Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-13 13:35:44

LOGOUT.hu

Így flash-eljünk rá ékezetes karakterkészletet: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Btee válasza batabe (#250) üzenetére


Btee
csendes tag

Tehát a pempót perc/km-ben nem látom?

(#252) batabe válasza Btee (#251) üzenetére


batabe
senior tag

Nem.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#253) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Én is rendeltem egy ilyen készüléket. Kérdésem az lenne ,hogy a már meglévő mi band 2 mellett is tudom csatlakoztatni az apphoz, esetleg van valamilyen megoldas erre ? Munkába hordanám a régit ami már elég viseletes, azon kívül pedig ezt. Köszönöm!

(#254) batabe válasza Ricsi 1984 (#253) üzenetére


batabe
senior tag

egy loginhoz egyszerre csak 1 órát tudsz párosítani, hogy szinkronizáljon. az általam ismert alternatív appokhoz (pl mibandage) ugyanúgy kell a mifit párosítás.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#255) trobi28 válasza Ricsi 1984 (#253) üzenetére


trobi28
addikt

Max ha olyan a telefonod, akkor klónozod a Mifit appot 😉

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#256) batabe válasza Ricsi 1984 (#253) üzenetére


batabe
senior tag

Elvileg ehhez a progihoz nem kell a mi fit: notify and fitness for mi band
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#257) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Édesapámnak van egy ilyen órája és egyszer csak arra lett figyelmes, hogy az iphoneja eldobta a kapcsoltot az órával és azóta nem sikerül rácsatlakozni. Restart minden megvolt már, van valakinek valamilyen ötlete mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Köszönöm előre is.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#258) Boresz


Boresz
tag

Sziasztok!

Cor estén külső app-ból lehet az érintés-hez vezérlést társítani, mint MI Band 2-nél (zene vezérlés, app indítás stb..), Notify-ben vagy a Tools-ban van ilyen funkció?

[ Szerkesztve ]

(#259) Ricsi 1984 válasza trobi28 (#255) üzenetére


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok ? Hogyan klónozható az mi fit app? Régen megoldottam , de nem tudok rájönni. Sajnos a Notify &fitness- hez is kell az mi fit :-( . Vagy csak en nem tudom párosítani a band 2-őt az nélkül? Oka az lenne, hogy a régi nagyon viseletes mi band 2 -t csak meló közben hordanám( szakacs vagyok , tehát kap mindent , hideg- meleg víz , karcok,gőz , olaj stb , de eddig semmi baja
és így észre veszek minden hívást stb,) . Na most vettem melón kívülre egy Cor-t. Ezért szeretném megoldani , hogy egy telefonnal tudjam használni mindkettőt. Az band 2- nél elég lenne ,ha jelezné a hívást , üzeneteket. Előre is köszönöm , ha valaki tud segíteni.

(#260) martina79


martina79
tag

Sziasztok !
Képeken a fém meg bőrszíjjak olyan bumfordiak , gyári szilikon szíjjat lehet valahol szerezni ehhez a készülékhez ? Köszi

(#261) batabe


batabe
senior tag

A tegnapi mifit (Apkmirror-ról) 3.4.4.1 asszem, frissitese után az órán kínaiak a napnevek, holott minden angol, vagyis csak az egyik, általam használt watchfacen

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#262) ollie válasza batabe (#261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ma jött ugyanez a frissítés a Google Play-en keresztül. Remélem, lesz rá megoldás vagy hamarosan javítják.

***

(#263) leeka


leeka
tag

Sziasztok, láttam van új Fw a Cor-hoz(1.22?!), viszont nem akarta felrakni, csak alternatív mode-ban, mondanom se kell, hogy rendesen hazavágta, össze-vissza kavarta a számlapokat, ikonokat. Szerencsére vissza tudtam paszírozni az 1.07-et, az app is frissült (notyfi), került be pl iránytű funkció, amiket gondolom az új Fw tud. Nektek sikerült felrakni?

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#264) batabe válasza leeka (#263) üzenetére


batabe
senior tag

Én az Apkmirror-ról frissítem rendszeresen a mi fit, azzal felment az 1. 2.2,különösebb funkcionális bajom nincs vele, egyik watchfacen kínai a nap neve. Kb ennyi bajom van vele

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#265) leeka válasza batabe (#264) üzenetére


leeka
tag

Így már sikerült, köszi.
Notyfi-ben compass opciónak működnie kéne a Cor-on? Arra lennék kíváncsi...

Fear the future !

(#266) ollie válasza leeka (#265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs benne iránytű, szóval tuti nem fog működni.

***

(#267) atty_hor


atty_hor
tag

Nem tudom a magyar font-ot telepíteni. A bevezetőben linkelt fájlt próbálom
custom firmware-ként telepíteni Notify-al, de vagy el sem indul a feltöltés, vagy a notify eljut gyorsan 99%-ig, míg a Cor kb 1 %-nál megáll, és egy idő után kiírja, hogy sikertelen a telepítés.

Van ötletetek hogy mi lehet a baj?

(#268) trobi28 válasza atty_hor (#267) üzenetére


trobi28
addikt

Nyomj egy resetet az órán, utána mennie kell 😉

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#269) L.L. válasza atty_hor (#267) üzenetére


L.L.
senior tag

Próbáld meg a karkötőt újraindítani, és a Notify alkalmazást újratelepíteni, vagy az adatait törölni. Nekem is szokott ilyen lenni, számlap telepítésnél.

Szerk: Lassan pötyögtem, megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#270) atty_hor válasza L.L. (#269) üzenetére


atty_hor
tag

Márpedig nem akarja az igazságot. Volt reset, restart, Notify újratelepítés.
Persze minden variációban még nem :-)

(#271) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

Ma csatlakoztam én is a klubhoz. Van egy Pebble Time Steel órám, ami mellé rendeltem egy ilyen karkötőt. Hétfőn rendeltem a geekbuying olasz raktárából és mára ide is ért. Nekem igazából az értesítések miatt kell olyan helyzetekben, amikor a Time Steelt félteném :) (Nem nagyon van már lehetőség Pebble-t venni és ezt addig akarom megőrizni, amíg lehet, mert számomra még nem gyártottak jobb okosórát.)
Valami letisztult watchface-t tudnátok ajánlani?

(#272) batabe válasza xhege (#271) üzenetére


batabe
senior tag

Nekem a kedvencem a gyáriak közül az utolsó, semmi felesleges csicsa, többféle színben elérhető. Egyébként itt tudsz válogatni. https://amazfitwatchfaces.com/cor/
Elvileg mi Bandage segítségével felrakhatoak, én nem sokat próbálkoztam velük.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#273) L.L. válasza xhege (#271) üzenetére


L.L.
senior tag

Én most egy nagyon egyszerű watchfacet használok, de nekem ennél többet nem is kell mutasson. [link]

(#274) xhege


xhege
addikt

Én jelenleg ebben találtam meg a számításomat. Egyébként mennyi nálatok a tapasztalati üzemidő, és mennyi ideig szoktátok tölteni? A kijelző hogy bírja a karcokat? Végül pedig van aki használja mondjuk úszás zuhanyzás közben is?

(#275) ollie válasza xhege (#274) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kijelző sima plasztik, könnyen karcolódik, az úszást meg a zuhanyzást viszont bírja.

[ Szerkesztve ]

***

(#276) xhege válasza ollie (#275) üzenetére


xhege
addikt

Előbbi rossz, utóbbi jó hír. Lehet akkor lövök rá egy fóliát valahol.

(#277) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Lehet màr volt ròla szò,de hogy tudom beállítani a zene irányítást? Mi band 2- vel ment, de itt nem jön össze sajnos :-(. Köszönöm.

(#278) batabe


batabe
senior tag

Szíj szilikon
SIKAI Presale Sillicone Watch Strap for Huami Amazfit Cor Replacement Comfy Colorful Bracelet Watch Bands for Huami Amazfit Cor
http://s.aliexpress.com/JZFNrUvi?fromSns

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#279) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Feleségemnek vettem egy Cor karkötőt. Nagyon tetszik neki, de egy valamit nem tudok beállítani. Nem jeleníti meg a bejövő hívásnál a hívó nevét, pedig benne van a névjegyzékben. MI Fit alkalmazással próbálkoztam. Valamelyik másikkal kell beállítani, vagy én vagyok béna? Köszönöm előre is! :R

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#280) trobi28 válasza Ubi (#279) üzenetére


trobi28
addikt

Milyen telefonnal használja az órát? Első beüzemeléskor megkapott minden engedélyt az app?
Én az alkalmazások értesítésének a megjelenítésére, beleértve a bejövő hívásokat is, az Amazfit tools fizetős appot használom. Ezzel az appal átmegy minden értesítés rendesen :K
Amennyiben ebben az appban beállítod, a Mi fitt -ben ki kell kapcsolni.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#281) Ubi válasza trobi28 (#280) üzenetére


Ubi
tag

Huawei P10 Plus a telefon. Eddig MI Band 2 volt hozzárendelve. Minden engedélyt megkapott az alkalmazás. Minden értesítés meg is érkezik, kivéve ez. Próbáltam a Notify & Fitness for Amazfit appot is, de semmi. A teszt hívás szépen megjelenik, de az enyém már nem. Csak ismeretlen hívásként.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#282) trobi28 válasza Ubi (#281) üzenetére


trobi28
addikt

Próbáld ki az általam említett appot, azzal át kell mennie. Nekem működik hibátlanul.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#283) batabe válasza Ubi (#281) üzenetére


batabe
senior tag

Jól értem a hívást jelzi, csak a hívót nem jelzi ki? Telefon nyelvet angolra állítod?

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#284) Ubi válasza batabe (#283) üzenetére


Ubi
tag

Igen. Ahogy mondod. Ha a telefont angolra állítom sem jó. Annyit ír, hogy incoming call és némítani valamint elutasítani is tudom. Tehát csak a hívó neve nem jelenik meg.Értem, hogy a tools appal működik, de ezért az egy dologért nem vennék meg szívesen egy 2000 Ft-os alkalmazást.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#285) batabe válasza Ubi (#284) üzenetére


batabe
senior tag

A mifitben menj az órához, ott az incoming calls Szerintem engedélyezve van, csak a show contact information nincs. Szerintem.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#286) Ubi válasza batabe (#285) üzenetére


Ubi
tag

Olyan nincs is. Csak hogy engedélyezem-e a bejövő hívásokat vagy sem, illetve, azonnal rezegjen vagy csak 3mp után. Ennyi.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#287) batabe válasza Ubi (#286) üzenetére


batabe
senior tag

Persze, ha magyar a telefon nyelve, akkor nincs is itt. Ha atallitod angolra, ott lesz
Vagy mifit mellé pl mi Bandage. Azzal az ékezetes betűket is atkuldi ékezettelenul, és nem kérdőjelek késznek. Magyar program

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#288) Ubi válasza batabe (#287) üzenetére


Ubi
tag

KÖSZI!!! Sikerült! Az általad javasolt alkalmazás megoldotta a problémám! Az ékezetes betűk helyettesítését kikapcsoltam, mert tökéletesen működik a font felrakásával. Így már nagy az öröme a feleségemnek. :DD

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#289) batabe válasza Ubi (#288) üzenetére


batabe
senior tag

Tényleg, el is felejtettem, hogy a font nekem is fel van már rakva

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#295) Attipatti


Attipatti
tag

Sziasztok,
xiaomi redmi note 4 el használom az amazfit cor-t. Mi bandage progival. Más tapasztalt olyat hogy egy idő után a mi bandage elveszti a kapcsolatot az órával nem jönnek az üzenetek. Olyan mintha újra meg kéne adni a jogosultságot az appnak ahhoz, hogy kezelhesse az üzeneteket de valójában belépek a jogosultság kezelőbe a telefonon egyszer ki be kapcsolom és utána megint szinkronizál rendesen.
Ugyan ez volt a problémám a notify and amazfit appal is.
Ez valami telefonos beállítás?

(#296) Boresz válasza Attipatti (#295) üzenetére


Boresz
tag

Szia!
Mi Bandage/beállítások/diagnosztika: ellenőrizz állítsd be mindent.

MIUI alatt:
- Futó alkalmazások képernyő: Mi Bandage zárolása
- Biztonság applikáció/akkumulátor/alkalmazás akkumulátorkímélő/Mi Bandage: nincs korlátozás
- Engedélyek/automatikus indítás: Mi Bandage engedélyezve
- Engedélyek/egyéb engedélyek/Mi Bandage: minden bejelölve

Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor még a következőket érdemes kipróbálni:
Telefon fejlesztői beállítások:
- Törölje a tevékenységeket - kikapcsolva
- Háttérfolyamat-korlátozás: normál
- Memória optimalizálás: közepes vagy ki

Mi Bandage/téma/értesítési sáv bekapcsolása.

(#297) lacentos válasza Attipatti (#295) üzenetére


lacentos
aktív tag

Ez a jelenség most engem gondolkodóba ejtett szeretnék rendelni egy órát,a cor lett szimpatikus.
Remélem valami beállítási gond csak.

Pont ilyen probléma miatt váltanék másikra a jelenlegi (X3 0,96' RTL8762) 10 ezres szerkezet 2 hónap
használat után egyszerűen nem akar kapcsolódni a telefonhoz(redmi 4x) előtte mindent korrektül jelzett kiírt.
Még akkor is nehézkesen,ha a telefon mellé teszem közvetlen.Szokásos újra telepítés stb akkor sem jó.
Banggood nem akar visszatérítést 5$ értékű kupont ajánlott.
Szerintem a bluetoothja adta be a kulcsot.
:F
Akkor inkább itthon veszek amazfit cort 2 év garanciával,19 ért.

(#298) trobi28 válasza lacentos (#297) üzenetére


trobi28
addikt

Ennyire nem vészes a helyzet. Telefon függő a dolog. Vannak készülékek (pl Huawei), amelyeknél kissé agresszivra van hangolva a ram kezelés, ott oda kell figyelni a beállításra. De rendesen beállítva azokkal a készülékekkel is lehet használni :)
Én egy Lg g6 al használom jelenleg, fent van a Mi Fit + Amazfit Tools, nincs vele gond. Egyszer beállítottam, azóta jönnek az értesítések :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#299) lacentos válasza trobi28 (#298) üzenetére


lacentos
aktív tag

Köszi megveszem remélem igazad lesz.

(#300) Attipatti válasza Boresz (#296) üzenetére


Attipatti
tag

Köszi,

A telepitett alkalmazásokban beállítottam az automatikus indítást. Most úgy néz ki talán jó lesz. Amúgy mindig minden engedélye megvan a mi bandage nak mégis újra kérte őket. Érdekes.
A gyári szoftverrel sosem volt ilyen probléma, de az meg kevéssé testreszabható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.