasztok,

sokszor visszavált az orám kínaira angolról.
Az amazfit alkalmazást használom alapbol, de az üzenetek kezelésére a mi bandage-t.
Ha a mi bandage nincs kapcsolodva csak az amazfit akkor átáll kinaira.
Mit rontok el?

(#454) Davebowman


Davebowman
senior tag

Sziasztok, használja valaki a cor-t vagy cor 2-t Xiaomi Mi8 vagy Pocophone.val? A hívás elutasítás megy a COR-ral? Sajna a Honor band 4-em nem kezeli jól ezeket a telefonokat. :O

Vargalex 1.1.7

(#455) batabe


batabe
senior tag

Új mifit, új funkció, egyszerre több hasonló eszköz is felvehető

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#456) batabe válasza Davebowman (#454) üzenetére


batabe
senior tag

Elutasítás működik, mondjuk cor és oneplus 5 kombón használom

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#457) batabe válasza batabe (#455) üzenetére


batabe
senior tag

Kipróbáltam, működik. Váltani kell a mifitben a két eszköz között.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#458) gerolka


gerolka
tag

Sziasztok!

Tudja valaki hol kapható hozzá szíj?

Kb két hónapja használom, de kitörött a rögzítőfület tartó csavar tokostól :Y . Pedig csak hétköznapi felhasználó vagyok, semmi extrém.

(#459) ollie válasza gerolka (#458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ebay

***

(#460) Balzak83


Balzak83
senior tag

Sziasztok! Járt már úgy közületek valaki, hogy lefagyott a karkötő? Úsztam benne 1-1,5 órát, a töltöttség 60%-ról visszaesett 10-re, a kijelző meg azóta nem veszi be a mozdulatokat. Az alsó érintőgomb működik, de csak bekapcsolja a kijelzőt. Lépést nem mér, mi fit nem csatlakozik, de az időt pontosan kijelzi. Fél éves a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#461) batabe válasza Balzak83 (#460) üzenetére


batabe
senior tag

Hello, nekem is volt ilyenem, jó pár órát áztattam vele magam Wellness kor, ugyanezt produkálta, nem tudtam vele mit kezdeni. Nehany nap alatt lemerült, feltolottem és újra jó volt, azóta sincs semmi baja

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#462) Balzak83 válasza batabe (#461) üzenetére


Balzak83
senior tag

Köszönöm a tippet! Most töltöttem, mert jelzett hogy merül. Akkor még nem tűnt fel a működési rendellenesség... Most először volt vízben, lehet nem kellett volna, pedig elvileg vízálló. Egy időre most sajnos pihenőre megy :(

[ Szerkesztve ]

(#463) batabe válasza Balzak83 (#462) üzenetére


batabe
senior tag

Simán állja a vizet, tavaly tök sokat voltam vele a a Balatonban. Szerintem inkább a meleg vizet nem bírta.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#464) Nimda


Nimda
addikt

Sajnos nem találok cor vs cor2 összehasonlítást. Miben más a cor2, illetve van különbség méretben?

(#465) kbyte1024 válasza Nimda (#464) üzenetére


kbyte1024
addikt

Talán ez segít valamit.
https://xiaomi-store.cz/hu/fitness/754-huami-amazfit-cor-2-6970100371642.html

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#466) Nimda válasza kbyte1024 (#465) üzenetére


Nimda
addikt

Köszi, ezekszerint érdemesebb a 2-est választani, ami még olcsóbb is az első verziónál. Ha méretben sem nagyobb, akkor sima ügy.

(#467) kbyte1024 válasza Nimda (#466) üzenetére


kbyte1024
addikt

hát ugye a második kiadás álltalában mindig jobb,mert javítanak ezt azt.A kinézet a leg szembetűnőbb.Kicsit sarkosabb,markánsabb lett a 2. Ami nem baj mert tetszik így is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#468) ollie válasza kbyte1024 (#465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javított akkumulátor? Én így is havonta töltöm a Cor-t. :DDD

***

(#469) kbyte1024 válasza ollie (#468) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen de lehet hogy az uj panel miatt vagy az aksi többet bír,vagy ki tudja:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#470) Balzak83 válasza kbyte1024 (#469) üzenetére


Balzak83
senior tag

Kisebb akksi, 10mAh-al. A csatja lett bénább, én szerettem ezt a bepattintóst. Pont nézegettem tegnap, mert az enyém ugy tűnik megadta magát, a lemerítés sem hatott, ez hardveres hiba lesz ugy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#471) kbyte1024 válasza Balzak83 (#470) üzenetére


kbyte1024
addikt

azért mert minimálisan kisebb az aksi még nem jelenti azt hogy szarabb is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#472) Balzak83 válasza kbyte1024 (#471) üzenetére


Balzak83
senior tag

Igy van, én sem állítottam.

(#473) kbyte1024 válasza Balzak83 (#472) üzenetére


kbyte1024
addikt

Akinézete más az meg izlés dolga.De valószínű hogy javítottak mindenen az elsőhöz képest.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#474) ollie válasza Balzak83 (#470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem jobb az új csatja, mert ez a mostani bepattintós nekem nagyon könnyen szétjön, sokszor beakad valamibe. Csoda, hogy még nem hagytam el a Cor-t.

***

(#475) Nimda


Nimda
addikt

Hogy lehet témát cserélni iphone-n? A mi fit-ben megjelennek a gyári témák, de semmit nem csinál, ha rákattintok.

(#476) kbyte1024 válasza Nimda (#475) üzenetére


kbyte1024
addikt

be lépsz a mi fit-be,profil,amazfit cor,karkötő kijelzési beállítások,behoz 5darabot,kiválaszt szinkronizál. Legyen a bluetotth kapcsolat aktív.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#477) Nimda válasza kbyte1024 (#476) üzenetére


Nimda
addikt

Igen, ezt megtettem de nem szinkronizálja, miután rákattintok nem történik semmi, eltünik. Az órán csak a gyári van, nem állít be mást.

[ Szerkesztve ]

(#478) kbyte1024 válasza Nimda (#477) üzenetére


kbyte1024
addikt

próbáld resetelni az órát és újra párosítani.Nekem iphone 8-on működik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#479) Nimda válasza kbyte1024 (#478) üzenetére


Nimda
addikt

Ugyanúgy nem tölti a témákat. Minden más működik, valami a progival van. A témánál a letöltéseknél 0 van.

[ Szerkesztve ]

(#480) kbyte1024 válasza Nimda (#479) üzenetére


kbyte1024
addikt

Passz nálam működik

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#481) Nimda válasza kbyte1024 (#480) üzenetére


Nimda
addikt

Droidon műxik, sajnos valamiért az ios-t nálam nem szereti. Még megpróbálom az alkalmazást is újra telepíteni, bár ez tegnap sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#482) Balzak83


Balzak83
senior tag

Amazfit Cor vs. Cor2

Sajnos új beszerzés lett a történet vége, a cor megy kinába garanciális javításra. Vettem egy Cor2-t. Az eddigi tapasztalatok:

Nehéz felcsatolni, nagyon lágy a szíj anyaga, talán a mi band 3-hoz áll a legközelebb
Az előző jobban bejött.

Külsőre szerintem a cor2 szebb. A kijelző ugyanaz, semmi különbséget nem tapasztalni.

A fém keretet műanyagra cserélték. Gondolom emiatt olcsóbb.
A menü ugyanaz, de ebben "szaladnak" a piktogramok görgetéskor, nehezebben kezelhető. Rehgés mintha gyengébb lenne kicsivel.

Pulzus, lépes kb ugyanaz, akku nagyon hasonló eddig, 6-7% fogyasztás naponta.

Megéri váltani erre? Egyértelműen nem.

(#483) kbyte1024 válasza Balzak83 (#482) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszi a tapasztalatokat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#484) Nimda válasza Balzak83 (#482) üzenetére


Nimda
addikt

Korábban én is vaciláltam melyiket vegyem, nekem pont az tetszik a Cor2-ben, hogy hagyományos csatos szíja van. A bepattintós, más karkötők esetében, idővel mindig kikopott és lehetett cserélni. A Cor2-nek csavaros rögzítésű, ahogy nézem nem is igazán lehet csereberélni.
Viszont a Mi band2-3-hoz képest nagyon jó a fogyasztása, vagy az akku teljesítménye. Azokat is kb. havonta töltöttem, de a Cor2-t is így fogom az eddigi felhasználás szerint. Nekem csak a lépésszámlálóra és a hívásértesítésre van szükségem egyelőre, ami napi 2-3% merülést jelent. A Cor drágább, a formája, és az, hogy fém, jobban tetszik, mintha laposabb is lenne a Cor2-nél. Mindezt összevetve, akinek még nem volt egyik sem és tervezi a vásárlást, talán döntsön az olcsóbb mellett. Váltani valóban nem érdemes.

Én még sikeresen meg tudtam venni az eustocknál, szerencsére, mielőtt profilt váltott.

[ Szerkesztve ]

(#485) Davebowman válasza batabe (#463) üzenetére


Davebowman
senior tag

Szaunában próbáltad már? Az én Honor4-em 95c fokban ~10 percekre bevittem és minden frankó, kíváncsi volnák a Cor bírja-e!

Vargalex 1.1.7

(#486) Zolás válasza Balzak83 (#482) üzenetére


Zolás
addikt

Szia. Hatótáv ugyanúgy kicsi mint a simánál, vagy erősebb lett?
Elégedett vagyok az első verzióval, csak nagyon rövid a kapcsolati távolság, és ez eléggé zavar.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#487) Balzak83 válasza Zolás (#486) üzenetére


Balzak83
senior tag

Megnézem majd, bár én az előzővel is elégedett voltam. 2 irodával arrébb még jelzett hívás esetén, ami
6-7m és 2 fal.
Ami a 2-esből kimaradt, az a watch faces, ebben csak 1 db van, ráadásul világoskék. Szerettem az alap citromsárgát.

[ Szerkesztve ]

(#488) Zolás válasza Balzak83 (#487) üzenetére


Zolás
addikt

Mázlista voltál. 3-4-5 méter, egy fal, és lekapcsolódva.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#489) kbyte1024 válasza Zolás (#486) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem is baráti a hatotav.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#490) Kisaranyos válasza Nimda (#475) üzenetére


Kisaranyos
újonc

Sikerült megoldani a számlap cserét Iphone-n?
Nekem is ugyanez a gondom, hiába nyomok rá az óratéma szinkronra eltűnik és nem történik semmi.

(#491) Nimda válasza Kisaranyos (#490) üzenetére


Nimda
addikt

Sajnos Iphone-on nem, droidos telóval gond nélkül megy. Próbáltam mindent, karkötő reset, leválasztás majd újra, alkalmazás reinstall, stb, nem ment sehogy.

Ha te esetleg rájössz az okára, írd meg pls.

[ Szerkesztve ]

(#492) TMexy


TMexy
csendes tag

Sziasztok!
Kezdésnek egy ilyen Cor 2-est néztem ki. Soha nem volt még ilyen karkötőm, ezért a kérdéseim:
- A legutolsó firmware-ben alapból benne van a magyar ékezetes karakterkiosztás, vagy még mindig utólag kell rátenni?
- Mit kell ahhoz feltenni, hogy a hívó fél nevét írja ki, és ne a telszámát? (Ha benne van a telefonkönyvben, akkor a számával nem sokat érek.)
- Néztem ebay-en hozzá fém szíjat, ami mágneses csatos, de ilyen 4-5 ezer forintért találtam csak. Esetleg valaki talált már olcsóbban ehhez? A műanyag szíjak nekem régen nem jöttek be, azóta meg csak fém van...

(#493) Balzak83 válasza TMexy (#492) üzenetére


Balzak83
senior tag

A kettesben sincs magyar karakterkészlet. A többire sajnos nem tudok válaszolni, én alapbeállítassal használom

(#494) oris válasza TMexy (#492) üzenetére


oris
aktív tag

A Tools & Amazfit elvileg már kezeli a Cor2-t.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#495) lacentos


lacentos
aktív tag

Tudnátok segíteni abban mit állítottam el az órán mert nem jelenik meg a szöveges értesítés,csak rezeg.Eddig jó volt,szépen kiírt mindent.
A minap vizes lett akkor húzogattam rajta az ujjam,hogy visszaálljon az időre és most vettem észre e hibát.(sima Cor magyar ékezettel)

Köszönöm

(#496) lacentos válasza lacentos (#495) üzenetére


lacentos
aktív tag

Megoldódott magától. :F

(#497) Kisaranyos válasza Nimda (#491) üzenetére


Kisaranyos
újonc

Nekem ma frissült a Mi Fit app és már szinkronizálja a számlapokat. :)

(#498) lacentos válasza Kisaranyos (#497) üzenetére


lacentos
aktív tag

Akkor azért lett ilyen narancssárga.

(#499) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na idáig behozta az oralapokat mióta frissült nem😄 iphon

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#500) gyu84


gyu84
tag

Sziasztok!
Az órám egyszercsak kiírtam, hogy Connect App to update, nem reagál semmire.
A MiFit is próbál kapcsolódni de, nem tud, próbáltam eltávolítani az eszközök közül és újra hozzáadani, amikor az óra kiírja, hogy fogajam el a kapcsolatot, rámmegyek a zöld pipára és a program kiírja, hogy sikertelen, próbáljam újra, és ez megy végig. Újratelepítettem a MiFit-et, az sem segített, próbáltam más telefonról ugyanazzal a Mi fiókkal, ugyan az, próbált kapcsolódni, az órán elfogadom, és a program kiírja, hogy sikertlelen kapcsolódás.
Notify & Fitness appal is próbáltam kapcsolódni, Mi Fit-el, Mi Fit uninstall után is, semmi.
Valakinek valami ötlet?
Tégla lett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.