Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) dragonfx válasza Gézengúz (#52) üzenetére


dragonfx
veterán

Talán azért mert ezt átnéztem 4x és szerkesztés közben észrevettem a hibákat? de látom sikerült megint a lényeget kiragadnod....1-2 hibán. meg ha tudnád hogy a cikk átmegy legalább 2 emberen mire megjelenik de látom idáig már nem jutottál el csak a kritikáig te is....

53>>első bekezdés okés.látod te érted miről beszélek. de amit a másodikban leírsz nem igaz mér lenne rendezetlen? pont azért vezettem ki hátra a neon dolgait ne belül ahol folyamatosan szem előtt van rontsák a látképet.azoka kábelek nem rendezetlenek ennyi csatlakozás van.( alaplapi reset+power,3pin elosztó, procihütő kábele,usb3 19pin, vga 6pin, 2 sata(dvdíró+winyó)+ ezekhez a sata átalakító Y.nal.ezzel ugye sporoltam egy cstlakozást)

54>>mutass akkor légyszíves olcsó házat olcsó belsővel itt ph.n amit elismer az emberek háromnegyede hogy faxa elfogadna igényes kidolgozott munka...
belenéztem ebbe a techpowerupba és nem értem mit láttok olyan különlegességeket, ugyanúgy egyedi világítós mind..le is írom belenéztem párba....

studmar>itt mi a mod? a gyári kiépítést elől és felül lecserélte 2-2 kékledes ventire, belülre piros ledsort kapott ami ugye már a 3. szín és szerintetek törvénybe ütköző. :)) .nem mellesleg az utolso 2 képen a kábelek hogy néznek ki?? :Y . se harisnya, és szanaszét állnak.ez az igényes kidolgozott?

iron man>itt sincs semmi extra. marvel matrica.kék ledsor vílágít mint állat.de ez ugye csak kidolgozott lehet azért mert modern vízhűtéssel csinálta meg??

Nuke>>okés ez szép.de itt már megint vízhűtés(huuu akkor csak jó lehet),sőt karbonfólia is van :DD és igencsak nem gyenge, drága konfig van. dremerrel kivagdosott mindent mert volt neki rá....

centurion>>hagy ne mondjak semmit.beszürkült letisztult fekete fehér design, sablonos.semmi extra tudod olyan mintha egy bomba nő nem topba és miniszoknyába menne előtted végig hanem egy mackóalsóban és egy kötött puloverben smink nélkül....

fractal effect>>mos komolyan ettől jó valami hogy egy kicsi helyre bezsufol mindent?tök gáz..ok a plexit faján megcsinálta.de attol jo mert a vga 6pint meg alaplapit egyenként harisnyázta más színűre azért hogy szanaszéjelebb álljon több helyet foglaljon, gátolja a légáramlatot mert több helyet foglal el??

red ferrari>>ok jol néz ki de egyenlőre még házban sincs vagyis az utolso képen van valami kezdeményezés.de itt is karbonfólia van :)) .és megint az egyesével megcsinált kábel..ami praktikusnak és silence.nek nem mondható....

oil pc>>na ez a retro. ez volt 10 éve ja divat hogy akváriumba beletesszük azzal a specko anyaggal bevonva...ezen mi a mod?

prodigy mng> már megint a kicsi xarba bezsúfolás mesterfoka.itt látszik is mennyire sok helyet foglal el az egyesével harisnyázott kábel.kb 2x akkorát. de más ezen kívül ki se emeli a házat. max az plexit cisnált az oldalára.de mivel kb tucatszám lehet gyárilag plexis házat kapni, így ezen mi az extra...??

gold digger>>ok faja de erre mondja valaki azt letisztult minimal... :D :D ..ok egyedi szép kidolgozott de az itteni trendeknek nem felelhet meg egy ilyen....max azért mert 2 színű és egyesével van a tápkábel megintcsak harisnyázva na meg mert vagy fél milka benne vana gépbe hanem több.

Az első ami nekem tetszik a stunning cm690..ez faxa.tényleg fekete kék letisztult.igényes.de persze emgint megvízhűtés ami a víz világít...meg alsóhang vagy 700k benne van a gépházba....
most komolyan attól jó egy gépház modding ha valaki fél egy milliot belelapátol vízhűtést csinál.2 színben totál snasszul megcsinálja...ja és persze ha egyesével harisnyáz mert az ugye segít a légáramlatot. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.