Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én úgy döntöttem hogy maradok inkább magyar Live-on, jó az nekem, és szeretem a 990ft-os akciókat.

Live-Die-Respawn

(#2) szabakaa válasza oriic (#1) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Pontosan ugyan e miatt nem váltok, most is megvettem a Bioshock 1-et és a Borderlands 1-et.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#3) Kashim válasza oriic (#1) üzenetére


Kashim
őstag

Én még filózok , bár mióta megint van pc-m, nem sokat ment az xbox, szóval konvergálok a hagyomafrancba' felé. Ez amúgy ilyen ideiglenes "akció" vagy innentől bármikor lehet majd migrálni?

(#4) daneel92 válasza Kashim (#3) üzenetére


daneel92
tag

3 havonta lehet lesz majd alkalom

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5) oriic válasza Kashim (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MInt korábbi hírben is írtam, 3 havonta lehet migrálni.

Live-Die-Respawn

(#6) Kashim válasza oriic (#5) üzenetére


Kashim
őstag

Jah valami rémlett ezzel a 3 hónappal kapcsolatban. :P Csak azt hittem, ha most migrál valaki, akkor utána 3 hónap múlva meggondolhatja magát, de ha most kihagyja, egy idő után visszaállnak arra a korábbi 1 éves ciklusra. Mindegy így már világos, köszi.

(#7) oriic válasza Kashim (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neem, most MS állítása szerint minden 3. hónapban válthatsz akár.

Live-Die-Respawn

(#8) SPY0817 válasza Kashim (#6) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Sajnos korábban 1éves ciklus sem volt..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#9) oriic válasza SPY0817 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, korábban elvileg csak akkor volt lehetőség migrálásra, ha új ország lépett be a Live rendszerbe.

Live-Die-Respawn

(#10) -kdM- válasza oriic (#1) üzenetére


-kdM-
senior tag

ezekről az akciókról hol lehet tájékozódni? mostanában elég ritkán kapcsolom be a gépet...a home oldalon szokott kint lenni?

(#11) Prof01


Prof01
veterán

Jó dolog, hogy végre engedélyezik ezt is! :)
De azt nem igazán értem, hogy miért kell a megvásárolt tartalmakat előtte letölteni? Az accounthoz tartozik, és migrálás után is meg kell, hogy maradjon, nem? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) ledgeri válasza Kashim (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Juj volt évente?? lemaradtam...
(#8) SPY0817 mégse..

Fura, hogy a tám,ogatási lap nem elérhető, mert hogy költöznek...

Hol lehet megnézni a jelenlegi regiomat? (már keresem.. s talán meg is van..)

Nincs meg...

[ Módosította: Prof01 ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) Prof01 válasza ledgeri (#12) üzenetére


Prof01
veterán

Az egymást követő újabb hozzászólások helyett, légy szíves használd az 5 perces szerkesztési lehetőséget!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) vinibali


vinibali
őstag

és az e-migrálás mit fog majd vajon jelenteni? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok 2hete vettem egy kinectet, a hozzá kapott dance centrált nem tudom letölteni, a régiò miatt:-)
Magyar a box ausztriai a kinekt....
mi előnyöm lehet ha régiòt váltok.? Pl letudok tölteni arcade játékokat ingyen,..? Mert azt sem engedi! Milyen régiòt váltsak? Mik az előnyei a váltásnak?

(#18) ledgeri válasza Prof01 (#15) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Alkalmi figyelmetlenség volt...(rámkereshetsz, szoktam...) :R

Ok, semmi gond. :)

[ Módosította: Prof01 ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Akkor a korábban letöltött tartalmak újratöltési lehetősége ugyanúgy elveszik?

(#20) oriic válasza Arthuro_Adam (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van amit nem fogsz tudni letölteni újra. Vagy ha igen, nem működik. Tudom tapasztaltam. :(

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.