Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kisfer válasza LaptopSystem (#150) üzenetére


kisfer
aktív tag

Üdv.

Tervezem én is egy ilyen controller megvételét viszont én úgy tudom hogyha veszek sima xbox360-as controllert akkor az is müködni fog a pc-vel nem kell venni külön ilyen Xbox 360 Controller for PC-t venni.

Azt kérdezném hogy ez mennyire lehet igaz?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#152) kassza válasza DarkGubi (#15) üzenetére


kassza
csendes tag

Hali DarkGubi,én is 1 Trackmaniás vagyok,rég keresek egy jó gamepadot a Pc-hez,az nélkül képtelen vagyok jó időket menni,más komolytalan controllereket negyed évente cserélnem kell és nekem is az xbox 360 gém padját ajánlották de -e fórum megtalálása előtt nem mertem venni mert féltem hogy feleslegesen veszem meg,kérlek adj egy linket hogy te pontosan milyent is használsz és hogy kell-e hozzá még valami pluszban mert nekem is a vezetékes kellene,köszönöm előre is a válaszod. szia (sziasztok) :F Ja és még annyi win7-em van fent vagy te az Xp-vel használod?

[ Szerkesztve ]

(#153) betonfelhő válasza kassza (#152) üzenetére


betonfelhő
tag

én is x360 paddel trackmaniázok és teljesen jól megy. a két analóg ravaszt nem tudod használni (nálam nem oké), úgyhogy a gáz és a fék két gombra van mappelve. analóg stickek rendben vannak.
szerk: windows 7 x64-et használok. semmit nem kell telepíteni, csak bedugni. (adnak hozzá telepítő lemezt, de netről úgyis lehúzza a legújabb drivert)

[ Szerkesztve ]

(#154) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

hi

felismer a win 7 2 db vezetékes xbox 360 kontrollert is párhuzamosan?
Verekedős játékot szeretnénk játszani ketten PC-n.

köszi.

(#155) betonfelhő válasza Rabbitf_24 (#154) üzenetére


betonfelhő
tag

igen, gond nélkül megy.

(#156) beci501.


beci501.
csendes tag

Sziasztok, nem tudnátok abban segíteni, hogy a controllerel hogyan tudom irányítani az egeret? a windowsba :D

Mert a tvre van kikötve azt zorall lenne ha ágybol tudnám inditani a játékokat is meg mindent.. :D

[ Szerkesztve ]

(#157) betonfelhő válasza beci501. (#156) üzenetére


betonfelhő
tag

(#158) Rabbitf_24 válasza betonfelhő (#155) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

kössz :)

(#159) juhasz406


juhasz406
tag

Sziasztok. Xbox kontrolerrel mien játékokat lehet játszani valami lista van róla?
Battlefield 3-mat szeretném játszani vele. de nem találom a beállítást.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#160) kenwood3 válasza juhasz406 (#159) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem nincs hozzá lista. Felraktad a játékot és nem lehet gamepaddal tolni?

Mi az az ekezet dragasag??

(#161) juhasz406 válasza kenwood3 (#160) üzenetére


juhasz406
tag

nemnagyon. a többi játék alapból vezérli vagy van ameiket be lehet állítani de ennél semmi.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#162) kenwood3 válasza juhasz406 (#161) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor kérdezd meg a játék topikjában, hogy van-e olyan aki ezzel tolja és, hogy nála működik-e . Itt a játék topikja [link] ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#163) betonfelhő válasza juhasz406 (#159) üzenetére


betonfelhő
tag

már korábban linkelte valaki, de itt a lista: List of XInput games [wiki]
A frissen megjelenő A-listás játékok közül szinte biztos, hogy mindegyik használható Xbox 360 kontrollerel. Ezen a listán nem szerepelnek a részben müködő és a nem hivatalosan XInputos játékok. Szóval a teljes lista JÓVAL hosszabb lenne.

szerk: a BF3 hivatalosan megy Xbox360 paddel. (merem állítani, hogy majdnem minden játék amit konzolról portoltak 2007 után megy).

[ Szerkesztve ]

(#164) juhasz406 válasza betonfelhő (#163) üzenetére


juhasz406
tag

köszi szépen sikerült!! nem volt feltelepítve a kontroller drive-erja.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#165) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy XBOX 360 Controller for PC gamepadnál a bal karnál (ami 360 fokos körben mozog), alá gyűlt a por körben. Az baj-e, ha alkoholos tisztítókendővel (amivel pl. a képernyőt is tisztítom) megtörölgettem a szélét? Mármint körben a kar alatti kör peremét, mert ugye csak azt érem el, és érte egy kicsit a kar talpát is a kendő... Szóval ez károsítja magát a kar megfelelő mozgását, vagy nem? Mert problémám azért nincs vele (még), csak nem szeretem, ha nagyon poros már a cuccos... És egyáltalán szükséges ilyen tisztítás, vagy hagyjam a fenébe, nem árt neki itt a por?

Más: 1x elejtettem véletlenül, leesett a földre, mondjuk nem lett semmi baja, de mennyire tartósak ezek? Eredeti Microsoft karról van szó, vezetékes. Gondolom, azért sűrűn ne dobáljam :DD

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#166) betonfelhő válasza #73540608 (#165) üzenetére


betonfelhő
tag

szerintem nyugodtan tisztíthatod, ha kihúzod előtte a csatlakozóból :Đ

(#167) trialboj


trialboj
őstag

Most vásároltam, egy ázsiai koppintását, a karnak, bedugtam win7 fel is dobta, és működik játék közben is, viszont nem a legsikeresebb, játékon belül lehet finomítani de ahhoz meg nem értek, ebből tehát két kérdés adódik:

kell valamilyen + drivert installálni, hogy jó legyen

f1 2011 és dirt 3 hoz beállítása nincs-e valakinek?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#168) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, nekem éppen ma jött meg az XBOX 360 Controller for Windows.

Shift 2 -vel tökéletes, de Dead Space 1 beállításai között csak az egér és a billentyűzet kiosztást látom, de külön az Controllerét nem.

Ettől függetlenül reagál a Controller-re, de az egér és billentyűzet beállításokat nem tiltja le, azaz ha az egeret mozgatom arra is reagál. A Logitech Joy-t meg le kellett húznom, mert akkor körbe körbe forog a DS1...

(#169) eami válasza #41133696 (#168) üzenetére


eami
addikt

sok játéknál van így mint a DS1nél... szerintem egyáltalán nem para, mert a játék is a controller gombokkal mutatja a tutorialt. Amúgy én épp most toltam ki egymás után a DS1 és DS2őt xbox controllerrel (szintén windows) :D

(#170) #41133696 válasza eami (#169) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálam a DS olyanokat ír ki, hogy futás: Shift /játék közben/, de érzékeli a controllert, mert vibrál is, csak nálam a tippeket billentyűzetre adja pl, LB, RB :) Még véletlenül sem A, vagy X :)

Szerk: Ja látom van rajta LT, RB satöbbi :D

[ Szerkesztve ]

(#171) eami válasza #41133696 (#170) üzenetére


eami
addikt

amúgy úgy emlékszem hogy control settingsnél még külön direktbe is megadható hogy controller a default. Mindenesetre DS1 mindenképp controllerrel érdemes, egérrel szenvedés lenne :P

(#172) #41133696 válasza eami (#171) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az biztos, hogy az lenne :)

Ennyit látok belőle... bővebben pedig:

Ennyit

Itt lepett az meg, hogy még alternatívként sem rendeli hozzá a controllert, hanem csak a billtyűzet és egér gombjait :)

(#173) #41133696


#41133696
törölt tag

Na ez a hardverem is fel lett szentelve... :B Az Aerocool tetejéről koppant egyet az asztalomra, bár sikerült kicsit lassítanom... eddig úgy tűnik nincs baja...

(#174) #41133696 válasza #41133696 (#173) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mi a különbség az analog és a digitális beállítás között? Mert több játéknál lehet választani...

Amúgy jó dolog a G15 kábelmenedzsmentje, csak a controller kábele vastagabb, így pont nem fér bele :D

(#175) krisztofer55


krisztofer55
tag

Sziasztok!

Egy érdekes problémám lenne, gondoltam irok, hátha valaki tud segiteni.

Tegnap vásároltam egy XBOX 360 Wireless Kontroller xbox/pc változatot. Összeraktam, telepitettem (Win7 64bit) az xbox oldaláról leszedett szoftverrel. Tökéletesen működik. Viszont tegnap egy hivást próbáltam volna fogani skype-on, de a mikrofon nem működött (USB-s fejhallgatóm van). Onnan kezdődött a gond. Vagy a mikrofon nem ment, vagy a füles hangszórója. A kettő együtt nem akar/ t működni. Többször inditottam újra, eltávolitottam az xbox szoftverét, de semmi. Egy restartot követően volt, hogy az usb-s billentyűzet nem ment. Most ki van húzva az egység vevője, igy semmilyen probléma nincs.

Szerk: mostmár tuti, hogy az eszköz okozza a problémát. Ha fentvan az 1.2-es driver (vagy a telepitős exe, vagy a betallózott dll) akkor megbolondul a fejhallgató.

Hallott már valaki ilyen problémáról?

[ Szerkesztve ]

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#176) eami válasza krisztofer55 (#175) üzenetére


eami
addikt

nekem a logitech wireless egérrel akadt össze. Érzésre a rádiók akadtak össze, de amióta átraktam egy másik usb portba a controllert vevőjét azóta megy gond nélkül.

(#177) #05364992 válasza #41133696 (#174) üzenetére


#05364992
törölt tag

Autós példával élve: az analógnál tudsz félgázt adni, digitálisnál vagy adsz gázt, vagy nem, nincs átmenet. (Dodzsem effektus.)

(#178) Nudelee


Nudelee
csendes tag

Üdv mindenki!
Én is rendelkeztem egy Linksys xbox kontrollerrel, ami egy ideig bírta a strapát, de mostanra teljesen megadta magát... A kábel érintkezéshibás, az oldalsló műanyagok kiestek, a gombok beragadtak.
Nemrég szereztem egy USB-s eredeti xbox360 kontollert... A különbség elképesztő!!!
Leginkább PES 12-t és Saints Row The Third-el játszok. Ezek kontrollerrel teljesen más játékélményt nyújtanak mint bill+egérrel.
Mindenkinek csak ajánlani tudom az xbox360 kontrollert, 6K-ért már lehet venni újonnan, biztos hogy windowshoz a legjobb választás, ráadásul PnP, tehát semmi install nem kell és a minősége is kiemelkedő, bírja a strapát!

Üdv,

Idős vagyok már bohócnak...

(#179) #41133696 válasza #05364992 (#177) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

Nagyon ritkán, eddig kétszer tapasztaltam, hogy a Controlleren lévő LED kialszik. Ez valami energiatakarékossági fícsőr? Ha a Duke-ot vagy más controllert támogató játékot elindítok, akkor bekapcsol. A kialvásban az az érdekes, hogy van amikor egész nap nem alszik ki a led, még akkor sem, ha egész nap nem használtam a controllert.

(#180) gari24


gari24
tag

Hali

Mivel már rendelkezek box.al
Bennem is felvetődött a dolog hogy hogy kontroller pc.hez
A kérdésem hogy: van egy vezetéknélküli box kontrollerem ,evvel hogy tudok pc hez csatlakozni ??

(#181) eami válasza gari24 (#180) üzenetére


eami
addikt

igen, ugyanazok a controllerek vannak mind kettőhöz, azonban PChez kell venni egy adaptert amin keresztül csatlakozik. mint pl ez.

[ Szerkesztve ]

(#182) Teasüti


Teasüti
nagyúr

A GRID-et pedig kifejezetten jól lehet irányítani billentyűről. Arcade fanatikusok probléma nélkül hozzászoknak.
[link]
[link]
;)

(#183) kemkriszt98


kemkriszt98
aktív tag

Sziasztok!Nekem az volna a problémám hogy van egy xbox360 controller for PC-m eddig működött jól de most egyik napról a másikra nem konektál ha megnyomom a gombot elkezdenek forogni(körbe világit) a LED-ek de amikor a wifi adapteren is megnyomom akk egyszerre az egész villog de nem konektálódik.A laptopomon megy ill. az xbox-al is megy.Azóta hogy használtam csak annyi történt hogy az uncsim felrakta a DS3 toolt az ö ps3 kontrolleréhez de azt már kitöröltem.Ja és a szoftvert is újra raktam már de nem megy :(

Vajon mi lehet??

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#184) eami válasza kemkriszt98 (#183) üzenetére


eami
addikt

nekem időnként előfordul ilyen, de párszor kihúz / bedug a pc wireless adapter és utána megjavul. Úgy vettem észre a win néha elfelejti fent van már a driver.

(#185) kemkriszt98


kemkriszt98
aktív tag

Hát ez rajtam nem igazá akar segíteni! :(

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#186) HarcosBp


HarcosBp
csendes tag

Sziasztok.Olvasgattam a forumot de nem nagyon találtam választ.Szóval olyan problémám lenne hogy nekem wirerelles 360 joyom amit a töltö csatlakozojával csatlakoztatok a gépre(amin win 7 fut),ami fel ismeri(már mint csak azt írja a gép)de sajnos használni nem tudom nem világit a bekapcsolo gombomse ha meg meg nyomom akkor csak villog és nem történik emmi.Már leszedtem a drivert is hátha azzal jobb lesz de ugy se ment,szóval elakadtam,és nem tudom hogy mit csinálhatnék még :(

(#187) eami válasza HarcosBp (#186) üzenetére


eami
addikt

miért nem jó wireless csatlakoztatni a géphez ha már wireless?

(#188) HarcosBp válasza eami (#187) üzenetére


HarcosBp
csendes tag

Azért mert nincs hozzá vevőm és ezért nem vennék ha nem muszáj : (
De viszont ezek már vagy 3 éves joyok és lehet nem kompatibilisek?Vagy nem tudom.és igazából azt nem értem ha nem kompatibilis akkor hogy ismerhti fel,meg hogy telepithet hozzád fel drivert.

(#189) eami válasza HarcosBp (#188) üzenetére


eami
addikt

én úgy tudom hogy a pc nem feltétlenül eszi meg az xboxos USB kábelt. Pont mint ahogy a chatpadot sem kezeli le a PC-s driver. egyébként szerintem simán megéri azt a 2500 forintot a rendes wireless vevő.

(#190) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Van a PC-hez egy vezetékes Xbox 360 controllerem.
A haverok átjönnének játszani, nekik vezetéknélküli Xbox 360 controllerük van. Vennénk egy Xbox 360 wireless receiver for PC-t.
Kérdezem, hogy valaki már próbált így játszani, gond nélkül felismerte az összes controller-t? (1 db vezetékes és 1 vagy 2 db vezeték nélküli lenne csatlakoztatva)

Üdv,
GBoy

(#191) kenwood3 válasza gameresboy (#190) üzenetére


kenwood3
őstag

Olyat még nem próbáltam, hogy vezetékes és vezeték nélküli is legyen 1 gépen, de ha a receiver egyszerre 4 padot tud kezelni( kettőt már próbáltunk) akkor szerintem ezzel se lesz gond :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#192) pockos13


pockos13
aktív tag

Sziasztok.Egy olyan problémám lenne,hogy játszanék a Battlefield 3-mal ,de a pc nem ismeri fel a kontrollert.A driver telepítése után csak a menüben tudtam navigálni,de csak fel és le.A játék az egérre reagál de semmi másra,de előtte a resi 5 tökéletesen tudtam irányítani.Mi lehet a gond? :(( :(( :(( :(( :(( :((

(#193) Szabo Mark01 válasza kisfer (#151) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

Hali a vezeték nélküli joyom h tom csatlakoztatni arecoiver nélkül ? sehogyse megy pls help :/

(#194) eami válasza Szabo Mark01 (#193) üzenetére


eami
addikt

milyen joy? mihez? és pontosan hogy próbáltad?

(#195) Szabo Mark01 válasza eami (#194) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

Xbox 360 slim-hez adták és ezt szedtem le : http://drivers.softpedia.com/get/KEYBOARD-and-MOUSE/MICROSOFT/Microsoft-Xbox-360-Wireless-Gaming-Receiver-Driver-10-WHQL.shtml

de nem jó cak fel rak egy accesoriest és nem ismeri fel a gép a joyt és pc-hez használnám

(#196) eami válasza Szabo Mark01 (#195) üzenetére


eami
addikt

de van hozzá PC adaptered?

(#197) Szabo Mark01 válasza eami (#196) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

nincsen.. de anélkül szeretném megoldani

(#198) eami válasza Szabo Mark01 (#197) üzenetére


eami
addikt

anélkül nem fog menni :D

(#199) Szabo Mark01 válasza eami (#198) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

f.u.c.k :S de a 3k drága érte max 1500 amit adok érte

(#200) eami válasza Szabo Mark01 (#199) üzenetére


eami
addikt

sajnos ennyi az ára, még a legolcsóbb hongkongi ebayes ajánlat is 2500huf.. :/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.