Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Amithral


Amithral
csendes tag

Ez az első generációs telókra is igaz?

(#2) andro_et


andro_et
tag

Ha csak az új ui lesz az újítás akkor a hajunkra kenhetjük...

(#3) FRENK1988 válasza andro_et (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát mivel a többi újításhoz hardveres követelmény van így hát csak ennyi marad:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) fffeco


fffeco
tag

semmi újat nem mutatott :W oké h három féle tile méret van és még valami esetleg?

(#5) ambrus14


ambrus14
tag

really "awesome" :W

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#6) tdd587


tdd587
őstag

Nekem tetszik, most vagy 8 csempe van kint, ami akár kicsi is lehetne, de folyton át kell görgetnem, ha nem érdekel (mert wifi on/off, mert email fiók és nincs új mail, stb.).

Csak az nem derül ki számomra a koncepcióból, hogy pl. egy calendar mit fog megjeleníteni, ha kicsi lesz a csempe? Vagy a külsős appok mit fognak kezdeni azzal, ha lekicsinyítem az időjárás jelző appot? Vagy ha felnagyítom?

Erre valami támogatás csak kell majd a fejlesztők részéről is, nem? Vagy átméretezi a csempe tartalmát a rendszer magától, mintha csak egy ikon lenne? Nekem ez egyet jelentene a gányolással...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#7) hallerlaller válasza fffeco (#4) üzenetére


hallerlaller
addikt

eltűnt a jobbra nyíl :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8) mukibuci válasza ambrus14 (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amazing everyday ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hmm jó hogy itt is van csempe átméretezés, de hogy nem lesz 8-as az elődökre, a kérdés ki fog venni most már jó drágán Lumia 800 meg 900-asokat? Szerintem jobban jártak volna ha nem mondanak erről semmit, amúgy sem megy valami jól a szekér.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Továbbra se értem, hogy miért jó az MS-nek és a WP7-es telefonokat gyártó cégeknek, hogy a nagyvilág előtt kijelentették azt, hogy a jelenleg forgalmazott telefonjaik zsákutcának számítanak? Ezzel elég sok potenciális vásárlót elvesztettek, miközben a WP8-as telefonok sehol sincsenek. A Lumia széria épp csak elstartolt és mire kezdene felfutni antimarketing kampányba kezd a Microsoft.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) AS


AS
félisten

WP8 ban HTC és Samsung fog nagyon jót kihozni) Várhatö SGS3 és ONe x wp8 verziója is)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) mukibuci válasza AS (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aztán majd szépen el is felejtik, mint a jelenlegi wp telefonjaikat?

gybazsi: link

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) gybazsi válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


gybazsi
senior tag

És a Nokia ezt már két egymás utáni évben is eljátszotta. Tavaly a Symbian-nal, most pedig a WP7-tel. Lassan már én is kezdek arra gondolni, hogy ezt valakik direkt csinálják (nem feltétlenül Elop), hogy minél rosszabb helyzetbe sodorják a Nokia-t.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#14) Воланд válasza tdd587 (#6) üzenetére


Воланд
titán

"Csak az nem derül ki számomra a koncepcióból, hogy pl. egy calendar mit fog megjeleníteni, ha kicsi lesz a csempe?"

ezt.

a kicsinyites meg megy magatol, de gyari appokon kivul en meg nem lattam elo lapkat lekicsinyitve. a nagyobb meretu lapkat pedig a fejlesztonek kell elkeszitenie.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Lala17


Lala17
csendes tag

Marketing szempontbol nem elönyös hogy így elörre bejelentették hogy csak 7.8 lessz , de viszont ha csak a megjelenés elött jelentik be akkor lehet hogy még nagyobb lenne a háborgás hogy erröl mért nem szoltak elörre. Na meg nagy részben szerintem felesleges ez a sok rinyálás emiatt hogy nem lessz wp8 a lumiákra ha egyszer hardveres okokból nem lehet akk nem lehet és késsz nem tudom miért nem lehet felfogni , hameg egyszer bejelentették hogy lessz L900 akk igy utolag nem huzhatnak fél évet a bejelentésén....

(#16) legiaap


legiaap
nagyúr

Nemsokára érkezik...de mikor?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) FRENK1988 válasza legiaap (#16) üzenetére


FRENK1988
veterán

gondolom amikor az első wp8-as telcsik. Ősszel :F

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#18) matchbox_


matchbox_
csendes tag

wp7 tulajok: akinek esetleg még nem volt hozzá szerencséje:
[link]
asszem most ez a legtöbb szavazatot kapott követelés :D
jó lenne ha minél többen lennénk

Nokia Lumia 710

(#19) catroot válasza tdd587 (#6) üzenetére


catroot
veterán

Gondolom majd lesznek direkt 7.8/8-ra írt appok, főleg az elején. Szóval, hogy melyik méretnél mit jelenítsen meg.

Időjárásnál kis csempén gondolom egy piktogram lesz az adott időjárásról, közepes méreten már esetleg lesz kép, nagyobb csempén pedig előrejelzések, stb.

Valszeg a naptárnál is ez lesz, hogy kis csempénél dátum, közepesnél meg több infó, nagynál meg még több.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20) Tigerclaw válasza Lala17 (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem abban van a lényeg, hogy nem lesz WP8 a régi telefonokra, hanem hogy most jelentik be, amikor még nincs WP8-as telefon. Ha holnap egy jól értesült potenciális vásárló telefont akar vásárolni, azonnal kihúzza a listájáról a jelenlegi WP7-7.5 telefonokat, merthogy minek vegyen a gyártó álltal is leírt telefont. Melyik geek vagy iskolás fog holnap lumia telefont venni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) christopher2


christopher2
csendes tag

akkor ez most kijön az 1. generációs wp7-esekre? (optimus 7-em van)

Sony Ericsson K310i->Motorola V550->Nokia 5130->LG Optimus 7 E900->Sony Xperia U->Nokia Lumia 520

(#22) Kasya válasza AS (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért én erre nem fogadnék teljes mértékben...

Most orulok csak igazan, hogy bennem volt a felsz venni egy Lumiat a WP8 miatt.

[ Szerkesztve ]

(#23) Воланд válasza christopher2 (#21) üzenetére


Воланд
titán

majd kiderul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) FRENK1988 válasza christopher2 (#21) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ha kaptal mangot (7.5) akkor igen

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) erdoke válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


erdoke
titán

Drágán? Amazonon egy cent a Lumia 900...

A legjobb aláírás a héten

(#26) Bici válasza matchbox_ (#18) üzenetére


Bici
félisten

Okos követelés, de eddig is így volt. :DDD [link]
A natív kódfuttatáson kívül minden bekerül a WP7.8-ba, aminek ételme van.
A natív kódfuttatást viszont a büdös életbe nem fogják megoldani a régebbi vasakra, mert az újabb telefonokra írt WP8-as progik úgyis szarul mennének a régieken.
Így értelmét veszti az egész hiszti.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#27) mukibuci válasza Bici (#26) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

minden = új startscreen?

woland_y2k: :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28) Воланд válasza mukibuci (#27) üzenetére


Воланд
titán

aha. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) erdoke válasza Воланд (#28) üzenetére


erdoke
titán

Emlékeztek még rá, hogy gyakorlatilag ugyanígy véreztették ki a Windows Mobile-t is? Kiadták a 6.5-öt, ami lényegében egy új Home screen + Start screen volt.

A legjobb aláírás a héten

(#30) tdd587 válasza Kasya (#22) üzenetére


tdd587
őstag

Én pl. simán vennék egy 800-ast asszonypajtásnak, de 100e a telenornál a céges árlistán. Annyiért magamnak sem érdekel telefon. És ugye mire lemenne az ára, kifut a model és nem lesz kapható...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#31) Flash86


Flash86
tag

Azzzztaaa.... micsoda fícsör :D ;]

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#32) Bici válasza mukibuci (#27) üzenetére


Bici
félisten

Igen. kb. :D

A natív kód futtatáson kívül lenne bármi másnak haszna a régi telefonokon?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#33) mukibuci válasza Bici (#32) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

néhány nem hardverfüggő api megnyitása, azonban az meg kernelfüggő és nincs senki se az MSnél, aki tudna programozni, tehát nagyjából semmi más :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34) Bici válasza mukibuci (#33) üzenetére


Bici
félisten

Konkrétan milyen nem hardverfüggő API-ra gondolsz?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#35) mukibuci válasza Bici (#34) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

voip?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#36) Gabi 8906 válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"hát mivel a többi újításhoz hardveres követelmény van így hát csak ennyi marad"
Legalább egy normális videó lejátszót csinálhattak volna rá, ami sok formátumot ismer.
Samsung anno megtudta oldani még az S8000-S8300-M7600,as teloinál is. Pedig azok aztán hardveresen nincsenek a helyzet magaslatán. :D

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#37) FRENK1988 válasza Gabi 8906 (#36) üzenetére


FRENK1988
veterán

na hát erről én nem tehetek. Igaz ha vmi vezető lennék a WP részegnél ütném is őket hogy csináljanak egy jót

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#38) pumpedlix


pumpedlix
tag

Gratula a Microsoftnak hogy supportálja a régebbi készülékeket is
Apollo nem fog menni de kapnak a júzerek 7.8-as parasztvakítást.

Ez kb olyan mint a Galaxy S esete az ICS-el. Ott is ment a pótcsomag ha már a 4.0-ra gyenge az a vas ami másik gyártónál röhögve viszi a Sandwich-et

Természetesen hivatalos cuccokra gondolok nem rootolt meg ilyen sufnitunning dolgokra

(#39) legiaap válasza pumpedlix (#38) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amíg nem jönnek az új készülékek, vagy amíg le nem esik az újaknak az ára kicsit, addig ki lehet húzni ezzel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.