Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

muffinmann • a few seconds ago −

XBOX ONE Pre Ordered, PS4 order

Rengeteg ilyet olvastam az elmúlt egy órában :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) oriic válasza pzstm (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csodálkozol? :D

Live-Die-Respawn

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

:C

(#4) keIdor


keIdor
titán

Beijedtek. De helyesen cselekedtek, akkor PS4 mellett mégis lesz Xbox is. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) kenny123


kenny123
addikt

Hurrá. :C :C

yo

(#6) konikan


konikan
aktív tag

Végre, valami értelem a sok PR bullshit helyett :C

woodbear
+1

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#7) Physicist03


Physicist03
senior tag

Tudni lehetett, hogy ez lesz. Másképp eláshatták volna magukat. Na most kezdődhet az igazi harc :C

(#9) oriic válasza keIdor (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt nem értem miért mondjátok hogy beijedtek. Egy MS méretű cég? Simán milliós nagyságú lett volna így is az Xbox ONE eladásaik kezdetben is. Még mindig azt mondom hogy ők ezt így tervezték, most hogy meg eltörölték, még jobban róluk beszél mindenki. Csak hülyén jött ki.

Live-Die-Respawn

(#10) Xirtam válasza woodbear (#8) üzenetére


Xirtam
veterán

:C

(#11) Zjunior


Zjunior
veterán

Le kell mondanom a Ps4 rendelést!:)
:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Berosálok!!!! :Y Ecsém, megint visszatáncolt a gép, most már esélyes alternatíva is lehet. NINCS RÉGIÓZÁR! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) woodbear válasza oriic (#9) üzenetére


woodbear
addikt

így van..... most mindenki ms-ről fog beszélni, mert a sony nem tud újdonságot mondani.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#14) wertigo1984 válasza Zjunior (#11) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem meg a PS4 almodozast slim 360 melle. :B

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15) Physicist03 válasza oriic (#9) üzenetére


Physicist03
senior tag

Mert így van :DDD Elég nagy baromság nem az E3-on bejelenteni egy ilyen dolgot :U

(#16) negyven2


negyven2
veterán

Holnapi hir

Microsoft say:
April Fool's... in June :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#17) kenny123


kenny123
addikt

A ps4 ara 125k lesz itthon. Ez mennyi, 150-165?

yo

(#18) Zjunior


Zjunior
veterán

Már csak a kinectet kellene kiiktatni....
Akkor best buy;)!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19) Buster17


Buster17
addikt

Erre vártam. Hülye lett volna az MS ha ezek után nem lép valamit. Így még esélyes is, hogy majd nagyobb tábora legyen mint a konkurensnek

(#20) Kube


Kube
senior tag

Mentik amit még lehet :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#21) MasterMark


MasterMark
titán

régiózárak megszűntetése

Ez komoly? :Y 360-as Live rendszerről tudni valamit?

Switch Tax

(#22) Mister_X válasza MasterMark (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, a Live tuti fragmentált marad. PS3-on sincs régiózár, mégis fragmentált a Store.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) pzstm


pzstm
titán

"A piackutatasi muvelet sikeresen befejezodott. A kedves kliensek tisztan velemenyt nyilvanitottak."

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24) Neoteric


Neoteric
addikt

Mindenki hüledezik és temetik a Sonyt, mert bejelentett az MS olyat, ami PS-nél az E3 óta köztudott volt.
Néha tényleg úgy érzem, h túl elmés vagyok a modern fogyasztói társadalomhoz. :P

PSN: ne0teric_sAN

(#25) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

nekem eddig se volt bajom egyik "feature"-rel sem, de látva, hogy mennyire rápörgött pár ember, jó döntést hoztak. ráadásul még jókor is jelentették be, kihasználják a mai ps3 balhét. :C

(#26) MasterMark válasza Neoteric (#24) üzenetére


MasterMark
titán

Talán ez direkt volt így? :B

Switch Tax

(#27) pzstm


pzstm
titán

"Xbox One team to users: We wanted to make it awesome, but apparently you wanted a PS4 with an Xbox logo on it. Enjoy."

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) oriic válasza pzstm (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mekkora már. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29) SuNrisE010 válasza Neoteric (#24) üzenetére


SuNrisE010
tag

+1

(#30) drkbl válasza pzstm (#27) üzenetére


drkbl
őstag

10 pont :(

(#31) Mister_X válasza pzstm (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fordítás kéretik, lehet félreolvasom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) MasterMark válasza pzstm (#27) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#33) pzstm


pzstm
titán

A disc in the drive is a more onerous, more annoying DRM restriction than 24 hour Internet check-ins could ever be.

Ezzel egyetértek teljesen...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34) dahneey


dahneey
tag

Sony még mindig jobb hardvert ad olcsóbban. Azért poén hogy sok helyen azt látni hogy most hirtelen mindenki szereti a Microsoftot, mintha meg se történt volna az elmúlt hónap. Legalább lesz valami verseny.

(#35) konikan válasza pzstm (#33) üzenetére


konikan
aktív tag

Honnan nézed ezeket?
Behalok ha ezek után az emberek a régi rendszert akarják majd visszasírni :D

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#36) Buster17 válasza pzstm (#27) üzenetére


Buster17
addikt

Azért egy fordítást is dobhatnál az angol szöveg alá, mert kb ennyit értek belőle :P :

"Az egyik csapat Xbox felhasználók: Azt akartuk, hogy az félelmetes, de úgy tűnik, hogy volna egy PS4 és az Xbox logó azt Enjoy .."

:DDD

(#37) pzstm válasza Mister_X (#31) üzenetére


pzstm
titán

"Mi valami nagyszerűt akartunk de Ti láthatóan egy PS4-et akartok Xbox logóval. (Hát itt van) Élvezzétek."
Viszont pár év múlva simán bevezethetik a digitális terjesztést és egyéb dolgokat is, csak lassabban, fokozatosabban, nem olyan hirtelen mint mondjuk Win8-nál?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38) ldave


ldave
félisten

Miért van az, hogy most hirtelen az MS lesz a hős, pedig inkább a gondolkodni képes játékosokat és a kritikus sajtót kéne éltetni, hisz nekik köszönhető ez az egész?

A Slime draws near! Command?

(#39) MasterMark válasza Buster17 (#36) üzenetére


MasterMark
titán

Azt akartuk hogy csodás legyen, de úgy tűnik ti PS4-et akartatok XBOX logóval. Élvezzétek.

Hát ezt lekéstem, nagyon pörög a topik így éjjel. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#40) oriic válasza Buster17 (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bezzeg ha német lenne. :DDD

szerK

Így érthető? :D

""Xbox One Team Benutzer: Wir wollten es genial, aber offenbar wollte man eine PS4 mit einer Xbox-Logo auf sie zu genießen."." :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41) he7edik.


he7edik.
addikt

Jóval gyengébb hardver +30K-ért valóban alternatíva :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#42) pzstm


pzstm
titán

azt tényleg sajnálom, hogy a lemezt be kell rakni a lejátszóba... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) MasterMark válasza he7edik. (#41) üzenetére


MasterMark
titán

Mi jóval gyengébb? Ugyan már az ilyen kijelentésekkel...

Switch Tax

(#44) negyven2 válasza dahneey (#34) üzenetére


negyven2
veterán

Hivatalosan meg nem tudjuk, hogy pontossan milyen hardware van az Xbox ONE-ban es azt se, hogy ez hogyan viszonyul erossegben a PS4 hardwarehez.

Amugy meg lehet, hogy valamivel erossebb es olcsobb, de a hatterszolgaltatast tekintve (Xbox Live) plusz a Kinect miatti plusz piac azert egalba hozza oket.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#45) pzstm válasza konikan (#35) üzenetére


pzstm
titán

én nekem például már majdnem megvolt a 10 fős csládom, 24 óránkénti net nem érdekelt, és örültem, hogy nem kell berakni a lemezt...most majd mindig be kell rakni :U

Én van amit visszasírok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46) oriic válasza negyven2 (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hivatalosan meg nem tudjuk, hogy pontossan milyen hardware van az Xbox ONE-ban es azt se, hogy ez hogyan viszonyul erossegben a PS4 hardwarehez."

Ezt mondom folyamatosan, de mindenhol megkapom hogy a PS4 erősebb. És mi van akkor? Most is erősebb Ps3, azt látjuk mi a helyzet. Egy konzolnál soha nem az a lényeg hogy milyen erős. Mármin azonos generációban.

(#45) pzstm

A lemezes dolog pl engem nem érdekel. Ha nem lesznek drágábbak Live-ról a játékok, akkor nekem az Xbox ONE meghajtójában csak használt játékok fognak menni, mert mindent digitálisan veszek meg. :C

Amúgy a SHARING megmarad, szóval családot ne bontsd fel pls. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47) he7edik. válasza MasterMark (#43) üzenetére


he7edik.
addikt

Ha még a CPU órajelét is csökkenteni kell a hűtési problémák miatt akkor végképp..

Égő szöveg a flém vázon

(#48) MortalVenoM válasza dahneey (#34) üzenetére


MortalVenoM
tag

"Sony még mindig jobb hardvert ad olcsóbban."

ezt honnan veszed? volt már valami konkrét mérés vagy csak tipp a megadott adatokból?
+ nekem a hardverbe beletartozik az új kinect is, ami alázza a sony $60-os kameráját. nálam megér +$100-t. nyilván aki nem használja, annak felesleges, de én majdnem csak amiatt venném.

(#49) Shing


Shing
őstag

Már nekik is ciki volt... gyakorlatilag minden szavazáson bukott, 9gag-on, mindenhol közröhej tárgya volt, minden PS4 vs XBOX1 szavazást elbuktak. Lépni kellett valamit.

(#50) MasterMark válasza he7edik. (#47) üzenetére


MasterMark
titán

Hűtési problémák? X360 Slim-et láttad te?

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.