Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) katt777 válasza heihachi (#39) üzenetére


katt777
félisten

"Ahogy persze másnak lehet szubjektíve racionális egy gamepad is, de nem is erről szóltam."

Pont azt írtam, hogy másnak ugyanúgy lehet bizonyos indokok mentén racionális döntés egy gamepad beszerzése, ahogy nekem, a saját elvárásaim alapján, nem az. Én pontosan tudom, nekem miért nem kell, és még akkor sem kellene, ha a kezembe nyomnák a világ legjobb gamepad-jét.
A fentiekből is kiviláglik, hogy nem miattam értelmetlen a vita (azaz legalább el kéne olvasnod, amit írtam).

BiG G3ry: :K GTR Evo-t próbáltad egérrel? ;] Te is F1GP-vel kezdtél? A kormányszettek többsége amúgy nagyon gagyi, a jó meg nagyon drága (ami most van, azzal pl. F1 Challenge nem teljesen 100-as). :K De addig is vannak olcsóbban remek joy-ok.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#52) heihachi válasza msgt.fubar (#49) üzenetére


heihachi
addikt

ad1 Akkor innen ez az elutasító hozzáállás, már érthető :)

ad2 Egyetértek, ezért van egy Logitech Momo-m is, amit lehet és érdemes azzal tolok :)

ad3 Attól, hogy arcade játék, még nem mindegy, hogy full gázzal, háromnegyed gázzal, félgázzal jössz ki egy kanyarból, és ezt billentyűzettel nem lehet reprodukálni, gamepaddel meg lehet. Ez nem attól függ, hogy arcade vagy sem.

ad4 Ha neked jó a billentyűzet, akkor én nem akarlak megtéríteni, jó játékot és jó szórakozást hozzá :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#53) heihachi válasza katt777 (#51) üzenetére


heihachi
addikt

Akkor nyomjad billentyűzettel, én pl. pont lesz@rom, hogy mivel játszol, csak f@szságokat írtál, gondoltam, álljon itt egy ellenvélemény is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#54) katt777 válasza heihachi (#53) üzenetére


katt777
félisten

Attól még nem lesz f@szság valami, hogy nem érted, és még dühöngsz is miatta. Én megindokoltam, miért nem komálom a gamepad-et, ill. szóltam az ellen, ha direkt erre optimalizált játékokkal rá akarják kényszeríteni a felhasználókat. Többször is írtam, hogy ettől még tarthatja jónak bárki. Ha még most sem világos, akkor inkább duzzogj magadban. ;) :R

Hát a Gridnél pont mindegy, hogy milyen gázzal jössz ki egy kanyarból, mert a játék még önmagában sem következetes, azaz 2 egyforma kanyarban teljesen másként viselkedik ua. a kocsi (ami része a játék folyamatos csalásainak). Elég csak ua. pályán ua. kocsival futni pár kört GTR2-ben, hogy lássuk a különbséget. A Grid-nek semmi köze az autóversenyzéshez.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#55) heihachi válasza katt777 (#54) üzenetére


heihachi
addikt

Én nem dühöngök, látod, ezt is rosszul gondolod, mint ahogy sok minden mást is, de nem vitatkozok Veled az ismert közmondás miatt :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#56) twine válasza katt777 (#50) üzenetére


twine
addikt

Katt az Isten higgyünk benne! Pszichológust reggelire :C :C :C
Látom én, azért is hagyom abba....beteg vagy nem vitás...a gyógyítás, pedig nem az én feladatom! Állandó bizonyítási kényszered van, amit nem nagyon tudsz leküzdeni...pontosabban le sem tudsz küzdeni...amikor pedig mégis nyilvánosan hátrányba kerülsz,,akkor gyorsan eltűnsz...duzzogsz,,mérgelődsz....látom én a munkásságod...nem kell bemutatnod magad...látod, a 6 évem alatt alig volt hozzászólásom...jobban inkább figyelek..van mire, érdekes és jó szórakozás...

[ Szerkesztve ]

(#57) twine válasza twine (#56) üzenetére


twine
addikt

Ki ragadnék pár szösszenetet a soraidból, ha megengeded...
"pszichológusokat ettem reggelire…
egy professzorból is kedvem szerint csináltam hülyét…
Pontosan ismerem az embereket, a társadalmi folyamatokat, és az üzleti filozófiákat…
Mert én szabad gondolkodó vagyok…..maximalista vagyok"!!!
Jól hangzik..még tetszik is :D :D :D
Az egyik barátom, pont a napokban mesélte, hogy a felesége most épp "Jézust" gyógyítja! :D ...ha gondolod, szólok neki az érdekedben! ;) :P

(#58) cucka


cucka
addikt

Külön kiemelném a vezérlő elején található ravasz-t, mellyel nagyon finoman tudjuk adagolni kedvenc autónknak a gázt.
Pont olyan finoman tudod azzal a 2 gombbal adagolni a gázt, mint a billentyűzet nyilaival - semennyire. Finom adagoláshoz analóg megoldásra van szükség. Autós játékot amúgy is kormánnyal, pedállal lehet normálisan játszani.

(#59) volvoguy


volvoguy
addikt

najólvan most már ez hihetetlen..komolyan mondom ti, akik kritizáltok, nem is engem, hanem a kontrollert, játszottatok is vele, vagy csak beirkáltok, még hogy nem lehet finoman adagolni a gázt a ravasszal te jó ég te jó ég uram atyám....meg az hogy billentyűzettel is lehet finoman adagolni, na persze, nem is írok mást mert ilyenekkel lehet kiidegelni az embert

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#60) twine válasza cucka (#58) üzenetére


twine
addikt

Pontosan, ahogy mondod....az a két gomb analóg...ez a tulajdonsága emeli ki többek között ezt a "készüléket" a piacon kapható többi közül...
Üdv
Twine

[ Szerkesztve ]

(#61) cucka válasza twine (#60) üzenetére


cucka
addikt

Ok, így már érthető, ezek szerint hülyeséget írtam az előbb :B

(#62) katt777 válasza twine (#57) üzenetére


katt777
félisten

Én inkább valami nagy erejű lámpást javasolnék nektek. Magatokat gúnyoljátok ki szerény ismereteitekkel. :R De lehet tanulni, már ha valaki képes rá, nem hanyagolja még a minimális gondolkodást is. ;) Akkor 10 év múlva talán megérted. :)

heihachi: Dehogynem, csak tagadod. :P Beszédesek a sorok.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#63) heihachi válasza katt777 (#62) üzenetére


heihachi
addikt

Tudjad már jobban, mint én :D Te félisten :DDD Vagy inkább a világ lolja :P

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#64) twine válasza katt777 (#62) üzenetére


twine
addikt

Kb annyival vagyok idősseb nálad! ... az hogy "órán" ülök, ne zavarjon meg :)) de ne válaszolj..tudom mi jön :P

[ Szerkesztve ]

(#65) Raymond válasza katt777 (#50) üzenetére


Raymond
félisten

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... :))
.
.
.
.
.
:)) ...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#66) ALI_G


ALI_G
veterán

Vistát használsz?

Talán az analóg stick-ek lehetnének kicsivel merevebbek, ugyanis mindkét kar kis holtjátékkal bír.

ez egy dupla mínusz, ha valóban érezhető. Egy autós játékban én falnak mennék ha a kanyarodásnál lenne holtjáték!!! undorító, hogy ma ilyet megengedhetnek.

ja és vista alatt ez az egyetlen kontroller ami full támogatást élvez, mert csak ez használ XInputot.
A Direct Input egyes játékoknál nem támogatott. Ez is gáz az MS-nek, fejet vágnék érte.

(#67) volvoguy válasza ALI_G (#66) üzenetére


volvoguy
addikt

ha hozzám jött a kérdés akkor xp-m van

igaz hogy van holtjátéka az analog stick-eknek, ám ez játékokban nem érezhető.....nem ugy értettem ,hogy autókázás közben nem reagál a kocsi a mozdulataimra, hanem ugy értettem, hogy kézbevéve az analóg stick-ek nem merevek, lehet őket pöckölgetni...egyáltalán nem feszesek, hanem lazák....már tapasztaltam ezt más kontrollerek esetén, talán a ps vezérlőjén valamivel merevebb a 2 irányitókar...és ez a későbbiekben lehet baj, hogy még lazább lesz, azán majd talán akkor lehet ennek hátránya játékokban, mert ugye a műanyagok is kopnak, lazulnak miközben mozgatjuk őket....de egyenlőre játékokban kifogástalan....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#68) ALI_G válasza volvoguy (#67) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, neked címeztem.

Értem én, hogy csak kicsi a holtjátéka, (lehet mást nem) de engem idegesít. :)
nem tudom, írtad-e, de mennyiért vetted?

(#69) volvoguy válasza ALI_G (#68) üzenetére


volvoguy
addikt

7990-ért tescoban....ennél olcsóbban nem kapsz sehol, 12hó garival.....jah de azt ugye te is tudod, hogy a kontrollereknek az analóg karok a legkritikusabb pontjai...a d-pad szinte minden vezérlőn elég szilárd, de a stick-ek, hát azok nem...persze lehet van oylan gamepad, ahol minden tök feszes és massziv, de ha egy vagy 2 évet kibir, és szarrá nyomkodom, utána is ilyet vennék....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#70) Viktor77


Viktor77
titán

Gyerekek, én azt nem értem, minek válaszoltok Katt hülyeségeire? Ha nem reagáltok, nem folytatja. Ilyen egyszerű.
Én már megtanultam. Átugrom a hozzászólásait, így nem stresszelem magam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71) Elmör


Elmör
senior tag

Én elolvastam most direkt ezeket a kis vitákat és marha jól szórakoztam! :DDD
Köszi srácok! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#72) chronos


chronos
csendes tag

csodálkozom, hogy nem találtátok meg eddig:

http://speedlink.de/?p=2&cat=312&pid=16329&paus=1

- van xboxom meg pcm is
- kereskedő vagyok, de nem nem hozok neked ilyet :)
- az ára majdnem a harmada az eredeti kontrollernek
- dmc4 élményben ugyanaz (PC) ezzel mint az eredeti kontrollerrel (Boxon)

szóval csekk ezt is! ;)

ez a "hc pc's vagyok és hányok a kontrollertől" duma már hihetetlen unalmas, szerintem próbáld ki aztán dumálj szőrpistike..

[ Szerkesztve ]

.:. Chronos of Absence and Wilds .:.

(#73) Blaise7


Blaise7
tag

Láma kérdés:
A sima vezetékes kontrollert átalakító nélkül rá lehet kötni PC-re? Vagy külön PC-re is gyártanak? Honnan lehet rendelni?

(#74) kevin.1


kevin.1
csendes tag

Van egy Logitech Dual Action Gamepad-em, még annó a Resident Evil 4-hez vettem, ezzel végigtolva a játék nagy élményt nyújtott ( asszem bill+egér-el nem is lehetett rendesen játszani vele).
A gamepad jóval kényelmesebb a kéznek, ráadásul nem kell a klaviatúra fölé görnyedve, kellemetlen testartásban ülnöd órákon keresztül, hanem kényelmesen hátradőlve játszhatsz.
Akinek volt (vagy van) inhüvely gyulladása annak meg pláne ajánlott..

Fps - játékokhoz azonban a gamepad nem igazán jó, arra megfelelöbb a bill+egér.

Melyik (szerintem) legjobb gamepad ?

Aki teheti az xbox360 kontrollert vegyen, mert az Xbox360 portos játékoknál a többi gamepad-ot állitani kell, ezt viszont nem. Nekem a Dead Space alatt volt a Logitech gamepaddal próblémám, mert a menü vezérlést a program nem engedte alapból-állitani, alapból az Xbox360 kontrollerhez volt beállitva a játék. Engem csak az ára riaszt el ennek a gamepadnak a megvásárlásától.

[ Szerkesztve ]

(#75) eddie17 válasza kevin.1 (#74) üzenetére


eddie17
addikt

Lehet picit drágának tűnik de szerintem nagyon kényelmes. Kb. 5 perc alatt rááll az ember keze. Jó tesz neki az aszimmetrikus kialakítás, nem fárad el az ember keze hosszabb idő után sem.

(#76) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Valaki kipróbálta PC-n a Medal of honor airbornnal? Előre is köszi...Egyáltalán működne vele? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#77) Fruzsiii


Fruzsiii
csendes tag

Sziasztok!

Ez a controller minden olyan játékhoz jó, amihez egy egyszerű gamepadot használnál? Vagy csak a legújabb játékokhoz jó?
Bocsi, de nem vagyok járatos az ilyen dolgokban...

(#78) Tomate


Tomate
veterán

Erről tud valaki valamit? Ez is működik windows vista alatt mint a normális Xbox360 kontroller? :U

(#79) asromafc88


asromafc88
csendes tag

mért van az hogy a cseleknek a felét csak xbox 360-as vagy ps-ös kontrollerrel lehet megcsinálni
akárhogy próbálom a logitech rumblepad 2-mel nem sikerül

(#80) jilian


jilian
addikt

Feltettem egy sp3-as Xp-t (xp4ever-t)
És nem tudom telepíteni az Xbox 360 Controller-omat.
Azt irja ki,h nem jo az op rendszer...vagy sp1 vagy sp2 kell neki. :F
De ha simán bedugom , ugye észleli, és azt irja ki,h nem lehet telepíteni.
Rákerestem gugliban is de amit leszedtem, arra is az elöbbit irta.

Pliz helP!

(#81) Ricske


Ricske
csendes tag

Hello!
Aktív még ez a fórum?
Na mindegy, tegnap voltam a Saturnban, és ott láttam XBOX 360 controller for Windows feliratú gamepadot, vezetékes 9900, vezeték nélküli 14900. A vezeték nélkülihez van egy kis vevőegység is. Vajon miben különbözik az XBOX-os verziótól? dobnak a dobozba valami drivert is? Sajna ez nem látszott a csomagolásban, és az eladó (milyen meglepő) nem tudott segíteni. Valakinek van ilyen? Tapasztalat valami? Minden játékkal működik rendesen? Elég drága, de lehet beruháznék, ha rendben műxik. Talán valami kisebb boltban van olcsóbban is, még nem néztem körül.

(#82) morphin


morphin
tag

Hi!
Vettem egy vezetékes controllert pc-hez. Amikor bedugom az USB portba,a windows-ban egyszerűen eltorzul minden hang...nemtudok vele mit csinálni.Egyszer már újra raktam a hangkártya (alaplapi) driverét,de amint visszadugom a controllert,megint előjön. Van valakinek ötlete,ha még egyáltalán jár ide valaki...

(#83) Juron


Juron
csendes tag

Helló!
Engem a d-pad, érdekelne (kereszt irányító, vagy nevezzék aminek akarják).

Verekedős gamét nyomnék, de a d-padok az összes PC kontrolleren ultra bénák, elviselhetetlen!

Szereztem egy jó kis Joyt egész jó D-pad "struktúrával" amit sikeresen moddoltam 3x jobbra(!!), és kezdtem boldog lenni...
...aztán mikor megint szét szedtem megnézni, miért kezdett erősen érzéketlenné válni, kiderült hogy az áramkör (érzékelő) és a gomb közötti gumi-izé elkezd "rákenődni" az érzékelő áramkörre, és érzéketlenné válik a D-pad!
Minden huzamosabb + izzasztóbb játék után szét kell szedni, és alkohollal letisztítani azt a vackot! :((

Most valami folyékony ezüst-szerű izét keresek, amit elektronikában használnak valamire. Ez vezeti az áramot és felvihető arra a nyomorék "gumira" majd megszáradva szilárd lesz - így a gumi rész többé nem érintkezik közvetlenül az érzékelő áramkörrel.
Tudom hogy van ilyen cucc, csak azt nem hogy honnan kerítsek. Légyszives ha tudtok valamit erről küldjetek nekem egy üzenetet!

A PC kontrollerek D-padjai EL VANNAK ÁTKOZVA!! Ezt több mint 10 éves konzolos múltal állítom!!

Szóval márcsak azért is kérdem - milyen a X360 D-padja verekedős játékoknál?

(#84) Juron válasza msgt.fubar (#46) üzenetére


Juron
csendes tag

Tényleg őszintén, és gúnyolódás nélkük gratulálok neked, hogy billentyűzettel ilyen profin nyomod a Grid-et.
Csak elfelejtetted megadni nekünk a beállításaidat... mert én például nem értek a hatékony autó beállításokhoz, ilyesmihez, és azt hiszem a túlnyomó többség úgyszintén.
Szóval írd le légyszi, had örüljünk mi is!

[ Szerkesztve ]

(#85) koma106


koma106
senior tag

Kb. fél éve vagyok egy XBOX 360 controller for windows tulajdonosa (USB vezetékes). Konzollal, kontroller-rel sosem játszottam, mégis kb. 5 perc alatt ráállt a kezem. Nem bántam meg, maximálisan megéri az árát. A korábbiakban felmerült kérdés a játékok támogatottságáról és a driver-ről. Driver természetesen van hozzá, és én az alábbi játékokat próbáltam vele:

GTA IV - abszolút kedvenc
Alone in The Dark 5 (Central Dark) - billentyűzettel borzalmas volt, kontroller-rel nagyon élvezetes, mindenkinek ajánlom
Tomb Raider Underworld
GRID
Burnout Paradise
Silent Hill Homecoming
Terminator Salvation - a játék amúgy egy nagy nulla
Prototype

A fenti játékok mindegyike egyből felismerte a hardvert, nem kellett semmit állítgatni, gombokat programozni.

Nem utolsó sorban Suti_88 (Szabi), a Te cikked segített a döntésben. Köszi. :R

:C

[ Szerkesztve ]

-

(#86) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!
Én már kb. 10 éve tervezem egy gamepad beszerzését, de mindíg volt valami fontosabb :). Annó csak azért mert a régi C64-es játékokat akartam nyomni vele, de mára kicsit bővült a paletta. Most a Burnout miatt lennék rákattanva, de nem akarom kipróbálni a játékot mielőtt nincs egy gamepadom legalább, a kormányok sajnos kizárva az áruk miatt és a padot legalább máshoz is tudom majd használni. Ez a gamepad most a Logitech Rumblepad 2-vel van versenybe nálam, és az elsődleges érv ami mellette szól, hogy fehér színű (majdnem) és sokan mondják, hogy a felcserélt elrendezésnek jobb az ergonómiája.
És azt sem tudom megkockáztassam e a wireless verziót, mert pl. a mostani wireless egerem sem működik tökéletesen az alaplapommal.
Amúgy én is "szob" :P PC-s lennék, a konzolokat nagy ívben kerülöm (ritka kivételekkel), de azt be kell látni, hogy néhány játék sokkal élvezetesebb egy jó gamepad-el és már egyből nem lehet lehurrogni mert nem fain a bill.+egér kombóval. Amúgy a gamepad-eket és konzol témát meg alapból ketté lehet választani, akit ezt komolyan gondolja az csak saját magát korlátozza a hülyeségével, sőt örülni kéne neki, hogy a konzolnak ezzel fityiszt mutatunk! ;) Persze ebben is van valami, az örök lázadók javíthatatlanok :D !

[ Szerkesztve ]

XY

(#87) mazsó válasza koma106 (#85) üzenetére


mazsó
aktív tag

Üdvw mindenkinek!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nemrég van nekem is, és tökéletes, csak dicsérni tudom. :K

(#88) webibebi


webibebi
csendes tag

sziasztok Emberek!azt szeretném megkérdezni h hol lehet ezt a gamepadot beszerezni??mer nagoyn érdekelne:)

(#89) koma106 válasza webibebi (#88) üzenetére


koma106
senior tag

A nagy műszaki áruházakban szokott lenni. Igaz, ott nem a legolcsóbb.
Én itt vettem, de most úgy látom nincs raktáron. Egy email-t azért megér.
Árgép itt.

-

(#90) webibebi válasza koma106 (#89) üzenetére


webibebi
csendes tag

koszi a linket.amugy talaltam en is egy honlapot de nem tom mennyire megbizhato.majd belinkelem a honlapot mikor hazaertem

(#91) webibebi válasza koma106 (#89) üzenetére


webibebi
csendes tag

hát én ezen a holnapon találtam controllert http://www.supergamer.hu/microsoft-xbox-360-controller-for-windows-p-4220.html de sztetek ez megbízható honlap?

(#92) Juron


Juron
csendes tag

Nincs itt valahol egy Street Fighter IV "harcostárs" :) aki xbox360 kontrollerrel nyomja a küzdelmet??
Azok véleménye érdekelne, akik brutálul nyomják, és nem a "jeee benyomtam 3 speckót egymás után" eset.

Mivel a PC-s Street Fighter IV xbox portolás, gondolom hogy frankón működik vele.

(#93) jaffa888 válasza katt777 (#50) üzenetére


jaffa888
csendes tag

Lehetséegd valamilyen módon az xbox kontrollerét pc-vel használni?

Disco's Hit...

(#94) Juron válasza jaffa888 (#93) üzenetére


Juron
csendes tag

Persze! Egy és ugyanaz! A Microsoftól le lehet tölteni a legújabb drivert hozzá és kész!
Aztán ha vezetékesed van, csak be kell dugni az USB-be és már mehet is a móka!

(#95) koma106 válasza Juron (#92) üzenetére


koma106
senior tag

Hát nem vagyok egy "harcostárs", csak kipróbáltam a játékot, de igen - frankón lehet használni a kontrollert. :C

-

(#96) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Ez a totyik álla legközelebb ahhoz ahol feltudom tenni a kérdésemet.
Nost vettem egy Guitar Hero guitar controllert XBOX360-hoz való, de az usb miatt felismeri a pc is és tökéletesen megy is vele. CSak azóta nem kapcsol ki a monitorom egy bizonyos idő után, tehát be van állítva, hogy ha 20 percig nem nyúlok a géphez akkor kikapcsoljon a monitor, de ha rávan dugva a kontroller akkor nem kapcsol ki. Ez minden xbox kontroller-nél így van vagy mi lehet a gond?

i9 / 4080 / 32"

(#97) YOZ


YOZ
tag

Hali.

Ha vezeték nélküli kontrollerhez veszek [link] ilyet akkor ha rádugom a pc-re simán felismeri?

(#98) trebron86


trebron86
tag

Sziasztok!

egy kérdésem lenne felétek xbox360-as emu-t látott-e? már valamelyikőtök?
esetleg létezhet-e?
sima xbox emu-m van... de engem a másik érdekelne.

u.i.: bocs a helyes írási hibákért nekem nem megy a nyelvtan,de ki nem s***ja le ... ha minden a [B]matek[/B]!!!

(#99) Juron válasza trebron86 (#98) üzenetére


Juron
csendes tag

Még a PS2 emulátort sem tudod futtatni rendesen csúcs-felső kategóriás videó kártya, meg 2 magos ultra-super-high end proci nélkül...

(Csak hogy értsd, az én gépem: 2 magos 6000+ AMD Athlon, 2 Giga Corsair DDR 800 mhz, Nvidia 8600 GT - és nem mennek a PS2 játékok csak 1/3 sebességgel(!).

Találd ki milyen esélyed van x360 terén...

(#100) mephi666 válasza Juron (#99) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem akarlak megsérteni, de messze van a vga-d a "csúcs-felső kategóriától" ;) (igazából max csak középkategóriásnak lehetett anno mondani...) meg prociból is vannak/voltak jóval durvábbak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.