Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Xiaomi 12T Pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) BoB válasza kigyi_23 (#100) üzenetére


BoB
veterán

Viszont a Realme kijelzője LTPO-s, ennek meg nem. Azzal kisebb lesz a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#102) Sulek9


Sulek9
csendes tag

Sziasztok! Ha mondjuk egy árban (160.000) lenne a 12x és a 12T ki, melyiket venné meg? P30-amat cserélném le... Köszönöm a tanácsokat! :R

(#103) kigyi_23 válasza BoB (#101) üzenetére


kigyi_23
addikt

Itt sem a kijelzőn megy el a szufla hanem azon amire a kijelzőre kiszámolja a "képkockákat". Hogy őszinte legyek engem nem zavar, hogy ennek gyengébb a kijelzője, nyilván látok különbséget egy nagyon jó kijelző és ennek a kijelzője között, de nekem nem gond. Simán megbirkózok a gondolattal, hogy csak két állásban (60 és 120Hz) tudja használni a telefon és ennek megfelelően változtatja az automata beállítással. Az, hogy kinek mennyire fér bele, hogy valamivel gyengébb képességű, hát meg kell tapogatni és el kell dönteni.

Olyan, hogy tökéletes telefon nincs, mert mindig van legalább 1 bosszantó dolog ami kimarad. Nálam a vezeték nélküli töltés sem gond mindig van annyi időm, hogy bedugjam a kábelt ha kell, de 2-3 nap üzemidő mellett ez is ok.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#104) Alexa77


Alexa77
csendes tag

Ma rendeltem meg a készüléket kék színben a vodafone online shop-jából, fő szempont volt a hogy a teszt alapján jó a hőelvezetése és a kommentek alapján hosszú üzemidő, 4 éves Huawei P30 Pro-t fog váltani, az akkuja már csak nehezen bírja nap végéig pedig nagyon szerettem. A vezeték nélküli töltés a huawei-en sem használtam, egyszerűen nem volt igényem rá, a jack szintén nem fog hiányozni, bluetooth-os fejhallgatót használok :). Van esetleg valaki aki sokat használja a bluetooth-ot? Sokkal csökken az üzemidő? Mennyire melegszik ilyenkor a telefon?
A Huawei P30 Prónál észrevettem, hogy ha használom a Hotspot-ot akkor nagyon gyorsan merül és melegszik, ezzel esetleg van tapasztalata valakinek ennél a telefonnál?

[ Szerkesztve ]

(#105) st3v3np3t3r válasza Alexa77 (#104) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia, nem lesz rossz választás, nekem bő 2-2,5nap eddig a rekord amit kibírt 1 töltéssel... nekem egy s22őt váltott le:))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#106) Alexa77 válasza st3v3np3t3r (#105) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Az nagyon jó :) kész felüdülés lesz hogy nem kell magammal vinni a töltőt a munkahelyemre :DD sokat gondolkodtam hogy 12 vagy 12 pro legyen esetleg, viszont arra több helyen is olvastam hogy jobban melegszik és gyorsabban merül, mint ez a típus.

(#107) Krinyo válasza Alexa77 (#106) üzenetére


Krinyo
senior tag

Eszméletlen az üzemidő. Nekem is simán 2 nap, pedig nyúzom rendesen.

(#108) Alexa77 válasza Krinyo (#107) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Szuper :) játékot hogy bírja? értem itt melegedés, sebbesség, merülés etc? van esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?

(#109) st3v3np3t3r válasza Alexa77 (#106) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

1töltéssel...

a kettő között a leginkább fellelhető difi a kamera, a 12T-nek 108, a 12T Pro-nak 200 megapixeles kamerája van
Nekem egyáltalán nem merül hamar, nem is melegszik, sőt a 120W-os töltésnél is éppen csak langyos... és tényleg felhúzza 20-25perc alatt az akkut...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#110) Alexa77 válasza st3v3np3t3r (#109) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Szuper, köszi az infót :DD

(#111) Matuka1990


Matuka1990
csendes tag

S22 ultra váltottam erre a telefonra és abszolút nem bántam meg.
Számomra az üzemidő nagy meglepetés volt. Kamera persze gyengébb minőségű és az ip68 is felejtős de ez még belefér.
Sikerült féláron kialkudjam a vodafonal így megérte szerintem ennyiért. S22 ultraval szemben.

Az egy dolog hogy ezek nem tartják úgy az árukat mint a Samsung vagy az iPhone , de amire én vagy egy átlagos ember használja arra szerintem megéri.
De nem 330ezer . Max 160e. Úgy mint nekem.

(#112) Alexa77 válasza Matuka1990 (#111) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Whoa, féláron? De jó neked, mondjuk én online vettem szóval az alkudozás nem volt opció, de áruld már el a titkot :))

(#113) Krinyo válasza Alexa77 (#112) üzenetére


Krinyo
senior tag

Havi 25e előfizetés, vagy valami céges flotta, vagy stb... :D

(#114) Alexa77 válasza Krinyo (#113) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Olyan sose lesz nekem, habár most telefonrészlet+red free + és home net összesen lesz havi 35..... :U

(#115) Matuka1990


Matuka1990
csendes tag

Vezetékes oldalon lejárt a husegem (tv) és ott hosszabbítottak újabb 2 évre . Mivel tv internet előfizetés így úgy is kell nem varialtam vele. Havi 6500 Max netel és Max csatornák. Kivéve az HBO .
Mobil oldalon semmikepp nem akartam még egy előfizetést nem is érte volna még plusz havi 10e SIM kártya . Plusz a telefon.
Csak így éri meg magában a telefon és mondom 160 nal többet szerintem nem is ér .
De pár hónap és a piac bebizonyítja úgy is.

Xiaomi 13 is szóba került de sajnos minimum 2 hónap.
270.000 a kínai ára és mire vodafonhoz kerül lesz vagy 400.e
Persze kihozhatod olcsóbban de cserébe 2 évig olyan díjcsomagot fizetsz hogy még kenyere se fog telni :)

(#116) darvinya válasza Matuka1990 (#115) üzenetére


darvinya
titán

Ezt kinek írtad? -Magadnak, akkor feleslegesen, mert pár hónap múlva vadászni fogsz rá, a korlátozott darabszámban gyártot készüléknél.
S nemcsak ennél és Xiaomi-jelzőn, hanem az összes gyártó így gyártja a csúcs mobiljukat.
Amit vehetsz később is, azok a raktárból maradék összekotorva olcsóbb, azaz már drága alsó kategóriás készülékek.

'23 január közepén érkezik a Xiaomi 13-as, kb. akkor 2 hétig esik az ára 240.000Ft-ra.
A szolgáltatók addigra kipörgetik készletüket, függetleneknél lesz pár darab új.
Utána már csak használt lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#117) Alexa77


Alexa77
csendes tag

Ki milyen tokot, üvegfóliát használ hozzá?

(#118) BoB válasza Alexa77 (#117) üzenetére


BoB
veterán

Gyári tok, gyári fólia ami a dobozban volt :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#119) Alexa77 válasza BoB (#118) üzenetére


Alexa77
csendes tag

ma megérkezett a teló, egyenlőre én is maradok annál, a szilikon tokból amit vettem, kilóg a kamera :W

(#120) kigyi_23 válasza Alexa77 (#117) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én egy olyan tokot vettem ami a kamera körül is kapott egy szegélyt és nem lóg ki belőle elért most nem a gyári szilikon tok van rajt. Fóliát még nem tudom mit használjak az üveg ami jött az jó lenne rá, ilyen folyadékos cucc amit nem merek használni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#121) user26 válasza kigyi_23 (#120) üzenetére


user26
aktív tag

Mit, hol rendeltél?
Valami masszivabb tokot vennék rá, esetleg más valaki tud tokot ajánlani?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#122) darvinya válasza kigyi_23 (#120) üzenetére


darvinya
titán

Én hibrid fóliát szerettem meg, s vettem is, de inkább Poco F2Pro-hoz való hibridet rakom fel, mert azt teljesen takar.
Gizzmo-tól szoktam már rendelni, hamar itt van, s minőségi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123) Alexa77 válasza kigyi_23 (#120) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Hol rendelted a tokot? Mi a neve? Én rendeltem most 2 féle üvegfóliát, ami már meg is jött. Az egyik valszeg kicsit hosszú lesz szóval azt nem használom [link], viszont ez jónak tűnik: [link].
Meg rendeltem a kamerára ilyet: [link].
Csak még várom hozzá a tokokat hogy nehogy ne stimmeljen a dolog: [link] és [link] és ez már meg van és a kamera sem lóg ki [link].

[ Szerkesztve ]

(#124) Alexa77 válasza user26 (#121) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Masszívabb tok: [link] ez annak tűnik, de nem tudok róla véleményt mondani.

(#125) kigyi_23 válasza user26 (#121) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én ezt rendeltem, amióta megérkezett rajta van eddig nincs vele gondom.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#126) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Új rekordot döntöttem nem értem rá nyomkodni annyi volt a meló, kb napi 1 órát használtam így közel 97 óra jött ki 13% maradt az aksiban

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#127) Alexa77 válasza kigyi_23 (#126) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Jó vagy :)) nekem is nagyon bejön az akku-ideje, úgy hogy viszonylag sokat használom ma, mivel nincs túl sok munka, most van 83%-on.....

(#128) st3v3np3t3r válasza Alexa77 (#127) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem 50óra rekordom eddig... Az S22höz képes ez nekem nagyon jó

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#129) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

🎄

Szebb napot. Kis segítség kéne MIUI téren.

Hogy van az... Csináltam egy gyári visszaállítást, a Messenger buborék megjavult, jönnek az értesítések rendesen, viszon az inapp alkalmazás hangok most meg nem működnek, sem a messengernél, sem pedig a skypenál :W

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#130) Krinyo


Krinyo
senior tag

Én Nillkin Camshield Pro tokot használok, ez teljesen védi a kamerát amikor nincs rá szükség.

(#131) Matuka1990


Matuka1990
csendes tag

Véletlenül kettőt rendeltem
Szívesen átadom az egyiket ha kell valakinek. Budapest. 3000 Ft.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#132) GrimMan


GrimMan
csendes tag

Üdv! Van mód a leszabályzott max hangerő (nem külső appal történő) feloldására. Előre is köszönöm, ha segítséget kapok. :K

Discere non est vitiosum, sed ignorare. (Muret)

(#133) user26


user26
aktív tag

Üdv!
Van valakinek infója, beszélgetés részleta arról, hogy e modellre, lesz e AOSP ROM, vagy valami bármi ? RedmiK50Ultra_Xiaomi12TPro_diting.
Én csak az Elite ROM -t, xiaomi.eu -t találtam, olvastam, hogy létezik eddig.
Jövőben várható -e, lesz valami ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#134) Krinyo válasza user26 (#133) üzenetére


Krinyo
senior tag

Minek? Mi baja a gyárinak? Nekem tökéletesen működik, kb. mióta megvettem, újraindítva csak az első frissítés után volt, azóta nem. Bár hazudok, mert valamiért újraindítottam, talán valami app miatt, a jelenlegi uptime 246 óra, az több mint 10 nap... :)

[ Szerkesztve ]

(#135) kigyi_23 válasza Krinyo (#134) üzenetére


kigyi_23
addikt

493 óra, valamikor én is nyomtam egy restartot, de csak azért, mert mindig mondom másoknak is, hogy nem árt, hát megtettem, de nem volt indokot itt sem :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#136) user26 válasza Krinyo (#134) üzenetére


user26
aktív tag

Szia!
Gyári EEA volt rajt, most xiaomi.eu -t próbálgatom rajt, nincs gond a MIUI -val álltalánosságban, teszi a dolgát működik, használattól függően lemerül amikor lemerül. Egyszerűen megszoktam más rendszert pl:. cRdroid -t és szívesebben használnám ezen is.
Egyenlőre csak a xiaomi.eu van, elite miui rom, Miui Hellas, de ezek számomra "egy és ugyan az".

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#137) kigyi_23 válasza user26 (#136) üzenetére


kigyi_23
addikt

xiaomi.eu-t használtam nagyon sok évig már a redmi note 3 pro-n is és a mix 2-n és meg voltam vele elégedve, de lehet megöregedtem, mert most már nem vonz annyira igazából a romolás sem pedig anno már a K750i-t is romoltuk meg talán régebbi telefonokat is. Teljesen használhatónak tűnik ezen a gyári cucc pedig nem nagyon használtam eddig egy mi telómon sem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#138) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Reggelt...Látom a Xiaomi se kapkodja ez frissítéseket... link Nekem még nem találja a teló:))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#139) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#138) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk lehet megvárja míg ki " forr " az Android 13

(#140) st3v3np3t3r válasza aprokaroka87 (#139) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csak akkor nem értem, mi a f*sz*rt vannak a teszterek :U ja rájöttem... hogy előbb kapják meg a frissebb verziót és villoghassanak vele:W

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#141) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#140) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen, csak lehet a teszterek még több hibával találkoznak, ráadásul ha jól tudom maga az Android verzió is kap frissítést
Android 13 esetén jelenleg 13.0.0_r18 a legfrissebb.

(#142) darvinya válasza st3v3np3t3r (#140) üzenetére


darvinya
titán

Ha annyira akarod rakd fel a tesztelői kínait, itt A13-s. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#143) st3v3np3t3r válasza darvinya (#142) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem tudok pálcikául az a baj :U:DD:))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#144) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#143) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Angol nyelv sem érhető el?

(#145) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ennyi pénzért inkább Sony...

https://www.coreinfinity.tech

(#146) darvinya válasza sh4d0w (#145) üzenetére


darvinya
titán

Miért pont Sony?
Ami mára inkább csak presztízs árnyéka magának.
Amúgy ugyanilyen tudású Sony 500eFt-tól indul.

st3v3np3t3r

Miért kellene kínaiul tudni, alap angol-t tudja.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#147) kigyi_23 válasza aprokaroka87 (#141) üzenetére


kigyi_23
addikt

5 évig használtam miui beta-t igazán kritikus hibával sohasem találkoztam. Volt pár frissítés amikor gyorsabban merült az aksi és az nem esett jól, de heti frissítés volt beta-ra tehát a következőben azt javították!

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#148) sh4d0w válasza darvinya (#146) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Xperia 5 III siman megvan ennyibol.

https://www.coreinfinity.tech

(#149) kigyi_23 válasza sh4d0w (#148) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nyilván aki hisz még a márkában annak megfelelő választás. Örülök, hogy van saját véleményed, de azt, hogy miért kell ezt elmondani egy másik telefon topikjában már kevésbé értem. Ha a sony-t vennéd vedd nagyon jó telefon biztosan boldog is leszel vele. Soha ne vásárolj olyat ami nem tetszik, mert nem leszel vele elégedett.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#150) darvinya válasza sh4d0w (#148) üzenetére


darvinya
titán

Ez szép és jó, de már elérte azt a kort, mikor Sony elengedte a kezét, minden újabb frissítéssel csak használhatatlan lesz a telo.
Pont emiatt váltottam anno, mert elegem a 10 hónapig tartó valódi támogatásban.
Utána már szándekosan.bug-zik, hogy vedd az újabbat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.