Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi a tesztet! Engem annyira nem győzött meg a cucc, a platinumot nem cserélném le rá (főképp a szoftveres hiányosságai miatt).

(#2) Xaels válasza tboy93 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Fura kettősség ez, nagyon nem mindegy ki mire és hogy használja az ember a fejesét. Én szeretek zenét hallgatni és ott a Platinum nagyon elvérzik, és most lehet jönni, hogy arra használjak mást, de amikor csak lazulok a PS előtt és megy a Youtube vagy a Netflix amíg jönnek a társak játszani addig nem fogok mindig mást dugdosni. Ez a 7P sokkal inkább allrunner.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) tboy93 válasza Xaels (#2) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érthető. Én pl. soha nem hallgatok zenét a Platinummal. Csak játék, főképp single, de azért befigyel néha multi is (division, borderlands), ahol nagyon kényelmes a party-játék hangerő arány állítás.

(#4) Xaels válasza tboy93 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Azt a funkciót én is szeretem, ráadásul a ps menüben sokszor furán viselkedik az a csúszka. Ez a Sidetone sem rossz dolog, főleg mobil gamingnél de erre szerintem elég lenne egy ki/be gomb. Ami kimaradt az írásból, bár lehet érdemes ott is megemlíteni, hogy ez a picike adóvevő sokkal nagyobb hatótávot ad mint a platinum bumszlija

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) haiiro_o


haiiro_o
tag

Én egy vezetékes Arctis Pro-t használok Xonar dgx-el. A fejhallgatóval teljesen elégedett vagyok. Szerintem elég masszív érzést ad. A hangja is tetszik. A mikrofon viszont kb használhatatlan, vagy csak én nem tudom beállítani sehogy..

(#6) Xaels válasza haiiro_o (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Ennek jó a mikije, elég tisztán szól csak halkabb mint a konkurencia.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) haiiro_o válasza Xaels (#6) üzenetére


haiiro_o
tag

Igen nagyon halk és rövid is, nem ér el a számhoz teljesen. Előtte egy siberia 650-em volt. Azon sokkal jobb volt a mikrofon. Csak sajnos már darabjaira hullott az évek alatt.

(#8) vonSux


vonSux
őstag

Kösz a tesztet. Pár hete én is hajtom (a 7X verziót), vegyes tapasztalatokkal. Szeretem, hogy kényelmes, plug 'n play (tényleg, egy pillanat alatt csatlakozik konzolon, desktopon), tök jó az akkuidő.
A hangzáskép már más kérdés, ott érzek hiányosságot. Jelzem, ez sokaknak már szőrszál hasogatás lesz; nem szép az átmenet a közép és a magas hangok között. A magas erősen ellép a többi frekvenciától, erősen jelen van, de ehhez nem elég tiszta (pl: egy Beyer 1990 pro híresen sok magasat küld a fülre, de az fényévekkel jobb minőség, még ha sok is).
Ha a gamer fejes vonalon maradunk, akkor egy astro a40 sokkal teljesebb élményt nyújt, oké, nem teljesen fair a hasonlítás, mert utóbbi vezetékes. Összességében ezért a bekerülési árért nagyon szívesen meghallgatnék (akár nem 'gamer') vezeték nélküli fejest, ami jobb. Mondani nem tudok.

Ne menjünk el amellett, hogy desktopon van szoftveres támogatás (EQ, saját prefik):
https://steelseries.com/engine

(#9) Xaels válasza vonSux (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Ennyire nem vagyok vájtfülü, van egy Sony XBH-W700-am de az natívan nem megy a PS-el és nem másztam bele milyen stick-kel tudnám érdemben használni a konzollal.

Mint írtam, sajnos nincs normális PC-m, van egy 10+ éves dell laptop amit úgy kaptam öcsémtől mikor tavaly kirakott az asszony és azon elég 1-1 ilyen cikket megírnom is, minden mást mobilon intézek. Na meg azért vettem pont a 7P-t mert ez amit a Playstation mellé szánnak inkább, hiába kompatibilis minden mással is, de akkor nem rágódtam volna és vettem volna egy sima 7-est akár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.